• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jolcap Tak to já můžu sníst cokoliv, protože vím, že mi bude stejně zle :grinning:
24. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době vás zdravím.
Jak je venku krásně, nemám ani čas sem pořádně nakouknout. Dnes je výjimka, babička si vzala malou na běhání ven :wink:
Já už se tak těším a bojím zároveň, zítra jdu konečně na kontrolu.
Jak jsem tak četla, je vám většině šoufl, to mě ani ne, mám sice žaludek jak na vodě, ale nepustím nic :wink:

@jolcap - tobě se to už také krátí. Na kontrolu jdeš myslím v úterý, že?

Koukám, koukám, že za dobu, co jsem tu nebyla přibyly nové tváře. Všechny moc vítám. To je fajn, že se tu rozrůstáme. Vypadá to na pěknou listopadovou úrodičku:grinning:
24. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis ahoj, no už se nemůžu dočkat, jiank mě právě taky nic moc není,ale to nemusí nic znamenat, je tam moc hezky tak to je lepší být venku, já usínám na gauči při každém seriálu a dneska jsem stoupla k žehlení a pustila si k tomu Brigitt Jones
24. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - jasně, že to, že nám není téměř nic, nemusí znamenat žádnou pohromu :wink: Mě i u Anežky bylo celkem dobře a je to krásné a zdravé dítko :dizzy_face:
Haďoch teď spinká, tak dovařuji a začala jsem jí háčkovat jarní čepičku. Počkám, až se vyspinká a pak vyrazíme ven. Jo, tak žehlení mě taky čeká, ale asi ho nechám až na víkend, to má být hnusně. A také bych měla vyprat povlečení. Kurňa to je furt práce... Taky koukáš při žehlení na telku? Mě je vlastně jedno, co dávají, hlavně, že není ticho, hýbou se obrázky a po pravdě, čím jednodušší, tím lepší :grinning: :grinning: Jsem úplně zapomněla... ty jsi na PN, ne? jak to máš s vycházkami?
24. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, snad se mohu taktéž přidat, dnes potvrzeno těhu 5+4 tt, za 14 dní další UTZ, dutinka je ale malá - pouchých 5mm, tak snad se to vše do 14dnů srovná a pak si budu moci uživít své vysněné druhé těěhulkování.
24. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis já když vzpomínám tak u zuzky jsem v tuhle dobu ještě ani netušila,že jsem těhu a příznaky nebyly krom spaní a to mám spát mohu pořádně.Já mám vycházky od osmi do osmi,takže pohoda. No já už to musela udělat bylo toho moc a u žehlení si pouštím jeraději takový ty filmy jako hříšnej tanec, titanic, pretty women a tak nemusím to sledovat,ale vím o co se jedná, já odpo půjdu do hrádku to je asi 3 km pěšky koupit kámošce něco na mimi zítra jdu na návštěvu. jinak v neděli začnu opět prát je to nekonečný příběh pořád dokola
24. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa Víítám Tě určitě to bude dobrý a uvidíš i srdíčko
24. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa - rovněž tě vítám a souhlasím s @jolcap, dutinka za 14 dní povyroste a bude bít i srdíčko :wink:

@jolcap - to je přesně o tom, co už jsme tu několikrát probíraly... internet, zjištění tehotenství klidně i před vynechanou MS a pak už jen stres... To je super, s těmi vycházkami, alespoň si člověk může v klidu spoustu věcí zařídit a myslím, že těhulím je na čerstvém vzduchu nejlépe :slight_smile: No, vždyť říkám, že k žehlení je nejlepší, něco nenáročného :wink: :grinning: U nás je to také nekonečný příběh...
Haďoch se mi vzbudil, stojí u okna, kňourá a ukazuje ven, takže program na odpo mám jasný :grinning:
Zatím se loučím. Večer snad juknu.
24. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc holky, žádný stres nejlépe, a doufám že tentokráte to vyjde
24. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc to je mi lito ze je ti taky blbe - vitej v klubu. ja zkousim sebehypnotizaci kazdy den hned od rana (je mi dobre, je mi dobre, bllllllllllll)....a moc to nepomaha... :unamused:
24. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap me musi manza jeste do postele rano prinest suchy rohlik, to trochu pomuze a pak teprv muzu vstat. ale utesuju se ze to snad nejpozdeji po 12.tydnu prestane...
24. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa ahoj jani, ja sem tu take nove. muzu se zeptat blbou otazku? co to znamena kdyz pises 5+4 tt? znamena to ze jsi 9 tydnu tehu? ci 5 tydnu a ctyri dny? promin, ja jsem v tomhle uplny novacek, cekam svoje prvni mimi...
24. bře 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
5týdnů a 4dny dle PM, ale UTZ tomu tak neodpovídá, uvidíme za 14 dní, trošičku se bojím, jelikož jsem už několikrát potratila právě do 8tt
24. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :grinning:
@kamcatkakoc jsem si dneska pro radost koupila zmrzlinu, až když jsem ji dolízala mi bylo zděleno: mami, ale já zmrzlinu nechci :grinning:....ale ustála jsem to, zatím
@vosinka až půjdu 5.4. na krev, tak se chci na to zeptat sestřičky, jestli je to normální
24. bře 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky v neděli jsem našla //, dle MS bych měla být 4tt+6, k dr. jdu až 6.4. snad bude vše v pořádku, mám z toho nějaký stresy, občas mě pěkně dloubne v podbřišku na pravé straně, a když pravidelně nejím tak je mi zle, příjde mi že jím tak za 4 :grinning:
24. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, driv jsem se sem nedostala :slight_smile: tak jsme 6tt+1 mimi je pry nepatrne mensi, tak uvidime za 14 dnu, ale srdicko busilo na vsechny strany :slight_smile: ..Tak snad bude vše ok
25. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim predem se omlouvam za odkaz.mozno se domluvit na cene. http://aukro.cz/0-1rok-chlapecek-i1523417991.html
25. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem zpět z kontroly s rozporuplnými pocity... Vypadá to, že by nás mohlo být v listopadu dokonce 5 :dizzy_face: Dr viděla dvě plodová vejce, jedno zatím prázdné. Jsem byla tak překvapená, že jsem se nezeptala ani na srdíčko:frowning2: Za 14 dní jdu na kontrolu, zda mímísové rostou a pak se prý uvidí. Takže vlastně nevím zase nic...

@andilekanitka - vítej a žádné stresy :wink:

@eviss - gratuluji ke kontrole a srdíčku, to, že je mimís o trošku menší nic neznamená, ono to dožene, neboj :wink:
25. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis ty jo tak nakonec by jsi ty dvojčátka nakonec chytla ty?? :wink: gratuluji :grinning:
25. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra - díky za gratulaci, ale zatím není vůbec nic jisté, uvidíme za těch 14dní... Jestli porostou a naskočí srdíčka. My chtěli 3 dítka, tak, že bychom to měly na 2 pokusy??? :sweat_smile: Jen jsem si myslela, jak se mi dnes uleví, ale spíš jsem ještě víc znervózněla :frowning2:
25. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis nádhera ty máš nášup, uvidíš,ale bylo by to hezké další dvě holčičky
25. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa diky mockrat za objasneni a drzim ti moc palecky, at to tentokrat vyjde :slight_smile:
25. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka moc gratuluju! neboj se nic, mimi je urcite vporadku, me take dloubalo v podbrisku a ted uz je to lepsi (zacinam ted 7 tt). ja jdu na kontrolu osmyho, tak to spolu do te doby urcite zvladnem a tady na chatu to utece jak voda :slight_smile:
25. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis woooow to je sileny!!! dva mimisci najednou, to bude veselo! ale neboj, urcite to nejak zvladnes, hlavne kdyz budou zdravi a hodni :slight_smile: drzim palce!
25. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek jé tak to jsem zvědavá jak dopadneme :slight_smile: ale určitě dobře :slight_smile: hlavně aby mi dr. neřekla, že to jsou dvojčata jako epicharis, myslím že bych to nezvládla
25. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem konečně doma :grinning:
25. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - no, abych pravdu řekla, dvojčátka jsem si vždycky tajně přála, ale raději s nimi stále moc nepočítám. Když tam nakonec bude jen jedno, budu ráda, když to zvládnou obě, budu ráda dvojnásob, bude to takový bonus :wink: :grinning:

@hantysek, @andilekanitka - také jdu za 14 dní na kontrolu, tak tu budu válčit s vámi :wink:

@hantysek - jisté to bude opravdu až za těch 14 dní, ale jak jsem už psala, raději s tím moc nepočítám, abych nebyla zklamaná, no, nějak bychom to museli zvládnout, kdyby byly dvojičky hodné jako Anežka, byla by to celkem pohoda :wink:

@andilekanitka - myslím, že i kdyby ti dr řekla, že čekáš dvojčátka, byla bys ráda, určitě bys to zvládla, já mám spíš strach, že když už doma jedno dítko mám, bylo by na ní s dvojčátky strašně málo času, přece jen je ještě dost malá, hlavně to mi bylo líto, když mi dr řekla, že tu ta možnost je, ale jako první si je dovedu "hravě" představit :slight_smile:

Jsem šla včera spát už v 8hodin, byla jsem plná dojmů a unavená jak kotě. Teď čekám, až se mi probudí Anežka...
26. bře 2011 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis teda:slight_smile: gratuluju!!!
a vsechny vas zdravim. Radsi sem moc nechodim (zatim), mam uz podruhe antibiotika na mocak. Tehotenstvi mi dr potvrdil, ale uvidi se ve ctvrtek, zda mimi roste a prezilo ty leky:frowning2:. Tak zatim, dam pak vedet!
26. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hantysek @myska84 Tak já to mám úplně obrácené, od rána do odpoledne je mi fajn, k večeru to začne :fearful: Už se moc těším,až budu mít ty první tři měsíce za sebou :grinning:
26. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc dnešní den je snad první, kdy mi není tak zle :grinning:, takových dnů by mohlo být i víc :grinning:.....a jak píšeš, taky se těším, až budu ve 3. měsíci a tajně doufám, že to předje :slight_smile:
26. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek