• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@eviss Tyjo, já ani nevím. Je to tam napsaný rumunsky a já se nějak neobtěžovala to zkoumat. Vím jen, že tam toho je hrozně moc včetně listovky :slight_smile:
10. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 Tak já chodím do Zlína na kliniku - na bývalý Tomášov :slight_smile:
11. dub 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama aha,tak u nas se bere jedna tableta denne :D
11. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak nevolnosti jsou,ale ne celý den jen tak občas dopo a odpo,už i jím tak doženu co jsem změškala :grinning: nejraději nosím tepláky je mi v nich fajn a až přiberu tak mám jedny kalhoty co budou bezvadný
@holubice.petra nemůžu se dočkat a přitom se docela i bojím at je všechno OK
@cerstvamama
@eviss taky nemám řidičák já vůbec chodím k doktorům málo nějak mě tam nechtějí :grinning:
11. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Už se taky hrozně těším na tu kontrolu příští čtvrtek. To půjdu prvně v ČR a snad už dostanu nějaký papír. Hlavně aby bylo všechno v pořádku. A pokud tě doktoři nechtějí tak je to spíš dobrý znamení, ne? :wink:
11. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama já Ti nevím, jsem z toho taková nervozní,ale to mám před každou kontrolou a asi to bude pořád, dokud neporodím
11. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jo holky já už jsem taky zase nervozní :sunglasses: jdu ve středu už se nemůžu dočkat a zároveň jdu i na ten screening.... neboj se určitě bude všechno v pohodě dostaneš krásnou fotečku a těhu průkajdu :grinning:
11. dub 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Tak se zeptej proč tě nechtějí vidět častěji. Někdy lepší prudit a připomínat se :slight_smile:
@holubice.petra A na krvi už jsi kvůli tomu screeningu byla? Musí se na ní nalačno? Já jsem totiž objednaná tak, že to mám obojí v jeden den. Ale je to až odpoledne a tak nevím jestli mám jako hladovět, zapomněla jsem se zeptat. Napiš pak vůbec jak to probíhalo :wink:
11. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama No hladová tam pujdu na screening jdu v 7:00 a dělají i odběry krve a pak jdu na 8:00 i ke své doktorce do poradny a tam jsou odběry zase právě na lačno :sunglasses: ale info určitě podám... :grinning:
11. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky mam ten pocit :slight_smile:...Ted pujdu na krev na konci dubna a k doktorce az v kvetnu,takze ten ridicak budu mit urcite jako posledni :D
11. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama ja jdu na dva odbery - na jedny musim byt na lacno, ale na genetiku nee...
11. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já to mám u screeningu obráceně, mám nejdřív přijít na krev a pak 4.5. na vyšetření,ale zase prý budou výsledky hned a všechny
uvidíme,jestli budu pod dohledem častěji,ale možná až ke konci

@holubice.petra jo taky jsem jako na trní už abych měla 20tt budu snad klidnější
11. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já právě nevím. Budu jim muset napsat, oni totiž po telefonu nekomunikují :slight_smile: Ale držet hladovku do čtyř odpoledne nezvládnu. Dneska v noci se mi například zdálo o opečených bramborách a krkovičce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama mě tvrdili v Caru,že na krev před screeningem můžu přijít klidně najedená
11. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mně už skoro nic neni, už mi vůbec nebývá zle, v sobotu večer jsme jeli na pohotovost, měla jsem nějaký divný křeče v břiše, tak jsem dostala strach, ale všechno je v pořádku a miminko je dokonce o 2 dny větší :grinning:

@cerstvamama já jdu na screening příští týden a na krev nemusím být nalačno
11. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka mě o víkendu bylo taky fajn a dneska jsem zase trochu na vodě, ráno jsem opět po utření měla nahnědlý hlen tak raději trochu ležím, to je fajn že jsi v pořádku a co ty bylo, já mám křeče,které končí scela jasným zvukem a pachem :grinning:
11. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cerstvamama nalačno musíš být na krevní obraz a na glykémii (tam se výsledky jídlem zkreslí), na ostatní ne, protože bys tak akorát zkolabovala.
11. dub 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak mně nevolnosti zatím trvají, během 3 týdnů mám 3,5 kg dole. Miminko je dle UTZ 10+2 a vypadá jako krásný malý medvídek :slight_smile:
11. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap dostala jsem injekci hořčíku a pomohlo to :slight_smile: prý to souvisí s růstem dělohy a asi mám málo hořčíku, proto ty křeče
11. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já jím hořčík pořád jak mi napsali v Caru,ale je fakt pupek bolí včera hodně a dneska je to takový divný, nebolí,ale je napnutý
11. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky mě občas bolí, ale ty křeče mě vyděsily a stupňovaly se, ani jsem se nemohla narovnat jak mě to bolelo a jak mi najednou přestalo být zle, tak jsem měla vážně strach
11. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to se ti nedivím, včera tady byli na návštěvě chlapův kolega s manželkou je taky těhu 20tt a na začátku dost krvácela,tak mu hned bylo řečeno at mě nosí na rukou a je na mě moc hodnej at se nám nic nepřihodí,ale břísko mám srovnatelné jsem faktt tlustprd
11. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to bych teď neřešili, však jsi těhotná, ne? :grinning: aspoň teď máme výmluvu
jsem ráda, že jsme jeli, spadl mi obrovský kámen ze srdce a čekat do středy - bych se asi zbláznila
11. dub 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jo je dobře,že jsi jela máš klid, já ho snad zítra budu mít taky :slight_smile:
jo jsme těhu,ale bojím se jak to pak zvládnu až mi fakt naroste pupík,bojím se jestli to udýchám, doufám,že mi doky dovolí chodit na jógu
jinak jsem děsně ubulená všechno mě rozseká a brečím jak želva
11. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka Hlavně že jste v pořádku. Taky mě občas jakoby píchne v břiše, možná je to totéž. Někdy se mi to stane když vstávám ze židle a nemůžu se jakoby úplně narovnat. Dík všem za info k té krvi na screening :wink:
11. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky jsem ubulená :slight_smile: neboj, udýcháš to

@cerstvamama možná máš taky málo hořčíku, já jsem měla celou dobu takový chvilkový křeče, ale pak jsem jí nemohla rozchodit třeba 15 minut, dost se to stupňovalo
11. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaues holky, tak to mě bylo o víkendu vyloženě na zdechnutí a dnes už je to zase fajn.
V pátek jsme byli opět v Motole, začala jsem zase slabounce špinit, ale vše je ok.
Dnes jsem si obvolala změnu gynekologa. Ráno jsem si zavolala k jednomu dr. na kterého jsem na netu našla samou chvlálu, je od nás 3 stanice tramvají a tam mi řekli, ať přijdu hned dnes ve 12.hodin. V ordinaci jsem byla téměř hodinu, probrali jsme předchozí těhotenství, potrat, porod, rodinou anamnézu, dr. mě vyšetřil, udělal utz, vypsal průkazku a objednal na příští pondělí na krevní testy a odběry na screening. Takovou rychlost jsem absolutně nečekala. Sice si něco připlatím (za utz při každé kontrole, určení pohlaví dítek, jednorázové nástroje, fotky z utz, screening atd.), ale kašlat na to. Uvidíme, jak to půjde dál.
Oběma miminkům se daří skvěle. Obě velikostně odpovídají, až mi manžel naskenuje foto, hodím vám ho sem :wink:
@jolcap - neboj s tím bulením to mám naprosto stejné :wink:
@martinkka - je lepší jet 3krát zbytečně, než jednou pozdě, hlavní je, že jste v pořádku
@cerstvamama - také si myslím, že na krev na screening se nemusí nalačno, to by snad ani nešlo být do čtyř hladová, ne???
@medvik - holka, to je hrozný, že je ti tak zle, mě tedy až tak hrozně není, já jen prostě mám na máloco chuť :unamused: Jo, a taky toho do žaludku najednou moc nedostanu.
Tak se zatím mějte fajn.
11. dub 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama Ahoj, me vyslovene rekli, ze nemusim jit nalačno :slight_smile:
11. dub 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Aspoň pak budeš mit kam přibirat :o) mě nebylo špatně skoro vubec a začinam pěkně tloustnout :D jim jako vždycky, ale skoro všechny moje oblibené sporty jsou zakázané a začíná to být znát :D
11. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se přidat? TP mám kolem 20.11.2011, ale víc se dozvím zítra kdy jdu na UTZ a pro těhu průkajdu :wink:
11. dub 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek