Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

Najde už se někdo 🙂 ?
jolcap
14. bře 2011
@epicharis to máš pravdu já začala vyšilovat až když jsem si přečetla co se komu stalo, to už jsem si zakázala. A jak ří káš každý den čekám co se z toho stane mě,ale stát se přece nemusí nic i když u mě je tam riziko věku,ale snad to přežiju a po vyšetřeních se to uklidní, máš to dobrý malá tě nenechám moc se pozoróvat a hlídat se
jolcap
14. bře 2011
@holubice.petra ahojky dneska ráno jsme začala uvažovat o lexaurinu na nervy, to je stejný jako když jsem šla na krev nervy jako prase, neboj to bude dobrý uvidíš
holubice.petra
14. bře 2011
@jolcap to jo je to už fakt hrozný hlavně mám strach protože jsem si tohle už jednou prožila...radost z těhu a pak najednou konec srdíčka (zamlklé těhotenství) asi bych to už špatně rozdýchávala, protože teď tomu fakt moc věřím...no máte pravdu holky musíme myslet pozitivně 🙂 ale moc dobře víte o čem mluvím...
jolcap
14. bře 2011
@holubice.petra no a pro mě je to všechno poprvé, takže když jsem odcházela z caru nemyslela jsem že to může skončit zamlklýmm těhu, a jinýma katastrofama až tady jsem dostala ťafku abych s evrátila na zem a od tý chvíle plaším a nervím
holubice.petra
14. bře 2011
@jolcap jéjda tak to tě nechci nijak rozrušovat víš co tak už budeme opravdu myslet jen pozitivně jo?! 🙂
jolcap
14. bře 2011
@holubice.petra do ivf jsme šli za pět minut dvanáct kdy nám přispívá pojišťovna takže, asi strach,že by to mělo vyjít, ono taky velké většině vyjde vše a mají zdravé dítko,ale nás děsí ten malý zbytek
epicharis
14. bře 2011
@jolcap - přesně, taky jsem si početla na netu a šílela, ale máš pravdu, že stát se to může, ale nemusí, fakt mysli pozitivně, a rozhodně neznamená, že když spoustě lidí první ivf nevyšlo, že se to stane i tobě. Věř, že vám se to prostě podaří. Také bych nevěřila, že se někomu podaří už potřetí otěhotnět hned první cyklus... A vidíš, nám se to podařilo 😉 Neříkej mi, že tebe ta tvá slečna nezaměstnává. Ale je fakt, že to už jsou asi úplně jiné starosti, co? A jak to, že jste se dostali k ivf tak "pozdě"?

@holubice.petra - také tomu teď věřím, já sice neměla zamlklé těhu, ale spontánní potrat... Středa už je coby dup, tam se určitě dozvíš samé dobré zprávy. Teď už jen pozitivně, platí? 😉
jolcap
14. bře 2011
@epicharis no oan má kamáškoy a občas nějakýho kluka 😃 a ted je ve škole, spíš jsou s ní trochu starosti, no mě si chlap našel před dvěma lety a po půl roce přišel s tím,že by chtěl mimi a můj gynekolog byl prozřetelnej a hned nás poslal do caru zkusili 2x IUI,ale netrefili se do ovulky tak jsme šli do ivf za tři měsíce mi bude 40 takže fakt na knop
jolcap
14. bře 2011
@holubice.petra neboj dopadne to dobře,přeci to jinak nejde, přesně vím jak ti je a jaký jsou to nervíky, já dneska vytřela a poklidila kuchyn,užívám si toho že jsem doma sama 😃
epicharis
14. bře 2011
@jolcap - nemyslím si, že je přehnané tvrzení: malé dítě, malé starosti, velké dítě, velké starosti. Je to alespoň pořádná puberťačka, která ví vše nejlépe, názor matky je předpotopní a trapný??? Tak taková jsem byla já 😃 Ještě, že jsi narazila na takového doktora, že nečekal a zbytečně neztrácel čas.
jolcap
14. bře 2011
@epicharis oni jsou to hlavně jiný starosti,aby neprovedla nějakou pitominu,ale snažím se aby mi říkala všechno občas mi teda lezou oči z důlků,třeba hrát flašku na třídním výletě,ale má všechno na háku všemu se směje a jak říkáš myslí si jak jsem pitomá,ale šíleně se teší na sourozence a chtěla by ségru nebo ségry říkala.
jo je to bývalý primář nemocnice a odešel právě jako primář caru a říkal,že kdybychom čekali mohli bychom to prošvihnout
epicharis
14. bře 2011
@jolcap - tak to máte moc pěkný vztah, ne? Hlavně budeš mít pomocnici, tím spíš, že se na sourozence resp. sestřičku či sestřičky těší. A kolik vajuch ti zavedli? Dvě? Když mluvíš o sestřičkách. A kdy jdeš vlastně na kontrolu? Fakt štěstí narazit na rozumného doktora.
jolcap
14. bře 2011
@epicharis dneska bude zase naštvaná, protože dostala nějaký peníze k narozkám,že si koupí nějaký ten hadérek a koukala jsem pětikilo fuč tak se zeptáme 😃 nechala jsem si dát dvě i proti vůli chlapa,ten se bojí,ale ta šance že jedno se chytne a vyvine je větší, na utz jdu až 29.3. no dálka. jo je bezvadnej a pečlivej už u zuzky byl super, vyrazila jsem si v 19 týdnu na dovču do španělska, tak se smál,že moje dítko přežije všechno 🙂
epicharis
14. bře 2011
@jolcap - za zeptání nic nedáš, co? 😉 A kdy měla narozky? Nesmutni, já jdu k dr 25. 3. takže jen o pár dní dříve než ty. Naštěstí mám taky celkem fajn doktorku, jen už je postarší, její utz vypadá dost předpotopně, ale zas mi utz dělala na každé prohlídce a zadara, což je tady v Praze spíše výjimka.
Téměř celé odpoledne jsem byla venku s malou a teď jsem zralá zalézt do pelechu.
jolcap
14. bře 2011
@epicharis měla 14tiny 11.2., a už je to vyřešené bankovka změnila schovku 😃 já jdu ještě do CARu a k svýmu až pak,když bude vše ok v což doufám
no tak to sis užila a malá má ještě chut si hrát co
martinkka
14. bře 2011
Ahoj holky 🙂 můžu se přidat do vaší diskuze?
jolcap
14. bře 2011
@martinkka ahojky, jak ti dneska utekl den?
martinkka
14. bře 2011
@jolcap ahojky 🙂 dneska jsem se nezastavila, tak mi celkem utekl, dopoledne jsem byla na pojišťovně, na katastru, pak jsem šla domu na oběd, po obědě jsem se asi 2 hodinky vyspala 🙂 a šla jsem znovu na katastr a na poštu, jak jsi se měla dneska ty?
jolcap
14. bře 2011
@martinkka mě to taky uteklo, chlap šel makat tak jsem v klidu vytřela, uklidila a pak jela do hrádku nakoupit, auto jsme nechala u krámu a chodila jsem pěšky, takže mi to taky uteklo a nespala jsem, protože jsem ráno strašila od půl čtvrtý,zase hororový sny
martinkka
14. bře 2011
@jolcap o čem se ti zdálo? takypotřebuju vytřít, tak se na to vrhnu ai zítra, chlap bude celý den v práci
jolcap
14. bře 2011
@martinkka ale jako obvykle,že se něco zvrtlo u mimíse, hrabe mi z toho
já zítra vyžehlím,než chlap odejde vyndá prkno,abych ho netahala a zvládnu to
v sobotu tady máme maškarní,měla jsem být ředitelkou,ale raději jsem to vzdala s tím,že budu jen pomáhat
martinkka
14. bře 2011
@jolcap vůbec na to nemysli, že se může něco stát, pak máš z toho špatný sny, mně hrabe ještě víc, zdálo se mi o porodu, ale byl to takový pěkný sen 🙂
jolcap
14. bře 2011
@martinkka už jsme myslela na lexaurin na nervy to by bylo něco 😃 no snad se to nějak srovná,pořád mi není po ránu blbě,ale jsme z toho cvok no
dneska mi psali z práce at přijdu podepsat nový platvý výměr
martinkka
14. bře 2011
@jolcap budou vám přidávat?
jolcap
14. bře 2011
@martinkka po pravdě mě ano kdybych se vrátila do rachoty, on mi to řiditel říkal, protože si to prý zasloužím 😃
martinkka
14. bře 2011
@jolcap tak to jsi šikovná 🙂 i když se nevrátíš, tak z toho můžeš mít dobrý pocit
jolcap
14. bře 2011
@martinkka no on se mě ptal jestli nechci přijít aspon na týden,že nemají prodeje a víš jak to je
jak říkáš potěšilo mě to,že si mě váží
martinkka
14. bře 2011
@jolcap to věřim, to potěší 🙂 co jsi mu na to řekla?
jolcap
14. bře 2011
@martinkka že mimi je pro mě přednější a že by stejně někdo řval,že to je málo, oni mi tam dost fandí a přejí mi to 🙂
martinkka
14. bře 2011
@jolcap to je dobře, že ti to přejí a chápou to 🙂 ty nervy ti za to nestojí, musíš být teď v klidu a ne se nervovat v práci