• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jolcap já jsem si to zatím jen uložila a studovat budu až později, třeba po screeningu, když bude v pořádku :slight_smile:

@snehulik ono s tou krví až zas tak o moc nejde, tak se zbytečně nestresuj, je asi jedno, kdy ti to naberou, jen to většinou berou dřív, ale záleží asi na doktorovi
14. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekanitka myslím že tam bude nějaká recepce a tam ti poradí, ale nevím jestli je to všude stejný, já byla dneska na Veveří v Brně a je fakt že sem zaplatila asi nejvíc co sem tady četla, já sem taková trouba :sweat_smile: někdo řekne a já zaplatím a pak zjistím že sem měla i jinou možnost, pozdě...
14. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik jsou ženský co přijdou na to že jsou těhu přijdou až skoro ve 4měsíci a taky se nic neděje, neboj nic se neděje
14. dub 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap je fakt že sem hrozná stresařka :sweat_smile: , dřív nic ale vůbec nic nebylo a taky sme se narodili úplně v poho, už sem v klidu :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já zatím jen čučím a zbytek až tak v srpnu,ale musí nám to vyjít a všechno musí být v pořádku
14. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap dneska se mi zdálo, že ten screening dopadl špatně :cry: ráno mě z toho bolelo břicho a půl dne jsem se z toho snu vzpamatovávala
14. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik o stresu nám povídej vid Marti, po IVF to je na Chocholouška, jo mamka taky vždycky kouká co všechno nám dělají za testy a vyšteření
14. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka myslím že mě čeká taky pár bezesných nocí před vyšetřením, já se zase vzbudila hrůzou že mám křeče v břiše, kdy bude tomu stresu klid co
14. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehulik o stresu by jsme ti mohly s jolkou vypávět :slight_smile:

@jolcap já doufam, že po tom screeningu to ze mě trochu spadne
14. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no on j eprý dost vypovídající takže bychom měli přestat šílet při každým píchnutí a tak, mě to udělali tak,že nejdřív jdu na krev a pak bude utz a výsledky budu vědět hned,snad jsem vhodná matka a schopná donosit zdravé dítko, když pak dopadne dobře krev na triplle nejdu na plodovku

@snehulik jeslti chceš slyšet jak vypadají nervy tak se s Marti sejdeme to by bylo na delší povídání
14. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mně budou brát krev ten den ráno, pak jdu hned na UTZ a výsledky budou druhý den, taky nevim, proč neberou tu krev dopředu, aby mi mohli říct rovnou, jak to dopadlo
14. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka sestřička mi to v Caru říkala a proto mi dala žádanku na krev a mám přijít dřív abych to prý měla bez nervů,ale děsně se bojím
14. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to máš lepší, neboj, taky mam strach, ale dopadne to určitě dobře, musíme tomu věřit :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já doufam, že už podle toho utz uvidí, že je všechno OK, samozřejmě to bude muset vyhodnotit i s tou krví, ale i tak doufam, že mi třeba řekne, že to vypadá dobře
14. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já si říkám,že to neovlivním a když nebudu spát a šílet je to horší, já fakt když mám tyhle myšlenky vzpomenu si na babičku ta je ted mým velkým vzorem a když ona porodila zdravý dítko tak já musím taky
14. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já si řikam, že nikdo v rodině neměl žádný problémy, tak neni důvod, aby u mě bylo něco špatně, tak musí být miminko v pořádku :slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já to mám kvůli věku,ale není to moje první tak bych mohla slyšet dobré zrpávy
14. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap přesně tak, neni to tvoje první, tak neni důvod, aby bylo něco špatně
14. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka riziko je největší u starých prvorodiček,ale náhoda je pitomec
14. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap náhoda je blbec, ale to si nesmíme připouštět
14. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka zkusíme to jo
14. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap zkusíme :slight_smile: přeju dobrou noc, jdu do hajan, strašně mě bolí záda
14. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ta cukrovka je asi peknej opruz, pry je to silenej zahul pro mimi... :(. Jen ta predstava,ze musim pozrit pul litru neceho nechutne sladkyho...brrrr
15. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím. Osypala jsem se oparama, takže vypadám jak černošská babička, mám opuchlou pusu. Ale jinak mám radost, vzali mi Adélku do školky! Jupí
15. dub 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, tedy vy jste toho večer nakecaly :wink: Asi zvládnu reagovat jen na něco...
@snehulik - ty prvnotní krevní testy na zjištění krevní skupiny, pohlavně přenostných chorob a ještě čehosi, dle mého nejsou vázány na určitý čas v těhu, jen tě nepotěším, protože mě poprvé brali asi 4 ampulky :unamused: Ale tentokrát na ně jdu až v pondělí a to mi rovnou vezme krev i na screening. Přávě krev na screeneng a tripple testy se musí brát přesně v určitém týdnu, aby byly hladiny toho, co měří, průkazné.
Jinak za těhotenství máme nárok na 2 preventivní prohlídky u zubaře, dnes jsem se objednávala a jdu až 8. června, taky se zrovna netěším, ale zkontrolovat chrup a dásně je fakt nutnost, aby neplatilo rčení, co těhotenství to jeden zub pryč. V průkazce je nutné mít razítko od zubaře, praktika. Od dětské dr. jsem razítko neměla, ale měla jsem ji domluvenou.
Také si říkám, už aby za mnou byl min. ten screening, ale když si vzpomenu, na co všechno mohou ještě později přijít, je mi stejně zle.
Test na cukr není tak hrozný. Musí se vypít asi půllitr hodně sladké vody. Já na něm byla dvakrát a v pohodě. A to nesladím :wink: Myslím, že mimi ze sladkého bude mít jen radost :wink: Největší problém je, že se musí jít nalačno. Změří cukr, pak se pije ta sladká voda, pak se hodinu čeká, další odběr, pak se zase hodinu čeká a poslední odběr. A pak se teprve může člověk najíst.
@cerstvamama - opary jsou nepříjemné, trpíš na ně? Gratuluji k přijetí do školky. A kde ti Adélku vzali do školky? Tady v Čechách, že? A normál jsi z Prahy?
15. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko holky, tak do dnešního dne mi bylo celé dny ,,jen" zle, ale nezvracela jsem. To až dneska ráno :confounded: Bobíšek se asi nudí tak chtěl trochu srandy :grinning: Navíc mám teď hrozně citlivý nos. Bojuji se svým tatínkem, který mi teď pořád hrozně smrdí potem a včera kvůli mně s maminou stěhovali celou kuchyň, ale copak můžu za to, že to tam tak smrdí?! :grinning: Naši už se modlí ať dostavíme a mají pokoj, ale to si ještě chvilku počkají :grinning: :grinning:
@cerstvamama Oj! Opary nenávidím :frowning2: Taky na ně občas trpím a o tak hrozně bolí, mně na to pomáhá propolis, ale pálí to jak čert :slight_smile: To je super s tou školkou! Gratuluji a je o starost míň :slight_smile:
15. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis @snehulik po mně doktor chce ještě EKG tak nevím :sweat_smile: Tedy tak ty testy na tu cukrovku asi nedám pokud se ten můj žaludek nezlepší :grinning:
15. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka s těma doktorama mi můj řekl,když mi dával průkajdu, že bych je měla navštívit do 2měsíců.
15. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis @evol06 Jojo, v Praze jí vzali. Byla bych ráda za jakoukoli, ale tahle je navíc kousek od baráku, takže můžu vyzvedávat Adi a zároveň vyvenčit psa, prostě paráda. Na opary jsem vždycky trpěla, jako malá teda fakt extrémně. Čím jsem starší tím je to lepší, ale když už se to vysype tak to stojí za to. Asi je to reakce ještě na tu prodělanou virozu nebo co jsem to měla. Jinak s tím cukrem jsem to minule zvládla ani nevím jak, musela jsem totiž jet přes celou Prahu a ráno se nestihla doma napít. Tudíž jsem měla takovou žízeň, že jsem to tam do sebe kopla skoro na ex. Ženský co seděly se mnou v čekárně a decentně ucucávaly málem vrhly, když mě viděly :grinning: Kdy se ten cukr vlastně dělá? Už si to nepamatuju. Tak si říkám, jestli se to vůbec dělá taky tady v Rumunsku, ale asi těžko :grinning:
15. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 Na EKG jsem byla minule taky + na interně. Ale to jsem byla už hodně těhotná, teda myslím jako v pokročilém stádiu :grinning:
15. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek