• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
taky máte takový jakoby tlak ani ne v podbřišku ale spíš na čípku? nevim jak to mám napsat abyste to pochopily co myslím....
26. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka tlak na čípku? to jsem asi neměla, jen mě občas pobolívá břicho
26. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@epicharis tak to je něco, doufám že budou oba bobánci OK :wink:
holky, komu je špatně, vyzkoušejte homeopatikum - Sepia officinalis 9CH (čti cé há) nebo 15 CH, dávkuje se to 5 granulek pod jazyk ráno nalačno a dle potřeby kdykoli přes den zopakovat. Bez toho zvracím, když to užívám, je mi mnohem líp.
26. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska84 no já nevím jak to mám pospat..prostě jakoby zespodu
26. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka a na netu jsi hledala?
26. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska84 no našla jsem jen že to bývá až před porodem když se roztahuje pánev tak nevim
26. bře 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka a v kolikátým jsi týdnu? pokud bys to měla i zítra, tak v pondělí zavolej dr. nebo pokud by to bylo nesnesitelný, tak bych asi jela i na pohotovost
26. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska84 no měla bych být 5+1, uvidím ráno jak to bude, ale když si dopočinu (vyspím se) tak je to dobrý, mám to od začátku co jsem našla // ale není to nic hroznýho, jedině že by to bylo spojený s tím jak se zvětšuje děloha nebo ze zácpy?
26. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka doufám, že to bude v pohodě :slight_smile:, a může to být z čehokoli, třeba i ta děloha. mě kolikrát bolí v podbřišku, jako bych to měla dostat, a to prcek asi roste :slight_smile:. kdyby něco, tak se sbal a jdi k dr :wink:
26. bře 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prosím o radu, volala jsem k dr. že mi není dobře a bolí mě v podbř. a řekla mi že ještě nic neuvidí, že mám přijít za týden, a že si mám dojít k obvoďákovi aby mi napsal neschopenku, tak mi ji napsal na rizikové těhotenství pač dělám noční 11hod směny, ale nevím co mám říct v práci, ještě jim to nechci říkat, až to budu mít potvrzené, na tom papíře pro zaměstnavatele tam ta diagnóza uvedená není tak by to neměli v práci zijstit ne? co myslíte? díky
28. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka Tak jim zkus říct,že máš třeba zánět moč.měchýře, prostě něco si vymyslet,kde nejsou vidět příznaky. Aby tě někdo neosočil,že si to vymýšlíš. Já si to nedovedu představit,protože mám bezvadný kolektiv a v práci to kolegyně i se šéfkou ví :dizzy_face:
28. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc díky, přesně to jsem jim řekla ještě dřív než jsem si od tebe přečetla zprávu :slight_smile: jinak kolegyně co jsem s ní na směně to ví, jsme spíš kámošky než kolegyně, ale šéf je hroznej suchar ikdyž mu je 34 a tykáme si, tak mu to stejně prostě musím říct až to bude potvrzený :confounded:
28. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka Jasně, někteří šéfové jsou prostě hrozní :dizzy_face: Tak se moc opatruj a odpočívej :slight_smile:
28. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas - drž se a přeji ti, až je mimís v pořádku a určitě dej vědět, jak jste na tom

@medvik - díky, uvidíme, jak to dopadne, moje dr. mě vůbec neuklidnila, spíš naopak...

Holky, ať je vám všem, co možná nejlépe, já mám dnes nějakou depku. O víkendu jsem myslela, že to semnou několikrát šlehne, v sobotu dopo. jsem zvládla se jen povalovat. Naštěstí mi manžel udělal výborný oběd, tak se mi pak udělalo nějak líp :wink: Dnes už je to druhý den, co jsem ráno trochu zašpinila. Bojím se, aby se neopakovalo záři a já o mimča nepřišla :frowning2:
28. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a o některých šéfech nemá ani cenu mluvit... Já mám s mým šéfem také "úžasnou" zkušenost. V sedmém měsíci mi začal vytýkat, že jsem v práci polevila a jestli je to tím, že jsem těhotná... A to jsem tam byla denně min o hodinu déle a v pátek i 12 hodin... Takže asi tak.
28. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis koukej ležet i když s anežkou to asi tak moc nejde, hele mě začalo být taky divně nemůžu jíst a žaludek stávkuje pak mi je blbě,že jsem nic nejedla, no hrůza.
To špinění nezvedala si něco?
28. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka jen si pěkně odpočiň a v práci nakonec nemusíš říkat co ti je vubec...zaměstnavatel se tě na to ani dle zákona ptát nesmí a je jen na tobě jestli mu to řekneš nebo ne.....ale vymluvit se na močák nebo na gyn.potíže je nejlepší :wink:
28. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - s Anežkou opravdu ležet nejde, zkusím odpočívat až usne, já se spíš pořádně nevyspala, protože je navíc Anežka nastydlá, tak se jí v noci špatně dýchalo a pořád se budila, bylo mi jí tak strašně líto, asi jí bolela i hlavička, ale přes den je v pořádku, hraje si, je naprosto v pohodě. S tím jídlem to máme hodně podobné, taky se občas nemůžu na jídlo ani podívat, jen na ně pomyslím, je mi zle. Zvedám neustále Anežku, ale jinak nic těžkého nezvedám. I mokré prádlo chodí většinou věšet manžel :wink: No, kdyby to špinění přetrvávalo několik dní, zajedu večer na pohotovost, tam mají i lepší utz, tak by mi třeba řekli něco víc, než moje dokrotka. A jak se cítíš před zítřejší kontrolou? Tedy krom toho jídla :wink:
28. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte že vadí velký teplo na břicho?se na mě uvelebil náš psík, teda jen hlavou ale nějak až pak mi došlo, že jak na mě leží tak mám úplně přehřátý břicho :unamused:
28. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis strašně se bojím mám opět nervy jako špagátky, ale jde se mnou chlap tak to bude jiný tohle jsem u zuzky nezažila byla jsem na všechno sama
28. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka to by vadit nemělo, jen se nekoupat v horký vodě
28. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to je relativní pojem horká voda :slight_smile:
28. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka neměla by být hodně teplá já se teda pro jistotu jen sprchuju i když vana mi občas chybí
28. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no tak to jo, no tak to si ani noťas nemůžu vzít na klín do postele :frowning2:
28. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka ale jo ten tam mám pořád
28. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap fakt? když mě příjde že pak to břicho mám taky pěkně horký
28. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka ono vadí ta teplá voda na celý tělo, dřív když holka chtěla vyvolat potrat tak vlezla do horký vody a dala si dost červenýho vína, někdy to pomohlo,ale jsem po ivf a v radách byla horká vana zakázána
28. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky\ holky tak jakpak se pri pondelku mate?Ja jsem vubec nestiham nahlizet, jak je venku nadherne tak porad nekde litam a uzivam si :slight_smile:...
28. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka ahoj mela jsem podobny problem, potom jsem vycetla v knize a i doktorka mi potvrdila, ze je to a normalni tim,jak se zvetsuje deloha :slight_smile:
28. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mám po kontrole. vše je v pořádku a srdíčko už krásně ťuká :slight_smile:
28. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek