• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@epicharis je mi 37,takže ideální to právě není a nebudu lhát,že se nebojím a že bych do toho šla planovaně. Chápu mamky kterým osud nepřál,tam bych na věk nekoukala, ale nám se to přihodilo nečekaně a bylo třeba se rozhodnout :slight_smile: a my se rozhodli to malinké mít moc rádi. Jinak děkuju za povzbuzení s tím srdickem.
20. bře 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niimue3 jak pises...a my se rozhodli to malinké mít moc rádi..tak tu bulim jak mala, no nejsem ja tehotna???? :grinning: :grinning: :grinning: ..jinak moooc krasne rozhodnuti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja pribrala pri Adriance taky 17 kg a tech 7 mi zustalo :frowning2: , ale co uz, hlavne, ze je clovek zdravej :wink:

jinak u nas desna noc, Adulka byla od pulnoci vyspinkana, v postylce hysterak, u nas v posteli skakani po hlave a kopani okolo sebe, od pulnoci spala pul hodky, ja jsem kantare, cekam az odpadne a pujdu zase zalehnout a ted rano jsme ji prestehovali postylku do pokojicku :sunglasses:
21. bře 2011 v 06:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla tyjo, jen 7 kg, no tak s tim ja nepocitam:slight_smile:))
21. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niimue3 ahojky tak to jsi mladice jsem starší a doufám,že všechno bude v pořádku a v listopadu se budu těšit s mimískem a vlastně jsme po ivf takže i plánovaně a nějak se nechci smířit s tím,že jsem cvok
21. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap :grinning: máš pravdu, každej se přeci cítíme jinak. Je to určitě i přístupem k životu. A cvok určitě nejsi, to jsi mi to nandala s tím mým fňukáním :wink: Ale každopádně důležitý je že se prostě na ty zlatíčka těšíme. :slight_smile:
21. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek :slight_smile: tak ti přeju prospinkané dopoledne, už jsem úplně zapomněla jaké to je se nevyspat . A s váhou tentokrát nevím...po obou dětech mi nic nezůstalo, ale v posledních pár letech jsem se hodně spravila...a teď trnu co mi na tu váhu dr. poví :wink:
21. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niimue3 já se tsrašně bojím v podstatě od chvíle co mi odebrali folíky a pořád si říkám, proč bychom nemohli mít zdravé dítko nebo dítka a příkladem mi je moje babička,která porodila mého otce v roce 1948 ve svém věku skoro 41 let a jakej zdravej a v pořádku, raději bych kdyby se nám to povedlo doma,ale nebylo nám z hůry dáno,ale na svůj věk prý nevypadám a ani se tak necítím a klidně bych brala kdyby tam ty dvě zůstaly
21. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap :dizzy_face: je krásný to číst, moc ti fandim, máš úžasnej optimismus , díky...hned je člověku líp.A jestli se to povedlo doma nebo jinak je teď už přeci jedno , teď už se jen těšit a držet si palce :wink: Jestli dobře rozumím, tak máš embryjka dvě? Promiň ještě jsem celou diskuzi nestihla pročíst.
21. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niimue3 jo nechala jsem si dát dvě pro větší šanci, s chlapem miminko moc chceme on žádný nemá já 14 letou dceru a kdybych byla v tvém věku jdu do druhého mám ještě 7 embryjek v mrazáku a podle doktroa je možnost mít děti dědičná tak doufám,že bude všechno v pořádku a jen si přeju at je všechno v pořádku,ale to čekání je na zabití nejdřív kolik folíků bude a jestli se chytnou a jestli to zvládneme všichni no už aby byl konec října, koukala jsem máš dvě dítka tak ta pravděpodobnost,že i tohle bude v pořádku je velikánská bbý je když je to první a jsi doma,nebo chodíš do práce?
21. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj statecne novotehulky :wink:

dnes jsem byla u doktorky a neni to moc dobry - mam ted byt 5+0, ale na UTZ je videt jen neco velmi maleho, pry max. 4+0.. tak nejak me to rozhodilo, ted jsem bulela v saline cestou domu, to jsou ty hormony, to znate :sweat_smile: dalsi kontrola az za dva tydny...
21. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikap a jsi po IVF nebo doma?
21. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap doma, ale vzdy nam to trvalo - na prvni dite jsme cekali rok, a to uz jsem brala vsecky mozne hormony a mela precteneho celeho konika :slight_smile: ted jenom pulroku... kez by to vyslo...
21. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikap může to znamenat,že jste nepočali dle tabulek 13-14 DC,ale trochu dýl a proto je mimís jinej než by dokyna čekala
21. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jo, to mi doktorka vysvetlila.. ale vis, no, clovek se boji toho nejhorsiho.. ted se budu klepat 2 tydny pred dalsi kontrolou :unamused: a kdy jdes na UTZ ty?
21. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikap až za týden v úterý jsem úplně vyřízená a neustále se sleduju,nebul to bude dobrý prostě máte mimi o týden mladší, i kdyby jsi byla podle poslední ms neviděla by si nic jen váček,takhle uvidíš i srdíčko, kup s listovku nebo vitamíny a říkej si,že malej je rošťák od začátku
21. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no jo, ty rane UTZ nemaji moc cenu, protoze se stejne nic nedozvis :grinning: to ti ale nezavidim, jeste cely tyden cekani.. listovku bastim, a doufam, ze to bude pekna holcicka :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikap no čekám celkem tři týdny na utz po tom co vím,že jsem těhu,takže už blázním plaším a furt se sleduju
21. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap a proc te takhle dusi?.. me doktorka nabidla prijit hned druhy den, co jsem ji volala.. ale ja jsem nemohla, tak jsem sla az v pondeli
21. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marikap jsme po ivf a tak asi nemají v caru místo je tam jen jeden doktor,ale zase to má výhodu bude vidět víc a bude všechno jasný a pak mě pošlou k mýmu doktorovi
21. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky, 15.3. utz bez srdíčka, prý jestli nebude i 18.3. to jsem měla dle utz 7+2, tak na vejškrab, já šla v pátek na kontrolu vynervovaná, no samozřejmě nebilo, tak jsem se chtěla rozbrečet a prej že zatím nic, že mi odebere krev a teď v úterý si mám zavolat, jestli hcg odpovídá stavu těhu, už jsem fakt hotová, ale holky mě uklidňujou, že může někomu naskočit i po 8. týdnu, já měla delší cykly i ms, než podle čeho to počítá mudra a utz se slepě věřit taky nedá, že, snad začne bít, musí :,( chjo!
21. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher urcite naskoci, uvidis, hlavne se snaz nestresovat... u nas nekomu z listopadovek2009 naskocilo srdicko az po 9.tydnu, kdyz si to dobre vzpominam, a to bylo breku :wink:
21. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak mám po kontrole. těhu odpovídá cca o týden méně,ale dr říkal,že je vše ok,že je na začátku normální,že je velikost opožděná.že přesně se to měří až podle embrya.
tak já jsem v klidu.
od minulého pondělí dutinka vyrostla ze 3mm na 10mm. :slight_smile:
21. bře 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také mám dvě //, jsem objednána na 31.3. Tak jsem zvědavá, snad bude vše oki :slight_smile:
21. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zase po dlouhý době tady :sweat_smile:
21. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher srdíčko určitě naskočí, jak píše marikap, hlavně se nestresuj, i když je to jednoduchý radit :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mysko, známe se z beremka z července 2010 :slight_smile: takže další společný termín? :slight_smile:
Koukám, že tu mají fotoblogy i další z července.

21. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kutcher zatím si nedělej starosti, třeba jsi otěhotněla později :wink:
21. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky. Tak dnes jsem byla na kontrole, 6+3, vitální embryo, srdíčko krásné, TP 11.11.2011 :dizzy_face: Jsem strašně šťastná, doufám že bude vše i dál OK.
21. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Jsem ráda, že to máš ok, no já mývám 35 denní cykly, ale uzv se přeci nemůže mýlit, že jo!
21. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kutcher no přes to všechno počkej, nejsme podle učebnic a srdíčko se může udělat.
21. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek