• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@snehulik Hele, to je fakt divný s tou průkajdou. Určitě se připomeň měla by jsi jí už mít a co krevní testy na HIV atd. ti nedělali? To by se tam mělo všechno zapisovat + zubař + prohlídka obvoďáka i EKG tak třeba jen zapomněla :slight_smile: JInak ohromná závist screeningu už ať ho máme taky za sebou :slight_smile: Těším se až broučka uvidím a jestli už bude poznat pohlaví :slight_smile:
@holubice.petra To bude tím naším krajem :grinning: Já taky vycházky no problemo :wink:
@epicharis Je super mít to s kým probrat, viď :wink:
14. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 Ona na tu průkajdu 100% nezapomněla, myslím si že ju dává až po tom screeningu asi to bere tak že neni kam spěchat :frowning2: , protože kontrolu mám 28.4. a tam mě teprve poprvé otestujou moč a vezmou krev
14. dub 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik taky by mě to mrzelo, teď už ti jí dát musí a nevím, na co tak dlouho čekala
14. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik To je zvláštní, ale tak to už máš za chviličku, neboj :wink: Mně ji dala tenhle týden a rovnou nabrala krev, moč a za úkolovala mě co musím oběhat :grinning:
14. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 co všechno se musí oběhat? to mi zatim neřikali
14. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já ani nechápu ty pozdní odběry to by asi měla dělat dřív, ale naopak UTZ mě dělala už 3x tak mám vývoj pěkně zdokumentovanej (srdíčko sme měli už v 5.tt) asi se spolíhá spíš na ten UTZ. Bylo úžasný sledovat jak mimi vyrostlo třeba za 14 dnů. Ale ten screening ten byl úplně nejlepší byly vidět i prstíčky, pustili nám zvuk srdíčka ono si tam tak pěkně leží na zádíčkách :dizzy_face: Mohla sem si vybrat buď jen ultrazvuk za 500,- nebo i s odběrama za 1450,- no hned sem vzala to lepší ale je to pálka, byly tam i maminy s žádankama aty asi nic neplatili ale jelikož nemáme naštěstí v rodině žádný vývojový vady tak je to prý nadstandart a musím si to cvaknout celý. Na další tam mám přijít v 21.tt takže asi odpadá ten tripl v 16.tt to už snad nebude tak drahý jinak sem se dívala na ceník a můžete si nechat udělat extra super testy za 25.000,- sem se jen usmála :grinning:
14. dub 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bych taky chtěla vědět kam všude budu must jít na prohlídky v tomto nejsem zběhlá. ten zubař mě děsí už teď :frowning2:
14. dub 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik já mám v průkajdě že musím mít razítko od zubaře, od obvoďáka a pak od dětského lékaře kam prcka budeme registrovat :wink:
14. dub 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik jo a v červenci půjdu na vyšetření na cukrovku...dřív to prý dělali jen těm co jí mají v rodině a teď prý musí všechny maminy co jsou starší 25let :wink:
14. dub 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ojojoj ten zubař, byla jsem naposledy v prosinci 2009 na trhání 8 a od tý doby sem nesebrala odvahu, no budu muset. A co ta interna to se nemusí? Obvoďák bude v poho na toho se těším je správnej pořád se směje :slight_smile: a dětskou doktorku máme za barákem snad nás veme.
14. dub 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra jejda ještě ta cukrovka, mám 29 takže neuniknu. Jestli budu mít nevolnost tak jim tam to sladidlo nebo co to je vybl...
14. dub 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik já byla na UTZ už asi 4krát, ta krev se bere na HIV, žloutenku, toxoplazmózu, atd., takže to nemá s ultrazvukem nic společnýho, mně na to brali krev asi v 8. týdnu a na další kontrole za 10 dní mi dali průkajdu, na ten screening jdu příští týden a jsem zvědavá, jestli ho budu platit, zatim mi nic neřikali, tak fakt nevim, ale radši s tim počítám
14. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra v průkajdě to mam taky, ale nevim, jestli je daný, kdy ty doktory musim navštívit, nebo je to jedno
14. dub 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no koukám že mě ta moje doktorka pěkně zanedbává, ach jo :frowning2: a kolik vám holky brali skumavek? Nesnáším odběry, jak já porodím když mě bolí i braní krve :frowning2:
14. dub 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik braní krve mi ůbec nevadí, takže si to tak nepamatuju, ale myslim, že jednu nebo dvě
14. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik ahojky uklidním Tě taky nemám ještě průkazku dostanu ji za 14 dní ten můj ji dává ve 12tt, je to prý lepší než kdyby se něco stalo a musela jsem ji vracet z hlediska psychiky. Já v podstatě na moc kontrolách nebyl aztím dvě a to jsem stará, takže bud v klidu
Holky hurá byla jsem trochu akční upekla jsem uvařila jsem a pofackovala kuchyň :grinning:
14. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to jsi šikulka, já jsem dneska taky uvařila a upekla, ale k úklidu jsem se nedokopala, snad zítra :slight_smile: a jak ti dneska je?
14. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka budu si taky muset zvyknout a zocelit se, hlavně nesmím zahlídnout jehlu :slight_smile: a skupinu a Rh faktor ti taky řekli nebo to je až později?
14. dub 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik myslim, že to se bere s těma odběrama jak jsem psala, ale já už jsem tam skupinu a Rh faktor měla napsanou, jsem po umělym oplodnění, tak tam to berou oboum pastnerům hned na úvodnim pohovoru
14. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ráno nic moc odpo to bylo dobrý,ale myslím že za to může kofo, pěkně jsme se vykrkala

@snehulik to je divný první krev se má brát v 10tt, jak jsem ti psala moc tam nechodím,ale na krev jdu příští týden bez kontroly a pak po velikonocích jdu pro průkazku a to už budou výsledky krve. Jaká je dokyna na tebe je milá odná a tak?
14. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka mě si bere doky krev na skupinu a tak sám i když od posledního těhu to tam mám napsaný
14. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mně ta kofola nebo kola taky pomáhala, ono to prý celkově pomáhá proti nevolnostem, ne jen v těhotenství
14. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky si myslím že ju nechce dávat moc brzo, kdyby něco, jí to tak nepřijde důležitý, takovejch jako já tam má hodně a ňáká průkajda ju netankuje a nechápe co pro nás budoucí mamky ta knížečka znamená :wink: Jinak tu aktivitu vám holky závidím, přijde mě že co jsem doma tak toho stíhám míň než když sem chodila do práce. Vaření mě smrdí a na úklid se cítím unavená, při nákupu se mě dělá mdlo no nepoužitelnej tvor, ale lepší se to tak snad to odpluje a budu zase ready :slight_smile:
@jolcap mně dávali průkajdu v CARu a tam nám oboum brali krev na skupinu, když jsme tam začali chodit, tak mi jí teď nebrali
14. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nebyla jste některá na screeningu v Podolí? já mám jít 19.5. ale nevím kam se chodí na ty odběry, jestli tam jak se dělá ten UTZ??? a jak tu píšete o těch cenách tak mě dr. říkala, že to bude stát 700kč a jestli mě tam může poslat, jestli mi nevadí, že to něco stojí...a průkazku máme slíbenou 27.4 až půjdeme k dr. na krev tak doufám, že nám ji dá :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap dala jsem si tu stránku do oblíbených, jsou tam zajímavý věci :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka nene energie :D
14. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik neboj to asi jen sdělujeme že už nás to přešlo jinak já byla 14 absolutně nepoužitelná, celý den sem ležela a jen dýchala a s tím čuchem to je pech mám to taky,nejhorší je to ráno v kuchyni pořád větrám,taky se těším na průkajdu ej to pak takový ofiko,ale na druhou stranu bych jí nechtěla vracet to je horší než jí nemít

@martinkka já koukám a studuju ceny, zjistila jsem že po zuze těch hadérků moc není a na malý mimi vůbec ne, na druhou stranu už vím co budu potřebovat a hlavně co je nutný a tak koukám,ale tahle mě dostala chci načinčaný mimi aspoň dokud to mimi bude
14. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no teď sem trocha vyděšená, snad to doktorka nezanedbává protože ty odběry budu mít až ve 14.tt je to fakt hodně pozdě ale co zmůžu. Jinak ona je v pohodě trochu náladová, někdy super a milá jindy strohá a moc se nevybavuje, fakt podle nálady. Jsem u ní už 10 let a mamka a ségry taky a zatím sme byly všechny celkem spokojený ale je fakt že za celý roky antikoncepce mě ani jednou nedělala jaterní testy. Ach jo, nebudu plašit, uvidíme.
14. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek