• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
Holky, na nic nečekám, a vytvářím soukromou skupinu pod stejným názvem "Listopad 2011" Myslím, že je výstižný a není potřeba ho měnit :wink:
15. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama tady byla vyhlášená porodnice a zavřeli jí,protože brala rodičky z Liberce v době kdy se rodilo málo dětí a kámošku chtěli poslat do Prahy protože nebylo nikde místo naštěstí byla v takové fázi,že by porodila někde u Turnova tak si ji tam nechali
Nebo mě napadlo, jestli zakladatelka tohoto tématu ho nemůže přesunout do soukromých.
@medvik
@epicharis - já už ani nevím jestli jsi se ptala :wink: je nás tu hodně a člověk přestává mít přehled :slight_smile: sousedka tam taky rodila a když mi to popisovala ,okamžitě jsem se rozhodla,hlavně to nemáme daleko :dizzy_face:
@cerstvamama - já myslím,že se nedá přesunout musí se vytvořit nové ale nejsem si jistá :-/
15. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - no dojíždějí se fakt maso,hlavně odpolko dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 jojo, to znam, jezdim az vecer, delam 12tky, a mam co delat abych neusnula za volantem :D
15. dub 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se na tom pracuje, jen nevím, co s holkama, které psaly na začátku a teď už se hodně dlouho neozvaly. Jestli je tam dát nebo počkat, zda se ozvou a budou mít zájem do diskuze chodit dál??? Co vy na to?
15. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 - bohužel, ptala :wink: snad se nezlobíš, že taky ztrácím přehled...
15. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis - to víš že nezlobím :wink: a klidně se kdykoliv zeptej :slight_smile:
Nechá se tu odkaz a když budou chtít přijít tak je tam přidáš :wink:
15. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk - 12tky :confused: :fearful: :fearful: tý jo a já brečím po 8,5 hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis - už je hotové soukromé téma :wink: chtělo by to od zakladatelky,nějaký proslov na začátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
15. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka99 - po třetí se snad už ptát nebudu :wink:

Hlásím, že soukromé téma je založené zde: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/listopad-2011-aneb-jak-se-z-nas-stavaji-mamink/.
Musím se přiznat, že jsem neprocházela úplně celou diskuzi, takže kdyby do nově vzniklé soukromé diskuze něměl někdo přístup a přesto by ji chtěl navštěvovat, napiště mi buď sem nebo do IP.
Holky, vy, které jste přispívaly na začátku a nebo vy, které jste přispěly jen jednou, tam nebudete mít přístup. Rozhodně to není tak, že bych vás chtěla vyloučit, jen nevím, jak to s vámi vypadá... Máte-li zájem diskuzi i nadále navštěvovat, ozvěte se mi, prosím, já vás tam přidám. Neberte to nijak osobně, budu ráda, když se dozvím, že jste v pořádku a chcete být v kontaktu :wink:
15. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis a jak se tam dostanu?:D
15. dub 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady definitivně končíme?:slight_smile:
15. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cerstvamama myslim, ze to tak funguje, ze se tahle uzamkne a vytvori se nova, soukroma ;)

Jinak s ta tehu cukrovka souvisi s hormonama, vetsinou po porodu se cukr srovna sam, ja ji teda mela, nic zvlastniho jsem na sobe nepozorovala, byla jsem na diete- ale ikdyz jsem ji stiktne nedodrzovala, hodnoty cukru jsem mela ok, nekdy i nizzsi, musela jsem si doma hladiny kontrolovat...ale nekomu pak hodnoty cukru skacou tak, ze se musi nasadit dieta i inzulin ;)
15. dub 2011 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka Velká gratulace :grinning:, ptala jsi se na ten balíček?
16. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili.21 děkuju :slight_smile: ještě chodim do CARu, tak tam to nemá cenu, dělají mi UTZ pokaždé a nikdy jsem nic neplatila, zeptám se až mě předají mýmu doktorovi
16. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak to je super, moc gratuluji, jen tak dal :slight_smile: :wink: , mě čeká kontrola ve čt, tak snad bude vše oki, jen jsem v pátek trochu špinila, volala jsem na gyndu a tam mi řekli, že už končí, ale že to může být pokud jsem měla dostat měsíčky (a měla), pokud by se to zhoršilo, začala jsem více krvácet, nebo něco, tak hned do nemocnice, tím mě teda neuklidnila, takže jsem se strachovala, ale přešlo to, tak to bude snad v pohodě, jsem hrozný posera :frowning2:(
16. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06
pri prvnim tehu jsem pribrala 25 kg, ale pul roku po jsem byla zpet na svoji vaze, jsem zvedava kolik to bude ted, tolik bych uz nechtela :((
17. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka, @iriskin - holky, vy se za námi nechcete přesunout do zamčené duskuze? Pojďte za námi, chybíte nám :wink:
20. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vám gratuluju k těhu :slight_smile: pěkně si to užívejte strašně rychle to letí -já už mám 3měsíční Nelinku :grinning: Omlouvám se že vám sem lezu -prodávám po mé princezničce věcičky jestli budete mít zájem napište na mi na meil 1.cufinka@seznam.cz -jsou tam i věcičky které se dají obléknout chlapečkům (např džíny) Kupuju věcičky značek Next ,C&A,Mark a Spencer, Tesco :slight_smile: (je tam i zimní kombinézka, věcičky jsou velikost 0-3m
Opatrujte se a pohladte bříška!!! Přeju vám hodně štěstí!!!!!
21. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis ano ano a kam? :slight_smile:
25. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, tez bych se k vam rada pridala, ja mela prvni pozitivni test 3.3 a dnes jsem skoro ve 13tem tydnu :slight_smile:
28. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hafinki ahojky a čeáš první miminko? jinak Tě tady vítám
29. dub 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano čekám první, mimi, je mi 25 a manžel je o 2 roky starší.
29. dub 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hafinki koukala jsem,že jsi z české lípy to máme od sebe docela kousek já bydlím u hrádku nad nisou
29. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hafinki jinak my jsme se přesunuly do zamknutý diskuze,protože si můžeme otevřeněji povídat tak tam skoč za námi epicharis tě přidala a je to diskuse listopad 2011 aneb jak se z nás stávají maminky už se těšíme
29. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek