• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@medvik no, je to fakt zajimave, spis asi smula, kdyz hodne najednou poroste bricho, tak to kuze, ani dobre namazana nevydrzi. Moje segra mazala obe tehu, po prvnim ani strijka, po druhem popraskaly prsa... mozna zalezi i na rocnim obdobi..
13. dub 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas a gratuluju k návratu k chuti k jídlu...já s jídlem neměla a nemám problémy vůbec...až jsem z toho nervozní :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas - tak s tím rychlým růstem bříška a popraskáním nemůžu souhlasit, mě za poslední měsíc vyrostlo hrozitánsky a fakt ani strijka, ale jak už jsem psala, já to mám asi v genech. Fakt bůh ví, co na to má vliv, třeba i to roční období :wink: Proč by měl být návrat chuti na čokoládu špatné znamení? Já bych to viděla spíš obráceně :wink: Zítra budu držet pěsti.

Myslím, že mazáním rozhodně nikdo nic nezkazí, je pravda, že pokud se někomu mají strie udělat, udělají se, ale ne třeba v takové míře, jako kdyby nepromazával :wink:

@janakkk - ty blázne, buď ráda, že je ti dobře a užívej si to:wink:
13. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!Tak kontrola v pořádku první jsem byla na tom screeningu a tam si mimís plaval pěkně na zádech s rukou podhlavou už byli vidět i prstíky na ručkách :grinning: tam jdu zase za týden a už by mě měli dát i výsledky co a jak....a pak jsem byla u své doktorky kde jsem vyfásla už konečně těhu průkajdu a nějaké reklamní letáky a vzorky...no a tam už se moc nechtěl nechat vyfotit ani se tak krásně neprotahoval :unamused: ale alespoň nějakou fotečku mám (mám jí v albu) do poradny jdu až 11.května....no a jako vrchol úspěšného dne jsem si koupila těhu kalhoty :grinning:
13. dub 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zatim taky nic neplatila a to už sem byla na 4 UTV. Za 14 dní jdu na další. :slight_smile: Jinak mě nic neříkal o tom screeningu, jak se tady o něm hodně mluví, tak nevim, jestli mě na něj vůbec pošle, ale asi ne, to sem na to zvědavá. Na kontrolu jdu až 3.5.
13. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis já myslela takovéto povyrostení bricha ke konci tehu, kdy uz kuze nema kam jit.... (u me teda ma kam jit urcite tak do 5. mes.:slight_smile:)
13. dub 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra gratuluju a začni si to fakt užívat,mě to říkal doktor taky nic neovlivníš
to jsi šikula těhu kalhoty
dneska jsem nějaká unavená a ospalá to je to počasí
13. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra - obrovská gratulace, dívala jsem se ti do alba a už je to fakt macek, kdes nakoupila kalhoty a jaké?

@misell - ten screening není povinný, ale má prý lepší výsledky než povinný tripple test v 16.tt, určitě se svého dr. zeptej, když ti ho neudělá sám, vypíše ti žádanku, ale vzhledem k tomu, že už jsi 11.tt, měla by ses zeptat co nejdříve, protože právě v 11tt se na něj bere krev...

@jitas - já myslela to samé :wink:
13. dub 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis no koupila jsem je C&A ještě mě tam zaujala sukně ale na tu jsem se pak vyprdla protože to jsou ceny že mě málem omývali :unamused: ale kalhoty jsem potřebovala v normálních mě už to břicho fakt tlačilo :sunglasses:
13. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak já vitamínky dobrala(calibrum babyplan) a už další kupovat nebudu. Doktor mi dokonce řekl, že nemám jíst ani listovku a dal mi kromě duphastonu ještě 2prášky. Zítra jdu konečně na čtvrtou kontrolu, tak asi ani nedospím jsem zvědavá jestli už budou vidět ručičky :slight_smile: Po mě doktor taky nic nechtěl zaplatit a ani za foto z UTZ. Teď mi taky nějak porostl pupík, tak si ho sem tam namažu nějaký krém 4your baby s nějakým olejem a je to dobré, ale uvidíme, jak bude fungovat dál.

@holubice.petra tak to je super, že je všechno v pořádku a mrňousek pěkně roste. Já už mám kalhoty taky je to super je mít a nic tě netlačí :wink:
13. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám pocit, že mi břicho jeste moc neroste....spiš jsem celkove takova ztloustla a rozkydla....ale tehotenske kulatici se bricho to teda neni... :D
13. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk já jsem ze začátku těhu byla akorát strašně nafouklá a musela jsem si pořád rozepínat na kalhotech knoflíček, aby mě to netlačilo a teď malinko zjišťuju, že už mi tam něco roste, teda i můj špek se mě pěkně nazvedává :grinning: jo a sousedka mi říkala, že to na mě poznala, protože jsem v obličeji taková opuchlá. Těhu kalhoty jsem si koupila, protože byli jen za 400,-, ale jinak nakoupím spíš kalhoty na gumu.
13. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poradna dneska OK, jen mám bílkovinu v moči, tak mám víc pít a uvidíme příště, miminko vypadá o 3 dny větší a mávala rukama i nohama :slight_smile: ale nejdřív jsme ho museli vzbudit :grinning:
13. dub 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 já mám taky právě pocit, že s emi jen zvětšuje špek :D
13. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra - já mám jedny kalhoty z H&M asi za tři až čtyři stovky, už si to nepamatuju, pak mám ještě troje a jednu sukni z výprodeje z Malvíka - v tu dobu tam likvidovali oblečení, za všechny ty 4 kousky jsem zaplatila asi 1200,- To já byla i v obchodě, kde měli těhu kalhoty za 2.500,-, to bych si v životě nekoupila. Na těch pár měsíců se to fakt nevyplatí. Mě už je právě v normálních kalhotech taky těsno...
Jinak, manžel si mi dnes postěžoval, že krom bříška jsem mu nějak pohubla, prý se mi zmenšil zadek, tak mě celkem potěšil :sweat_smile:
@martinkka - gratuluji k dobrým zprávám, tak teď ještě vyeliminovat tu bílkovinu a bude fajn, ne?
@jutu07, @janakkk - holky, to vám neroste špek, ale mimčo s dělohou pod ním :wink: :grinning: Na kulacení času dost. Při mém prvním těhu na mě nebylo nic vidět ještě v 5. měsíci, zato teď si pupík pořádně užiju :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misell Ahojky, souhlasím @epicharis doktor mi včera říkal to samé, že sice ten prvotrimestrální screening (nebo jak se to píše :grinning: ) pojišťovna neproplácí, ale má daleko lepší výsledky a tak jsme se domluvili, že se tam objednám, takže rozhodně doporučuji :slight_smile:
Jinak já už mám pupek jak ve 4tém to je děs, manžel se mi pořád tlemí :grinning: A začínám ujíždět na sladkým což musím urychleně omezit nebo bude ještě hůř :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis
mimcum? takze dvojcata?? :slight_smile: gratuluji!! a at jsou v poradku!!

No jen co jsem to sem napsala, tak jsem se sla vyblinkat :D ale od te doby uz nic.... je fakt, ze nemam chut na maso a nakupovani v supermarketu mi jeste dela potize, ale dneska jsem si doprala svoje oblibene spagety a bylo mi fajn...jen bych rekla, ze mam uz nejake brisko venku, neni to nejak brzo??? obleceni mi porad sedi, ale kdyz si sednu v dzinach tak uz to neni ono...a tlaci to...
13. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra supeeer moc gratuluju ja jdu na UTZ az v kvetnu :(
13. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis budu víc pít, tak snad bude příště bílkovina v pořádku :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriskin Nevím jestli to je brzy, ale já je nezapínám už 2 týdny, protože hrozně škrtí :grinning: Budu vorvaň, noo :grinning:
13. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 mě pan doktor dokonce řekl, že pokud bude tenhle screening a triplle v pořádku nepůjdu na plodovku neb to je zbytečný, rpý jsou vymyšlený právě proto aby se na všechny anomálie a vady přišlo co nejdříve
13. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Přesně :wink: To je fakt super, že na všechno příjdou již takhle brzy. Jen tak týden před tím budu asi na zastřelení :frowning2: Člověk se pořád něčeho bojí, chjooo..... Ale tak už to bude celý život, takže si musím zvykat :wink: :grinning:
13. dub 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 já jsem na zastřelení od začátku, v noci se budím a kontroluju břicho před kontrolou moc nespím,ale jak říká můj doky tohle neovlivním a ani za to nemohu, říkal že ani to jsetli bereš vitamíny nic neovlivní a bavili jsme se i o alkoholu a říkal,že dítě poškodí zdrav stav matky a ne jestli si dá v těhu nějaký vinko či pivko
13. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Mně Mudr. řekla to samé :slight_smile: Řekla jsem, že budu hrozně opatrná a ona říkala, že tohle prostě neovlivním i kdybych se 1000x snažila, ale i tak chce udělat člověk vše správně :wink: Je to k zbláznění, viď. Kdy jdeš na ten screning?
13. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 jdu 4.5.,ale už budu mít krev na tu jdu dřív tak bych mohla mít úplně jasno, je dobře mít pohodového dokyho ten co neplaší ohledně novinek někdy ty naše babičky měly větší pohodu nikdo je nestrašil
13. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap To mi povídej :grinning: Dneska jsme to zrovna řešily s maminou a ta to přesně říkala. Prý se v tom moc dloubáme a pak se zbytečně trápíme, ona pořádně nevěděla co se bude dít ani na porodním sále a jak byla v klidu:grinning: Já si musám zítra zavolat, pořád to odkládám, ale asi někdy kolen 12.5. bych měla jít :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 jo víme co bude následovat když to neřekne doktor najdeme to na netu a tam jsou i ty a hlavně příběhy co se stalo a už jsme na nerv a pak ty miminka se rodí vypsychovaný, mamka říkala já věřila co mi doktor řekl a nějaký vyšetření utz to nás niikdy ani nenapadlo, ženská na to že je těhu přišla ve třetím měsíci a pak to uteklo
13. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Přesně :grinning: Ale na druhou stranu jsou to krásné starosti a víc si to užijeme :wink:
13. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk @epicharis :slight_smile: už jsem si objednala olej u sestry, dělá v drogerii,tak mi ho tam koupí :dizzy_face:
14. dub 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 - také ten screening doporučuji a moc se na něj těším, pořádně prohlédnou prcky, tak se člověk i pokochá :wink:
Holky, co se toho screeningu týče, tak mě večer napadlo... zjistěte si u své zdravotní pojišťovny, zda na něj náhodou nepřiplácí, protože některé přispívají i 1000Kč, což rozhodně není k zahození.
@iriskin - už to tak vypadá, že to fakt budou dvojčátka, drží se zuby nehty a daří se jim, prý, skvěle, díky :wink: A s tím bříškem... říká se, že při druhém těhotenství roste rychleji. U mě to tedy platí :sweat_smile:
@martinkka - to víš, že jo, pořádně si ty ledviny prolej :wink: I když mě přijde, že i když piju normálně, běhám neustále čůrat a to vím, že se to bude ještě zhoršovat... Ke konci těhu jsem běhala i 7krát za noc :frowning2:
@kamcatkakoc - dobře děláš :wink:
14. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek