• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@vosinka u me v praci zatim taky vubec nic netusi, ale nevim jak dlouho jeste dokud to nepraskne. je mi totiz kazdy dopoledne blbe a odpoledne zblajznu na co prijdu, no typicka tehule, takze nevim nevim... a ty jsi jeste nebyla u Dr?
23. bře 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek je to umělý, oplodní ti dítka v misce a pak ti je vrátí do dělohy, proto se doporučuje klidový režim, doufám,že budeme ok jsou to nervy je první a chci aby bylo poslední
23. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap neboj to bude v pohodě :slight_smile: taky se tím uklidňuju
@hantysek ne, nebyla, čekám na cca 9.týden, bylo mi to doporučeno...
23. bře 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka musí a dost vám závidím že jste to měli doma, toho si važte
23. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap drzim palce, urcite se udrzi!!!! mozna se jich dokonce udrzi vic!!!!
23. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek lidně at tam zůstanou ti dva co mi je tam dali
23. bře 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka ahaaa. ja jsem byla na vysetreni po tom jak jsem nedostala MS a tam mi potvrdili tehu 5 tt. a rovnou me objednali na 8 tt (na srdicko) a pak i na 12 tt (velky ultrazvuk). takze ty jsi toho lumpa jeste nevidela na ultrazvuku?
23. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek ještě nee, ale už se děsně těším
23. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap juuu, tak to by byly dvojvajecny dvojcatka, no bomba, tak to mozna nakonec budes potrebovat ty jmena obe :wink:
23. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek jo byli,hlavně at je všechno jak má být počet neřeším a chlap už si taky zvyknul
23. bře 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek tak už ti to bude v práci končit? :wink:
23. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka to jo, je to fantasticky. sice to byl jen takovy malinkaty vacek, ale i tak. je to silene uklidnujici pocit to videt na vlastni oci, ze v tom brichu opravdu neco je :slight_smile: ja uz se nemuzu dockat na dalsi vysetreni za 2 tydny :sweat_smile:
23. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak ti ty dvojcatka preju :slight_smile: me bude bohate stacit jedno. z jednoho mam velkou radost, ale ze dvou by me asi ranila mrtvice, nemame moc penez a ani mista... :unamused:
23. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka jeste 5 minut :rolling_eyes: ted premyslim jestli zvladnu jit na nakup jak jsem planovala, nebo jestli posupajdim rovnou domu spat... asi bych to mela prekonat a jit na ten nakup... :fearful:
23. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobře dojdi domů, já nákup dneska vzdala:slight_smile:
23. bře 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek chlapovi je taky přejou všichni kámoši, já to nějak neřeším nějak to dopadne to kolik jich je to poslední co řeším, hlavně at nejdu do těch blbejch statistik
23. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, ja to tu balim a mazu dom. diky moc za pokec a zitra se zas ukazte! pa a at vam hezky rostou mimi :slight_smile:
23. bře 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99
děkuji naprosto souhlasím, člověk pořád na něco čeká :grinning:, se člověk těší, co mu řekne dr, zda bude vše oki, pak jaké bude pohlaví, jaké tripl testy :slight_smile: a pak co porod :slight_smile:))), no ale na konci, je to velké štěstí a to za to přeci stojí :slight_smile:
23. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tu někdo? :grinning:
23. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní kontrola dopadla na jedničku :grinning: :grinning: hned se mi ulevilo prcíček už má 13mm :grinning: dnes už mě z CARu předali mé gynekoložce :unamused: škoda byli tam na mě moc hodní :slight_smile: mám jim prý potom přivést prcka ukázat a přidat fotku na jejich nástěnku :sunglasses: a za rok přijít zaplatit nájem mrazáčkům..chicht
Na další kontrolu jdu za dva týdny 5.4.! fotečku mám taky ale přidám jí až zítra dnes jsem už ko :grinning:
23. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra to jdu na krev :slight_smile: 5.4. :slight_smile:
23. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek Neboj se, že si mimi neřekne, co se mu nelíbí. Klidně jez i paštiku, podle mě by jsme měli papkat všechno,na co máme chuť. :slight_smile: Já třeba předevčírem večeřela rýžu s kuřetem, no a mimi se to zřejmě nelíbilo, tak jsem to šla "vyhodit" :grinning: . Takže určitě si tělo řekne, co chce a co ne :dizzy_face:
24. bře 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno :slight_smile:
škoda že nemůžu v práci na net :unamused: , aspoň bych s váma taky pokecala.
@kamcatkakoc jsem říkala, kdyby prcek aspoň hned dal vědět, co mu chutná a co ne...já kolikrát čekám do večera a pak letím na záchod :sweat_smile:, akorát že nezvracím, ale průjmuju :frowning2:
24. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska84 Já jsem byla do úterka v pohodě, večer jsem musela jít zvracet a od té doby je mi skoro celý den blbě :unamused: Můžu sníst co chci, je to stejné...tak jsem si myslela,že se těm nevolnostem vyhnu, ale jak to vypadá, nemine mě to :dizzy_face:
24. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno.
@myska taky mě prcek honí spíš na záchod s průjmem, cokoli sním - běžím.
Teď jsem v práci a snažím se ho přemluvit, že nám vůbec není špatně, ale asi je :grinning:
24. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka Ahoj, tak to jsme na tom teď stejně, taky si furt říká, je ti dobře, je ti dobře.... :dizzy_face: ale moc to nepomáhá...
24. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc
@vosinka tak to já mám obráceně pořád čekám kdy vyběhnu směr záchod a ono nic, ráno musím teda opatrně jím jen rohlík a máslo,ale jinak mi nic není
24. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra gratuluju a chci to už mít jako ty, to je bezva už se můžeš radovat a užívat si to, koukej dát fotku malýho holoubátka
24. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap děkuji neboj se už se za chviličku konečně dočkáš!! :grinning: já jdu teď až za dva týdny to bude taky doba :sunglasses: fotku jsem už dala do albíčka :grinning:
24. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra já si myslím,že mě už pošlou na obvod a tak to bude asi taky rychlej než za tři týdny, tyhle byly teda šílený,dneska mi tchyně přinesla prádlo,abych to netahala a jestli mám prý vypráno odnese to ven ona at to netahám je hodná
24. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek