• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@pipinka - tak to už toho máte za sebou fakt dost, takže ještě jednou... držím pěsti, ať to tentokrát vyjde
@holubice.petra - holka zlatá, toho strachu se hned tak nezbavíš... nejdřív srdíčko, pak screening, tripple testy, velký utz po 20tt, pak ve 30tt, porod, kojení, očkování, zoubky... jo, jo, je toho mnohem a mnohem víc :wink: Určitě dej zítra vědět, jak jsi dopadla. V kolik jdeš?
@cerstvamama - musí si vyžádat dokumentaci a tam to snad bude, mě jde hlavně o princip, když mi tu cytolku dělala předtím, musela jsem si volat na výsledky a ty mi po tel. normálně sdělily, a teď mi jako nemůžou říct, jestli mi to vyšetření vůbec udělaly??? To už je fakt jak u blbejch na dvorku...
12. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se vás zeptat, jestli berete pořád nějaké vitamíny pro těhotné nebo jen první trimestr? :dizzy_face:
13. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@kamcatkakoc - já beru ten femibion 800 je do 12tt a pak koupím femibion 400 je od 12tt :wink: stojí cca 300 kč a pak se zeptám mudry :slight_smile:
13. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 já mám teď ten Calibrum babyplan...ten je taky na první trimestr...díky za info...zeptám se na to taky :dizzy_face:
13. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám Femibion a budu to brát jen 1. trimestr, pak s tím skončím.
13. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, všem, co jdete dnes na kontroly, přeji jen a jen dobré zprávy. Nezapomeňte se nám pak s nimi pochlubit.
Jinak, já od včerejška promazávám pupík, boky, stehna.

@kamcatkakoc - včera jsem dojedla Femibion, další už kupovat nebudu, do konce 1. trimestru budu teď brát už jen listovku a pak asi dojím vitamíny, co mi zbyly z minula, tuším calibrum pro 2., 3. trimestr a období kojení, ale to už budu brát max 2krát týdně. Až to dojím s vitamíny končím.
13. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Ahoj,čím se mažeš? Já už jsem taky začala, mám ElastiQ, jenom fakt nejsem schopná mazat se 2xdenne :grinning:
13. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, pokud jde o vitaminy, slyšela jsem, že některý právě už nezpůsobujou velká mimina...
13. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - večer mažu olejem od Weledy a ráno mažu taky ElastiQem. Ten olej jsem používala minulé těhu, je naprosto skvělý, jen je trochu dražší, ale zato nemám ani jednu jizvičku (ale já to mám asi předurčené i geneticky, mamča má za dvě těhotenstí jen jednu strii), ten ElastiQ jsme koupili jen jednou a ještě mi zbyl, proto ho chci domazat, pak přejdu jen na ten olej. Já se normálně nemažu vůbec ničím, vyloženě se mi to příčí, je mi to nepříjemné, ale v těhu se celkem překonávám a mažu fakt pravidelně. Bohužel někdo maže jak blázen, speciálními prostředky za X peněz a strie se mu stejně nevyhnou. Fakt v tom asi velkou roli hraje genetika...
13. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis takze ten elastiQ se ti neosvedčil? Jeste jsem si vyhlila olejicek od Saloosu, možná je lepší to střídat....Ja to mazani taky nesnasim, ale snazim se :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Mě se strie udělaly i když jsem trochu víc přibrala, takže mám docela strach :angry:
13. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - a co se těch vitamínů týče, myslím, že nikdy nikdo neprokázal, že by přímo vitamíny způsobovaly větší mimča, kdyby na to byla nějaká studie, tak prosím, ale takto jsou to jen doměnky, proto si občas nějaký ten vitamín zobnu, ale nehodlám to přehánět...
13. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - ne, že by se mi neosvědčil, jen mi ten olej nakonec vyhovoval víc, jsem si asi řekla, že když už teda mazat, tak pořádně a olejem, ať to stojí za to :wink: :grinning: Myslím, že jde také o to, pořádně ten krém nebo olej do kůže vmasírovat, já s manželem jsme si nakonec to mazání celkem užívali :sweat_smile: I teď už se hlásil, že maže večer a já ráno :wink:
13. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - neboj, také mám pár malinkatých strií z dob, kdy jsem hubla a pak zase přibírala a vidíš v těhu nic
13. dub 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Já jsme zatím nic jinyho nezkoušla, ale asi si pořídím něco na prostřídání, asi je dulezity, že se mažeš a ne tolik, čim se mažeš.....vtom manžela chápu, já mám po ránu taky problém :D
Vitamíny stejně beru jen, když si vzpomenu... tak snad nebudu mít obra :slight_smile:
13. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis ted se divam, že mám za měsíc snědeno 14 tablet vitaminu.... :grinning:
13. dub 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - také bych to tak viděla :wink: Vím také o holkách, které mazaly jen bříško a pak se strašně divily, že jim popraskal zadek a boky... Já to brala téměř komplet - prsa, břicho, boky, zadek i stehna. A musím uznat, že kůže pak byla fakt viditelně lepší, taková pevnější a hladší... tý vole, to je jak z nějaký reklamy :grinning:
13. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - tak to myslím obřík nehrozí :wink:
13. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Já taky mažu všechno :slight_smile: osobní zkušenost je nejlepší reklama :grinning:
13. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a od kdy jste začali mazat? :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se mažu pořád, mám hodně suchou kůži. Speciálním krémem se mažu od té doby co mi raší pupek, asi tak 2 týdny. Používám Bonellu, mám to vyzkoušené z prvního těhotenství.
13. dub 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak dej vědět, jak jsi dopadla :grinning:
13. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama Díky za tip :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc - už jsem tu psala, že jsem začala mazat teprve od včerejšího večera a mám vyzkoušený pěstící olej od Weledy:wink:
13. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Mně už totiž povyrostlo bříško, tak se pro jistotu ptám, kdy s tím začít....budu muset zajít do lékárny a poptat se....děkuji :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc - dle mého, čím dřív začneš, tím lépe, já mám oproti prvnímu těhu zpoždění a to mám bříško o hodně větší než předtím, rozhodně neprohloupíš, když začneš mazat hned :wink: :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc Ja mažu asi taky tak 2 tydny...sice ne uplne pravidelne, ale snazim se :o) ja mam ElastiQ krem a jsště se chystám na olej od saloosu. Určitě čím dřív tím líp :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk ahoj, ja uz mnohokrat slysela (a myslim si to i podle kamaradek), ze mazani stejne moc nepomuze. Kdyz mas sklony ke striim, udelaji se, at mazes nebo ne. Taky se obcas namazu, ale hrotit to nebudu:slight_smile:. Dobre je kokosove maslo, to mikdosi minule dovezl, ale nevim uz odkud:slight_smile:, jinak jsem taky mazala eastikem, ale asi taky vyzkousim nejaky ten olej, pokud teda zitra dopadne dobre kontrola, uz zase mi chutna cokolada, coz neni dobre znameni :unamused: .
13. dub 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitas Já jsem mazala poctivě skoro celé těhotenství, cca od 12.týdne, bohužel ale kůži nemám moc kvalitní, strie jsem měla z doby růstu na bocích, pořád dobré, ale ve 38.-39.týdnu, kdy mi hodně poporostlo břicho, se mi udělaly. :frowning2:
13. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas ja vim, ze je to hodně genetické....ale chci to aspon zkusit :D pokud se mi maji udelat, tak třeba budou aspon menší....aspon já tomu věřím :grinning:
13. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek