• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jutu07 Jééé, ty jsi taky okres Zlín :wink: Já jsem ze Žlutavy, to je kousek od Otrokovic. A ty ?
8. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc jéé já jsem z Napajedel :grinning:
8. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 :grinning: no nekecej ! Tak to by jsme se mohli i potkat , zrovna včera jsem tam byla nakupovat !:dizzy_face:
8. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,přidávám se k vám termín mám 1.11 2011
8. dub 2011 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky bych se ráda přidala, termín mám 10.11 :slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc hm třeba nám to někdy vyjde a kam chodíš k doktorovi?Já do Otrokovic až skoro u spoláku.
8. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ahojky tak co jak je? mě už špatně od žaludku vůbec není ale dneska jsem málem dvakrát omdlela :unamused: mám asi nízký tlak no já ho teda měla vždycky musela jsem si jít lehnout hlava se mi motala na všechny strany černo před očima...no snad to přejde :sunglasses:

@katka37 @mysiiickaaa ahojky holky vítám vás mezi náma a gratuluji :grinning:
8. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

@holubice.petra taky mi asi poslední 3 dny neni skoro vůbec zle a celkem mě to vyděsilo, myslela jsem si, že bývá zle tak do 12.týdne :unamused:
8. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra
@martinkka holky dneska je to asi nejlepší,ale nakupovat bylo docela drsný, jinak jsem pořád unavená,ale to přejde až dýl asi, no s jídlem to nebudu přehánět co kdyby, nechci blinkat
8. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já dneska nemam na nic chuť, ale zle mi neni, tak jsemměla zatim jen suchý rohlík, abych zahnala hlad
8. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já toho dneska snědla nejví za poslední 14 dní,ale už mi začíná být opět divně tak hodování skončilo, tak jsem si koupila v lékráně vitamíny Calibrum babyplan na radu lékarníce a říkala at se poradím s doktorem,že prý brát to celý těhu není dobrý. Připadám si,že budu mít malýho feťáka, máš ještě utroš?
co pejsek co rozkousal?
8. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já beru GS mamavit, ale taky ho nechci brát celý těhu, jen teď ze začátku, utroš jestě mám, ale už jen 2x1, mám dobrat krabičku a pak už ho asi nedostanu, ty máš ještě utroš?
pejsek skoro nic nerozkousal, protože jsem s ní doma, tak jí hlídam, kdyby tu byla sama, tak by jsme se asi divili :slight_smile:
8. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já se porádím s dokym,ale myslím,že doberu to co jsem si koupila a pak bude léto a tak se raději budu živit čerstvým,jablka mi chutnají pořád a teším se na meloun. Je lepší přírodní to mi říkal i u Zuzky,že si vezme to co potřebuje ze mě a chybět to bude spíš mě než jí, je rozumnej.
Mě ta slepice v Caru řekla,že jen týden,ale hodlám dobrat krabičku, já ti ji nějak nedůvěřuju,byla dost nepříjemná
Díky ní musíš aspoň ven co, já měla dopoledne taky co dělat musela jsem na technickou s autem, jezdila jsem bez ní 5 měsíců jsem sebevrah, tak šlo auto i do myčky. Nakupovala jsem a byla jsem se kouknout v CA na kalhoty mám děsný pupek a v normálních kalhotech vypadám divně,ale nic se mi nelíbilo.
8. dub 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap většinou s ní chodim jenom na zahradu, protože na procházky na vodítku si teprv zvyká, ty vitamíny máš na 3 měsíce? já to taky budu brát jen tak nějak, prý když se berou vitamíny celý těhu, tak mají miminka velkou porodní váhu, na kontrolu jdeš v úterý? Já mam poradnu ve středu a nemůžu se dočkat, nějak mě znepokojuje, že mi teď neni špatně :unamused:
8. dub 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka je jich 30 a bere se jeden denně takže na měsíc a jsou na 1.trimestr pak jsou jiný,ale myslím,že doberu tyhle a už žádný brát nebudu, no nechci mít malýho valibuka,kdo by to rodil :grinning:
Jo jdu v úterý ve 12.45 taky se těším co mi řekne snad je vše ok. Myslím,že už tě to třeba přešlo nebo počkej zítra může se to jen zlepšovat,že ne denně,ale obden a nebo už budeš mít od toho klid, co si pamatuju tak přešly tak jak se objevily :slight_smile:
8. dub 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap už je mi právě dobře asi 3. den, tak je mi to takový divný, ale snad je to tak jak řikáš, jak to rychle přišlo, tak to odešlo, dneska mi bylo jen kolem oběda mírně šoufl, jinak nic
8. dub 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no vím jak ti je, já to mám taky tak když minic není hned v tom vidím všechno špatně, na druhou stranu nevíme co chceme,když je nám zle nelíbí a když dobře tak je to divný
8. dub 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak z mojí nevolnosti se vyklubala nějaká viroza. Bolí mě všechny svaly, mám bloklý záda a teplotu 37,7. Manža to měl z kraje týdne a trvalo to přesně den a půl, tak snad to bude taky tak. Celý den jsem proležela a nemohla se ani pohnout, děs. Bojím se aby se to nějak nepodepsalo na mimísovi.
8. dub 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to máš pravdu, ale radši bych, kdyby mi bylo zle :sweat_smile: ani bych si nestěžovala, navíc mě nějak pobolívá břicho, ale to je asi normální
8. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama neboj, pořádně se vylež a prolívej se čajem a bude to dobrý :wink:
8. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cerstvamama nic se nestane, ale hlídej si teplotu a včas si dej Paralen, ten miminku neublíží. Horečka je teratogenní.
8. dub 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
neskutecne mne trapi nevolnost (celodenní), na co se podivam je mi hrozne, at uz je to jogurt, palacinky, maso, testoviny. Jediny co zvladam jist aniz by se mi udelalo zle jsou ovoce a zelenina.... Dr. mi poradil zazvorove lizatko, ale moc nezabira...nemate jeste nejaky tip??? P.S. jsem v 7tt.
Diky za kazdou radu
9. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriskin přesně tohle jsem měla taky nic jsem nemohla a z těch lízátek mi bylo špatně taky....já si dělala zázvorový čaj ten mi teda po týdnu lezl krkem taky ...jo hold musí se to opravdu vydržet..já byla živá na ovoci a nanukách :wink: nevolnosti mě přešli teprve před pár dny :sunglasses:
9. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriskin musí se to vydržet, já 14 dní jedla jenom nevařený, všechno mi smrdělo a z jídla mi bylo šoufl až dneska jsem pozřela první talíř špaget, je mi trochu líp,ale musela jsem jen malou porci
na druhou stranu víme,že jsme těhu
9. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no mě už je trochu líp a obědvala jsem hurááá, jo břicho bolí a musím ho mít volný jinak mě tlačí jak ho trochu skřípnu at už je úterý
9. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka @medvik Díky moc za odpovědi. Včerejšek jsem proležela a nemohla se ani pohnout, když jsem třeba jen hnula rukou tak to bylo jak kdybych zvedala 50 kg. Dneska dopo jsem taky ještě prospala a teď už jsem vstala a i se najedla. Nevím teda co to bylo, ale sklátilo mě to hnusně. Nad 38 jsem neměla, takže jsem prostě jen spala a pila. Snad už je to pryč.
9. dub 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky nemam ráda, když mam zmáčklý břicho, musela jsem jedny džíny vyřadit, protože mě fakt tlačili :slight_smile: já jsem dneska vařila guláš a musela jsem u toho fest větrat, pěkně mi to smrdělo a trochu jsem si dala až odpoledne
9. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap úterý už je za chvilku :wink: konečně se dočkáš! :grinning: mě už teda taky těsné věci začínají vadit...dneska jsem jela na nákup a moje oblíbené džíny mi začaly vadit musela jsem si rozepnout knoflík :unamused: asi budu muset po neděli zajít na nákup a něco na sebe koupit :wink: bříško se nafukuje ale na váze mám pořád stejně :grinning:
9. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už jsem najela dávno na gumičkový systém. Očkem v kalhotech mám protaženou gumičku a knoflík zapínám do ní :slight_smile: Tentorkát je to břicho vyvalený nějak dřív. Těhotenský kalhoty mám doma, tak si tu nechci nic pořizovat, těch 10 dní už to vydržím.
9. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama taky beru femibion,ale jen jednu tabletu - beres ten s tou navysenou kyselinou?Taky jeste nemam ridicak, tak nebudes posledni nebuj :slight_smile:
10. dub 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek