• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@vosinka tak to je supeeeer :slight_smile:
5. dub 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra je to krasny, clovek je takovej veselej vzdy kdyz odchazi od doktora a vi ze je vse tak jak ma byt vid??:slight_smile:..Jak ti delali utz?jeste vnitrkem?
5. dub 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
jojo a s ascorutinem souhlasím, dostala jsem ho a přečetla příb. leták a zhrozila se, co mi to dr napsal, hned jsem volala zpět a sestra mi odpověděla, že nechápe, proč je to tam napsané, když se to normálně těhu dává, ale pokud s tím mám problém, tak ať to raději neberu, tak jsem si pro jistotu nevzala :frowning2:
5. dub 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký ráno, tak mi je opět tak nějak divně, musím něco uvařit a uklidit a vyžehlit, to bude zase boj. Máte to taky některá,všechno mi smrdí a mytí nádobí (hrnců) je na žaludek. Venku teda nic moc.
6. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss jo dělali já stím teda žádný problm nemám :wink:
@jolcap mě už je od soboty dobře tak jsem už byla jak na trní, ale jelikož to bylo včera v pořádku tak jsem už v klidu...jen mě občas pobolívá břicho to asi jak ten obr roste :grinning:

tak dneska mám poslední dávku Crinone a od zítra nastupuji na urogestan škoda Cr.byl pohodlnější a stačil jednou denně na noc.....ale už mi ho doktor nepředepsal že je ho v lékárnách málo a nakonec ze sestřičky vylezlo že se na něj zvýšil doplatek na 1000,-! a to jich je v krabici 15ks tak to by byl mazec doplácet ještě 2tis měsíčně....jsou to fakt zloději....tak ty tři neděle to s utrošem přežiju :sunglasses:
6. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra no mě je pořád hůř a hůř, myslím že ještě tak týden a bude to dobrý,ale dle babských rad jsem ráda. já mám utroš od et, je to trochu opruz jak potom vytejká,ale cena je příznivá
já toho svýho prcka snad uvidím až za týden v úterý béééé
6. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
to je tak bezva pocit být oficiálně těhotná :slight_smile: Dneska jsem byla znova u doktorky, máme průkazku a obrázek pro tatínka :grinning: a prej mávalo ručičkou, nevím, vidím jen zvláštní rozmazaný fleky, včera jsem měla divnej pocit, že čekáme malej chrchel :sweat_smile:
Ode dneška jsem doma, prej aspoň 14 dní, najednou nevím, co s časem...
Jinak blbě je mi taky, ale hlavně odpoledne, teď to jde.
Včera jsem byla v šoku, kolik stojí jen blbý vitamíny, 450Kč na měsíc, no, co se dá dělat.
Půjdete na screening po 1. trimestru? Mě by prý objednala do Plzně a stojí to 1000Kč, tak nevím, ale asi pojedu, pro jistotu.
6. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka jaký sis koupila, taky se chystám prý listovka je málo. Mě nikdo neříkal nic o placení za screening tak nevím, jinak gratuluju k řidičáku
6. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama - už ani nevím, co to bylo za vesnici, ale tu reportáž jsem viděla na jedničce v Objektivu, navíc jsem si vzpomněla, že můj spolužák z VŠ se angažuje v této oblasti, spolupracuje s Člověkem v tísni a ti tam měli nebo mají také své aktivity.
@eviss - máš pravdu, vypadají spíš jako malé želvičky :wink:
@kutcher - v období, kdy by měla přijít MS je prý normální i slabé krvácení, někdo má i normální MS, takže slabé bolesti jsou normální, ale kdyby se to nějak stupňovalo, raději zajdi k dr.
@vosinka - moc gratuluji ke kontrole a k prvnímu "úlovku" pro miminko, to je přece jasný, žes ho nemohla zklamat :wink:
@holubice.petra - tédy, to už je pořádný kusanec, gratulace ještě jednou :slight_smile:
@jolcap - týden uteče jako voda a ty to budeš mít vše černé na bílém :wink: Jinak, já se mám celkem fajn, tedy břicho roste opravdu závratným způsobem, už jsem začala fotit a brzy začnu i mazat, abych nepopraskala. Také m dnes čeká pokračování žehlení, hromada mi od včera moc neubyla :unamused: Na nádobí mám naštěstí myčku, ale začaly mi neuvěřitelně smrdět "skleničky", které dávám Anežce, to jsou muka, když jí krmím :frowning2:
@mili.21 - přesně jak píšeš, já ho sice minule začala brát, ale vůbec nezabral, takže myslím, že když ho nebudeš brát, nic se nestane.
Jinak holky, kontaktovala mě moje dr. a řekla mi, že mám přijít příští středu v 7hodin nalačno, půjdu na krevní testy, dostanu průkazku, prý to nějak špatně vypočítala a v pátek by bylo pozdě... Teď už jen, aby bylo vše o.k.
Hurá, taky konečně vysvitlo sluníčko, tak odpo půjdu zas na krátkou procházku nebo půjdem s Anežkou na hřiště :wink:
6. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap neboj to uteče jak voda...úlně tě lituju ty furt jen čekáš :frowning2: alesoň zdokonaluješ trpělivost :grinning:
@vosinka gratuluji k řidičáku!!! ano jdu příští týden na ten dcreening co jdu já tak 950,- :sunglasses: už se těším včera jsem se dohodla s doktorkou je to fakt leší vědět hned na začátku.....
6. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka Já se na ten screening chystám. Bylo mi řečeno, že je to na pojišťovnu pokud máš doporučení od svého gynekologa. Pokud se objednáš ze své vlastní vůle, tak platíš. Ale nevím jestli je to všude stejný. Taky bych šla, i kdybych si to měla platit.
@jolcap Já beru Femibion,je to jen pro 1. trimestr. Beru to se sebezapřením, protože jsou to 2 globule denně a dělá mi problém to spolknout, je to velký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, řidičák dostanu asi jako poslední, až za nějakých 14 dní :frowning2:
6. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap děkuju. Koupila jsem na radu doktorky Mamavit, je v tom 30 tablet s listovkou a vitamíny a 30 kapslí s DHA kyselinou. Ale mám pocit, že z toho má doktorka nějaký odměny, jak moc to prosazovala :wink: Manžel je chemik a prý v těch super kapslích je v podstatě rybí tuk. Až to doberu, zkusím najít sama levnější variantu a hlavně v létě bude dost vitamínů z jídla i tak.
6. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mě v CARu řekli že je nejleší Femibion tak jsem ho teda vzala stál 350,- 30tablet...pak mám ještě centrum ale až na druhý trim....když jsem byla těhotná ředtím tak jsem brala mamavit ale po něm mi bylo dost špatně tak letěl :grinning: oni ti v lékarně poradí :wink:
6. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka - gratulace k průkazce, ono vše, co se týče těhotenství stojí strašný peníze, počkej až budeš kupovat preparáty na mazání... výborné zkušenosti mám s Femibionem, ale s Anežkou jsem ho jedla ob den, dva, teď si na to myslím denně, když jsou tam dva, ale stejně to prokládám obyč listovkou. S tím screeningem je to složitější... někde se platí, někde ne. Já byla a asi i půjdu k Apolináři a tam se platí jen za fotky 50Kč za kus jinak nic.
6. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra jsme čekala při mém věku jinou péči :grinning: to jo budu zvyklá a až budu přenášet nebudu vystreslá, mám to ze všech nejdelší

@epicharis já mám taky myčku,ale jen tu úzkou tak kastroly ve dřezu a ty mě teda zabíjejí
holky co můžete pít? já ani kafe, ani caro ani kakao ani čaj jen vodu
6. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama já beru taky femibion 800+ ten se bere jen jeden...
6. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za rady ona doktroka byla taky jako zimnice,že prý potřebuju hlavně jód a ten v listovce není, u Zuzky jsem nebrala nic protože jsem jedla hodně ovoce, zeleniny a tak a můj gynd mi říkal, že to není bezpodmínečně nutný, četla jsem,že listovka se může jen 1.trimestr
6. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra - tak ten mám přesně taky, jen jeden denně

@jolcap - já můžu pít naprosto vše, ale většinou piju ovocný čas a ochucené minerálky, občas kofolu, kafe nepiji vůbec
6. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mě zase dělá voda špatně jinak vše ok.....já asi přenášet nebudu dr.říkala že termín je nakonec 7.11. ale asi budu rodit dřív jelikož nemám děložní čípek (větší část mám odříznutou) tak to bude asi dříve :unamused: no uvidíme :sunglasses:
6. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - listovka by se měla brát před otěhotněním i několik měsíců a pak v 1. trimestru, pak už není tak potřeba
6. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis mě řekla, že to mám brát celou dobu, tak nevím...
@jolcap já piju hlavně kakao, kafe vůbec a alkohol mi naštěstí smrdí :dizzy_face:
@cerstvamama máme stejný termín, tak možná bude prcek k narozkám mojí babičky nebo k mým, uvidíme...
6. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
@holubice.petra já přenášela Zuzku a pak jsem šla na vyvolání
já číhnu co tam bude v lékárně a majitel je náš klient tak mi snad dobře poradí
co dneska vaříte mě je při pohledu do lednice na nic tak jen aby mi tady neumřeli hlady
6. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka mě teda chutná pivo,ale ani malý jen tak dva tři loky
6. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak co bude dneska hezky? Včera jsme strávily s malou celé odpoledne na zahradě,také večer padla do postele a hned usnula.
Dnes přijede kamarádka,holky budou řádit a pak si opečeme buřtíky,tak snad nám nebude pršet.
Večer jedu na chorvatštinu a opět nic neumím :unamused:
6. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap pivo piju taky, po mastných jídlech, ale radši jen nealko
6. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka u nás nealko neteče :grinning:
6. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka - ty vitamíny jsou většinou na první trimestr a pak na zbytek těhotenství a kojení, tam jsou hladiny vitamínu a všeho ostatního přizpůsobené, vůbec to neznamená, že by v preparátech pro 2. a 3. trimestr nebyla listovka, ta je myslím dobrá i pro tebe pro tvorbu krvinek, já jí právě začala brát na doporučení po potratu, abych se dostala do formy.
@jolcap - fakt hodně doporučují ten Femibion, že má nějakou látku a ta listovka se pak prý lépe vstřebává, či co, ale určo si nech poradit :wink: S Anežkou jsem přenášela 4 dny, a už jsem také měla domluvené vyvolání, ale teď mi to asi nehrozí, budu počítat každý týden, kdy vydržím...
@sslunicko - také jsem včera odpo měla kamarádku se synkem, děti si pěkně hráli a my si pořádně pokecaly, moc příjemné, ať vám počasí vydrží :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis zatím je to takové divoké a má dnes jěště pršet,tak uvidíme. :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - jo a já dnes budu k obědu dělat kuřecí kousky na zeleném salátu a k večeři polévku. Zjistila jsem, že večer nemůžu jíst nic těžšího, protože mě je hned zle. A co chystáš kuchtit ty?
6. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis já vůbec nevím,nechce se mi čuchat nic,ale k večeři mám hranolky a mám tam kuřecí stehýnka tak je upeču, s tím není tolik práce, já můžu jen ty hranolky stejně nebudu nic jíst celý den
6. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek