• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@martinkka kdyby tam byl kldi a nikdo nebuzeroval zase bych nemyslela co se může podělat s mimi,ale ne jsem ráda,že jsem doma když potřebuju odpočinu si a dělám všechno pomalu a v klidu
14. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap kdyby na nás v práci nikdo netlačil, tak bych taky radši chodila do práce, takhle mi to za to nestojí, radši budu v klidu doma
14. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no máme to fakt stejný co :grinning: holky mi říkaly,že bych si to pak vyčítala, kdy jdeš na srdíčko?
14. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap příští středu , už aby to bylo :slight_smile: ale zatim to celkem utíká, nějak nemam čas se nudit
14. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já ještě 14 dní hrůza, já teda jak kdy někdy je to opruz,ale jinak se mi to líbí ta pohoda
14. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap my jsme se nedávno stěhovali, tak ještě zařizujeme a ještě jezdíme dobalovat do bytu, tak mi to fakt celkem utíká a nenudim se...jsem ráda, protože minule jsem opravdu poctivě polehávala doma a myslela jsem na to skoro pořád, už jsem byla zralá na psychiatra
14. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no nejhorší to bylo když byl chlap doma a já nic nedělala,ted je v rachotě a já se nenudím a utíká mi to pěkně
14. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky jsem radši, když je v práci, utíká mi to líp a i něco doma udělam
14. bře 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka na chlapovi je nejlepší když není doma :grinning: jo jdu na kafe ke kámošce, nebo si najdu nějakou jinou práci
14. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap půjdu už spát, jsem po dnešku nějaká utahaná :slight_smile: dobrou noc
14. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka dobjou my se nervujeme u hokeje :grinning:
14. bře 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte, možná k vám budu taky patřit. MS nedorazila. Bolí mě už týden v podbřišku a cítím se divně. Test včera neukázal zatím nic. Tak chci ještě chvíli počkat......než to zkusím znova. Máte nějaké zaručené druhy testu? Já zkusila nějaký mamatest za 30 kaček.
15. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.clearblue.com/cz/novy-digitalni-tehotensky-test-clearblue-s-indikatorem-poceti.php
zkus tenhle, jedna holčina od nás z diskuze testovala už 25.DC a ukázal pozitivní výsledek, s tím, že je těhotná 1-2 týdny
15. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocka5 jakou citlivost měl ten mamatest? a nebyl tam ani dušík? kolikátý den cyklu jsi? já mam s mamtestama celkem dobrou zkušenost
15. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se také přidávám...podle tabulek termín 13.11. na gyndu jdu v ponďelí,tak snad bude vše ok :slight_smile:
15. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss ahoj všechny tady doufáme,že to dopadne dobře a budeme mít mimísky a soutěžit,která porodí na magický datum
15. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocka5 taky jsme mamatest,myslím,že je tam stejná spolehlivost,přečetla jsem ty informace k digitálnímu,ale doporučujou když je to negativní zkusit opět,takže mě by stačil mamatest a zkusila bych to za dva dny, protože hcg stoupá po dvou dnech
15. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - vidíš to, jak to bylo jednoduché, máš doma šikulku :slight_smile: To víš, že si pak chtěla ještě hrát, tedy spíš běhat. Celou procházku vydržela vzorně v kočárku, tak se pak potřebovala ještě proběhnout :wink: Takže ty máš takový hrozný sny? Snaž se na to moc nemyslet, i když vím, že je to těžké. Vydrž do kontroly, pak bude určitě lépe.

@martinkka - vítej do klubu :wink:

@kocka5 - mamatest 10 je fajn, hodně citlivý a levný, mám s ním dobrou zkušenost, jak už radila @jolcap pár dní počkej - min 2 - a zkus test znova, držím pěsti, ať něco ukáže

@eviss - super, dálší těhulka, to je fajn, že se nám to tu pěkně rozrůstá

Myslím, že o 11. bude velký boj :wink: :grinning:
Dobrou noc.
15. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vim, ze je jeste brzo se radovat, ale dnes mam pozitivni test, jsem 31 DC.. jenze vcera a predevcirem jsem trochu spinila, tak jsem dost nervozni.. zavolam doktorce, co mi na to rekne

jinak vsem drzim palce, at tady vsichni vydrzime v poradku az do listopadu :wink:
16. bře 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte, zkusila jsem dnes mamatest 10. Nebylo tam nic. Za to mi dnes ráno bylo na blití. Minulé těhu jsem zvracela 7 měsíců non stop. Jsem 38DC. Ale zjistila jsem, že se to má dělat z ranní moči. To jsem neudělala. Co radíte?
16. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocka5 a neni tam ani slabý duch? 38DC by mělo být něco vidět, i když to neděláš z ranní moči. Nebo si zajdi na krev, v laboratoři to stojí asi 250 Kč, odpoledne budeš vědět výsledek a budeš to mít 100%. To, že ti bylo na zvracení může být psychicky,
16. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak jsem se poprvé v klidu vyspala,ale dneska mi to zase dává záhul, šíleně mě píchá na pravém vaječníku a opět jsem měla nahnědlý hlen ,už je teda klid neb jsem z obchodu vyrazila skoro bez nákupu a nevím jestli je to normální to píchání je dost intenzivní a nemůže sedět na židli
16. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap a bylas uz u doktorky? ted jsem prave volala te sve a rikala, ze jsem trochu spinila - a ze pry pokud mne nic neboli, tak je to v poradku.. takze bolesti asi v poradku nejsou, co ja vim :unamused:
16. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ahojky :slight_smile: zavolej do CARu, že máš nahnědlý hlen a že tě píchá na vaječníku, oni ti řeknou, mě takhle moc nepíchá, spíš jen taková ty rychlá křeč, a ten nahnědlý hlen jsi měla už víckrát?
16. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka už jsme napsala no já to mám taky jako křeče jsou jakoby citlivé když mám třeba ovulaci a to špinění jsme neměla jen ted jednorázově, mám prý ležet a brtá léky kdyby něco ozvat se a dorazit nebo zajet na pohotovost
16. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky čekáme jedno miminko dle UZ 6+3tt srdíčko už bylo vidět!! fotečku budu mít až ppři další kontrole a ta je příští týden ve středu :grinning: jsem tak šťastná :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra gratuluju a užívej si to, jdeš takhle brzo za sebou jo a srdíčko bylo vidět?
16. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak uvidíš, odpočívej a kdyby něco tak jeď hned na pohotovost, špinění se může objevit, to nemusí nic znamenat a to píchání může být třeba ještě po té stimulaci
16. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka bylo to jako nudle z nosu fůůůůj, ale už mě nebolí ani moc prsa tak snad je v bříšku vše v pořádku, budu se válet a rozdávat úkoly
16. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek