• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jutu07 - obrovská gratulace, ať mimís "doputuje" přesně tam, kam má, jen s těmi výcházkami to je na prd, co?
14. dub 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, tak jsem byla nanákupu a u mamky, dostala jsem obídek a musím říct normálně jsem ho snědla, takže problém je asi to že jak vařím už mi to smrdí a nepozřu to. Jinak jsem lína jako veš nechce se mi nic dělat ani uklízet ani vařit,nejraději bych si lehla a spala, už aby to přešlo jinak tady shnijeme
14. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis jo tak mi sice nemame fenecku,ale mame kocourka takze vsude samy chlupy, no jinak nevim co to semnou dneska je?asi pomateni mysli, to jsem jeste slibila Nikce, ze ji upecu babovku :grinning: ...Jinak gennet je na letny, vedle technickeho muzea :slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Tak to máme úplně stejný problém! Fakt, trpím když vidím ten prach ale mám strašný problém se donutit něco udělat :frowning2: Snad to nebude takhle celé těhotenství jinak tu budeme po kolena v prachu :slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss Chci tvoji energii! HNED!!! :grinning:
14. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 je to běžné co si pamatuju u Zuzky jsem taky byla do konce 3měsíce líná,ne přišla jsem z práce a šla spát, pak se to otočilo a měla jsem děsně energie a potřebu někam vyrazit. Já už naučila rodinu neprudit a udělat si večeři sám. Pro tělo je to ted v podstatě hrozná změna a vydává energii na to co se děje uvniitř.
14. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam taky hrozný chutě na KFC, dneska pojedu okolo, tak asi neodolam a zaběhnu tam :grinning: a výčitky vůbec nemam :slight_smile: Od začátku těhu sem shodila už 3 kila, tak bych je potřebovala nějak nabrat zpátky :wink:
14. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Tak ještě cca měsíc budu na prd to jsou vyhlídky:slight_smile:
@misell Tý jo, to já se vůbec nevážím. Musím si koupit váhu ať vím jak si stojíme :slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 rodit budu v Čechách, nejsem blázen :grinning: Na celé léto jezdíme vždycky domů, takže já už tam pak asi zůstanu, stejně už nějak od půlky září nebudu moct lítat.
@jutu07 jako kdyby ta hodina hrála nějakou roli, co? :angry: Mezi 8-18 hod. by se už dalo podniknout dost věcí.
14. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis hm prej jsem jako nemocná pobírám od státu peníze, tak něco za něco. Chtěli jsme si zajet do té Olomouce do zoo před tím nám to nevyšlo kvůli počasí, tak nevím jestli to mám prubnout od rána a nebo raději počkat a vyjet až kolem 13h. :frowning2: ani když mě rodiče pozvou na oběd tak prostě nemůžu a vycházky do 18h. neřeším už jsem to tolikrát přetáhla a prej to večer nikdo nekontroluje. Jo a já mám ten screening zadarmo u nás to nazval doktor vyšetření Oskar je to na porodnici a výsledky jsou 85% a nebo si můžu zaplatit 1200,- někam jinak a tam jsou výsledky 90%,takže jdu jen do porodnice, švagrová říkala, že to výjde na stejno.
14. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 tak to jsem na tom s vycházkama nejlíp mám je od osmi do osmi,nejsem prý nemocná,ale potřebuju pohyb a tak. Stejně potřebuju dojet k příbuzenstvu pro věcičky a tak podobně mám na chalupě asi tři pytle po zuzce tak jsem zvědavá jak to dopadne,ale kolegyně měla i neomezené. Měsíc je dobrej to se vydrží pak na léto nám bude fajn a užijeme si to
14. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama jo přesně a navíc máme psa, takže když se mu bude chtít ve 12h. ven, tak prostě musí vydržet do 13h.? :confused: to se nedá kolikrát jsem jela nakoupit no a samozřejmě jsem to nestihla se včas vrátit. Ještě stresy z tohoto :angry:
14. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama Tak to jo :slight_smile: A manžel pak přiletí?
@jutu07 Já mám vycházky neomezené, ale taky mi mudr říkala, že to nevidí rádi, takže kdyby něco mám kontrolu odkázat na ní a ona jim to vysvětlí :slight_smile: U mě je na prd to, že jeden den jsem naprosto v pohodě a pak 3 dny trpím ráno a další dny celý den je to prostě jak kdy, ale je pravda ta, že v tuhle chvíli bych ani vycházky nepotřebovala, protože pořád lěžím nebo sedím :frowning2:
14. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 já se radši teď doma nevážim, jen vím, kolik sem předtím měla a teď, když sem se vážila u doktora, tak sem se trochu zhrozila :slight_smile: , ale sestřička řikala, že je to normální, že se to stává :wink:
14. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misell To mě právě u doktora nevážili, ale chtěli abych svoji váhu věděla já. Taky jsem právě myslela, že si mě zváží a bude a ono prd tak budu muset kooupit váhu :slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misell když po mě sestřička chtěla výchozí váhu tak jsem se málem osypala,statčeně jsem stoupla na váhu a číslo,které vyběhlo jsem chtěla napsat,aby ho nikdo neslyšel,ale sestřička v pohodě zapsala nekomentovala, to až v porodnici mě zase seřvou
14. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 u mě je to podobně každý den je mi jinak. Já jsem totiž na rizikovém, takže nevím jestli mi to nedal schválně. Ale každopádně nepatřím k těm co by toho zneužívali,ale tak 2x do týdne se mi fakt stane, že to nestihám dodržovat, takže mám z těch kontrol strach. Navíc máme velikou rodinu a to z manželovi strany a dost se navštěvujeme a do 18h. to většinou není a teď nás čekají oslavy,takže ty taky do 18h. neskončí :frowning2:
14. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vycházky od 10ti do 16ti a nakonev jsem za ně ráda, původně jsem měla jen 4 hodiny, tak mam aspoň 6, doktorka mi řikala, že mi víc napsat nemůžou, že by měli problémy, že by mi mohla napsat celý den, kdybych měla doma malý dítě, tak kvůli němu, jinak to prý nejde, sice mě to štve, ale svým způsobem to chápu, beru nemocenskou, tak si nemůžu chodit kdy chci kam chci
14. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestřička řikala, že si mě budou vážit pokaždý, tak snad už začnu přibírat :grinning:
14. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 To já mám taky rizikové, protože jsem měla hodně velký bolesti v podbříšku teď už je to lepší, ale pro změnu mě trápí žaludek. To je furt něco :slight_smile:
@jolcap To snad né :slight_smile: I když slušné chování je asi nikdo neučil :unamused:
14. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 taky se mam zvážit ráno doma a váhu jim pak nahlásit, jsem radši, než aby mě tam vážili, to bych se asi styděla :wink: takhle to neni tak hrozný
14. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka už je ti dobře? Mě to nepřešlo úplně někdy je to stejný jako na začátku zle celý den
14. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka No, nevím asi je to i o přístupu. Mně napsala vycházky neomezené, ale já stejně nikam nechodím jen na kontroly, protože mi je zle :slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam vycházky od 12:00 do 20:00, takže super :grinning:
14. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap už mi nebývá zle celý den, jen občas mi něco "zavoní", že mi žaludek udělá kotrmelec, nebo mi nesedne nějaký jídlo, ale jinak celkem v pohodě
14. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka Jj, taky to takhle chtějí :slight_smile: Takže si asi po 5 letech konečně koupím váhu, pořád se mi do toho nechtělo :grinning:
14. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já dneska přemýšlela o zacpání nosu fakt mi šíleně všechno smrdí jo koupila jsem si kofolu když mi začne být blbě dám si dva loky a je to lepší
14. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 mně to takhle napsala doktorka v CARu, ještě chodim tam a řikala mi, že se pak mam zkusit domluvit se svým gynekologem, jestli mi napíše delší vycházky, že oni s tím mají špatný zkušenosti a že už kvůli tomu měli problémy
14. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já mám poslední dobou hroznou chuť na Colu, tak jsem si koupila Colu light a dávám si každý den skleničku :wink: a je fakt, že jak mi bylo zle, tak mi hlt coly pomáhal
14. dub 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka Jo tak to jo :slight_smile: I mně doktorka říkala, že to neradi vidí, ale že si to u mě obhájí kdyby něco, takže asi tak :slight_smile: I když bych je ani neomezené nepotřebovala, ale nabídla mi to tak bych byla zase hloupá se hádat :slight_smile:
Colu bych si taky dala, ale myslela jsem, že by se neměla kvůli kofeinu nebo ne?
14. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek