• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@mili.21 já jsem si podle ms počítala, než jsem šla k dr., že jsem cca 8tt a ve finále jsem byla jen 6+3tt
29. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap No... když si vemu, že do ordinace to mám 7 min. vlakem a 45 min chůze do kopce, tak to by si manža dal:D
29. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@myska84
Jojo, tak to je jasné, já jsem si chtěla zjistit předběžně, tak ono ještě dva dny, tak to vydržím, moc děkuji. :slight_smile: :wink:
29. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@nellyverca Ahojky, vítám tě :grinning: už máš potvrzeno od dr?
29. bře 2011 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kutcher No vidíš to, vždyť jsme Ti to říkaly :grinning: :wink: Jsem moc ráda. :dizzy_face:
29. bře 2011 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili.21 a ještě perlička :slight_smile:, kolegyně je taky těhotná a šla ne genitku, a podle starých výpočtů byla cca13tt a když odcházela od dr. tak mi pak řekla, že je na konci 13tt....takže se to asi bude celý těhu pořád měnit
30. bře 2011 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@vosinka já si včera dala hronlky od meka, a od večera mi je zle :confounded:
30. bře 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@myska84
Jojo, to asi určitě, já u prvního porodila přesně na výpočet termínu, ale tím, že mi to vyvolávali. Tak snad to bude v pohodě, uvidíme :--d, Moc děkuji a jak se cítíš?
30. bře 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mili21- jo mam potvrzeno od dr. v pondeli jsem byla :slight_smile:
30. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holciny, omlouvam se za delsi pauzu, ale bylo mi v minulych dnech neuveritelne zle :frowning2: jeden den jsem musela na neschopenku, ted se zase uz trapim v praci. je mi prakticky blbe nonstop od rana do vecera, takze kazda minuta v praci je opravdu vecnost...a jak to mate vy? jak prezivate praci? nebo jste dostali neschopenku? a na jak dlouho vam ji doktor dal?
30. bře 2011 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hantysek mě je taky zle a dneska to je teda mazec...jak píšeš nonstop....já naštěstí neschopenku mám a budu jí mít celé těhotenství :sunglasses:
30. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra myslíš, že mi gynekolog nechá bez problémů neschopenku, když jí mam z CARu? Já s tim tak počítam, tak aby mě nehnal do práce
30. bře 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka já si myslím že určitě už jen to že ti jí vystavili v CARu každé umělé těhotenství je rizikové.....mě to říkali i v tom CARu že neschopenka se po potrvzení těhotenství neruší jen na vlastní žádost....
30. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra tak snad mi jí nechá, je pravda, že neznam asi nikoho, kdo šel po umělym oplodnění do práce
30. bře 2011 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili.21 včera jsem si dovolila dát hranolky z mekáče, takže mi je dneska celej den blbě :confounded:
30. bře 2011 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak my uz mame tehu prukazku, odbery na toxoplazmozu a jeste cosi, ani nevim co, asi hiv, zloutenka nebo co se to jeste bere, mame uz termin do poradny za dva tydny a terminy na ultrazvuky na cele tehu...
jinak mi je tak y porad souflo a bricho boli permanentne :slight_smile:
30. bře 2011 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka u nás šla kolegyně na poslední tři měsíce kvůli penězům,ale jinak mi bylo řečeno,že je neschopenka na celý těhu, mě už jí dali k doktorovi,jen ji bude prodlužovat
30. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap tak jo, tak to budu mít asi taky tak :slight_smile:
30. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka já jsem tak ráda,že jsem doma,dneska to bylo šílený bylo mi špatně celej den a bolela mě opět hlava,ale ted večer to konečně přešlo
30. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap taky mi bývá zle skoro celý den, ale dopoledne jsem se donutila k malý procházce a udělalo se mi líp a odpoledne jsem byla na zahradě, tak to taky šlo, čerstvý vzduch mi dělá dobře
30. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka já byla taky venku nejhorší jsou různý pachy to mi natahuje, no musíme to vydržet ono to přejde
30. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap však jo, aspoň se cítim trochu těhotně, kdyby mi nic nebylo, tak by mi to bylo divný :slight_smile:
30. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka vím jak to myslíš taky bych plašila, co amálka
30. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap je to naše zlatíčko :slight_smile: už spí s náma v posteli
30. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka tak to jsi hodná panička,je dobře že ji máš
30. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap jsem ráda, že ji mam :slight_smile: akorát mam strach, že pak bude žárlit na miminko
30. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka to nevím jak se to dělá pejska nemám
30. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap bude si pak muset zvyknout, že už se nemazlíme jenom s ní, nějak to zvládneme :slight_smile:
30. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@myska84 :grinning:DDD, tak já vařila omáčku a krájela maso a myslela jsem, že hodím šavli, hnus, jinak se mi stávák že mám na něco chuť, pak si to udělám a už to nechci, zítra konečně kontrola, tak budu o něco chytřejší, už se těším, ale také mám smíšeé pocity :grinning:
30. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap já byla dneska na nákupu a tam se mi udělalo pěkně šoufl myslela jsem že sebou seknu a u pokladny jsem se málem pozvracela ale vydejchala jsem to :sunglasses: doma jsem myslela že to bude ok ale nebylo a to jsem už nerozdýchala...holky já nemůžu nic jíst ze všeho mi je zle tak jím alespoň banány a pak jsem si dneska koupila meloun... no jsem zvědavá jak to bude ještě dlouho trvat...minulý týden se mi udělalo na dva dny dobře a už jsem chytala nervy ale teď mi je snad čím dál hůř...ale jak říkal pan doktor: "alespoň víte že jste těhotná" :grinning:
30. bře 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek