• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
Ahojky,
včera jsem byla na kontrole a máme srdíčko strašně se mi ulevilo :dizzy_face: Špatně mi zatím není ale některé pachy mě dokážou pěkně natáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra no mě se udělá dobře večer tak to se rychle najím, jinak v obchodě jsem ještě pořádně nebyla,ale myslím,že by to dopadlo stejně, jinak můžu samotný maso bez příloh,ale teplý jidlo jen když ho nevařím
31. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - a měla jsi to i u prvního těhotenství ?
31. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 jo u všech, ono to pak přejde ještě jsem nenašla potravinu co mi sedí, u Zuzky to byla vanilková zmrzlina takže jsem asi měsíc žila na nanukáčích, tobě je taky zle?
31. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - zatím ne ale některé pachy mě dokážou pěkně potrápit uff no uvidíme jak to bude dál :slight_smile: jezdím do práce vlakem ten je taky zatím v pohodě
31. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 mě to chytlo v neděli a vím,že to nikdy nebylo dřív než v tom 8tt,takže to ještě může přijít, jo pachy to je věc natahuje mi ze všeho co divně voní
31. bře 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - jé to se mám na co těšit :slight_smile: ale dnes jsem zjistila,že si budu muset koupit asi menší kartáček,nebo si ty zuby fakt nevyčistím :sweat_smile: mě divně voní poslední doubou skoro všechno :grinning:
31. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 jo to je normální, ty chodíš do práce?
31. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap -ano chodím ale uvidím jak budu snášet ten vlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes se budu objednávat na gyndu tak jsem zvědavá, je hrozná pečlivka tak mě asi bude chtít nechat doma. Oni mají gyndu i v tom caru co jsem chodila ale mají plno :rolling_eyes:
31. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - koukám,že jsi z Liberce :dizzy_face: já mám v Bílem potoce pod Smrkem babičku :slight_smile:
31. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 já bych si měla taky zavolat na gyndu a objednat se,tak nevím jestli dneska nebo zítra, můj je bývalý primář a je děsně fajn,jsem po ivf takže doma už jsem měsíc a půl, jo tam má kámoška chalupu,já bydlím u hrádku nad nisou
31. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no na zmrzlině taky teď ujíždím :grinning: a na ovoci....maso jsem taky mohla ale jen do neděle tenhle týden mě už z něho natahuje taky....dneska jsem si dala k snídani rohlík s máslem a kakao a zatím dobrý tak uvidíme co bude během dne...ale včera to byla fakt krize volala jsem do záchodu jako blázen a to jsem už neměla ani co...hrůza
31. bře 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra já taky můžu jen kakao,kafe už bylo zrušeno, a jinak jsem měla salám a klobásu bez ničeho a je mi trochu líp než včera,ale musím vyklidit zbytky z lednice a to bude drsný
31. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - jen pěkně odpočívej :slight_smile:
@holubice.petra - no já ujíždím asi na všem sladkém ale musím se krotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty nevolnosti jsou hrozný :rolling_eyes:
31. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, takjsem tyu po dlouhe dobe
31. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap -nevyplavilo vás to loni v létě, kamarádka utíkala z kampu Kristýna jak zajíc.
31. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - jůů já mám stejný termín jako ty :dizzy_face:
31. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 přejdou a bude fajn, dokonce i ta únava zmizí
31. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - já chodím spát v 8hodin večer a skoromanža se mi směje,že chodím spát se slepicema :sweat_smile:
31. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 zastavilo se to metr u baráku,ale jiný na tom byli hůř
já ještě termín nemám,ale bude to podobně jako vy dvě@dahla
31. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 to já ještě tak přes den dvě hodinky,takže fakt šípková
31. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - :fearful: metr ty jo, to bych asi seděla na prahu celou noc a tlačila očima tu vodu zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: U babičky se to loni taky prohnalo Hejnice, Frýdlant hrozný vypadalo to tam jak po válce,ještě že je bábina na kopci ale tetka, té to vyplavilo první patro,hrozný chtělo se mi brečet, ale sousedům kláda urvala kus baráku hrozný.
31. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 jo tady v bílým kostele to bylo hrozný
tak jsme poklidila kuchyn a připravila koš na vynesení to nedělám
31. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,taky mám termín v listpadu, můžu se přidat? Je tu někdo z Brna nebo okollí? :slight_smile:
31. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní nečekáná návštěva MUDRa, začala jsem opět špinit :frowning2: :angry: , tak jsem vyfasovala askorutin a utrogestan, v UTZ bylo krasne videt srdíčko :slight_smile: , od minulého týdne obrovský pokrok, ted musím ale jen a jen ležet.... težký to boj když máme doma hyperaktivní dítko :angry:
31. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa hlavně nic nezvedej a neluxuj, jak dítko zalehne tak ty taky a nebo musíte malovat a dělat věci v klidu
31. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dneska manža zůstal doma, tak je to paráda, ja si odpočívám u TV, zitra sama doma s malou, doufám že bude šeredně, abychom nemuseli ven, víkend slečna pošupe na prazdniny :dizzy_face:
31. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa se jí dovolí koukat celý den na jim jam :grinning: to zvládneš ono zvednout se není to nejhorší,ale to zvedání věcí a uklízení
31. bře 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala jsem na gyndu a sestra mě spařila,že těhu knížku vydávaj až po ukončení 12tt a já se tak těšila :angry:
31. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 já ji u zuzy dostala taky asi kolem 11tt
31. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek