• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@hanka99 Tak se někdy domluvíme ju? :slight_smile: No už nám změřil přímo plod a ten má 3,4 mm :dizzy_face:
23. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tééééda krásný, jsem zvědavá na sebe :unamused: :slight_smile:
23. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 No vy budete ještě větší :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face: Ale musím ti říct, že je to krásný pocit, když vidíš takový malilinkatý váček,který se úplně chvěje :grinning: je to úžasné !!!!
23. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc - tak to ti věřím a máte foto :slight_smile:
23. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 Máme fotečku :dizzy_face:
23. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc -a ukážeš :confused: :sweat_smile: jsem zvědavka zvědavá :wink:
23. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 Jasně, ale až přijdu domů z práce, kabel na stahnutí z mobilu mám doma :dizzy_face:
23. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holciny, teda ja sotva prezivam. jsem tak strasne unavena, ze se mi zaviraji oci nad pocitacem. pocitam minuty nez bude v praci padla a budu moct jit zkolabovat domu :pensive: krom toho ty ranni nevolnosti jsou u me spis "celodenni nevolnosti" :frowning2: myslite, ze se to v prubehu tehotenstvi zlepsi?
23. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jinak gratuluju ze to nakonec vyslo! 40 je na mimi trochu vyssi vek, ale v dnesni dobe jsou lidi zdravejsi a ziji dele, tak proc by nemohli mit i deti pozdeji? preju a mimi hezky roste a vse nej nej :slight_smile:
23. bře 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc tak to jsi me s tim bolenim bricha uklidnila a s tim jidlem take. clovek vidi na internetu vsechno mozne a je tezke se v tom zorientovat. ja pro jistotu nejim jidla ktera jsou uz uvarena nekolik dni a zadna syrova vejce ani syrove maso ani pastiku. i kdyz to nevim jestli vydrzim, pastiku totiz zboznuju!!! myslim, ze se budu snazit jist zdrave, ale ze si na druhou stranu muzu sem tam i zobnout spekacku ci pasticky, kdyz na to mimi bude mit chut :grinning:
23. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek doufám,že to bude v pohodě mým velkým vzorem je moje babička,ta měla tátu ve stejným věku a byl to nejmilovanější chlapeček
23. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek ono stačí všeho s mírou,takže proč ne paštiku z obchodu ne někde z trhu
23. bře 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ale ty uz jednoho mrnouska mas, ze?
23. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
unavená jsem taky pořád, před chvíli jsem klimbala u počítače. Ještě, že za chvíli končím :slight_smile:
Břicho mě bolí skoro pořád, na nevolnosti mi zatím zabírají zázvorový lízátka. Možná placebo, ale jen když funguje. :wink:
Už to na mě začíná být trochu znát, ale ještě to nechceme říkat oficiálně (moje máma to tuší, ale tchýně by to roznesla po celý rodině, a to zatím nechceme).
K doktorce jdu za 2 týdny, tak snad to bude v pořádku. :sweat_smile:
23. bře 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap souhlasim. zrovna se cpu vafli s cokoladou nam nam :slight_smile: me je totiz dost spatne cely den az zhruba do 1ny hodiny, odpoledne je mi bezva a to dostanu desnou zravku, a pak vecer asi tak od 6ti zase spatne... a tak porad dokola. takze ted vyuzivam mych ca.4 hodin kdy mi je dobre :grinning:
23. bře 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka ahoj vosinko, a v kolikatem jsi tydnu? ja v 6 tt. tak se muzeme vzajemne drzet vzuru nez prace zkonci :slight_smile: ja koncim okolo pate a ty? jo a prosim te, kde si kupujes ty zazvorovy lizatka? uz jsem o tom slysela, ze zazvor je vynikajici na nevolnost, ale nevim kde ho splasit...
23. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek pubertačku,ale nebyl chlap s kterým bych nějaký dítko chtěla až ted, mě celkem nic není,jen se mi občas motá hlava a žavou tu mám furt, dovařila jsem rajskou
23. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap pubertacku, ty jooo, tak to ti aspon muze s mimiskem pomahat? to ja na to budu uplne sama (teda s mim super manzou), bude to nase prvni ditko a vubec prvni vnouce na obou stranach... :sweat_smile:
23. bře 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek no já na zuzku byla doslova sama,ale pomáhala mi moje rodina,pořád je to jediný dítko u nás, strašně chce ségru
23. bře 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap zuzka to je hezke jmeno. tak snad se ji ta sestricka splni :slight_smile: uz mas pripravena nejaka jmena?
23. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek jj eliška a kluk to bude boj já chci vaška a chlap jendu po sobě
23. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap eliska je moc hezke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja osobne moc nefandim jmenovani ditek po rodicich, u nas v rodine josu takhle uz 4 petrove a 3 martinove, no je to gulas, lepsi je trocha fantazie a prijit s necim novym :slight_smile: bojuj za vasicka!!! :slight_smile: moji favorite jsou hanicka a matej (od toho ma prezdivka) :slight_smile:
23. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek on nejdřív souhlasil s vendou,ale co ví že jsem thu hladí břicho a říká honzíčku co tam děláš, no uvidíme je spousta času
23. bře 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap presne tak, spousta casu. a treba to bude nakonec eliska a tim se vse vyresi :slight_smile: ty se mas, ze uz mas jedno tehotenstvi za sebou! jses ted pri tom druhem uz klidnejsi, kdyz uz vis jak vse probiha?
23. bře 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek první bylo pohodové a užívala jsem si ho ted jsem na nervy,aby bylo všechno v pořádku nedá se to srovnávat a hlavně nebyl net takže si věděla,že se může něco stát,ale tady je toho nějak moc a mě to stresuje a halvně máme mimi po ivf o to je to horší
23. bře 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap hmmm, bez toho internetu je to fakt lepsi... ja jsem taky nervak, jen kdyz se podivam na prehled tech ruznych temat v diskuzi, tak se trepu (zamlkly tehotenstvi, mimodelozni, atd - no hruza). tak na to radsi nebudem myslet, ju? ono nam to urcite vyjde!!!! vsak si to zaslouzime, hlavne ty, kdyz si pro to udelala uz tolik :slight_smile:
muzu se zeptat, omezujes nejaky sporty? ja jsem pro jistotu vymenila zumbu za aquazumbu, aby to pro mimi nebyli moc velky skuby a otresy, ale jinak delam vsechno normalne...
23. bře 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek no mě vždy rozseká když někdo odpadne,nejdřív,že se to nechytlo, pak zamlklo a ta podobně a když jsem četla co holek zkusilo ivf několikrát za sebou tak šílím. já po IVF nemohu dělat nic je to jiný než doma,ale chci chodit an těhu jogu mám astma a to by bylo možná super na dýchání, jinak se říká,že by si měla dělat co ti je milé
23. bře 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to jsem nevedela, ze po ivf je to jine. musis se vic hlidat? a je to tvoje prvni ivfko? ja se radsi na jiny diskuze uz vubec nekoukam, zustanu jen tady s vami. a my budeme vsichni ok, takze nebojme se vlka nic :slight_smile: kdy mas dalsi vysetreni?
23. bře 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem doma, jupí!!!!
po sklenici mlíčka je nám nějak lépe :sweat_smile:
@hantysek jsem asi v 6.týdnu (dle mých odhadů), ty lízátka jsem koupila v lékárně, jmenuje se to Gravipop, je jich 12 za 50Kč a mají 4 příchutě, mám je, když mám velkou krizi, hlavně v práci, tam zatím nic netuší a chci, aby to tak zatím zůstalo :wink:
23. bře 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek