• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jolcap - je to asi normální, jednou bude moje :dizzy_face:
31. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 neboj dočkáme se řidičáku na mimi
31. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - :dizzy_face: dočkáme :dizzy_face:
31. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap programů spousta, ale já si nevyberu, Lucce stačí pustit Minimax, a je klid, to mám ověřený. Místo uklidu zavedu tmavé brýle! :sunglasses:
31. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 no super, treba nam to vyjde na 11.11. ja budu mit stopro planovanyho cisare
31. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - to už víš takhle dobředu :confused: 11.11.2011 by bylo super :dizzy_face:
31. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa taky neřeším okna před velikonocema

@hanka99 tohle datum nás bude přitahovat
@dahla taky uvažuju jestli mám rovnou o něj říct,nebo to nechat na přírodě
31. bře 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap @dahla - tak o tom jak budu rodit jsem zatím mepřemýšlela :sweat_smile: bylo by to krásné datum
31. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 jsem po operaci kycle a Zojinka byla rozena taky cisarem
31. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 u rpvního mi to bylo jedno,ale ta zkušenost ve mě vyvolává i po tolika letech noční můry
31. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 odkud presnejsi, okres beroun? my budeme stavet barak u rudny
31. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - Karlštejn :dizzy_face:
31. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - tak to chápu
31. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 tak to neni hned u nas, ale blizko.
31. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - to jo, autem kousek :wink:
31. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no jestli se povedou obe, tak je cisar skoro jisty. ja bych dvojcata nerodila, jsem porodni baba a par porodu jsem videla. malokdy se povedlo porodit obe spontane
31. bře 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla jééé já zapoměla holky jsme jen jedno,ale máme srdíčko,takže ted už se jen klepu at vyjdou dobře testny na vady v mém věku
jinak kámoška rodila dvojčata spontáně a měla vyvolanej porod v devět nástup a v půl jedné oba na světě, šlo to prý rychle a dobře jo a pěkný cavlíci jeden 2800g a druhý 2700g,maminka 158 cm
31. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 pekne si to uzij, ja budu mit peknej zahul dvouletou holku na krku a jeste stavba. ani na to nechci myslet. prvni mimi je krasa, po porodu trochu tvrda realita, misto idilky, ale stejne krasa
31. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak to je teda rodicka, jak Marie Terezie, jeste u toho urcite dirigovala domactnost :grinning: Gratuluji k srdicku i kdyz jen jednomu, ja zatim nic nevim, jdu az za 14 dni, minule jen bublina
31. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - svatba,krása gratuluju :dizzy_face: srdíčko určitě bude já byla včera :wink: kdy jdeš?

@jolcap - gratuluju k srdíčku
31. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla no mě předávkovali oxytocinem a přišla jsem o stahy po 12 hodinách v nem mě museli vzít na císaře nemluvě o dalších komplikacích ze strany pana doktora
31. bře 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 svatba uz byla, bohuzel nas ceka uz jen stavba. na kontrolu jdu ode dneska za 14 dni
31. bře 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no jo no, 14 let je 14 let, a to i dneska zname pripadu ruznych zbabranych porodu.... no nebudu radeji komentovat, jeste ze jsme tu trochu anonymni
31. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - jéé :sweat_smile: :sweat_smile: já se přehlédla :slight_smile:
31. bře 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla no on se mi druhý den přišel primář i omluvita za to jak mě trápili,takže tentokrát to chci mít pod kontrolou
31. bře 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mejte se udelalo se mi nejak zle, musim od pc pryc. jdu si na chvili lehnout nez se vzbudi drava zver. cauves
31. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se po pár dnech hlásím. Gratuluji všem ke kontrolám a srdíčkům, některé mimča pěkně napínají.

V úterý jsem kvůli krvácení skončila v Motole na ambulanci, naštěstí mám zatím jen a jen dobré zprávy. Pan doktor jasně viděl dvě miminka, obě se srdeční akcí. Pěkně je přeměřil, velikostně jsou téměř stejná (liší se o den) a jsou o cca 3 dny menší než podle MS, takže taky o.k. Jako příčina krvácení byl určen polyp, který mi dr odstranil. Teď už je to lepší, jen je mi, jako většině tady, celkem šoufl, na nic nemám chuť, na normální jídlo vůbec, to spíš na takové "libůstky" jako je feferonkový salát a buřty s cibulí :sweat_smile: Jinak se snažím ležet, naštěstí mám v baráku hodnou tchýni, která mi ochotně hlídá malou. Jen je mi tu smutno a to ležení mě unavuje. Pokusím se to vydržet alespoň do neděle a pak uvidíme...

@dahla - tobě také "hrozí", že čekáš dvojčátka? No, to budeme mít hodně podobné, jen Anežka je ještě o něco mladší, v termínu porodu jí bude stejně jako tvé malé, jen ta stavba mi naštěstí nehrozí. No, já bych císaře nechtěla, ale kdyby mi ho lékaři doporučili, poslechla bych. V Motole mi bylo řečeno, že i když půjde vše tak jak má, s porodem v listopadu nemám moc počítat, že dvojčátka rodí 2 až 3 týdny před termínem... Ale vzhledem k tvému povolání asi víš víc :wink:

@jolcap - to je dost, že ses taky pochlubila, nekolikrát jsem tu hledala, jak jsi dopadla a nemohla to najít... Gratulace :slight_smile:
31. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite jak to budu mit kdyz muj malej bude mit 2roky jak se narodi mimisek - mam rodicak 7,600 na 3 roky jak to bude dale s rodicakem kdyz bude mimi na svete ? mate nekdo zkusenost?
31. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moc gratuluju, jsem rada, ze se vsechny drzime, mam taky dobre zpravy, jsem 6+0, srdicko bije, velikost odpovida, zanet je vyleceny... tak uz nic neresim a radsi budu myslet pozitivne nebo vubec :wink:
31. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nellyverca - no, já sice tu zkušenost nemám, ale budu řešit podobnou situaci, já mám rodičák do 2let... Myslím, že jakmile budeš mít nárok na mateřskou, bude se muset zrušit pobírání rodičáku. Zkusím to nějak zjistit, co bude potřeba a dám vědět.

@jitas - také mám radost z toho, jak se tu zatím držíme. Já ti "říkala", že ta antibiotika mimís ustojí. Alespoň to bude odolný jedinec, kterého hned tak něco nerozhodí :wink: Gratuluji :slight_smile:
31. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek