• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@epicharis to máš pravdu já začala vyšilovat až když jsem si přečetla co se komu stalo, to už jsem si zakázala. A jak ří káš každý den čekám co se z toho stane mě,ale stát se přece nemusí nic i když u mě je tam riziko věku,ale snad to přežiju a po vyšetřeních se to uklidní, máš to dobrý malá tě nenechám moc se pozoróvat a hlídat se
14. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ahojky dneska ráno jsme začala uvažovat o lexaurinu na nervy, to je stejný jako když jsem šla na krev nervy jako prase, neboj to bude dobrý uvidíš
14. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to jo je to už fakt hrozný hlavně mám strach protože jsem si tohle už jednou prožila...radost z těhu a pak najednou konec srdíčka (zamlklé těhotenství) asi bych to už špatně rozdýchávala, protože teď tomu fakt moc věřím...no máte pravdu holky musíme myslet pozitivně :slight_smile: ale moc dobře víte o čem mluvím...
14. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra no a pro mě je to všechno poprvé, takže když jsem odcházela z caru nemyslela jsem že to může skončit zamlklýmm těhu, a jinýma katastrofama až tady jsem dostala ťafku abych s evrátila na zem a od tý chvíle plaším a nervím
14. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jéjda tak to tě nechci nijak rozrušovat víš co tak už budeme opravdu myslet jen pozitivně jo?! :slight_smile:
14. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra do ivf jsme šli za pět minut dvanáct kdy nám přispívá pojišťovna takže, asi strach,že by to mělo vyjít, ono taky velké většině vyjde vše a mají zdravé dítko,ale nás děsí ten malý zbytek
14. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - přesně, taky jsem si početla na netu a šílela, ale máš pravdu, že stát se to může, ale nemusí, fakt mysli pozitivně, a rozhodně neznamená, že když spoustě lidí první ivf nevyšlo, že se to stane i tobě. Věř, že vám se to prostě podaří. Také bych nevěřila, že se někomu podaří už potřetí otěhotnět hned první cyklus... A vidíš, nám se to podařilo :wink: Neříkej mi, že tebe ta tvá slečna nezaměstnává. Ale je fakt, že to už jsou asi úplně jiné starosti, co? A jak to, že jste se dostali k ivf tak "pozdě"?

@holubice.petra - také tomu teď věřím, já sice neměla zamlklé těhu, ale spontánní potrat... Středa už je coby dup, tam se určitě dozvíš samé dobré zprávy. Teď už jen pozitivně, platí? :wink:
14. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis no oan má kamáškoy a občas nějakýho kluka :grinning: a ted je ve škole, spíš jsou s ní trochu starosti, no mě si chlap našel před dvěma lety a po půl roce přišel s tím,že by chtěl mimi a můj gynekolog byl prozřetelnej a hned nás poslal do caru zkusili 2x IUI,ale netrefili se do ovulky tak jsme šli do ivf za tři měsíce mi bude 40 takže fakt na knop
14. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra neboj dopadne to dobře,přeci to jinak nejde, přesně vím jak ti je a jaký jsou to nervíky, já dneska vytřela a poklidila kuchyn,užívám si toho že jsem doma sama :grinning:
14. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - nemyslím si, že je přehnané tvrzení: malé dítě, malé starosti, velké dítě, velké starosti. Je to alespoň pořádná puberťačka, která ví vše nejlépe, názor matky je předpotopní a trapný??? Tak taková jsem byla já :grinning: Ještě, že jsi narazila na takového doktora, že nečekal a zbytečně neztrácel čas.
14. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis oni jsou to hlavně jiný starosti,aby neprovedla nějakou pitominu,ale snažím se aby mi říkala všechno občas mi teda lezou oči z důlků,třeba hrát flašku na třídním výletě,ale má všechno na háku všemu se směje a jak říkáš myslí si jak jsem pitomá,ale šíleně se teší na sourozence a chtěla by ségru nebo ségry říkala.
jo je to bývalý primář nemocnice a odešel právě jako primář caru a říkal,že kdybychom čekali mohli bychom to prošvihnout
14. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - tak to máte moc pěkný vztah, ne? Hlavně budeš mít pomocnici, tím spíš, že se na sourozence resp. sestřičku či sestřičky těší. A kolik vajuch ti zavedli? Dvě? Když mluvíš o sestřičkách. A kdy jdeš vlastně na kontrolu? Fakt štěstí narazit na rozumného doktora.
14. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis dneska bude zase naštvaná, protože dostala nějaký peníze k narozkám,že si koupí nějaký ten hadérek a koukala jsem pětikilo fuč tak se zeptáme :grinning: nechala jsem si dát dvě i proti vůli chlapa,ten se bojí,ale ta šance že jedno se chytne a vyvine je větší, na utz jdu až 29.3. no dálka. jo je bezvadnej a pečlivej už u zuzky byl super, vyrazila jsem si v 19 týdnu na dovču do španělska, tak se smál,že moje dítko přežije všechno :slight_smile:
14. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - za zeptání nic nedáš, co? :wink: A kdy měla narozky? Nesmutni, já jdu k dr 25. 3. takže jen o pár dní dříve než ty. Naštěstí mám taky celkem fajn doktorku, jen už je postarší, její utz vypadá dost předpotopně, ale zas mi utz dělala na každé prohlídce a zadara, což je tady v Praze spíše výjimka.
Téměř celé odpoledne jsem byla venku s malou a teď jsem zralá zalézt do pelechu.
14. bře 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis měla 14tiny 11.2., a už je to vyřešené bankovka změnila schovku :grinning: já jdu ještě do CARu a k svýmu až pak,když bude vše ok v což doufám
no tak to sis užila a malá má ještě chut si hrát co
14. bře 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: můžu se přidat do vaší diskuze?
14. bře 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ahojky, jak ti dneska utekl den?
14. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ahojky :slight_smile: dneska jsem se nezastavila, tak mi celkem utekl, dopoledne jsem byla na pojišťovně, na katastru, pak jsem šla domu na oběd, po obědě jsem se asi 2 hodinky vyspala :slight_smile: a šla jsem znovu na katastr a na poštu, jak jsi se měla dneska ty?
14. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka mě to taky uteklo, chlap šel makat tak jsem v klidu vytřela, uklidila a pak jela do hrádku nakoupit, auto jsme nechala u krámu a chodila jsem pěšky, takže mi to taky uteklo a nespala jsem, protože jsem ráno strašila od půl čtvrtý,zase hororový sny
14. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap o čem se ti zdálo? takypotřebuju vytřít, tak se na to vrhnu ai zítra, chlap bude celý den v práci
14. bře 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ale jako obvykle,že se něco zvrtlo u mimíse, hrabe mi z toho
já zítra vyžehlím,než chlap odejde vyndá prkno,abych ho netahala a zvládnu to
v sobotu tady máme maškarní,měla jsem být ředitelkou,ale raději jsem to vzdala s tím,že budu jen pomáhat
14. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap vůbec na to nemysli, že se může něco stát, pak máš z toho špatný sny, mně hrabe ještě víc, zdálo se mi o porodu, ale byl to takový pěkný sen :slight_smile:
14. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka už jsme myslela na lexaurin na nervy to by bylo něco :grinning: no snad se to nějak srovná,pořád mi není po ránu blbě,ale jsme z toho cvok no
dneska mi psali z práce at přijdu podepsat nový platvý výměr
14. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap budou vám přidávat?
14. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka po pravdě mě ano kdybych se vrátila do rachoty, on mi to řiditel říkal, protože si to prý zasloužím :grinning:
14. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak to jsi šikovná :slight_smile: i když se nevrátíš, tak z toho můžeš mít dobrý pocit
14. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no on se mě ptal jestli nechci přijít aspon na týden,že nemají prodeje a víš jak to je
jak říkáš potěšilo mě to,že si mě váží
14. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to věřim, to potěší :slight_smile: co jsi mu na to řekla?
14. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka že mimi je pro mě přednější a že by stejně někdo řval,že to je málo, oni mi tam dost fandí a přejí mi to :slight_smile:
14. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to je dobře, že ti to přejí a chápou to :slight_smile: ty nervy ti za to nestojí, musíš být teď v klidu a ne se nervovat v práci
14. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek