• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@kamcatkakoc - v pohodě :wink:
1. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama - tak to tu bude jako román na pokračování :wink: taky jsem za ní ráda, když potřebuju pomůže, pohlídá, uvaři... Myslím, že se bude moc hodit :wink:

@jolcap - snažím se šetřit, ale to bychom tu měly dělat všechny :wink: věřím, že se to dá zvládnout, holt budu muset zapojit okolí a hlavně své manažerské vzdělání a schopnosti a plánovat, organizovat a rozdělovat práci :wink: :grinning: :grinning:

@jitas - naštěstí se nezhroutil, my chtěli 3 děti, jen jsme nečekali, že to bude na 2 zátahy :grinning: Ale před chvílí mě rozesmál, volal z práce, jak se mám, jestli už má vybírat kočár :grinning: :grinning: :grinning:

@hanka99 - jo, jo, těšila jsem se, že budem v listopadu 4 a hle, bude nás asi i dřív 5 :dizzy_face: Anežka je náš poklad.

@kamcatkakoc - dobrá výmluva, řidičko :wink:

@dahla - souhlasím, když ženská nechlastá první ligu... na pivo moc nejsem, tedy teď, spíš si občas dám deci bílého, také si myslím, že to nemůže uškodit.

Rovněž souhlasím s @jolcap, také si myslím, že většina věcí v malém množství neublíží.

A zase román :sweat_smile:
1. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 já mám vycházky od 8 do 20,ale myslím,že až dojdu do poradny tak mi dá neomezený,mě dali neschopenku při odběru vajuch
1. dub 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 já mám vycházky jen 4 hodiny denně
1. dub 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to se dávají ještě lepší vycházky než na celý den? příště se zeptám, jestli nemůžu dostat nějaký lepší
1. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ty máš řidičák na mimi,že jo
1. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mám :slight_smile: dneska jsem byla kontrole a odpovídáme na den přesně podle punkce
1. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak to gratuluju, já jdu až 12.4. mám dovču prostě od začátku na všechno čekám dýl než ostatní
1. dub 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap a na ten screening jdeš kdy? mě objednali na 21.4. do CARu a ještě i do příští poradny jdu do CARu, tak jsem docela ráda
1. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka 5.4. a předtím mám přijít na krev do caru,ale už tam na žádnou kontrolu nepůjdu
1. dub 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap už 5.4.? já tam jdu do poradny příště a pak ještě jednou a na ten screening
1. dub 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka obráceně 4.5. už mi to leze na mozek, mám šílenej hlad,ale nemlžu nic normálního k jídlu jen studenej párek,mango, jablko a tak zešílím
1. dub 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap párek bych asi nesnědla, já jim suchý rohlíky a občas pribináčka, vařit je pro mě utrpení, ale když jdeme na oběd, tak si můžu dát skoro cokoliv, jak to nečucham u vaření a mam to jídlo za chvilku, tak se mi nestihne změnit chuť :slight_smile:
1. dub 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jo to mám taky, v úterý jsme šli do hospody a já si klidně dala klobásu se salátem a jak mi to chutnalo,ale uvařím to doma a smrdí mi to. Ted jsem chroupala mandle i jogurt mohu. Ale večer se mi dělá docela dobře
1. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky mi večer bývá celkem dobře a v noci to zas začíná, ale uzeniny nemůžu vůbec, ani v žádnym jídle
1. dub 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka @jolcap holky mě napsali už v CARu neomezené vycházky po potvrzení srdíčka...je fakt že jsem se zeptala sama doktora jestli by to nešlo a on když teda chci že to není problém :grinning:
dneska jsem se málem zase složila v sámošce tak jsme se s manžou domluvili že na nákupy do potravin fakt nemůřu chodit.... :unamused: jo jo s tím vařením to mám stejné tak jsem dneska dala dusit maso něco jako roštěnky a vyběhla jsem na zahradu jednou za čas jsem to šla jen zamíchat a to my teda vyhovovalo....ale stát u plotny a dýchat ty výpary to opravdu nemůžu :frowning2:
1. dub 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra
@martinkka máme to veselý co, já jdu za chvilku za mužským do hospy, tak mu zase upiju pivko to mi chutná,ale jen trochu pak je to hořký, trochu se odreaguju, ale v devět už budu určitě hajínkat jako každý den
1. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra já jsem se po potvrzení srdíčka už neptala, tak se zkusim zeptat příště, před tim jsi taky měla jen ty 4 hodiny?
@jolcap tak si to v hospůdce užij a neopij se :grinning:
1. dub 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa ascorutin jsem dostala taky a divila jsem se, že je tam napsáno nesmí užívat těhotné ženy, tak jsem volala zpět na gyndu a ona mi řekla, že je to divné, že je to jen vytamín C a pokud razantně nechci ať ho neberu. Tak jsem si ho zatím nevzala, bojím se, beru vitamíny a tam je Céčko, tak snad to bude v poho.
1. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jo měla jsem jen 4hodiny ale sestra mi už při ET říkala že až potvrdí těhotenství což je potvrzení srdíčka tak už si mám říct o neomezené vycházky že těhotenství není nemoc tak nejsou potřeba jen vycházky hodinové :grinning: to se zeptej líná huba holé neštěstí ono to doktory samotné ani nenapadne jim to je jedno :sunglasses:
1. dub 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mě pivko teď celkem chutná a to jsem ho dřív moc nepila...byla jsem vinařka, ale teď....nemůžu víno ani cejtit když si ho dá manža tak se musí v posteli otočit neboť mě začne opět natahovat :sunglasses: ještě že to bere všechno sportovně...ono taky nic jiného nezbývá :grinning:
1. dub 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra jdu za 14 dní, tak se zeptam, protože tyhle vycházky jsou fakt na prd
1. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Kdybych neměla v baráku tchýni tak po narození Adélky umřu hlady. Nebyla jsem schopná si nic udělat. Vždycky jsem se postarala o mimčo, ale pak jsem byla tak hotová, že jsem si šla zase lehnout. Tchýně mě vykrmovala skoro násilím :slight_smile: Holky, s tím pivem mi teda děláte chutě. Mám ho ráda, ale teď si radši nedávám. I když vím, že sklenka po obědě neuškodí. Ale jak jsem měla zpočátku ty problémy tak jsem si zakázala i kapku alkoholu i kafe, nechci se "rouhat". Možná, že později si už trochu dám. @holubice.petra Přesně jako u nás včera, manža přišel z pracovní večeře a trochu to z něj táhlo, musela jsem se otočit zády :slight_smile:
1. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama - a pak, že jsou všechny tchýně semetriky, co? :wink: Já vlastně úplně zapomněla, že jsem také nic jiného, kromě starání se o mimčo, nestíhala, tchýně rovněž vařila, ale jen týden, pak už jsem se šprajcla, že to musím zlvádnout :sweat_smile:
Já tedy alkohol také raději nee, možná později, ale hlavně nemám vůbec chuť.
Na ty vycházky se holky určitě zeptejte, opravdu platí, že líná huba holé neštěstí. Chtějte neomezené vycházky, já je měla hned, doktorka to sama navrhla, ale možná to bylo tím, že jsem byla už v 7. měsíci. Ty začátky jsou přece jen rizikovější...
Co plánujete na víkend? Já se možná půjdu zase na chviličku projít, mám tu hromadu prádla na žehlení, tak to zkusím v sedě zmáknout a taky jsme se ještě nesečetli, tak to musíme napravit :wink:
Přeji příjemné poledne, odpoledne, večer i celou neděli :grinning:
2. dub 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, tak jsem vceravecer musela podstoupit revizi :pensive: vcera rano jsem zacala dost krvacet a strasný křeče v bříchu, baby se sice vyvýjelo, srdíčko ok, ale dutinka ve který se nezvětšovala :cry: , tak za 6 týdnů se můžeme opet snažit :frowning2: a od září do práce :pensive: Mějte se tu krásně, a at vám bříška rostou tak jak mají!
2. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa to mi je líto :frowning2: ale je super že se za 6 týdnů můžete zase snažit! :slight_smile: jen jsem nepochopila že v září do práce?
2. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa - také je mi to moc líto, zažila jsem to samé, vím, že to bolí a nebudu ti nalhávat, že to brzy přejde, ale bolest se bude pomaloučku zmenšovat a zmenšovat; až znovu otěhotníš, bude svět opět veselejší. Je fajn, že se můžete snažit takto brzy. Přeji ti, aby se vám zadařilo co nejdříve. Doufám, že až budeš znovu v očekávání, dáš nám sem vědět. Měj se jak nejlépe to půjde. Drž se.

@holubice.petra - nechci mluvit za @jaannaa, ale myslím, že jí končí tří letý rodičák s Lucinkou...
2. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis ale to uz bude preci zase v ocekavani :grinning: drzim pesti, aby to vyslo!
@jaannaa
2. dub 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa, to je mi lito, s temi detmi je potiz, ja to taky v prosinci zazila, je zvlastni, jak je to caste... preju at se to brzo podari, rika se, ze zenske po revizi a po porodu jsou jako pohnojene, jde to pak rychle, tak at je to pravda i u tebe!

Jinak ja byla dnes na pohotovosti kvuli krvaceni, jsem strasne strasne blba, byli jsme na matejske a ja na jednom kolotoci, ktery vypadal neskodne, no kamaradka me tam zatahla, ze uz na tom byla a je to ok. Nicmene jsem vkuse rvala a o hodinu pozdeji slabe krvaceni. Na pohotovosti nezjistili nastesti zadny problem, pry to bude z toho, jak praskaji cevky pri zvetsovani. Ale vydesilo me to a uz nikdy tehotna zadne blbosti delat nebudu (to mi mimi dalo lekci:slight_smile:).

Chtela jsem se zeptat - berete nekdo utrogestan? Ja uz ho beru dva tydny, ale radsi bych ho vysadila, doktor trdi, ze je to hormon, ktery si tvorimcastecne ja sama, ze to neuskodi, ale bojim se, aby to mimi pak nebylo jak ta kurata, co vyrustaji na hormonech:slight_smile:))
2. dub 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas Ahoj, tak už žádnou Matějsou :slight_smile: Já beru Utrogestan 2x denně, protože to zpočátku nevypadalo dobře. Mimi bylo špatně uhnízděný a hrozilo, že se neudrží. Na kontrole po 10 dnech co jsem ho brala se to dost zlepšilo, ale doktorka říkala, že to mám brát klidně dál ještě do další kontroly. Prý je to čistý ženský hormon a nijak neublíží, naopak může jen pomoct. Nemyslím, že by to vykrmovalo mimčo, spíš to posiluje dělohu.
@jaannaa To je smutný... přeju ať se vám zase brzy zadaří!!
3. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek