Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

Najde už se někdo 🙂 ?
Strana
z43
Dolů
PředchozíStrana
z43
adisek
3. bře 2011
No, jestli vse dobre dopadne, tak se brzo pridam 😉
medvikautor
3. bře 2011
Našlas //? Já ano, včera.
adisek
4. bře 2011
@medvik nasla, ale jeste se moc radovat nechci, v prosinci jsme o miminko prisli, tak az budu mit potvrzeno od dr., ze uz je srdicko, tak bude veseleji 😉
medvikautor
4. bře 2011
@adisek tak držím palce, ať je vše v pořádku. My to zatím taky nemáme potvrzené, jdu na gynekologii až 21.3.
holubice.petra
5. bře 2011
ahojky i já našla // v pondělí mi potvrdili těhu z hcg....dle tabulek bych měla mít termín 6.11.2011 😃 na ultrazvuk jdu až 16.3. doufám že už tam bude vidět srdíčko...holky vy už jste byly na UZ? bylo tam už něco vidět?
medvikautor
5. bře 2011
@holubice.petra srdíčko by mělo být cca 6 týdnů po prvním dni poslední menstruace (14 dní poté, co se našly //)
holubice.petra
5. bře 2011
@medvik No to mi vychází na tu kontrolu na uz.....ty jsi nebyla ještě ani na krvi?
medvikautor
5. bře 2011
@holubice.petra na krev to nemá cenu, stačí až to srdíčko. Já jdu až 21.3., můj gynekolog má dovolenou.
holubice.petra
5. bře 2011
@medvik já jsem na krvi byla v pondělí 😃 na uz jdu 16,3, už se nemužu ani dočkat 😉
jolcap
6. bře 2011
ahoj holky,doufám že všechno dopadne dobře a já budu patřit do týhle skupiny, dle krevních testů jsem těhotná a to 4 TT,takže podel mých výpočtů termín kolem magického 11.11., na utz jdu až 29.3. to budou zase nervíky
vosinka
7. bře 2011
ahoj, tak snad sem budu taky patřit 🙂
chci se zeptat, taky vás bolí břicho a v podbřišku, taková stěhovavá bolest a jen někdy ? Už z toho trochu blbnu, nemám tušení, co je normální...díky
Jinak termín bych měla mít 4.11.
jolcap
7. bře 2011
@vosinka ahoj, no mě dneska bolí jakoby vaječníky,ale to je normální prý. jsi po IVF nebo si měla štěstí a zadařilo se doma?
vosinka
7. bře 2011
díky za odpověď, doma, tak uvidíme, jsem trochu nastydlá, tak jsem měla strach
jolcap
7. bře 2011
@vosinka tak to jsi šťastný člověk, ono to bolí jako když má přijít mrcha
vosinka
7. bře 2011
jsem ráda, loni jsem doděla vejšku a brali jsme se, takže věk mám tak akorát 🙂 28, a čas nějak rychle letí...
Koukám, že už máš doma velkou slečnu 🙂 Hezká fotka a dcera samozřejmě 🙂
jolcap
7. bře 2011
@vosinka to budeš narozdíl ode mě mladá maminka,ale je lepší to neodkládat, my se rozhodli na poslední chvilku a museli na ivf
holubice.petra
7. bře 2011
@vosinka ahojky mě taky občas pobolívá břicho ...je to asi pravděpodobně normální 😃
alcatko.j
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jolcap
7. bře 2011
@alcatko.j víš jak já se bála napsat sem, abych to hlavně nezakřikla. taky nechci nic říkat dokud nebudu mít za sebou nějaká vyšetření,ale nejbližší to vědí a tady holky to prožívali se mnou
lucenek
7. bře 2011
@alcatko.j brouku ti teda nenápadně gratuluju x-) x-) x-) x-) na koňovi aby si nědko tebe nevšim? 😃 😃 😃 😃
vosinka
7. bře 2011
taky všem tiše gratuluju 🙂
dneska mě to v práci štve, hlavně nechci, aby to tu někdo věděl, tak musím krotit radost...
volala jsem svojí léčitelce a ta mi mimi potvrdila, mám zákaz chodit moc mezi lidi, prej řádí moc virů, tak dejte taky pozor....
monisek
7. bře 2011
Ahoj maminy, když vše dobře dopadne, zatím to nechci zakřiknout, tak i já budu patřit k vám do této skupinky 😉 ode dneška za týden jdu na ultrazvuk, snad bude vše v pořádku. Termín porodu je 1.11.2011

tak ať se mimča hezky drží mamin 😉
medvikautor
7. bře 2011
@alcatko.j jé ahoj, tak to je nádhera, třetí mimčo x-) Znám Tě už z beremese, tam jsem měla jiný nick 😉
@jolcap taky mám doma Zuzanku, ale trochu mladší.
kutcher
7. bře 2011
Ahojky holky, ráda bych se přidala🙂
medvikautor
7. bře 2011
@kutcher AHojky. Tak držím palce za týden.
samantha86
7. bře 2011
Ahoj holky taky bych se k vám přidala, snad teda bude vše v pořádku, 26.2. jsem našla pozitivní testík, termín by měl vycházet 10.11. ale zatím to nemám potvrzený, na kontrolu jdu za týden, tak snad bude vše v pořádku a já budu podruhé maminkou 🙂
kutcher
7. bře 2011
@medvik Děkuju, strašně se těším i trochu bojím...
medvikautor
7. bře 2011
@kutcher to Ti věřím. A já jdu až týden po Tobě 😞
medvikautor
7. bře 2011
@samantha86 držím palce. A budete mít asi ideální věkový rozdíl 😉
kutcher
7. bře 2011
@samantha86 Ahoj...
Strana
z43
PředchozíStrana