• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@mili.21 ten balíček se určitě vyplatí, když mi ho nabídnou, tak si ho určitě zaplatim
12. dub 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já obavy ze všeho ale na druhou stranu věřím..genetiku jsme měli taky ok když nám dělali vyšetření :sunglasses:
o těhu balíčku jsem neslišela ale uvidíme třeba měho nabídnou :wink:
co ta naše @jolcap ???? :confused:
12. dub 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra taky jsem o něm neslyšela, ale zeptam se na něj, taky by mě zajímalo, kde ta @jolcap je, že nás tak napíná
12. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčinky konečně jsem se do stala domů a k pc, musím říct,že kontrola byla úžasná pan doktor byl nadšený,že se nám to povedlo, uklidnil mě,že v tuhle chvíli nic neovlivním a jsme dle ms 9+3tt,ale mimís je trochu větší jinak prý nemám myslet na věk rodí starší a když budu mít všechny screeningy v pojádku nepůjdu na plodovku. Taky mi zakázal brát vitamíny krom listovky,ničemu to nepomůže a jen se pak rodí velký děti. Hrozně mě po zásahu Mokrý uklidnil. Pro průkajdu za dva týdny, bude i utz na rozštěpy a tak,na krev příští týden. Jo a důležitá věc je mi záhadou,že doktoři muži dokážou udělat vyšetření bezbolestně ba i příjemně.
Tak a tady máte dvě šmouhy našeho varánka
12. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda ted vydim tu hrubku uplne se stydim ...samozrejme jsem neslysela!
12. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka kdy jdeš na gyndu?
12. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak to je super :slight_smile: gratuluju ke kontrole, a co to druhý mimi, viděl tam něco nebo se to už vstřebalo?
12. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 jdu zítra
12. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka říkal,že když je vše tak jak má tak se vstřebá a vstřebalo bez příznaků, bylo to takový pohodový ordinaci má jako obývák,sedíš v křesílku a tak
12. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap je dobře, že jsi tam spokojená a že je to dobrý doktor, to je důležitý, že má takový přístup
12. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka je dost rozumnej a nemá rád hysterii,takže spíš tě uklidní, a když se na něco zeptáš tak se nechová jako že jsi pitomá naopak ti to vysvětlí. ty jdeš zítra vid, tak to si to užiješ
12. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jdu zítra, tak doufam, že bude vše OK
12. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka bude uvidíš, prostě tenhle rok je plodnej
12. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - super, moc gratuluji, jen jsem tajně doufala, že mě v tom nenecháš samotnou a nakonec tam doktor najde obě :wink: Ale hlavní je, že se prcíkovi daří fajn. Dobrala jsem jeden Femibion a teď už budu také jen na listovce. Já je brala hlavně kvůli tomu kojení, abych prcky nešidila :wink:
Kdybyste slyšely, co jsem si dnes vyslechla od sestřičky dr., od které odcházím... až se mi udělalo zle a rozbolela mě hlava... Fakt jsem ráda, že už s nimi nebudu mít nic společného. To raději obětuji nějakou tu korunu navíc...
12. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis no vzhledem k věku je prý to jedno dobrý, říkal doky nehrozí nějaké komplikace spojené sdvojčaty a věkem,ale ta pohoda je důležitá fakt to bylo jiný než s tou babou. Sestřička taky v pohodě na váhu ani nemrkla a neřešila co jsem diktovala. Dneska jsem měla i radost
12. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste toho za odpoledne probraly :grinning: Já byla dnes s Adélkou na dvou návštěvách, táta nám na tři dny odjel tak si to tu bez něj zpestřujeme. @epicharis To ti jako vyčítali, že od nich odcházíš?
@jolcap Moc blahopřeju k výborným zprávám a závidím fotku z UTZ :slight_smile: Já už chci taky! Jinak já za balíček neplatím, prže platím u doktora paušál 900 Kč ročně a v tom mám mimo jiné i fotku :slight_smile:
ahoj holky takový dotaz mám. těhu test mi vyšel pozitivně a měla jsem slabou jasně červenou menstruaci. Myslíte že mám ještě naději být těhu?Díky moc. Těhu testy mi vycházejí stále pozitivně
@epicharis To je záhada, v předchozí odpovědi jsem reagovala na tvůj příspěvek, ale zařadilo se to před tebe :confused:
@pipinka To je těžko říct, někdy menstruace po otěhotnění přijde, i když třeba slabší. Test bych opakovala ještě za pár dní.
12. dub 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka jasně,že můžeš a dokonce asi jsi, protože můžeš menstruovat i tak. Jestli chceš mít jistotu a já bych si zašla na gyn. nechat udělat hcg z krve to je stopro
12. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis nemají ti co řikat, když mají takový přístup, tak se nemůžou divit

@jolcap věřim tomu, že je to plodný rok :slight_smile:
@pipinka ahojky, naději určitě máš, i když test by byl ještě pozitivní i kdyby šlo o potrat, radši bych si zašla k doktorovi, ať ti řekne, když jim zavoláš, že jsi měla pozitivní test a měla jsi slabou menstruaci, tak tě vezmou určitě hned
12. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji moc, byla bych strašně ráda kdyby to vyšlo
12. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - no, mě dr říkal, že je vždy lepší jen jedno mimi, bez ohledu na věk, tělo je prostě konstruováno na jedno mimčo, já se taky u toho nového dr. cítila báječně, o vyšetření jsem vůbec nevěděla a jakou práci si dal s utz a aby obě mimča přeměřil, fakt naprosto jiný přístup než na který jsem zvyklá, jen ať mu to dlouho vydrží :wink:
@cerstvamama - nevyčítala, jakmile, jsem jí řekla, že odcházím, byla o 100% protivnější, a to i normálně byla protivná hodně, jen jsem potřebovala vědět, zda mi dr. dělala cytologii, aby jí nový dr. nedělal zbytečně a sestra na mě vyjela, že takovýmto způsobem info. podávat nebudou a položila mi telefon :unamused: Jsem si připadala jak malá a pitomá holka... To nová sestřička se mě několikrát ptala, zda vydržím nejíst do 9:15hodin, a prý si mám vzít sváčů, kterou si u nich pak sním, aby mi nebylo špatně??? To prostě člověk zírá, jak jsou lidé různí... Taky jsem koukala, že se to nějak zvláštně zařadilo :wink:
@pipinka - naprosto souhlasím s holkama, můžeš, ale už, bohužel, i nemusíš být těhotná, zajdi k dr., moc bych ti přála, aby ti to vyšlo, držím pěsti
12. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se pozná potrat? Já myslela že se hodně krvácí a tmavá krev vytéká
12. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - ono jde o to, v jaké fázi člověk potratí, já potratila v 10tt a krvácela jsem fáááákt hodně, jistotu budeš mít až po návštěvě dr., držím pěsti
12. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji,hned po ránu se objednám
12. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji hned ráno se objednám
12. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - určitě to udělej, budeš mít jistotu. Jé ty jsi z JH? Já tam chodila na VŠE, krásné město a okolí, moc ráda na něj vzpomínám. To jen tak mimo téma.
12. dub 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
epicharis-já jsem z dačic,jinak by jsme byli s přítelem moc rádi. Snažíme se sedm let, pokaždé jsem potratila.\mám za sebou laparoskopii,přítel má za sebou spermiogram-vše pořádku ,nyní nás poslali do Jihlavského sanusu a my jsme si dali ještě čas, že to ještě zkusíme.Nemysleli jsme na to a najednou vidím na testu dvě čárky, tak jsme z toho trošku zmatení
12. dub 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no super gratuluji moooc!!
Holky zlaté jak jdu zítra na ty kontroly tak už jsem zase na mrtvici ach jo....dneska jsme zajeli na otočku do Prahy a udělala jsem si radost koupila jsem si botičky a manža mi koupil naušnice :grinning: a jestli všechno dobře dopadne tak mám slíbené kalhoty tak se těším a doufám :unamused:
12. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Nevím jaká je barva krve při potratu, ale logicky bych si odvodila, že by ta menstruace nebo prostě to krvácení bylo naopak spíš silnější než obvykle, ne? Ale jak říkají holky, tohle všechno jsou jen spekulace, určitě je lepší si zajít k dr. Tak ať to dobře dopadne! @epicharis Takže ti tu cytologii musí dělat znova? Holky, můj doktor je taky supr. O prohlídce ani nevím, nehledě na to, že při tom kecáme o všem možném takže ani nemrknu a už jsem z kozy dole :grinning:
12. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek