• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@evol06 kdyby mi to nabídli, tak bych to taky brala :slight_smile: i když je pravda, že mi zatim v pohodě stačí ty vycházky co mam
14. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka mě je pak taky dost líp po kofole, takže je to lék musím na ní napsat nesahat

@evol06 všeho s mírou,takže když denně nevypiješ 2litry denně nic se nestane jako to je se vším co v těhu údajně nesmíš
14. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Super, to jsem chtěla slyšet :wink: Hlavně já ji dřív vůbec nepila a nikdy mi moc nechutnala, ale teď bych si jí občas dala s chutí na srovnání žaludku :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka hm tak to je blbé,ale asi záleží na doktorovi a na druhou stranu je to pro naše dobro a našeho mimíska :sweat_smile:
14. dub 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 proto si dávam jen max. tu jednu skleničku denně, to si myslim, že je v pohodě :slight_smile: ono se řiká, že nevadí ani jedno slabý kafe denně, ale na to nemám vůbec chuť, tak si dávám místo toho tu colu
14. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 zase chápu, že si doktoři kvůli tomu nechtějí dělat nějaký problémy a i kdybych neměla mít žádný vycházky, tak to kvůli miminku přežiju :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka taky mám velkou chuť na kofolu a když si dám skleničku udělá se mi líp. Já se vážím sama vždycky jsem měla sestřičce jen nahlásit a bylo to. :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to máš pravdu,ale zase být zavřená 8měsíců? no musíme to zvládnout tak jak to je :grinning: Hlavně aby bylo mimi v pořádku
14. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 my bydlíme v domečku a máme zahradu, tak strávim léto na zahrádce a nebude mě trápit, jaký mam vycházky :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 @martinkka Přesně tak! Kdybych měla být 9 měsíců zalezlá, ale za odměnu mě bude v listopadu čekat naše miminko tak nemám problém :wink:
14. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jéééé tak to je super hned jsem si představila takové posedávání na zahradě to je jiná, ale já jsem z paneláku, takže mě jedině může zachránit lavička před barákem. Máš pravdu všechno se dá nějak přežít a nějak vyřešit :grinning:
14. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 souhlasím :grinning:
14. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 tak tak :slight_smile:
@jutu07 v paneláku by to bylo něco jinýho, ale takhle je to celkem v pohodě :slight_smile: stěhovali jsme se před necelýma 2 měsícema, tak to tu ještě dozařizujeme, ale aspoň se nenudim
14. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jutu07 @martinkka Holky, už ať je venku teplo! Mě už tohle počasí děsně štve a taky se těším ven na houpačku s knížkou v ruce :wink:
14. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 taky se těšim, včera jsme si koupili houpačku, tak jí pak složíme a budu mít pohodu :slight_smile:
14. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 to bude pohodička. Už se taky těším na teploučko nebude to takové smutné pošmourné počasí a tím víc se mi chce spát :grinning:
14. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na těhule, prý, stejně kontroly nechodí. Moje mamča je mzdová účetní a říkala jí to ženská na sociálce, ale znáte to, jiný kraj, jiný mrav a náhoda je blbec... Já bych z toho byla taky nervní. Já tedy měla vycházky rovnou neomezené, ale nastoupila jsem na PN až v 7. měsíci, ale taky mi dr. říkala, že uvidí, jestli to projde???
@jutu07 - jestli ti můžu radit, vyprdni se na to a jeď do té zoo klidně od rána :wink:
@eviss - tak o chlupech mi ani nemluv, jsem z nich nešťastná, jsou prostě všude, ale je fakt, že ty kočičí jsou takové jemnější a i lítají, to je asi ještě horší. Takže Gennet je na Letné vedle muzea, to je od nás kousek :wink: Ráda se na Letnou chodím procházet - projdu zahradami u Pražského hradu a Lorety a jsem tam, krásná procházka.
Taky už se strašně moc těším až bude venku krásně, bydlíme v domku se zahrádkou, houpačku máme, pergola se staví, manžel Anežce připravuje písek (houpačku má na stromě), bude to pohodička, já si budu lenošit a jen tak po očku sledovat, zda mi ratolest nepapá písek nebo jiné "pochutiny" :wink:
14. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis taky jsem slyšela, že na těhule kontroly nechodí a ty vycházky porušuju když tak dopoledne, kdyby něco, tak bych si sehnala potvrzení od doktorky, že jsem byla u ní
14. dub 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka @epicharis @jutu07 Slyšela jsem to samé, že na ně nechodí a kdyby náhodou vždycky ti nějaký doktor razítko dá :wink:
14. dub 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 uz dosla :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis no vidis, tak to je supoer... to se fakt nekdy muzem vydat na tu prochajdu, taky mame domecek a zahradku a kdyz byli ty prvni dny tak krasny,tak jsem tam byla porad :slight_smile:
14. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala na pokec a sdílení zážitků :wink: Termín mám sice 27.10. ale pročítám vás už od začátku a mám to všechno podobné víc vám než říjnovkám. Jo a ještě jsem taky jako některé z vás nedostala průkajdu :slight_smile:
14. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik Ahojky, vítej :slight_smile:
@eviss Taky jsem se minulý týden slunila a docela mi to teď chybí, už jsem jak bzinka zelená :grinning:
14. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss - není problém, vyrazíme si :wink:

@snehulik - prosím tě, těch pár dní nic neznamená, a když se ti u nás líbí, vítej mezi námi :slight_smile: Koukám, že jsi tu úplně nová, co?
14. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem tak ráda, že se to tu tak pěkně rozjelo :grinning:
14. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka koukám že máte problémy s vycházkami tak to mě je neomezené napsali hned když bylo vidět v 6tt srdíčko doktor měl na to názor že nejsem nemocná ale těhotná :grinning: je to asi fakt na doktorovi buď chce nebo nechce....
14. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra uvidím pak co na to můj gyndař, třeba bude rozumnější :grinning: a dá mi lepší vycházky

@eviss kdo došel? kontrola?
@snehulik vítej, ještě nemáš průkajdu? já myslela, že se dává do 12. týdne
14. dub 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc vám děkuju že jste mě vzali mezi sebe :slight_smile: Čekám první mimčo a je to pro mě všechno úplně nový. Mám taky neschopenku už od 5.tt a vycházky mám naštěstí od 8 do 21 takže paráda, pěkně mně cvakalo jaký napíše, ale jelikož jsem doma kvůli nebezpečnýmu pracovnímu prostředí (po 14.tt se vracím do práce) a nejsem rizikovka tak prý mě doma držet nikdo nebude :slight_smile: Celej březen mě bylo dost špatně tak sem si ty "prázdniny" ani moc neužívala. Od 10.tt je to o hodně lepší už je mě blbě jen někdy. Dneska sem byla na screening NT+ na Veveří v Brně vyplázla sem 1450,- (krev a ultrazvuk) ale výsledky naštěstí negativní a mimi bylo krásný až mě ukápla slzička :slight_smile: jediný co jsem obrečela bylo když mě na požádání doktor oznámil pohlaví, já chtěla strašně moc holčičku a je to klučík no musíme se s manželem pohádat o jméno :slight_smile:
14. dub 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jo to sem si myslela taky :frowning2: já sem chtěla průkajdu hned při první kontrole, ale bylo mi řečeno že mám dočkat času, na prohlídce sem byla od tý doby asi 3x a nikdy mě ju nedala (už sem se neodvážila hlásit) asi čeká na výsledky screeningu nebo nevím jdu tam 28.4. tak budu asi rekordman v nejpozdější průkajdě. Úplně mě bylo líto jak si všechny maminy na screeningu vytahovaly pyšně průkajdy a já musela říct že ju nemám jak kdybych ani nebyla těhotná :frowning2:
14. dub 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já k vám sice nepatřím jen mě zaujala vase debata o vycházkách na mě kontrola teda nebyla ale na kamaradce normalne jo vubec jsem ji to nechtela verit ze takhle buzerujou i tehule,tak na to moc nevsázejte že na těhule se berou ohledy :wink:
14. dub 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek