• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
@ventilkova holka nevím,to si fakt nepamatuji,ale můžu se pozeptat švagrové,byla celou dobu s ní,neteř rodila v 16 letech tak to měla švagrová hned z první ruky.Jo,jo mladice největší,ne opravdu jsem hodně dlouho zvažovala zda mít mimčo,ale Lukáškovi jsme chtěli dopřát sourozence tak jsme do dalších pokusů nakonec šli,na věku nezáleželo.
13. lis 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
V sestnacti? No ty vogo, to bych ji asi pretrhla jako hada..... Mam doma syna nejstarsiho, tomu bylo 17 v kvetnu, ma prvni holku uz sedm mesicu a to bych je musela zabit oba dva......
Jinak je dobre, ze malej nebude sam!!! A co to bude chlapecek nebo holcicka? Promin ze se ptam, ale nepamatuju
13. lis 2013 ve 14:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova nic se neděje,čekáme holčičku a ty nááááááááááááákupi jsou užasný (je pravda,že u Lukáška jsme si to nemohli moc dovoli,pacholek nás vyšel skoro na 300tisíc a do toho přestavba baráku,tak se shánělo to levnější,ale teď jsem se rozjela,to bude manžel koukat :grinning:) .No ono se nedalo asi ani nic jiného čekat,má kluka o 10 let staršího,švagrová musela zůstat doma aby holka dodělala školu a z brášky je ve 43 letech dědeček (je to děs on děda a já pomalu ve 40 matka :wink: ).A jinak určitě bys ho nezabila,jsi mamina tak by jsi se snažila mu pomoct,tomu věřím na 100%.
13. lis 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074 zivot je nekdy zvlastni a ja bych chtela, aby mel deti, az sam ditetem nebude.... Tot vse
Jinak ja jsem to s nakupovanim extra neprehanela... Po malym mam vse uplne nove samozrejme jsem dokoupila ruzove kousky a novy kocarek, postylku... Strasne jsem si vzdycky holcicku prala, mam dva syny a myslela jsem si ze i treti bude kluk...
Nemuzu se dockat az bude na svete.....
Mam dneska den tak trochu nameko.... Dnes obzvlast touzim po tom uz ji mit v naruci....
A strasne se mi styska po mym Jenickovi
13. lis 2013 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova já jsem také nepořizovala vše nové,jestli bude malá doma chodit i v modrém je mi jedno,ale pár krásných kousků jsem sehnala a hlavně objednala,postýlka je to jediné co nepotřebuji,malá bude dědit po bráchovi :grinning: Se synem ti rozumím až na to bude mít rozum a věk proč ne,ale proč si packat život už teď, u neteře byl problém,že nemohla mít antikoncepci,pro to dopadlo takhle.A s manželem ti rozumím snad ještě víc když jsem čekala Lukáška byl skoro na tři měsíce v zahraničí,byl to děs.
13. lis 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074 aspon ze si muzeme psat bude pryc tri tydny a ja jsem uplne vedle... Tri mesice? Jak jsi to vydrzela?
13. lis 2013 v 16:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova jo věřím,ještě že existuje mobil a počítače,nic jiného než to zvládnout mi nezbylo co naděláš práce je práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dada074 to mas pravdu ... Jsem uplne na nervy ... Jeste mi zacal haprovat pes... Na deseti mesicich ho nekdo pokusil otravit, tak mi oslepl :( ted mu je strasne spatne, co deset minut s nim musim ven...zvraci a ma strevni potize... Ja uz nechci neco jako predtim zazit znovu ;( doufam ze noc nejak ustojime nebo uz vazne nevim :((((
13. lis 2013 ve 22:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek nějak nemužeme spát tak si říkám mrknu na těhulky co jsou na tom jako já :D čekáme holčičku koncem ledna 2014 doma mam tři rošťáky, dva už větší a 5letého cipíska..a teď ta holčička :D jak já se na ni těším a na to růžové :D
14. lis 2013 v 05:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hezké ráno všem, jakpak se dneska máte, co plánujete? :slight_smile:
@ventilkova To je teda hrozný, sotva se vyřeší jedna věc, začne něco dalšího, držím palce, ať se všechno srovná, snad pejskovi jenom něco nesedlo... lidi jsou dneska strašně zlí, vůbec si nedokážu představit, že by tohle někdo udělal mojjemu pejskovi :frowning2:
14. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milli13 vitaj medzi nami :wink: tak gratulujem k vydarenej holčičke :wink: Chlapci budú mať radosť.
14. lis 2013 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova ooooo, tak to nieeee...... to je hroznééééé, želám skoré uzdravenie pejskovi, nech je rýchlo v poriadku aby si aj ty mohla oddychovať.
14. lis 2013 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dievčatá, dnes som sa celkom dobre vyspala. žiadne sny ma neprenasledovali :grinning: a aj naša dcéra v bruchu bola kludnáááááááááááááááááááááá............... vyšantila sa medzi 20.00 - 22.00 hod - tak to bol riadny tanec, sme sa s manzelom smiali :grinning: :grinning: :grinning: no ale teraz práve pri raňajkách mi dáva riadne kopance, milujem ju :wink:
14. lis 2013 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko přeju,moc děkuji za přijetí :D dijakisch .Jsem ráda že tu je někdo ze Slovenska teda i když žijete v Čechách :D mám přítele taky slovaka a nedala bych ho za nic na světě .Minulý týden jsme akorát byly u nich a nikdy se mi nechce domu :( jak je tam krásně :D . Já mam dnes bojový úkol soudím se o nejmladšího synka :( máme ho ve střídavé péči ale kdybych tušila co přijde nikdy opakuji nikdy vic, bych na to nepřistoupila.Tak že včera socialka dnes soud :( a přiznávám moc jsem se nevyspala :(
14. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@milli13 ahoooj mili;) bezva dalsi baba do party ;)
Tak to jsem si myslela, ze mam deti hodne a ono ne :slight_smile:))) takze tri kluci a ted holcicka? Hi ja mam dva a neskutecne se tesiiiim!!!
14. lis 2013 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ventiklova já se bojím že tos ni nebudu umět :( doma samí pinďové :slight_smile: . Akorát jsme se nabaštily a ted asi cvičí na hrazdě..co ta dokáže v tom bříšku vyvádět to kluci byly takový občas boule tam nebo sem ale mala je jak vetřelec :DDDDD . A někdy to pěkně zabolí..
Ale pravda je že si přijdu jak kdybych čekala první miminko a ne 4. jsem na tu naši Lucku děsně zvědava :D
14. lis 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kluziste @ dijakisch
Holky moc dekuju za vasi ucast !!!! Pejskovi je uz dobre, tak mu jen asi vcera neco nesedlo... Ja vam mela strach .... Podruhe uz bych to neprezila... Kdybyste chtely videt, jak nasi pejsci vypadaji, mrknete ke mne do alba moje lasky... Tam jsou... Ten slepy je ten vetsi... Nikdy nepochopim, jak mu mohl nekdo neco takoveho udelat.... Malem mi umrel... Kdyz si vzpomenu na ty hodiny na kapackach kdy jsem s nim na veterine lezela na zemi a balila ho do svyho zupanu, aby me co nejvic citil....na ty hodiny beznadeje... Pak pocit vitezstvi, ze neumrel ... A tu hruzu, kdyz se konecne postavil na nohy, ac tomu ani doktori neverili, pri zjisteni, ze je slepy .... Ten den jseem si ho odvezla domu a druhy den rano jsem zjistila, ze prestal pres noc i slyset:(
Tolik lidi mi rikalo, at se ho zbavim, nebo ho dam utratit.... Ja mu tolik verila... Po case se sluch vratil, ale ocka uz se nespravila.... Ta prozita bolest nas tak spojila... Ten pes mi to, ze jsem pri nem stala vraci takovou laskou a oddanosti... Naucil se venku chodit tak, ze byste nepoznaly, ze nevidi, doma je to milacek, miluje deti a hlida celou rodinu... Mely byste ho slyset stekat, to je hlasek ... Vsak ma tak i pres svuj hendikep 70 kilo :slight_smile:
Jinak noc blba, moc jsem nespala... Rano deti do skoly... No tak jsem si ted udelala hemenex a hned mi je lip ... A asi se pujdu na chvili nalozit do vany... Od vcerejska me boli hlava... Myslite, ze si muzu neco vzit?
14. lis 2013 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@milli13 no vsak jsem si rikala, ze ji ani tu pipinku nebudu umet umyt ;))) ale neboj, ono to pujde.... Sami chlapi doma, bude milackem rodiny... Kluci z ni budou potentovani a ja predevsim ;) nase holcicka se bude jmenovat Kačenka :slight_smile:
Jinak taky vyvadi v brisku;))) ale kluci byli stejni ;)))
14. lis 2013 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ventilkova Já mambohužel stejný scenář s pejskem ale naše Ajšato do rána prohrála..Také něco snědla venku a přesnoc ji popraskali střeva a vykrvácela přes konečník buleli jsme všichni :( Dnes máme terezku je to jezevčice fotky dodám i kluků :D .
No u nás se těší na malou všichni a kluci budou takový ti rytíři ochránci jeji :D . Holčiny budu muset pádit na bus a ještě do školky pro posudek malého :( jak já se bojím že až to ex zjistí že jsem to poddala bude zle :(
14. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda nemůžu uvěřit, že je to takhle časté, ty otravy pejsků.. co za lidi to může být, to je strašný :angry: my jsme se s mojí pejsenkou Rozárkou právě vrátily z procházky v lese a konečně jsem začala prát miminí výbavičku, musím si to už pomalu začít třídit a rovnat a odškrtávat co mám a co je ještě potřeba pořídit, nejvyšší čas! :grinning: Tak a teď zase po pár dnech poctivý mletý kafíčko, kousek čokoládky a jdu se vrhnout na práci - v překladu "budu se mořit s článkem a pořád kontrolovat, co se tady děje, takže neudělám zase nic".... :grinning: :sweat_smile:
@ventilkova určitě nic nezkazíš paralenem, ten si klidně jeden vezmi, a pořádně pij :wink:
14. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@milli13 to je mi moc lito :(
No u nas se vsichni tesi na brasku :slight_smile:)) to, ze je to holcicka vime jen my, pan doktor a vy tady :slight_smile:))
Posudek? Nerozumim :slight_smile:
14. lis 2013 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no ta k vidis, uz taky chystas :slight_smile:)) copak jeste nemas? Ja jsem vcera nevydrzela a vytahla kocarek ... Dala do nej vypranej fusak pojezdila si po chodbe a zase ho schovala :slight_smile:)))
14. lis 2013 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@milli13 a kam na Slovensko chodíte ??? My Slováci sme dobrí ludia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musím si trošku pomastit ego :grinning: :grinning: :grinning: no a to s tým synom - tak to teda nezávidím. A vôbec neviem, ako a čo by som ti poradila. Kamoška má dcéru po rozvode vo svojej výchove, občas chodí za otcom do Londýna ale ked sa odtial vráti, tak je totálne vymenená. a to má len 12rokov. čo bude, ked bude mať 16, tak to si neviem, ani predstavit... no ale čo už. taký je život a treba sa s ním popasovať. :wink: držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo.
14. lis 2013 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááj dievčatá, som tak rada, že Vás tu mám. Aspon mám s kým pokecať :grinning: zatial v Prahe nemám moc kamarátiek ... Idem naložiť pračku, potom budem žehliť, po obedoe si idem vyzdvihnúť syna zo škôlky, dcéra zo školy príde okolo 13.00 hod. budeme pomaličky baliť veci - ideme na Slovensko a okolo 20.00 hod vyrážame na cesty.... zajtra idem so synom ku kožnej - ide mu vyrezať kurie oko .... ma také škaradé na dlani. Minule mu ho vypalovala dusíkom, tak teraz má už chrastu, tak ide von... a potom dalšie opakovanie - musíme to nejako zlikvidovať, kým sa dieťatko narodí... ževraj je to prenosné, tak nechcem aby to niekto schytal. Syn to dostal od babky :frowning2: o.k. dievčatá, prídem až v pondelok, tesím sa už teraz na vaše mini odkazy :wink: papa
14. lis 2013 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova No to právě nevím, co mi ještě schází, musím to hodit na papír. A hlavně pořád ještě čekám na prosincový příval věcí po dětech kamarádky, kterých asi bude spousta..takže se držím a moc nenakupuju, aby toho nebylo zbytečně moc :slight_smile:
Ale včera.. vyrazila jsem, že zase koupím nějakou drobnost pro malou a málem jsem se v tom obchodě na těma věcičkama rozbrečela, holky já vůbec nevěděla, co mám koupit... :frowning2: stála jsem nad hromadou punčocháčů a byla z toho úplně nešťastná, protože jsem si představila, jak tu malou prdelku cpu do punčocháčů a nějak mi to nesedělo, že se v nich bude mačkat, chuděrka.. no co vám budu povídat, najednou jsem měla pocit, že budu totálně neschopná a že vůbec nevím, do čeho maličkou oblíknu, no že to prostě bude jedna velká katastrofa :sweat_smile: Nakonec jsem zavolala mamince, která mi poradila, a večer se zhroutila manžílkovi, no ten chudák asi vůbec nechápal.. :grinning: ale byl úžasnej, skvěle mě uklidnil, to bude tatínek jedna radost :dizzy_face: ach jo, asi ty těhotenský hormony se mnou včela pořádně zacloumaly... :sweat_smile: :grinning:
14. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@dijakisch ja chci taky na Slovenskooooo ;) miluju vasi rec a povahu .... Tak hlavne opatrne na cestach!!!!!
14. lis 2013 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dijakisch Krásně si to doma užijte :slight_smile: a ať synka moc netrápí :wink:
14. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kluziste hihi, no koukam, ze ti uz taky pekne hrabe :slight_smile:)) ale to je normalni ;))) muj Jenik ze me je taky asi obcas vedle :slight_smile: ale co musi to s nami nejak uz vydrzet :slight_smile:)) a koupila jsi tedy nakonec neco? Jinak musim rict, ze ja mam malinky puncochacky vyzkouseny a je to super :slight_smile:
14. lis 2013 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, poraďte, žehlíte všechno miminkovské oblečení? Maminka mi radila, že je to dobrý kvůli všelijakým breberkám, ale nevím, jestli je to potřeba, když budu sušit v sušičce. No jo, a můžu vlastně v sušičce? Nesmrskne se mi to? :sweat_smile: asi zase propadnu depresi... :grinning:
14. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste hele zadny deprese :slight_smile:))) covece v susicce to vubec nevim, ale snad jo ;) jinak ja jsem zastancem toho cely sestinedeli poctive zehlit vsechno, kvuli hygiene je to nutnost
14. lis 2013 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek