• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@janakkk - to NeNe tě může potkat i s registrací :wink: :grinning:
15. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis tak to je potom nahouby system....
15. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - já to vím, mě to říkat nemusíš :wink: :grinning: Buď ráda, že u vás nic takového není, o jeden stres míň.
15. dub 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis To je pravda, aspon tady mame o starost min :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - no já taky chtěla ještě do června chodit ,mudra mi ale doporučila být doma,že prej dojíždím a mimís si dal na čas,tak jsem zůstala :slight_smile: Já si vybrala Hořovice je to kousek od Berouna a registrovat se nemusím ale vím o tom,že v Praze se musí .
15. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 Právě taky dojíždím a docela mě to unavuje, tak to musím s doktorkou příště probrat :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adisek se soukromou diskuzí souhlasím :wink:
15. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nejsem moc technický typ,ale nešlo by zamknout tuhle diskuzi,docela jsme si tady na sebe zvykly a bylo by to jednodušší.
Už mě nebaví ta věčná únava a přemlouvání něco udělat, byla jsem nakoupit a nejraději bych šla spát, žaludek trochu zlobí,ale kofola zabírá, o víkendu mám v plánu uklízet tak jsem sama zvědavá jak to dopadne :slight_smile:
15. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 - jo, jo, v Hořovicích se opravdu neregistruje, v červenci se tam chystá rodit kamarádka. Já totiž pocházím od Berouna. A ty jsi přímo z Berouna? Nebo z okolí jako já? Doufám, že už jsem se tě neptala :wink:
15. dub 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - já sice jsem technicky celkem zdatná, ale taky nevím přesně, jak to funguje. Vím jen, že když jsem chodila do "dubňátek" původní diskusi jsme nechaly plavat a jedna holčina založila novou, již uzamčenou.
15. dub 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Mám pocit, že tuhle asi nezamkneme, že se musí založit nová :grinning:
Teď jsem snědla polívčičku a je mi zase dobře:grinning: Holky, já jsem teď na polévkách závislá, můžu je i 3x denně :grinning:
Koukám, že mám celkem kliku, že nejsem z Phy i když tady se registrovat sice nemusíš, ale ta péče :unamused: Vůbec nevím kde budu rodit, ale Kolín to asi nebude. No, uvidíme :wink:
15. dub 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 v Kolíně je narozena polovina příbuzenstva,ale myslím,že když to přijde rychle je to pak jedno kam dorazíš u nás je to taky těžký porodnice nemá dobrou pověst díky vedení nemocnice a hodně holek rodí v jablonci,ale zase by za mnou nikdo moc nepřišel takhle může zuza jít ze školy za mnou a pak domů

navrhuji @epicharis založ novou diskuzi budeš velitelka(proč máš nejvíc dětí) :slight_smile:
15. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap @epicharis To je psina :grinning: prý máš nejvíc dětí, takže budeš matka pluku :grinning: :wink:
15. dub 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 nejlepší předpoklad
15. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Naprostý souhlas :grinning:
15. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap, @evol06 - téda, holky, to mi nedělejte, se tu tlemím jak ten debil :grinning: :grinning: :grinning: Tak matka pluku jsem ještě nebyla. No, je fakt, že máme dobrý základ na Klabzubovu jedenáctku :wink: :grinning: :grinning:
15. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis To teda :grinning: ještě pár ,,střel" a máte super tým :grinning:
15. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Ségra promovala 2004, na Švecovkách bydlela, studovala management zdravotnictví, malá a dlouhý blond vlasy - Maruška....
Jinak já jím od rána jen čokoládu :dizzy_face:
V Klatovech se taky nemusí registrovat do porodnice, tak snad nám ji v rámci jiný stávky nezruší. Letos už to málem tak dopadlo :frowning2:
15. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis tak ti přeju dvě holčičky a máš to jinak je taky ještě matka kráčmerka, to já ráda rozesmívám :slight_smile: když půjdete tímhle tempem můžete postavit babský béčko za Spartu :grinning:
@evol06 takže my dvě jsme ji zvolili a může vymýšlet jak si nás pojmenuje a vezme pod svá křídla
15. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky souhlasím s volbou :slight_smile:
15. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vosinka já myslím,že to je pražská specialita na druhou stranu pokud tě to chytne na nákupu na druhý straně Prahy a je to akutní musí Tě vzít všude, chápu plánnované porody s nějakými komplikacemi co se očekávají,ale jít ve třetím měsíci se zapsat do porodnice hrůza, co když se tam nastěhuješ ve 20tt to pak pojedeš rodit do Ostravy protože si tam bydlela
15. dub 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Tím se myslí osobě jako že tam někdo musí dorazit a vystát si frontu, že už si tam nemůžeš jen zavolat. Jinak tam prý otcové normálně chodí. Ale jinak někde prostě porodit musím. Minule jsem byla v Podolí registrovaná, ale stejně nám říkali, že nás nemusí přijmout pokud bude plno. Tenkrát se rozhodovalo mezi mnou a jednou paní, jednu z nás měli poslat pryč. "Vyhrála" jsem jen díky registraci, ta druhá tam byla dovezená, protože v její porodnici malovali. Prý je nejlepší dojet vlastním autem na poslední chvíli a nenechat se odbýt. Když se totiž necháš odvézt sanitkou tak tě klidně pošlou jinam.
15. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Ne, ale zbydou na tebe Vinohrady :grinning:
15. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama @jolcap No, máte to opravdu náročné :grinning:
15. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama a tam se rodí na patologii nebo co? že tam nikdo nechce
15. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 já ne já pojedu nejblíž a to je Liberec
15. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06, @jolcap - díky za zvolení, jooooo matka Kráčmerka taky není k zahození :wink: Fakt jsme mě pobavily :grinning: Klidně se toho úkolu zhostím, jen musím nejdřív přijít, jak na to. A, že já na to přijdu :wink: Tak sem házejte návrhy názvu diskuze :wink:

@vosinka - takto fakt nevím, ale kdyby byla fotečka, určo bych jí poznala, také jsem studovala management zdravotních služeb :wink: Hlavně, že to s tou porodkou nakonec dopadlo dobře.
15. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis - bydlím kousek od Karlštejna :dizzy_face:
15. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Nevím jestli tam nikdo nechce, každopádně berou bez registrace, takže tam není asi nával, ten tam asi není taky z nějakýho důvodu... zkrátka radši bych rodila jinde :grinning: Přesně tohle si říkají všechny matky a tak se sejdeme ve frontě na Podolí :grinning:
Nemůže se ta zamčená diskuze jmenovat stejně a tím se vlastně jakoby jen přesune? Tady se zamkne a tam vznikne?
15. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 - tak to jsem trubka, protože jsem se tě už ptala, promiň, jsem teď nějakého chabého rozumu :unamused: Ale Hořovice si dost lidí chválí, myslím, že dobrá volba :wink:
15. dub 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek