• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
autor
@kluziste a urcite se ti to nesmrskne, proc by melo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2013 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova Fakt? Tak asi nakonec aspoň jedny na zkoušku pořídím a uvidím :sweat_smile: díky :slight_smile:
Nakonec jsem koupila nějaké ponožtičky a dvoje dupačky, jedny teplejší do té zimy :slight_smile: ať má Karolínka něco nového, až půjdeme k paní doktorce :slight_smile: no ale je to docela věda, to oblečení.. asi si člověk najde nějaký systém, co nejlíp vyhovuje miminku a jemu při oblíkání, ale pořídit to takhle dopředu je celkem kumšt, obzvlášť když s tím nemám vůbec žádnou zkušenost.. chudák holka, ta jeslti přežije mojí péči, tak bude tak vybavená do života, že už zvládne všechno :grinning:
14. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ventilkova ok, budu sušit v sušičce a žehlit, jistota je jistota :slight_smile:
Jé, taky jsem hrozně ráda, že vás tu mám, protože rada od zkušených maminek je tedy k nezaplacení! :dizzy_face:
14. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kluziste vubec se toho neboj, ono to vsechno prijde automaticky, prijdes na vsechno sama.... A pak se budes smat temhle tvym strachum ;) ty mas tedadneska hlasky :slight_smile:))
14. lis 2013 v 11:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no ;) snad ti moje rady budou k necemu ;) jdu si vzit ten paralen, kua, jinak mi ta hlava upadne :(
14. lis 2013 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova utíkej, taky určitě pomůže pěkný polední klid, aspoň hodinku si dát :wink:
14. lis 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste lezim uz hodinu .... Vcera jsem vsude uklidila tak nic nemusim... V noci jsem sedela skoro hodinu na zachode... Asi me vynervoval ten pes... A moc jsem nespala... Malej je v druzine jedu pro nej az pred ctvrtou .. Tak mam dost casu odpocivat... Asi si pustim nejaky film mozna
14. lis 2013 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste neboj, nie je to až také hroznéééé. Ja som mala svoju prvú dcérku také v Lednu a mala som 30 rokov. pripadala som si v pôrodnici tá najstaršia prvorodička :grinning: :grinning: :grinning: pančucháče som malinkej nedávala do 1 mesiaca. Kúpila som také vysoké ponožky - podkolienky. a k tomu mala vyteplené nohavice. takže jej to v pohodičke stačilo. A myslím, že dievčenských vecí na oblečenie je viacej na výber ako pre chlapcov. Mám to na vlastnej koži oskúšané :wink: a hlavne to netreba preháňať s tým obliekaním. Keď je dieťatko veľmi oblečené - až mu je teplo - ale my to nevieme, myslíme si, že to čo robíme je správne. Tak dieťatko je nespokojné, zbytočne sa prehrieva a potom plače. vidím to v obchodoch, mamičky si vyzlečú bundy a detičky ležia vo fusaku, vo vetrovke, ešte aj prikryté dekou..... a vrieskajú o 100-500. Takže moja rada: nahodiť kľud a relax, žiadna nervozita, panika - dieťa všetko vycíte a je potom plačlivé :wink: ako sa obliekaš ty, obleč aj dieťatko, poprípade o jednu vrstvičku viacej - veď vyzlečieš, ak by bolo teplo, :wink:
14. lis 2013 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ja snáď odtiaľto ani nevypadnem :grinning: :grinning: :grinning: zatváram pc, a idem žehlíííííííííííííííííííííííť .. papa
14. lis 2013 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Dijakisch ma stoprocentni pravdu !!! Hlavne klidek :slight_smile:
14. lis 2013 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch tsssss takhle odejit bez rozlouceni :slight_smile:))))) ty stejne jeste napises :slight_smile:))))
14. lis 2013 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a tu Vám posielam našu vydarenú dcérku. Bola tu v 20.tt :wink: ale už naozaj ahojte v pondelok
14. lis 2013 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dijakisch :slight_smile: děkuju! Krásný obrázek na rozloučenou, jen co je pravda :dizzy_face:
14. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ventilkova Tak, nějaký hezký film a ještě si zdřímni, máš na pořádný odpočinek nárok po takové noci.. :wink:
14. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kluziste @ventilkova @milli13 - želám vám krásny víkend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
14. lis 2013 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dijakisch Tobě taky :dizzy_face: :slight_smile:
14. lis 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dijakisch tobe taky!!!!! ;))
14. lis 2013 v 11:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.

@ventilkova na psiky jsem se koukala a krasni a velici teda :slight_smile: A jak to ten slepy zvlada venku a tak? ja mam z otrav taky strach, naseho psa jsme nezrat venku nenaucili, sezere kde co mu voni, tak chodime temer porad s nahubkem, co ma dvojitou tu predni mrizku aby byla aspon trochu jistota, lidi jsou zli :( Krom paralenu zkus cocacolu, hlaa nekdy pekne boli i pri nedostatku cukru a nervech. ja to mam ivereno nejen u sebe, staci 3dcl, max. pul litru, vic neni treba pokud to ma pomoci.

@kluziste ja taky resim susicku a zehleni. Davam do susicky vse, zehleni fakt nesnasim, ale s prckem se k zehleni zase bohuzel vratim, u prvniho syna jsem zehlila aj s naparovanim aby se vsecko vydesinfikovalo poradne, mam to planu tak do 4m nez probehne prvni poradne ockovani s hexa vakcinou na zkoutenku atd.
14. lis 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A chápu to správně, že tady všechny čekáte holčičku :slight_smile: ??
14. lis 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzuzuz Asi nás to bohužel nemine..:slight_smile: snad budou mimísci aspoň dobře a hodně spinkat, abychom na to všechno měly čas :sweat_smile:
Holčičku :wink:
14. lis 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zuzuzuz ahojda :slight_smile:no Metik venku, tam kde to zna, samozrejme,chodi uplne normalne... Ony se mu ostatni smysly zbystrily... I citi, ze je nekde zaparkovane auto a tak... Bydlime ce slepe ulici, kde je jen pet domu, neni tu provoz, takze je to super... A kousek od domu mame obrovskou louku... Kdyz chceme na delsi prochazku jdeme k pisakum, kde jich je pet, mezi nimi vede cesta, i tam to zna perfektne, dokonce se koupe..;)

Jinak myslim, ze tady opravdu vsechny cekame holcicku ;)

Coca colu si naleju, ale mam doma jen light, tak to me asi nespasi, vid ;) :sunglasses:
14. lis 2013 v 16:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem uz doma s malym ze skoly, vyvencili jsme pejsky, udelali ukol a jdu chystat veceri. Udelam mu rizek s bramborem a mandarinkovy kompot... A bude mit i ten starsi... Nevim, jak vy, ale ja uz se dneska vidim v posteli...
Jinak s Jenickem jsme si dnes volali... Poprve mi nebylo do breku... No a v nedeli uz zo bude tyden, co je pryc...

Chtela jsem vam rict, jak jsem rada, ze vas mam, holky... Nejak mi to s vami rychleji utika ;)
Ani jsem to necekala... Na modreho konika chodim az od doby, co jsem tehotna a vysel mi spatne prvomestrialni screening....

To jsem si vzpomnela, ze mi psala jedna maminka odsud vcera, ze jim potvrdili nejake hrozne poskozeni a ze sla dnes rano ve 23 tt na vyvolani porodu;( chudinka, myslim na ni celej den
14. lis 2013 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem se vrátila až teď ,ale spojila jsem soud s náštěvou mamulenky a nakonec přijela i sestra s malou julii :D .
Dijakish Miluju slovensko a samo sebou svého chlapa :D je v čechách přes deset let a obdivuju na něm že si stále drží svou a mluvi jen slovensky... :D jezdíme kousek od Čadce Mirošov...je tam nádherně ,hlavně v létě kopce lesy louky hmmmmm .
ventilkova posudek na synka že chodí do m.š. pouze týdny když je u mě...a otec ho do m.š. nevozí.Mám to poddané a teď jen čekat a čekat kdy přijde navrhovaný termín soudního stání... :(
14. lis 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova To si ani neumím představit ve 24tt :( já se teda bojím i když už jsem 29tt :(
14. lis 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@milli13 mili a proč ho nevozi do skolky? Kde je v tu dobu? Muze tohle stacit k tomu, aby prisel o stridavou peci? Neboj se, vsechno bude v poradku , musime myslet pozitivne ....
14. lis 2013 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem jediná s chlapečkem :slight_smile:
14. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzuzuz nene,nejsi,ja taky cekam chlapecka :slight_smile: po holcicke to bude nezvyk, mam rrochu strach....pry je to narocnejsi, tak uvidime.
14. lis 2013 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holky a já si myslím že je složitější děvčátko než kluk :D
@ventilkova No protože to má asi 8km tak ho přece vozit nebude hlida ho jehoo matka...stylem u tv a pc...No jde hlavně o to že spolu nedokážem na ničem se schodnout napda mě dost hnusnýma sms a i slovně...je to jedno k druhému tak doufám že to na zrušení bude stačit
15. lis 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja si myslim ze je to prece jedno jestli je to holcicka nebo chlapecek :slight_smile: ja se na holcinku po dvou klukach moc tesim... O to vic, ze nikdo nevi, ze ji budeme mit a vsichni cekaji chlapecka ;)

milli13 no a neni to malo? Ja se tedy v techto vecech nevyznam... Ale pece o malyho je zajistena ne... Budu ti drzet palecky... Ja bych tedy stridavou peci nevydrzela.... Nevidet dite tyden :(

Jinak vam vsem preju krasne rano... Ja se po dlouhe dobe dobre vyspala... Od deseti do pul sedme . Takze parada...

Dnes musim na nakup, jinak budu lenosit :slight_smile:
15. lis 2013 v 07:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted koukam, ze uz jsme 33 tt :slight_smile: no uz se nam to pomalicku krati .....
15. lis 2013 v 07:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek