• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@kutcher moc se v tom nevyznám,ale někde jsem četla že v takhle ranným těhu se to může trošku blbš rozpoznat, je to asi na palici,ale počkej na hcg to je průkazný, dovedu si představit jak Ti asi je člověk neví co má dělat a hlavně nemůže to ovlivnit ani tomu pomoct, vydrž
21. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap To jo, ale, jestli mám mimi mladší, tak bude hcg nižší a závěr z toho je ten, že se to před týdnem seklo a tečka, to je začarovanej kruh, i když... když mrknu na tabulky, tak určitýmu týdnu odpovídá hodnota 2500 až 42000, tak se v tom pak vyznejte, že? To chce prostě ještě jeden odběr, aby se poznalo, jestli to roste nebo ne.
21. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher na mě musíš jasně já vím,že jsou nějaké hladiny od do a roste to po dvou dnech do nějakýho týdne a pak se to ustálí, řekni mi to jasněji prosím
21. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kutcher u hCG musí být víc hodnot, není důležitá izolovaná hodnota, jako spíš tzv.doubling time (zdvojovací čas). Musí tam být vidět významný nárůst vždy mezi dvěma následujícími hodnotami.
21. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Promiň, já to myslela tak, že dr. mi odebrala v pátek krev, aby zjistila, jestli to odpovídá mému týdnu, ale mě to právě příjde jako nesmysl, protože 1 těhule v 8. týdnu může mít hodnotu třeba 2300 jednotek a je to ok a 2. těhule má v 8tt 42000 jednotek a taky je to ok, podle mě mi z krve nemůže poznat stupeň těhotenství, když budu mít třeba hodnotu 3000 kteru můžu mít na 8 týdnům 7 týdnům ale třeba i 6 týdnům.
21. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher mě kámoška zdrav.sestra říkala, že když to podle ms a tak neodpovídá posílají na druhý hcg, právě by věděli,že to roste a porovnávají, taky se podle toho pozná mimoděložní, já jsem po ivf tam věděli přesně kdy jsem otěhotněla a hladina hcg měla mít určité hodnoty pokud by byla blízko nižší hranice ta bych šla znovu na krev jestli to roste, nejhorší je,že to tady můžeme probrat ze zhora z dola,ael nic nezměníme stejně je to v tobě daný,třeba je fakt mimi mladší
21. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik No, zažádám o 2. odběr, ať to porovná a bude.
21. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher a v ten pátek si měla hcg kolik? nebo jak to s tebou doky myslí dál?
21. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Promiň, uspávala jsem mé nespavé dítě, v pátek byl jen odběr, zítra jsou výsledky - moje dr. je taková potratářka, ta by tam každýho poslala snad hned:D
21. bře 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher no uvidíme držím palečky koukej hned podat hlášení
22. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap @medvik tak jse volala Dr. a prý je to HCG na 1* tak jdu na kontrolu za týden, tj.... 29.3. uff tak snad! Jen se teda nemám moc radovat, že je to z toho pátka, ale zpráva dobrá!
22. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher takže jsi otěhotněla později a mudra to nepoznala? to bude fajn neboj ale ty nervy co
22. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kutcher výborně, dobrá zpráva. Moc a moc držím palce.
22. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ptala jsem se jí na ty delší cykly a prej to je možný, já teď vůbec nevím, jak to je starý... @medvik zatím skromně děkuju
22. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher nepřesnější je utz kolem 12 týdne z toho ti vypočtou termín porodu a pak si hlídej pohyby, víš co mě napadlo my tady šílíme jako blzni a naše maminky byly v klidu radovali se protože nic takovýho nebylo
22. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Jj, mně to tchýně taky říkala, že když nepotratili, tak je jen poslechli a tím to bylo ok, to u nás to je samý srdíčko, tripple test, amc. tohleto a támhleto...
22. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher podle mě to bylo jednodušší a taky si to víc užívali , nejvetší zabiják je net, kolikrát toho víš víc než doktor, holky se pak čílí že jim tohle neřekl,ale sladká nevědomost, podle mě nás jen zbytečně nechtějí nervit
22. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap To máš recht, ale zas na druhou stranu mě právě teď ten net držel při naději - tam jsem se dočetla, že jsou i holky, které měly srdíčko taky dýl a miminka maj zdravá
22. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher no,ale na druhou stranu by si ani netušila,že ještě nemá srdíčko,že je mladší,protože by si byla jen těhu a těšila se na mimi
22. bře 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné slunečné ráno.

Holky,to co tu probíráte,to je svatá pravda. Ty naše maminky to měli mnohem jednodušší. Vím,že v mnohém to bylo horší,ale tyhle stresy na začátku,to je masakr.
Jeden den přijdeme z kontroly a jsme hrozně happy,jak to dopadlo a adruhý den už řešíme,že nemáme příznaky nebo že jsme si přečetly něco na netu atd.
Je to začarovaný kruh a my to bohužel neovlivníme,tak se musíme alespon sanžit si to všechno užívat a těšit se z toho tvorečka,co v nás roste. :slight_smile:
22. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko mě třeba zarazilo, že když mi volali,že se mimi chytlo radovala jsem se jen ten den druhý už jsem šílela,že můžu potratit, že může těhu zamlknout a šílím kdykoliv se mi něco nezdá a nejhorší je,že nevěřím v uklidnění až ho uvidím na utz, pak se zase budu bát aby vyšel screening a testy a plodovka a do porodu budu uzlíček nervů
22. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap uzlíčky nervů budeme všechny i já jsem trošičku nervozní zítra jdu zase na kontrolu :grinning: ale na druhou stránku jsem si řekla že budu myslet už jen pozitivně :sunglasses: tak už se moc na prcka těším!
22. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holciny, mohu se k vam pridat?

nedavno jsem zjistila, ze jsem tehu (ted jiz 6 tydnu) a i kdyz to bylo pro nas prekvapko, tak se na mimiska s manzelem mooooc tesime :slight_smile:

@ sslunicko & jolcap: mate naprostou pravdu, ja se take kazdy den strachuju. prvnich par tydnu jsem se strachovala, ze nemam zadny ranni nevolnosti a ted kdyz mi je ukazkove blbe skoro cely den tak se nervuju ze tim padem mimi nedostava dost zivin...

holky muzu se vas zeptat, boli vas nekterou take trochu v podbrisku, jako pred menses, ale mnohem slabeji? Dr rikala ze to je ok, ze to muzou byt jenom svaly jak se zacinaji natahovat, ale ja si stejne delam starosti. mate nektere podobne zkusenosti?

jejda, to jsem se rozepsala, tak napoprve radsi uz dost... :zipper_mouth:
22. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám, snad to neva :slight_smile: jsem taky v začátku těhotenství a vychází to na listopad :slight_smile: ,pročítám vaše příspěvky, těhotenské příznaky máme podobné :dizzy_face:
22. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra
@hantysek
@kamcatkakoc je to na palici, podbřišek bolí někdy málo někdy víc,ale v tomhle je tolik věcí u každý jiných,že někdy šílím, mě třeba úplně přestaly bolet prsa tak nevím,ale jsem taková divná no snad je to ok, hodně věcí neovlivníme a už at se můžeme jen radovat
Péťo ty se máš já jdu až za týden to asi umřu nedočkavostí
22. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc - me taky termin vychazi na konec listopadu :slight_smile: snazilkovali jste se dlouho, nebo je to u vas taky velike prekvapeni tak jako u nas?
@jolcap - jezis tak to sem rada ze nekoho jinyho taky boboliva podbrisek! ne ze bych ti to prala, to ne, jenom jsem si oddychla ze to snad je normalni jev...

holky, uz jste to oznamili rodine a vsem? my jeste ne, chteli bychom pockat do konce 3.mesice, ale nevim nevim... strasne spatne udrzuju tajemstvi...
22. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek u nás vzhledem k ivf to rodina ví,ale do světa to budu křičet asi po nt screeningu,říkám si to pak bude jistější
22. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Přesně jak píšeš, někdy je to fakt na palici :wink:

@hantysek No u nás to překvapení je, ale z toho důvodu, že jsme byli na IUI a vyšlo nám to hned na poprvé :dizzy_face:
22. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap @kamcatkakoc tak to vam oboum moc gratuluju, ze vam to tak pekne vyslo!
a muzu se zeptat holky kolik vam je let? me 28. a je to vase prvni mimi?
22. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek Děkuju, mně je 30 a je bude to první mimi :dizzy_face:
22. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek