• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v lednu 2014

17. ledna 2015 
Taky přeji hezké ráno, i když tady u nás nic moc, pořádně prší, ani se mi nechtělo vylézt z postýlky.. :sweat_smile:
A taky budu muset vyrazit nakoupit, máme to doma jako u snědenýho krámu, chtělo by to nějaké dobrotky a spoustu grepů :grinning: jaké máte chutě? :slight_smile:
15. lis 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,

@kluziste grepy taky muzu :slight_smile: Ale jinak nemam moc chute, resp. mam chut na cokoliv po cem me nebude palit zaha, to me trapi docela hodne :frowning2:
Ja myslim ze jestli chlapecek nebo holcicka je jedno, zalezi na osobnosti ditete. Holcicky se prej lepe uci na nocnik, oblikani a tak, to chlapecci trochu stavkuji, zase v puberte s holkama nekdy des :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Taky jinak chutě moc nemám, spíš naopak nemůžu nějaká jídla ani vidět :unamused: Ale to ovoce teď můžu opravdu po tunách, obzvlášť grepy, jo a ještě pomelo...už mám zase doma zásoby :grinning:
My jsme byli celá rodina skálopevně přesvědčení, že budeme mít kluka :grinning: tak nás ta holčička trošku zaskočila, ale teď jsem ráda, protože doufám, že je u holčičky větší pravděpodobnost, že bude hodná :sweat_smile: chtěli bychom totiž pak brzy druhé miminko. A kdyby se nám narodil podobně aktivní "šílenec" jako bráchovi, tak to by mě asi dokonale odradilo :grinning: :grinning:
15. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste Jo tak to chapu :slight_smile: Nas Mates je taky aktivni silenec :slight_smile: Kdyz mel dva roky, tak jsem myslela ze druhe dite uz fakt nezvladnu. Proto jsem ani nenavazala druhou materskou ale sla na rok do prace abych si trochu odpocinula :grinning: Ale ted jak je starsi tak se to zvladat vymyslenim aktivit a krouzku v pohode, ale musim ho zamestnavat. dnes ho treba beru ve skolce po obede a jedem do aqua parku. ZAse ve 3 letech umi suprove lyzovat a jezdit na kole, takze manzel je za aktivniho silence aj rad :slight_smile: Ono kazde pohlavi ma neco, kluci vice zlobi a jsou divocejsi, holky zase vice uknourane... vyber si :slight_smile:
15. lis 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz No, to budete mít doma asi něco podobného jako bráška :grinning: je fakt, že kluk je zlatý, aktivní a usměvavý, ale mít ho doma.... :sweat_smile: :zipper_mouth: no snad to budou geny po švagrové a ne ty naše :grinning: je pravda, ýže člověk si nevybere, naštěstí to ta příroda rozhodne za něj :slight_smile:
15. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova pokud má být zachována střídava péče měly bychom spolu umět vyjit..což neexistuje Přemek bude předškolák a nedovolim aby chodil do 2 škol a hlavně on tu školku potřebuje nemužu ho dát na žádný kroužek...tím že by na něj chodil 1x za 14dní....ve školce mu uniká spoustu akci prostě doufám že to zrušej jinak fakt nevim....
15. lis 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja chute nemam vubec... Mela jsem jednu dobu na sladky ale to me preslo ... Jediny co mam je chut na sampansky ;)))
15. lis 2013 v 18:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova :grinning: tak to je vtipný. Jen si klidně trošku dej, až budeš kojit, tak ty bublinky budou zapovězený :sweat_smile:
15. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no jo :slight_smile: moje tehotenska chut je obrovska sklenice orosena plna Bohemia Brut ;)))) mozna si trochu dam... Mm jednu lahev v lednici ;)))
Jakpak jsi se mela dneska?
15. lis 2013 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova jen si dej, na zdraví :wink:
dneska nic moc, takový divný den, nakoupit, pak jsem něco pracovala, dneska mě pobolívalo bříško, asi jak malá teď fofrem roste a všechno se to napíná :unamused: no a teď mi manžílek frnknul na "jedno". Asi jsem hrozný sobec, ale tohle mi nějak pořád vadí.. sice jde max 1x týdně, ale stejně mě štve, že nějak ten večer netrávíme spolu, většinou večery jenom proležíme u televize, nic moc se neděje. A mně pořád běhá hlavou, že jsem vlastně všechno, co mě bavilo, musela nechat být a tak nějak mě točí, že on se v pohodě baví..já vím, je to ode mě pěkně hnusný...když s tím pocitem nějak neumím nic dělat :frowning2: jakpak to máte doma vy?
A copak Ty jsi dneska celý den dělala?
15. lis 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kluziste no predstav si, ze ja jsem se natahla v devet ze jen tak na chvilku a vzbudila jsem se v pul druhy ;))) takze des ;)

Jinak muj jenik jde domhospody tak jednou za ctvrt roku... Jinak my jsme prakticky porad spolu... My spolu strasne radi jsme... Varime spolu... Jezdime na nakup... Dokonce uklizime... Pomaha mi veset pradlo... My i ukoly s malym delame tak ze u nej sedime oba dva...takze mi vubec nevadi kdyz jednou za cas nekam vypadne .... Ale to je opravdu strasne vyjimecne...

A to, ze ty to ted mas jinak, s tim jsi prece musela pocitat, ne ;) mne tyhle veci nevadi... Tak to proste je... Jenze my to mame tak, ze jsme radsi spolu, treba si i naplanujem kino a nakonec jsme stejne spolu nejradeji doma...

Ale je pravda , ze nedavno mimrekl, ze jde s klukama na pivo... Ja v pohode ze jojo--- a pak z nej vypadlo, ze asi zustane u toho jednoho pres noc, aby mohl pit taky... Normalne jsem mu tady udelala takovou hysterickou scenu, ze jsem vubec nechapala, kde se to ve me vzalo a ze jsem u toho bulela, jecela jsem tady na nej ... Koukal na me jako na mimozemstana :slight_smile: a mne v tu chvili, kdy mi docvaklo, jak jsem trapna, zacalo byt tak trapne, ze jsem se rozbulela znovu a omlouvala jsem se az na pudu... No at zijou tehotensky hormony ;)

Jinak ja jsem dneska mela bezva navstevu, moji dlouholetou kamaradku, vybornou zenskou... Tak me to potesilo, ze prijela... Moc se ted nevidime a moc mi chybi ... A pak jsem vyvencila pejsky... Dala jim najist a jela nakoupit do Globusu... Doma je dnes jen ten starsi syn a ten se dopravil sam v sedm i se svou slecnou ;) to je taky neco na me ;) ale co uz ;)

Pak mi napsal uz Jenicek, tak jsem si vlezla do vany a psali jsme si pres tablet celou tu dobu a vlastne pisem doted ;)

V Globusu jsem si koupila dva oblozeny chlebicky a karamelovej vetrnik ;) tak premyslim, jestli si neco dam a nebo si udelam kralovskou sobotni radioaktivni snidani ;)))
15. lis 2013 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ventilkova a nesmutni;) dej si neco dobryho a pis si se mnou :slight_smile:
15. lis 2013 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jezis ja si napsala sama sobe ;) vsem tady ale asi doslo, komu to patrilo, ze ;)))
15. lis 2013 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova :grinning: děkuju moc, jsi zlatá.. já to samozřejmě vím a věděla jsem, že to bude jiný, akorát jsem se asi trošku přecenila v té toleranci no.. :sweat_smile: já jsem totiž v žádném jiném dřívějším vztahu nezažila, že by chlap chodil do hospody sám, beze mě. Tak na to prostě nejsem zvyklá a taky trošku žárlím, že on může.. :angry: :grinning: ale rozumově samozřejmě vím, že to je blbost, už když to takhle píšu, tak si připadám jako totální blázen... :sweat_smile:
Tak to jsem ráda, žes měla pěkný den, a že jte s mužíčkem takhle hezky ve spojení, aspoň Ti to bude rychleji utíkat viď :wink:
15. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tez sama doma, teda s malym a psem, manzel dela na chalupe drevo. Ale dnesem sem si moc uzila, vzala sem malyho ze skolky po obede a jeli jsme do noveho aqua parku a bylo to tam super :slight_smile: Ja se vybublala, on vypil cely bazen a asi to zalomim, zmohlo me to :slight_smile:
15. lis 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ventilkova a naprosto rozumím Tvému výbuchu, to je ukázkový :grinning: nikdy bych nevěřila, že ty hormony fakt mají takovou sílu, je to opravdu jako na houpačce :slight_smile:
15. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz no jo, vodní hrátky jsou pořádně únavný :slight_smile: to jste měli moc hezký program
15. lis 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste se taky asi potrebuje ventilovat :slight_smile: kdyz je to jednou tydne a neprijde na mol tak to neni zadna hruza:slight_smile: Muj manzel teda do hospody nechodi vubec, jen se mnou a ted co mame malyho to je teda hodne vyjimecne, ale zase chodi tak minimalne 2x tydne vecer za sportem takze tez neni doma...
15. lis 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz no právě že on pít neumí a často se to hodně protáhne, dorazí v noci a druhý den je vysloveně nepoužitelnej a půldne prospí, to je na tom nejhorší..:slight_smile: ale pravdu samozřejmě máš v tom, že tohle je tak 1x, max. 2x do měsíce, jinak to většinou nějak zvládne a přijde domů rozumně. No, jsem fakt zvedavá, jak to bude dneska..... :sweat_smile: :confused:
15. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste jo hormony jsou dobry :slight_smile: ale ja mam pocit ze pri prvnim tehotenstvi to bylo mnohem horsi. MOzna tim ze sem byla na rizikovem od 15tt a lezlo mi to na mozek, ted jsem pracovala do posledni chvile co to slo :slight_smile:
15. lis 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste Aha :slight_smile: Tak u nas neumim pit ja :sweat_smile:
15. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz právě že já jsem taky doma. Navíc jsem se přestěhovala za manželem na vesnici a nikoho tu neznám, on je tady doma.. takže pro něj sebrat se a jít do hospody za kamarádama je samozřejmě prima a může kdykoli, já tam maximálně jdu přes den s pejskem do lesa. Já si nechci furt jenom stěžovat, to je fakt děs :sweat_smile: :grinning: jenom mě mrzí, že jemu tyhle věci třeba samy nedojdou no.. ale jinak je zlatej a strašně se snaží a vím, že by pro mě udělal první poslední.. akorát je to prostě ten klasickej chlap, kterýmu se všechno musí polopatě říct a to se budu muset časem naučit.
15. lis 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste Jo ja se taky prestehovala za manzelem do jineho mesta a neznala sem tu zivacka a za pul roku sup - otehotnela :slight_smile: Ted jsem se snazila pracovat co nejdele protoze poprve jsem se doma malem ukousala nudou :( Ted jsem doma od pondeli a zatim se jeste nenudim, ale prijde to asi.
15. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz To už ani nestihneš, nudit se, navíc s tím Tvým malým divochem, tam asi pro nudu moc prostoru nezbývá, ne? :slight_smile:
15. lis 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste no dokud je ve skolce tak ano :slight_smile: a ja ho tam davam denne i kdyz jsem ted doma protoze on tam chodi rad a ma bezva skolku kde toho spoustu delaji. Vcera dokonce plakal protoze mu kamaradka rekla ze skolka uz nebude :slight_smile: Ale odpoledne nuda neni :slight_smile:
15. lis 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Tak dopoledne můžeš relaxovat a čerpat energii :wink: ono to neskutečně letí, za chvilku je prosinec, který je hned pryč a máme to za pár :sweat_smile:
15. lis 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kluziste Jojo to delam :slight_smile: Ale vstavat stejne musim kvuli skolce a psovi, tak pak uz si lehnout nejdu, sedim u PC, uklizim a prudim manzela at uz vstava, ustele si, poradne snida a tak :grinning: Ma ze me obrovskou radost :sweat_smile:
15. lis 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky dala par fotek at tady nejsem inkognito :slight_smile:
15. lis 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to Ti věřím. Já sice nevstávám tak brzy, nějak před sedmou, už neusnu, kdyyž manžel odejde do práce. Ale vysloveně si vychutnávám jít si na chvilku lehnout po obědě, když občas nemůžu, tak jsem večer hrozně brzy vyřízená...
15. lis 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuzuz Krásný fotečky :slight_smile: a chlapečka máte naprosto kouzelného :dizzy_face: pejska taky :wink:
15. lis 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek