• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@medvik Jj, je to doba... do teď mě bolelo břicho atd. a teď nic. Celou dobu nadávám, že je mi na nic a když mi je hej, tak se mi to nezdá.
7. bře 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik koukám, že se @samantha86 máme podobně stará dítka;)
7. bře 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kutcher No jo, starosti jsou s těmi dětmi už od mala :wink: :grinning: Když je člověku dobře, bojí se že se mimi něco stalo a když je mu špatně, chtěl by aby mu bylo dobře :slight_smile: Mně je zatím slušně, břicho mě teda bolí dost, ale dá se. Při předchozím těhu jsem měla šílené nevolnosti, teď mě už začíná pálit žáha, ale zatím to není tak zlé, uvidíme. Hlavně aby bylo mimi v pořádku, to bych radši i ty nevolnosti.
7. bře 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Hmm to jo, připadám si jak prvnička, úplně mimo
7. bře 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kutcher :grinning: Taky si tak připadám. Tak dobrou noc, jdu zítra do práce, tak ať jsem odpočatá. Zatím pa.
7. bře 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Taky musím, padaj mi oči, brou...
7. bře 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holčiny,
tak už to vypadá, že k vám, když všechno půjde tak jak má, budu také patřit. Tak kdyby vám to nevadilo, ráda bych se přidala.
Ve čtvrtek, v den vynechání MS, jsem si udělala test a byl jasně pozitivní. V pondělí jsem si dělala kontrolní test a testovací čárka je výrazně silnější než ta kontrolní. Zatím se raduji jen tak potichounku, protože v září jsme o miminko přišli v 10tt, takže do konce 1. trimestru budu jak na trní :frowning2: Navíc stále nějak nemůžu uvěřit tomu, že se nám to opět (už potřetí) povedlo hned napoprvé... K Dr jdu až 25. 3., žádný spěch :dizzy_face: a termín mi vychází na 10. 11. 2011 - to má moje mamča narozky :wink:.
Přeji všem krásný den a ať jsou všechna miminka tam, kde mají být až do listopadu a hlavně, ať jsou zdravá.
8. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se k vám jen tak potichoučku přidám. Ještě nemám ani termín MS, jsem 25DC, ale mám už 2 , poměrně jasně pozitivní testy. Snad to vydrží. Chtěla bych poprosit zkušenější maminky, kdy mám vyrazit k mudr. na prohlídku, aby tam něco už našla, když samozřejmě MS nebude přicházet a testy budou stále pozitivní? Moc děkuju.
8. bře 2011 v 08:02  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ránko holčiny, tak koukám jak se tady rozrůstáme a přeji všem,abychom takhle zůstaly, já mám taky obavy aby se něco nepos.... jsem po IVF a bylo první takže jsem v podstatě šťastný člověk, jsem doma na neschopence a tak mým největším kámošem je pc :grinning:
8. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilbery Cenu tam má jít 2 týdny od 1. dne očekávané ms.
8. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že nás je čím dál víc :slight_smile: tak držím pěsti, ať nám to vše vyjde :slight_smile:

bilbery: myslím, že dr většinou objedná 2týdny od vynechání MS, kdy už je něco vidět na UTZ. Já u prvního byla v 5tt byl vidět jen váček a mimi zatím ne. Teď jdu za týden a to už bych měla končit snad 7tt, zda to teda správně počítám :sunglasses: jsem zvědavá, snad bude vše v pořádku a bude tam jen jedno :sunglasses:
8. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kutcher koukám že máme úplně stejně staré kluky :wink:
8. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo by super, kdyby se to takto pěkně rozrůstalo a už jsme tu ve stejném počtu zůstaly.

@bilbery - myslím si, že ideální doba k návštěvě dr. je cca 7 - 8 tt. To už by mohlo resp. mělo být vidět i srdíčko. Ale záleží na tobě, kdy se rozhodneš tam jít a hlavně na dr, za jak dlouho je schopná tě vzít. Já tam volala včera a objednala mě až 25...

Jinak, jak vám je? Máte už nějaké těhotenské příznaky? Mě se zatím trošku zvětšila prsa a začínají být citlivější, což je trošku problém, protože ještě stále kojím a zoubky naší malé cítím čím dál tím víc.

Také je u vás tak krásně? U nás svítí sluníčko, tak razíme odpo na procházku.
8. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis já se cítím docela dobře, prsa mě teda bolí už od ovulace a taky se zvětšila a jsem strašně žravá poslední dobou :grinning: sem tam trochu nevolnost, ale nepatrná, takže zatím dobrý

u nás je taky krásně, ale prcek má angínu od soboty, tak jsme zalezlý doma :confounded:
8. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bilbery já bych nikam nespěchala, jsem po IVF a to je nervozní raději bych to brala opačně přijít na to až po měsíci

jinak se pěkně rozrůstáme to je fakt jen aby bylo všechno v pořádku
8. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek - tak já mám spíš opak... spíš nemám na nic chuť, nevolnosti jsem ani jednou neměla, tak snad mě minou i tentokrát, jen opět očekávám motanice hlavy, ty byly hustý, ale pro mimčo se to dá vše vydržet, že? to mě mrzí, že je Daník nemocný, ať je brzy zdravý a může jít opět pořádně řádit ven na sluníčko.
8. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky holky nemám nevolnosti jen večer když si lehnu tak mě pálí žáha...chuť mám jen jednu a to pořád a na pívo a to jsem do teď pila jen víno.... :grinning: no prckové budou asi pivaři chicht tak jsem si musela nakoupit pita nebo bych se zbláznila :wink:
8. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zásobu pita už mám doma taky :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka tak já si před chvilkou přivezla celou basu :grinning: čekala jsem až budu mít vycházky ale málem mě kleplo už vím co je absťák chicht a to piju pito :grinning: to mi dávají prckové (prcek) zabrat...takhle nebudu mít těhu bříško ale pivní mozol :wink: :sweat_smile:
8. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra alkoholik od prenatálního vývoje :grinning: já zatím nic moc nevolnosti nemám,ale je to brzo to může přijít
8. bře 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky za odpovědi, ještě to nechám uležet. Příznaky zatím žádné, možná trochu bolest v prsou, ale nic hrozného. Doufám, že to dobře dopadne a nejraději bych to už oznámila v rodině.
8. bře 2011 v 18:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2017 (24. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek no jo, úplně stejně staré, tak to jsem ráda, že to tu mám s některou úplně stejné:slight_smile: A žravá jsem teď taky teda...
8. bře 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holčiny, nějak to tu vázne. Doufám, že jste všechny v pořádku. Jak jste strávily víkend? My měli v sobotu návštěvní den. S Anežkou, mojí mamčou a naší fenečkou jsme se byly projít na Petříně, bylo nádherně, myslím, že jsme si to všechny moc užily. Dnešek už byl o něco klidnější, vyžehlila jsem hromádku prádla, proběhly jsme se venku a teď už jsem dávno měla nabírat síly :wink:
Doufám, že časem, hlavně až budeme vědět, že je vše tak jak má, se to tu pořádně rozjede.
Přeji krásnou dobrou noc.
13. bře 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko, nějak se pořád bojím tady vesele psát,ale dle pana doktora musím být pozitivní a věřit.
14. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, taky mám pořád obavy, manžel mě sice pořád ukklidňuje, jenže já mám pořád rýmu a tím pádem strach.
Ale snažím se myslet pozitivně, jak jen to jde.
14. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - mě je to naprosto jasné, já to mám podobně a myslím, že i ostatní holky jsou na tom stejně. Stále si říkám, že bych to mohla zakřiknout, i když logicky vím, že to, že o něčem píšu, nic neovlivní. Ale stejně tu malý červíček hlodá...
Přeji všem, ať jste v pořádku a časem si to tu pěkně pořádně proberem. Pozitivní musíme být všechny :wink:
14. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka - já byla také nachlazená a rovněž jsem měla a mám strach, aby se to zase nepokazilo :frowning2: Jediné, co ti můžu doporučit je, opravdu myslet pozitivně. Drž se a poslouchej manžela :wink:
14. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka
@epicharis u nás je to podobné chlap je v klidu a je přesvědčenej že to bude ok,ale zatím jsme to řekli jen těm nejbližším, jinak se těším až si tady budeme říkat a psát takový ty blbinky ohledně těhu, já jsem to naposledy zažila před 15 lety a bylo úžasný
14. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - ona asi většina chlapů je v klidu, myslím, že je to i tím, že se to neděje přímo jim a nemají tolik informací co my. Při mém prvním těhotenství jsem vyšilovala jak blázen, manžel ze mě byl na nervy. Našla jsem na netu tolik smutných příběhů, že jsem nabyla dojmu, že se to zákonitě musí stát i nám... Naštěstí to netrvalo moc dlouho. Teď jsem sice klidnější, ale to hlavně z toho důvodu, že nemám čas o tom moc přemýšlet... My to zatím neřekli nikomu, jen jsem se "pochlubila" jedné kamarádce.
14. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ahojky no mě pozítří čeká první uz a musím říct že jsem už skoro upadla do depresí jak se strašně bojím aby to bylo v pořádku...asi mě z toho brzo klepne pepka...
14. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek