• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@kamcatkakoc tak ja myslim ze obe mame na mimi idealni vek :grinning: tohle je take moje prvni mimi. s muzem jsme rodinu sice planovali, ale az za par let, tak jsme z toho byli trosku vyjukany a taky totalne nepripraveny, tak se ted snazim nachytat tehotenske rady a vubec informace. i kdyz jak uz psala jolcap, lepsi je mozna neinformovat se prilis a byt v klidku :slight_smile:
22. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek Ideální věk to určitě je....já se právě bála, na kolikátý pokus nám to vyjde, protože roky utíkají....Lepší je sice někdy nevědět, ale mně zase názory a zkušenosti druhých moc pomůžou....dnes jsem třeba psala,že mě pořád pobolívá bříško, jestli je to normální a prý ano, jedna kolegyňka z druhé diskuse má úplně stejné příznaky, tak jsem se hned uklidnila :dizzy_face:
22. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc me take porad poboliva v podprisku, nekdy vic, nekdy mene, ale kazdy den. je to podobna bolest jako pred periodou ale mnohem slabsi. i moje Dr rikala ze je to normalni :slight_smile: a muzu se zeptat, mas taky seznam zakazanych jidel? ja se s tim teprve seznamuju a nestacim se divit. kazda kniha uvadi neco jineho :confounded: Dr pouze rikala at nejim syrove maso a nepasterizovane mleko a mlecne vyrobky z nepasterizovaneho mleka. ale cetla jsem asi o dalsich milion veci co by se nemelo.... :frowning2:
22. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam tady vsechny nove tehulky! no me je 29 ;o) jinsk my se snazime skoro 5let tak doufam ze to bude v poradku.
Bricho me taky poboliva, ale prsa uz me taky prestavaji nevolnosti mam jak kdy...
Dneska jsme jeli na zmrzlinu do Podebrad maji tam nejlepsi siroko daleko mnam...cestou domu jsme se stavili na jidlo ale nejak se mi udelalo zle tak jsem si to nechala zabalit domu, alespon nemusim varit :o)
22. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,venku je tak krásně. Celé odpoledne jsem s malou na zahradě.
Vítám nově příchozí těhulky.

My to zatím rodině neřekli. Ví to jen manžel,jedna kamarádka,co je těhu úplně stejně a jedna s kterou jsme měli stejný cyklus. Ona dostala MS a já pořád nic ,tak se ptala,musela jsem s pravdou ven.

Rodičům už mám nutkání to říct. Prošli si s ními ta nekonečná IVF,tak si to asi zaslouží se radovat.
22. bře 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky za mile privitani. je to desne fajn se takhle s vami uplne otevrene bavit a nemuset tajnustkarit. ja bych to taky nejradsi rekla vsem, rodice se urcite radosti zblazni, ale na druhou stranu nechci nic zakriknout...tak uvidime, jak dlouho to jeste vydrzime. :dizzy_face:
22. bře 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ráda bych se přidala :slight_smile: po 17 měsích se nám snad zadařilo, jsem 4tt od prvního IUI a 6tt od poslední MS. minulej týden byl UTZ a tam váček 10,35 mm příští týden ve středu jdu na další UTZ kůli srdíčku, doufám,že tam bude protože to moje mám v kalhotách :grinning: Koukám,že už skoro všechny máte dítko,super budu z vás tahat rozumy :grinning:
Temín bude cca 30.listopadu

Držím vám všem moc palečky
22. bře 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc :grinning: ahoj kolegyně :wink: :grinning:
22. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek
@kamcatkakoc a mě bude za tři měsíce 40 takže jsem docela odvážná
22. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka tak to je super!!!! jsme se s lerou rozdělily, protože jim to nejde :frowning2:, tak jsem ráda, že jsem zase chytla někoho, koho znám :slight_smile:
22. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ahoj všem :grinning:
22. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, bolest prsou a podbříška mám také a někdy i křížové bolesti, testík ukázal //, ale kontrola až za týden, to čekání je hrozné. Člověk se opravdu bojí každého píchnutí. S prvním mimčem jsem to snad ani tolik neprožívala, jako teď, asi proto, že člověk ví, do čeho jde, nebo co ho čeká :slight_smile: :slight_smile: . Všem přeji moc štěstí a zdraví :wink: :wink:
22. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 - gratulace :dizzy_face: to čekání je opravdu nápor na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc - já jsem si myslela,že se někde potkáme ,když máme stejný den početí :wink:
23. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám přidávám, mimčo č. 2 bude listopadový a už mě pěkně "zlobí", podbřišek mě bolí vždycky odpoledne a to dost a od 5ti odpo už chci jenom spááááát :sweat_smile:
Na kontrolu jdu až 5.4., to budu 7+2 :slight_smile:
23. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bebinka - gratuluju :dizzy_face: to znám :slight_smile: skoromnža se mi doma směje,že chodím spát se slepicema :sweat_smile: máš krásného chlapečka :slight_smile:
23. bře 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek Ahoj, taky jsem se dneska ptala doktora na ty bolesti a říkal,že je to opravdu v pořádku :dizzy_face: .Zakázané jídla? Tak o tom nevím, já se řídím jen tím, že jím víc zeleniny a ovoce, ale jinak jsem jídelníček nezměnila...Jím od každého něco, teda kromě toho syrového masa :wink:
23. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc zakázané jídlo to už je snad moc,stačí ty nakázání co můžeš a co ne, syrové maso je tak trochu jasné i když včera jsem loupla kousek kuřecího já syrový miluju.
23. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 Ahojky :slight_smile: To by jsme se mohli potkat, odkud jsi?

@jolcap Tak to teda čučím, odvážná jsi, to kloubouk dolů :dizzy_face:
23. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc ale určitě bych si nedala tatarák v hospodě,taky se tím neláduju denně :grinning:
23. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Fakt máš ráda syrové maso? To já teda vůbec....mně dělá problém zkusit třeba syrovou sekanou,jestli ji mám dobře ochucenou, dycky to jen malinko olíznu.... :wink:
23. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc mám a hodně, to já naopak to musím rychle dát péct jinak bych to snědla,ale chlap se vždycky šklebí když to jím.Mě taky bolí břicho,ale spíš nahoře než podbřišek tak jsme z toho zmatená
23. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Z toho břicha si nic nedělej, to bývá... :dizzy_face: Jen prý kdyby to byly velké křeče, tak raděj k doktorovi.
23. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc jsme ze všeho nějaká vyřízená a otrávená
23. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po 2-týdenním zpožděním jsem se dnes vydala k mudr. Jsem v 5+5t. Srdíčko ještě nebylo, ale za 14 dní jdu opět na kontrolu a pak už bude i těhu průkazka. Snad to dobře dopadne, už se moc těšíme. Podle porodních kalendářů bych měla mít termín porodu 19.11.11.
23. bře 2011 ve 12:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Musíš být veselá :slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc - jé já myslela tady na diskusi :wink: že jsme byly ve stejný den na IUI tak budeme mít asik stejný termín. Jinak bych se ráda sešla ale jsem z Prahy :unamused: kokám,že máte srdíčko, OHROMNÁ GRATULACE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jdu až za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 Aha...tak to neva, šak třeba si někdy uděláme výlet do Prahy a nebo vy zase na Moravu :wink: Děkuju za gratulace, úplně jsem byla překvapená, jsem netušila,že to bude tak brzy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se tam chvělo, bylo vidět,jak krásně tluče srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky uvidíš příští týden srdíčko :slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc - Na Moravu bych se někdy moc ráda podívala,ještě jsem tam nebyla,jsem ostuda :sweat_smile: a kolik měříte :confused: mudr neříkal :dizzy_face:
23. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek