• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jolcap
@janakkk ale já mám ocit že když děláš ranní a odolední tak to ti nikdo neuleví...zákaz je jen noční směny....jo u nás jsou na tohle kádři že je nechávají na tom pruměru ale jinde ti řeknou ať jdeš na nemocenskou..
4. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě by mě zajímalo, chodíte někam cvicit? Jaký sporty děláte teď ,v prvním trimestru, když se nesmí skákavý sporty? Mě hrozně vadí tohle omezení sportovnívh aktivit....všechno, co jsem dělala doteď tak se nesmí :frowning2: chodím teď jen plavat a nemůžu se dočkat, až budu moct začít po 12. týdnu začít chodit aspoň na ty těhotenský jógy a cvičení a takový věci... :slight_smile:
4. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis měla jsem dvoulety :frowning2: takže rok doma s dcerou bez financí
4. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra , @jolcap díky, asi jim to budu muset konečně v práci říct, že jsem těhotná :grinning: a zjistit to přímo v naší firmě, zřejmě to má každej jinak....
4. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis my v 12/2009 přišli o dvojčatka v 11 tt a ted se to opakuje.... sil málo, tak jen čloověk musí doufat a doufat
4. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk nevím jak Petra,ale myslím,že my po ivf jen ležíme a prosíme at nám mimískové zůstanou,ale jinak chtěla bych na jógu kvůli astmatu,ale musím se zeptat doktora jestli mohu jsem stará :grinning:
4. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jolcap Tak to jo, pěkně odpočívejte, držím palce, ať všechno dobře probíhá...Já jdu na ten bazén. :slight_smile:
4. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Dekuji jdu prave,az vecer v pul 7 - jsem doma na neschopence a dnes mi volali z prace, jako jestli tedy zitra prijdu :slight_smile:..Pac vedi, ze mam dnes kontrolu...Ale tedy od rana mam zaludek jak na vode :(...Jinak Sarku znam, bydlim kousek od ni :slight_smile:
4. dub 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaannaa - fakt je mi to moc líto, my přišli jen o jedno v 10tt v 9/2010, ani nechci pomyslet, že by se to tentokrát také mohlo zopakovat; před týdnem, když jsem začala špinit a pak krvácet, byla jsem smířená s tím, že je zase konec, a uvažovala jsem o tom, jestli bychom do toho ještě vůbec měli jít, ale teď už bych to nesla hrozně těžce, ale přežít bych to musela, už kvůli Anežce. Držím pěsti, ať už vám vše vychází jen tak, jak si přejete. Drž se.
4. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 - tak jak dopadlo vaření a cos kuchtila? Já pozvala i tchýni, tak jsme si všichni pochutnali. Dělala jsem jen rychlovku, zapečené brambory... Také mám s omdlévaním bohaté zkušenosti, to máme hodně podobné. Stejně jako to, že velké porce jsou pro mě teď také tabu. Já dokonce už včera vytáhla těhotenské kalhoty, oni sice tak moc nevypadají, mají jen průžný pas, ale i tak. Mám už břicho stejně velké jako v polovině těhotenství s Anežkou. To zas budou rozměry před porodem :wink: :sweat_smile:
@cerstvamama - omlouvám se, jsem fakt chabého rozumu. Já si z toho dělala legraci už při Anežce a to tam byla sama, teď se to asi dubluje :sweat_smile: Vítej do klubu "motajících se těhulí" :wink: Já upíjím kofolu a myslím, že mi to dělá také dobře.
@eviss - to jsou hrozná muka až do půl 7, to bych tu lezla po zdech, dej pak vědět. A chystáš se do práce? A cos jim řekla, že ti je? Áaaa, další se žaludkem na vodě :wink: Tak už se přiznej kde přesně bydlíš :wink: :grinning: Samo, že nemusíš, jestli nechceš :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis no bohuzel,moje gyndoska je na materske a tak dela jen na pul uvazku :slight_smile:..tak proto tak pozde, s tim motanim to mame docela koukam vsichnii podobne :slight_smile: a ty uz tedy vis na 100% ze jsou tam dve mimi?Do prae se nechystam,fakt bych tam nezvladla sedet 8hodin a cumet do PC :(
4. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss - vím, že tam jsou dvě, že jim tlučou stdíčka a že velikostně odpovídají... ale jestli to zvládnou, to je ve hvězdách, a co děláš? já pracovala také v kanclu v jedné stavební firmě. práce mě moc bavila a i tak jsem to nezvládla až do mateřské - skončila jsem v 7. měsíci, páč už se to fakt nedalo, už jsem tu o tom, myslím, i psala, tak to tu nebudu zase rozpitvávat :wink:
4. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis to je uzasny a co doma na to?Ja uz doufam, ze dnes to srdicko take uvidim! v kolikatym jsi?Kolik je male?Ja pracuju v jednom call centru jako operatorka, ale proste to nejde, prestavkdy presne na minuty a celkove je to tam v hodne stresu..To mi za to nestoji!
4. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss - zatím to rozdejcháváme :wink: ba, ne. Chtěli jsme 3 dítka tak jako tak. Máme velký barák, tak ho potřebujem naplnit :grinning: :wink: Jsem také v 9tt, dle MS přesně 8+4, TP bych měla mít 10. 11. a Anežce je 14měsíců. Tak to chápu s tou prací, já měla oproti tobě "havaj", přestávky, kdy se mi zachtělo, to si nedovedu představit, stres jsem měla tedy nárazově taky, min 8hodin jsem tam také seděla, občas nějaká sobota nebo "dvanáctka" Ale měla jsem relativní klid a pohodu. Fakt to za to nestojí. A navíc, každý je nahraditelný... :wink:
4. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě teď tak naštvala doktorka :angry: ... Měla jsem jít tento pátek na kontrolu a jdu až příští pátek, to už bych měla být 10+1, to by mě zajímalo kdy půjdu na screening, když se krev bere 10tt? No, ještě je tu možnost, že se prohodím s tchýní, má tam jít v úterý 12., to je přece jen o pár dní dříve. Ta nejistota mě ubíjí. Nebo jestli počítá s tím, že už nedorazím... Poslední prohlídku celkem odbyla a vyjadřovala se stylem, že tedy sice jsem těhotná, měla by to být dvojčata, ale uvidíme... V záři jsem po prohlídce potratila, teď jsem po prohlídce začala špinit a krvácet...Asi se opravdu vyplní slova manžela, který už nechce abych k ní chodila...
4. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Dělala ti ta doktorka UTZ sondou nebo jen na bříšku? Drž se, bude to dobrý.
Já mám teď děvčata zase další radost v práci :frowning2: Nejen, že stále všichni chrchlou, v pátek jsem radši dovolenou....ale dneska přišla zpráva, že v Klatovech řádí příušnice a jedna kolegyně je má. Já je nikdy neměla, nevím, co dělat. Poraďte, prosím.
4. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, docela vám zavidím, já pořád nic nevím, dr. jdu až ve středu, ale blbě mi je fest, já už nevím co mám dělat aby mi bylo líp, nikam nemůžu, jsem ráda že si dojdu na záchod, no nevím jak se ve středu dostanu na tu první prohlídku....ach jo
4. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka Ahoj, Ty jsi z Klatov? Já taky :slight_smile:. Příušnice, to už jsem taky slyšela. Snad to zvládnem :slight_smile:.
4. dub 2011 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka - v září mi dělala přes břicho a tentokrát vnitřní, držím se zuby nehty a doufám, že to stejné platí i pro mimina :wink: To je ale síla, příušnice??? My zdrovna půjdem s Anežkou na očkování a dostaly jsme letáček a tam je napsané, že proti příušnicím se celoplošně očkuje od roku 1987. Jak tak koukám na tvůj věk (né, že bys byla stará :wink: ), tak asi také nejsi očkovaná. Alespoň, že to nejsou zarděnky, ty jsou mnohem nebezpečnější (ale proti těm už jsme zase očkované). Drž se a zkus se vyhýbat davům, hromadným prostředkům, kinům, divadlům atd. To samé platí samo i pro @miana. Holky snažte se neonemocnět, toť bohužel jediná radá, ke které jsem kompetentní...
4. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miana Ahoj, jojo, jsem z Klatov. Já s tou nemocnou kolegyní nejsem přímo ve styku, ale lidi z mojí kanceláře ano.
@epicharis Děkuju. No, s tím očkováním si právě moje mamka není jistá :frowning2: Tak jsem právě přesvědčila mojí doktorku a jdu zítra na první prohlídku (měla jsem jít až za týden), aby mi udělala hlavně rozbor krve. Takže mám nervy jak špagátky, ale snad to bude dobrý. Jen manžel zrovna dnes není doma :frowning2:, tak vybírám, jakou si pustím komedii, abych to nějak přečkala....
Jinak je prý lepší nechat si udělat UTZ jen přes bříško, je to šetrnější k miminku. Tak na příští kontrolu to zkus chtít. Ale určitě máme silný miminka, jestli to budou štíři, tak musí být :slight_smile:
4. dub 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka no já být tebou,tak si vemu dovolenou na delší dobu. Já jsem to tak udělala. Domluvila jsem se se šéfem, dal si dovolenou od 18tého do konce měsíce a teď od dubna už mám nemocenskou a to jsem prodělala taky nějakou chřipku v práci to řádilo a já jsem se toho nevyhla,ale ty 12stky co jsem tam dělala bych nezvládla ani omylem.
4. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis no vařila jsem rajskou podle nějakého nového receptu z netu a myslím, že se mi povedla. Manžel si přidával a na to, že je vyučený kuchař, tak je to pro mě pochvala :grinning: Jinak vařím ráda a myslím si, že dobře, takže teď jak jsem doma, tak si to budu užívat to vyvařování :wink: ¨Tak to je nějaká divná doktorka měla by tě podpořit a ne ti přidělávat starosti a nervíky. Ten můj je zlatý řekl mi ať nejsem smutná a že to na 90%bude dobré akorát se musím šetřit. Vždycky mi dělal ultrazvuk vnitřní a nikdy jsem po tom nešpinila ani nic jiného a dělal mi i na břichu,ale tam tak dobře mimi nešlo vidět.
4. dub 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka - určitě to bude o.k., dej nám pak vědět, alespoň pak budeš o něco klidnější, cos nakonec vybrala? Logicky je utz přes břicho šetrnější, ale jde o to, že když jsou mimča tak malá, budou špatně vidět, ale zkusím jí to navrhnout.

@jutu07 - tý jo, ty jsi šikula. Já bohužel tak dobrá ve vaření nejsem, ale vlastně i kdybych byla, bylo by mi to na dvě věci... na nic a na hov.. :wink: páč můj manžel je nemocný na střeva a musíme vařit dost šetrně. Ona to asi tak špatně nemyslela, spíš ve mě nechtěla vzbudit plané naděje. Jsem to sem psala trochu naštvaná... Nakonec půjdu místo tchýně v úterý, tak alespoň něco.

Přeji krásnou dobrou noc.
4. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem prijela od doktorky :slight_smile:..Sricko nam bije jak o zivot, pekne rosteme, uz je rozpoznat hlavicka a telicko, tak mam klid v dusi :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss - obrovská gratulace, já ten šutr, co ti spadl ze srdce slyšela až sem :wink: Já se neustále kochám fotkou z utz, kterou jsem dostala v Motole. Jsou tam vidět obě mimča a už také jako by tam byla hlava, tělíčko, ručky a nožky. Sice to jsou ještě stále ufonci, ale jsou naši :wink: Prostě nádhera.
Dobrou.
4. dub 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@eviss Moc gratuluju. :slight_smile:
Já jdu dneska kolem oběda, tak snad to bude dobrý. Akorát nejsem schopná nic sníst....Doufám, že mě nechá doma, ty příušnice se tu potvrdily. :frowning2:
5. dub 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja jdu dneska na desatou jsem jak na trni nemohla jsem ani dospat :o( tak mi drzte pesti ;o)
5. dub 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis To je teda drsná doktorka. Jestli by fakt nebylo lepší jí změnit. Přece jde i o přístup, nebo ne? :angry: Já jdu na kontrolu až doma ke svému doktorovi, takže teď přes 14 dní nic. Ale za ty dva týdny půjdu rovnou na prvotrimestrální screening, tak tam bych se toho měla dozvědět dost. Mně dělal minule s Adélkou doktor vnitří utz jen první, když kontroloval jestli jsem vůbec těhotná a jestli to není mimo. Jinak pak už vždycky jen přes břicho. Na tlak nic nemám, kafe radši nepiju, kofola mi nechutná... prý se mám hodně hydratovat. Jo a bacha na česnek, ten snižuje. @holubice.petra Držíme, napiš pak co bylo na kontrole. @vosinka Tu nemocenskou si vydupej!!! Ale asi nebude problém. @eviss Gratuluju :slight_smile: Holky, mám takový intimní dotaz. Vy co máte nějaké problémy a musíte se víc hlídat, jak to máte se sexem? Nám to doktorka nedoporučila, teď naposled teda už řekla, že pomalounku polehounku, ale mám trochu strach.
5. dub 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ty se máš zase kontrola, já snad k doktorům ani chodit nebudu :grinning:
@cerstvamama nám nic neříkali,že by sex byl zakázán,ale tatínek má strach takže nic až příští rok
@eviss gratuluju to je úleva co
@epicharis já už chci taky nějakou fotku
5. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Ježíš, to zní hrozně - až příští rok :grinning:
5. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek