• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
Ahoj,
@slunicko moc blahopřeju! Já už se nemůžu dočkat, až to naše taky uvidím. :slight_smile:
Teď jsem v práci a všichni tady kašlou a smrkají a já mám úplně panickou hrůžu, že něco chytnu :frowning2: Přemýšlím, že si nechám napsat neschopenku, ale štve mě, krátit si plat kvůli pár nezodpovědným blbcům, který doma nezůstanou a ještě vypráví, kde všude o víkendu lezli :angry: Nikdo neví, že jsem těhotná, o to je to složitější, koukaj na mě ještě divně, že tu sedím s pusou v roláku.
Tak vážně nevím, uvidím, co na to manžel a jak mi bude ráno....
Držte se!
28. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko ahooj to je krasny, kolikaty jsi tyden?
28. bře 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss zítra začínám 7tt
28. bře 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak vypočítám kolikáty jsem tt?
28. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 otěhotněla si přirozeně? tak první den poslední MS
28. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 na netu jsou různý výpočty, ale počítá se to od poslední ms....jenže mě to dr. spočítal jinak, takže podle ms ne :confounded:
28. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mili.21 k prvnímu dni poslední menstruace přičti 7 dní a 9 měsíců. Př. PM byla 6.2., TP pak bude 13.11. Taky záleží na délce cyklu a na přesné době oplození. Gynekolog Ti může říct jiný termín, podle ultrazvuku.
29. bře 2011 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ahoj, moc gratuluju :dizzy_face:
29. bře 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myska84
jojo to si taky myslím, že každý má ovu asi jinak, tak je to jiné, proto se ptám, jak se to počítá, na netu mi vyšlo 5tt a někde 6 tt.
29. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap
jojo přirozeně.
29. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 zatím to počítej podle poslední ms,ale přesný datum ti dí doktor po utz,ledaže by si věděla přesný den otěhotnění
29. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata , mohla bych se pridat ja mam termin 30.11 . :slight_smile:
29. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jdete někdo na výstavu For Kids? My se jedem kouknout ve čtvrtek :slight_smile: už se nemůžu dočkat. A kdy jste řekli babičkám, že budou babičky? Až po potvrzení u doktora nebo hned jak jste to zjistily?
29. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcatka, po dlouhe dobe pridavam zase prispevek, predne moc gratuluju ke vsem kontrolam, srdecnim akcim a preju aby nadale vse bylo oukej :dizzy_face: koho ceka kontrola, tak at to dobre dopadne a je vsechno v richtiku :dizzy_face: jeste par tydnu a bude za nama to kriticke obdobi, vsem se aspon castecne ulevi a bude moct zacit ta prava nefalsovana radost a teseni se:slight_smile:
ja mam za sebou jedno Ko, vse v poardku, srdecni akce nabehla, Doktorka se semnou moc neparala, protoze jsme u ni stara znama s tehotenstvima:sweat_smile: tak to byla rychlovka:sweat_smile: dalsi Ko bude 4. dubna, to dostanu "jizdenku" a budu se ji moc ovivat, kdyz mi bude soufl, protoze mi soufl bohuzel je, zadna novinka, blindila jsem i s holkama, citim se jak po huste tezke kocovine, coz je napikacu, kdyz mam za zady dve cacorky:slight_smile:
No ty zacatky jsou u me tezke, ale tak to ma byt, neztezuju si, jen je to otravne:sweat_smile:

@epicharis, ctu o dvou miminkach :dizzy_face: to je bomba :dizzy_face: a snad to spineni bude jez z cipku, jak se namahas a tak, ja vim, ze je to tezke na sebe davat pozor, kdyz mas tak malou holcicku....ale bude to dobre, uvidis...

29. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka andilku, ja jsme sve prvni tehotenstvi rozhlasila hned, byla jsme naivni a vubec jsem si nepripoustela, ze by se mohlo neco stat, zkratka me to ani nenapadlo, tak rpoc tu radost nesdilet...
druhe tehotenstvi jsem taky rekla, pak to nedopadlo...takze treti tehotenstvi vedel jen muj muz a moje setra a otatsni, vcetne prarodicu se vse dozvedeli po prvotrimestralnim screeningu po 13. tydnu...
ted po ctvrte jsem to taky chtela tajit, ale okolnosti tomu nepomohli a rodina to vi...sverila jsem tajemstvi sve starsi dceri a to je stara praskacka:grinning: pekne zatepla to babickam a dedeckum rekla:sweat_smile: okoli nic nevi, neni treba to zverejnovat zatim:slight_smile:
ja si myslim, ze tim, ze to reknes, nic neovlivnis...nepotratis proto, ze babicka se dozvi, ze bude babicka...kdyz to reknes a pak se nedejboze neco stane(nikomu to nepreju!), tak na to aspon nebudes sama..kdyz to nereknes a nedejboze se neco stane, stejne bys pak asi rekla, ze se neco deje/stalo...

v praci jsem to tajila poprve(pak jsme nepracovala, ja bud kojim, nebo jsme tehotna, takze:grinning: ), jenze ja jsem delala vedouci recepce a delala jsme na smeny a dvanactky...a dost me to zmahalo, tak jsem se sverila sefovi nejvyssimu a kolegynim a naplanovala jsem smeny tak, ze jsme nedelala nocni...

tak jeste jednou holky, drzte plod:grinning: a vsechno bude dobre, uz se fakt blizi doba, kdy krize bude za nama a budem semoct jenom radovat:slight_smile:

krasny den:slight_smile:
29. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě je celý den tak zle od žaludku, včera to ještě šlo, ale dneska ufff..........komu je dobře tomu závidím.....
29. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka je mi taky špatně, co doma uvařím nemohu jíst
29. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jo to znám...k večeři jsem si dala krupicovou kaši ta mi nic neudělala :grinning:
29. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra já dělala buřty na pivě a po půlhodině jsem to zkusila a něco pozřela,ale jinak nic moc
29. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no to já jsem předevčírem dělala vinnou klobásu a bramborovou kaši a mohla jsem jen tu kaši jak cítím něco smaženýho nebo bečenýho tak mám pocit že se mi žaludek převrací vzůru nohama...můžu jen vařený anebo studenou kuchyni....holky jak to máte s bříšky mě příjde že se mi to spodní bříško nějak moc vykulilo :unamused: dneska jsem nedopla první kalhoty ale přijde mi že je ještě brzo, ale na váze jsem naštěstí pořád stejně :grinning:
29. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra to já si dala dneska v hospodě a bylo to v pohodě,ale možná mi vadí ten smrad z vaření. já jsem stejná,tlustá,jen nesnesu upnutý věci na bříšku
29. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dnes už nám srdíčko konečně bilo, tak zaplať pánbůh!
29. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher a změnili ti termín,nebo jak si dlouho těhu? malej tě napínal co
29. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, dle ms jsem 9+1 a dle uzv 8+6 ale dle mě je to o pár dní trochu mladší, cyklus mám 35 dní a ovu 22DC... jsem tam dneska šla jak na popravu...
29. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
s jídlem jsem na tom taky zvláštně :slight_smile: mám na něco chuť a než to dovařím, je mi z toho blbě...
v sobotu vařil manžel čínu, to prckovi nechutnalo, zato v sobotu jsem mu dělala Vánoce - salát a řízky, a to by asi puklo, furt jsem chodila do mísy pro salát :slight_smile:
29. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher gratuluji moc ten vám dal teda zabrat prcek jeden :grinning:
@jolcap no já taky nejsem zrovna žádná tyčka po těch všech pokusech a hormonech za ty roky jsem se pěkně obalila... :angry:
29. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky jsem zjistila, že mi vadí, když to jídlo vařim a čucham ty výpary, pak to nemůžu jíst, ale když jdeme na oběd, tak si můžu dát skoro cokoliv a je to v pohodě :slight_smile:
29. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra děkuju, mi povídej, 7+2 mě chtěla poslat na revizi, viď...
29. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher to já bych asi šílela a musel by mě tam chlap donést
s tím jídlem to je fakt šílený taky to mám takhle blbý, sním cokoliv studenýho,ale vařený fuj fuj
29. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra taky jsem taková obalená, ale když ležim, tak mam normálně břicho plochý a teď už ho mam dole takový vystouplejší :slight_smile: kalhoty dopnu, ale neměla jsem je nějaký těsný a nosim radši nižší, protože přes břicho mi jsou nepříjemný
29. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek