• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jolcap Taky radši jedu autem pokud vím, že zaparkuju. Ale zrovna u té porodnice to teda moc nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: @adisek To me mrzi s tvoji mamkou, ale aspoň že je to ta "lepší" varianta. Kolikrát denně bereš Utroš? Já jen jednou, ale říkám si, jestli to už není zbytečný. Ten balíček mi tehdy podmínili vyplněním formuláře a já blb poslechla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že napíšeš jak probíhal screening, ať víme co nás čeká :wink:
12. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama ja ho mam brat taky jednou , vecer a 2 tablety vaginalne nebo 1 tabletu zapit, ale pry to neni nic dobreho pro jatra..
12. dub 2011 ve 13:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek ja brala nejdřív dvě tablety denně (ráno a večer), teď už jen jednu denně, jen vaginálně
12. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - máš recht, na hubnutí je vždy času dost, já jsem si řekla, že se sebou začnu něco dělat, až odrodím děti, že mezi těhotenstvími to nemá cenu, ale u mě je to spíš alibismus, přesně tak se pozná nehorázný lenoch :sweat_smile: :dizzy_face: Jestli už jsi vyrazila k dr. tak držím pěsti, určitě se ozvi, až se vrátíš.
@cerstvamama - jó, to já si předtím taky říkala, že mi anorexie nehrozí, že se ráda a dobře nabaštím a pomalu ani nevím, jak jsem do toho spadla... Naštěstí nebo možná bohužel :wink: se mému manželovi hubeňourky nelíbí, takže ani v tomto ohledu nemám žádnou motivaci :grinning:
@adisek - je mi moc líto, že vás v rodině potkala tak příšerná nemoc, i když v té lehčí formě, přeji, ať je vše co nejlepší. Takže, tys nám spadla už na říjen, jo? Tak alespoň v tom nebudu sama :wink: Není nad pohodlí... :grinning:
Holky, tak jsme se konečně taky sečetly. Vyplnila jsem jim to on-line a zabralo to jen chviličku, ale bez nápovědy bych ten formulář nevyplnila a to mám vejšku :sweat_smile: :grinning:
12. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek je mi líto, jaký trápení máš s maminkou, ale když jí budou jen sledovat, tak to snad bude dobrý :slight_smile:
@jolcap držím palce u doktora, tak se pak hned ozvi, jak jste dopadli :slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky konecne mi neni spatne a muzu jist normalne teda jeste ne uplne vsechno ale uz mi jidlo aspon tolik nesmrdi... :slight_smile: s prvnim ditetem jsem nic podobneho neprozivala, holt kazde tehu je jine :slight_smile:
12. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriskin - tak to máme podobné, z prvního těhotenství taky žádné nevolnosti neznám, zato teď si to "užívám" :wink: ale je fajn, že alespoň některým z nás už je dobře, tak si to teď pěkně vynahraď a dej si něco dobrého :slight_smile: Já dnes měla jen pudink ke snídani, pak jsem udělala oběd, který jsem nejedla a teď si asi udělám mísu ovocného salátu, protože to je jediné na co mám chuť :unamused: Až mi bude lépe, taky si to vynahradím a pošlu mimčům něco pořádného :wink:
12. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Ahojky no tak co? jsem napnutá jak kšandy!!! doufám že je vše v pořádku :sunglasses:
12. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik chodila jsem hodne na aerobic, do posilovny, na squash, brusleni (na lede i inline), plavat....doktorka mi vsechno krome plavani zakazala :o) tak doufam, ze po prvnim trimestru mi zas neco dovoli....uz jsem si vytipovala ruzny tehotensky cviceni a plavani...tohle nicnedelani me jednak nebavi a jednak mam fakt strach z tloustnuti....dalo mi spoustu prace par kilo shodit a kdyz uz jsme konecne zacinala vypadat k svetu...tak jsem otehotnela... :D
12. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek holky a na co to je ten utros?
12. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss - já ho sice neberu, ale měl by to být hormon na podporu těhotenství, jestli jsi ho doteď nepotřebovala, nelam si s tím hlavu :wink: :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
Jojo přesně, tak oni to jsou jen nějaké prý nadstandartní služby nebo co, že v těhu proplácí jen 3 utz , tak nevím, jdu na gyndu příští týden, tak se nesmím zapomenout zeptat :grinning:, prý se platí už i za určení pohlaví :frowning2: .
Co nechápu, na co platíme zdravotní, když si vše zaplatíme, léky, nemocnici, návštěvu lékaře, prostě vše, tak kam ty peníze ze zdravotního chodí.
12. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: můžu se přidat mezi vás :wink: Mám od doktora potvrzené datum porodu na 4.11. :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss na udržení těhu...bere se po umělym oplodnění nebo když máš nějaký problémy, krvácení nebo špinění většinou do 12.týdne
@jolcap tak kde jsi? nenapínej nás
12. dub 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 taky by mě zajímalo, jak je to s těma UTZ v těhu, ale já už jsem byla za tu chvíli na UTZ asi 4 krát
12. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama
jojo dají, já si je kupovala na první mimčo byli sice dražší, ale byli super i po porodu, když hzned nespadlo bříško, ale už nevím kde jsem je kupovala, někde přes net :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka
no já koukala na ten balíček, na netu toho moc napsaného není, ale našla jsem právě, že tento balíček obsahuje všechny utz mimo hrazené pojišťovnou, které jsou jen 3, tak vůbec nevím, to aby chodil člověk k dr s naplněnou peněženkou :frowning2:, nejhorší je, že ti nikde nic neřeknou, že třeba za to a za to zaplatíš a pak to na tebe vysolí a ty koukáš jak blázen.....
12. dub 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 já jsem si to zatim nezjišťovala, ale chtěla bych na kontrole UTZ i kdybych si ho měla zaplatit, když jsem si platila nějaký UTZ během IVF, tak stál 200Kč, to neni tak hrozný
12. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misell - to víš, že můžeš, vítej :slight_smile:

@mili.21 - tak můj nový dr. má balíček nadstandardních služeb za 2000,-, což hlavně zahrnuje UTZ při kažké návštěvě, fota z UTZ (za ně chce normálně 100,-), určení pohlaví (platila jsem i v Motole a tuším, že to bylo za 300,-), screeneng se platí zvlášť 1100,-, takže já si na příští týden připravím rovnou 3.100,- A to ještě netuším, jestli třeba ten screening nebude chtít dabl, když čekám dvojčata :unamused: Mě dr také tvrdil, že mu pojišťovna proplatí jen 3 UTZ, jeden asi na určení těhu, pak velký utz ve 20tt a pak ve 30tt, toť vše.

@jolcap - ty nás tedy opravdu napínáš, jen doufám, že je vše o.k.
12. dub 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis stejně se mi to zdá takový zvláštní, proč v dnešní době, kdy neni UTZ nic neobvyklého a má ho skoro každý gyndař v ordinaci, platí pojišťovna jen 3 za těhu, hlavně že si platíme zdravotní pojištění :unamused:
až mě pošlou z CARu ke svýmu, tak se o na ty UTZ zeptam a když tak si ten balíček taky zaplatim, určitě za to stojí. To jsi platila za určení pohlaví za to, že se při UTZ podívali miminku mezi nožky? :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis nene nepotrebovala a snad ani nebudu :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak čtu ty věci s UZ. Já tohle neznám. Můj dr dělá UZ při každé návštěvě a neplatím navíc nic. Do dneška mám za sebou UZ každý týden až ted ho mám za 14dní.
12. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko - u bývalé dr. jsem to také neznala, ale ta měla místo utz strašný vehikl, o fotku nemělo ani cenu říkat, páč tam nebylo vidět vůbec nic. Já už mám za sebou 4 UTZ, jednou u bývalé dr., dvakrát v Motole a jednou u nového dr. a také jsem zatím neplatila ani korunu. Fakt záleží na dr. jaký má přístup a strategii. Já budu za ty peníze na oplátku očekávat opravdu nadstandardní služby, které mi zatím nový dr. poskytl i bez placení.
12. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já bych u měla uz taky vybrané kdyby byli jen tři....mě nic o platbách neříkali jen fotka z uz je za 50,- a za screening si zaplatím 950,-
12. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zatim neplatila ani za fotky z UTZ, tak jsem fakt zvědavá, jak to bude mít pak můj gyndař

@holubice.petra zítra jdeš na ten screening? já mam zítra poradnu a screening až příští čtvrtek, dřív neměli volno
12. dub 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dává dr. také fotky z UZ a zadarmo.

já si zítra musím skočit k dr jen pro recept na utrogestan.

minulý týden mi ukradli kabelku i s peněženkou kde jsem měla vše i recept.
12. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já jsem neplatila za fotky v caru ale u své doktorky už jo :slight_smile: do poradny se už taky těším když to bude v pořádku a pevně doufám že ano tak už dostanu konečně tu těhu průkajdu :grinning:
12. dub 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis jojo, to je asi ten těhotenský balíček, co jsem četla na gyndě, to je hrozné, pokud něco chceš a chceš vědět zda je vše v pořádku, tak musíš zaplatit, je jasné, že si to maminky asi zaplatí. tak to jsem zvědavá co mi řekne.
12. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka
tak to určitě, ale to máš 30 na návštěvu, cca 200 za utz + cca 100 za foto z utz, no šílený, fakt, to kdyby jsi měla platit při každé návštěvě, tak se ten balíček asi vyplatí.
12. dub 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra já mam trochu obavy z toho screeningu, ale snad to bude v pořádku, když nám dělali genetiku, tak jsme oba v pořádku, tak snad neni důvod, aby nebylo mimi zdravý
12. dub 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek