• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jolcap jen se válej a užívej si to :slight_smile: když ležíš, tak tě to nepíchá?
16. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra gratuluji, jen tak dal!
16. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka nejhorší je to když sedím třeba v autě to píchá hodně moc, ted už je to lepší vzala jsme si i magnézko,aby ty křeče byly menší,kdy to začalo tobě
16. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ano bylo už vidět jak krásně tepe :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra já si to pak přečetla ještě jednou tak to je dobře, já se z toho čekání asi zblázním než uvidím,že je to v pohodě
16. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já se taky málem už zbláznila a jsem hrozně ráda že mě nenechá zase tak dlouho čekat a pozval si mě na příští středu zase :grinning: pak už mě asi předá mé gynekoložce...jo a už mám i neomezené vycházky :grinning:
16. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra já asi zešedivým :grinning:
16. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra a jaký vycházky jsi měla předtim?
16. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@holubice.petra moc Ti gratuluju k srdíčku :wink: :dizzy_face:
16. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no předtím od 11-13 a 15-17hodin :unamused:
16. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra já mám právě 10-12 a 14-16, tak doufam, že pak dostanu taky neomezený
16. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra - moc a moc gratuluji a závidím, samozřejmě jen v dobrém :wink:

Doufám, že tu budeme i nadále tak pěkně přibývat, tímto vítám všechny nově příchozí děvčata.

@jolcap - jen pěkně odpočívej a kdyby to nepřešlo nebo se to zhoršilo, ihned jeď k dr. Raději jet 3krát zbytečně, než jednou pozdě. Drž se, přeji ať to rychle přejde.
16. bře 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis díky ležím a odpočívám, už je to lepší ty křeče docela přešly,ale budu opatrná jsme pěkně vyděšená
16. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Tak držím palečka a tfuj tfuj, kdy to budeš věďet?
16. bře 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra Ahoj Peto a v kolikatem jsi tydne?ja jdu v pondeli na kontrolu poprve, tak jsem zvedava, taky bych chtela aby uz bylo videt :slight_smile:
16. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss až za 14 dní, se zblázním to čekání je nejhorší
16. bře 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - chápu, že jsi vyděšená, jen se snaž být co nejvíc v klidu a v pohodě. Jednoduchá rada, která je bohužel hůře proveditelná...

@eviss - myslím, že příští týden už by teoreticky být vidět mohlo, ale moc se na to neupínej, abys nebyla zklamaná, v žádném případě by to neznamenalo nic špatného, jen že jsi otěhotněla trošku později, neboj, určitě bude vše o.k. Tuším, že srdíčko má být vidět nejpozději do 9tt, obvydle 7-8tt už je vidět. Rovněž záleží na kvalitě ultrazvuku, kterým tě bude dr. vyšetřovat...
16. bře 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis říkám si,že se to stává jen bych asi nejraději mazala na utz,že je tam v pořádku,ale srdíčko by ještě nebylo vidět, nějak to zvládnu musím
co prcek byli jste venku? tady u nás je ošklivo a začalo pršet tak mě není líto zítra celej den proležím u filmů
16. bře 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - no, jestli by tě utz uklidnil, třeba i bez srdíčka, tak si zajeď na pohotovost, řekni, že máš ty bolesti, co máš a oni ti určo utz udělají, ale máš pravdu, že bez srdíčka to není ono. Určitě to zvládneš, přesně jak píšeš, musíš :wink: Já se také už nemůžu dočkat, také se bojím. Nakonec jsme venku nebyly, protože ta naše Šípková Růženka spinkala do půl třetí, pak než se napapala bylo po třetí a pak začalo pršet... Co bych dala za den prolenošený u filmů :dizzy_face: Jen si to uživej. S mimčem to nehrozí :wink: :grinning:
16. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis je to všechno o čekání na dorbý zprávy, kdy jdeš k doktorovi a na utz
když bude nějakej problém dojedu tam, pokud vím tak v nemocnici je doktorka z CARu a ta si mě pamatuje takže by byla asi v pohodě
16. bře 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - to mi povídej, také mě to čekání zmáhá
16. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis a jak dlouho jsi těhu, vám se to povedlo doma vid?
16. bře 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to verim,ale neboj urcite to bude ok,kolik ti davali vajicek 2?
16. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss jj dvě chtěla jsem to tak, musím věřit,že jsem se jen včera přetáhla s pomocí chlapovi
16. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap a tebe neco boli?Kamaradka take nechaladat dve a obe se chytli a ma krasnyho kluka a holku :slight_smile:
16. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss chytli mě vaječníky a zašpinila jsem, tak jsem dostala strach
16. bře 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jejej a volala jsi radeji doktorce?jak dlouho se snazis o miminko?
16. bře 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - jo, jo, my patříme k těm šťastnějším párům, kterým se zdařilo doma, opět napoprvé
16. bře 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - jo a měla bých být 5+6
16. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek