• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@eviss snažili jsme se rok a půl, jo volala mám odpočívat a nic nedělat
16. bře 2011 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis tak to jsi o den mín než já,jo je to lepší když to jde doma a pak aby to jen dobře dopadlo s mimískem
16. bře 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviss no dle poslední ms 7 ale dle uz 6+3tt
16. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra po IVF se to nepočítá od poslední MS, to nesedí, v den punkce jsi 2tt+0, řikal mi to minule doktor
16. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka no mě dneska říkal že se počítají týdny od ET+dva týdny...což mě tedy vychází od poslední MS, když mi dělali 14 den od poslední MS ET.
16. bře 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra mně to řikali od punkce, protože v den punkce dojde k oplodnění a zdá se mi to logický, ale stejně je podstatný utz, tak je jedno nějaký den sem nebo tam :slight_smile:
16. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka máš pravdu je mi to jedno hlavně že srdíčko bylo vidět a je vše v pořádku....
16. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap tyk se setri!!To bude v poradku
16. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviss musí čekáme tady na něj a co ty už jsi byla u doktora?
16. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap Az v pondeli,ale uz jsem nedockava..doufam ze se na utz neco ukaze :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviss bych nejraději zejtra ukecala doktora na utz abych to viděla, ty nejsi po ivf vid?
16. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap tak si tam zítra zajdi, řekni, že tě pořád bolí břicho a oni ti utz udělají
16. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka no uvidím jak to ráno se mnou bude
16. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap Nejsem,ale pokud by jsi neco potrebovala zeptat, tak klidne pisni, zeptam se te sousedky co je :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviss ne jen jsem zvědavá :grinning:
16. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holčiny, jsem se včera nestihla ani rozloučit. Na poslední chvíli jsme se totiž rozhodli, že půjdeme na koncert oblíbené kapely. Bohužel nebo možná naštěstí bylo vyprodáno... Vlezla jsem totiž jen do vchodu a bylo mi ihned na omdlení, rozdýchávala jsem to až domů. No, my s tím tak trochu počítali, proto jsme ani nekupovali lístky v předprodeji.
@jolcap - přesně jak píšeš, doma je to asi příjemnější :wink: a navíc otěhotnění je jen první malinkatý krůček... Asi bych to udělala tak, jak radí @eviss, řekni jim o těch křečích a oni ti s nějvětší pravděpodobností utz udělají
@holubice.petra - je pravda, že jeden den sem, jeden den tam nehraje vůbec roli. Navíc Anežka byla ze začátku také cca o týden menší než podle MS a už při screeningu ukázkově odpovídala a pak jsem rodila 40+3. Hlavní je, že srdíčko bije.
17. bře 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis jo jo to je pravda jsem moc šťastná :grinning: akorát mi přijde že mi je každý den čím dál hůř (je mo zle od žaludku) doktor se včera smál že alespoň vím že jsem těhotná, ale nemuselo by to být tak dramatické :wink: budím se i v noci...snad to časem přejde...mé mamce totiž bylo nevolno celé těhotenství.. :sunglasses:
17. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis tak dneska mi vůbec nic není,nic nebolí po špinění ani památka, tak budu odpočívat a uvidíme, jinak ten divnej pocit v obchodech mám taky,začne se mi motat hlava a je mi divně

@holubice.petra no tak to máš veselý,ale třeba to přejde zkus nějaký trik, třeba sušenka, nebo pití mě dělá dobře čerstvý vzduch, tobě ty nevolnosti začali až ted vid
17. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap no mě nic právě nepomáhá občas ten vzduch to mi manža třeba v jednu ráno větrá v ložnici :slight_smile: začalo mě to už minulý týden ale nějak se to zhoršuje...jo docela si užívám ještě že jsem na kontrolce v práci bych to asi fakt nezvládla...
17. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra ono to musí odeznít, už v minulosti vymýšlely léky na tohle a vždycky to dopadlo špatně,nezbývá nám nic jiného než to přežít, jo taky jsem docela ráda,že jsem doma je to klidnější,ale už se nemohu dočkat kontroly abych měla klid,ale dneska je mi fajn
17. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap to je dobře že ti je už dobře ale kdyby něco tak si opravdu dojdi k doktorovi jak ti radily holky....jo nic na ty nevolnosti není jen ty lízátka ze zázvorem ale ty mi vůbec nejedou jsou tak strašně sladký :zipper_mouth: tak si občas dávám zázvorový čaj ale ten mi taky už leze krkem...no nic prostě to nechám být a přežiji to :grinning: zažila jsem už i snad horší věci :sunglasses:
17. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra kdyby se to opakovalo tak si dojdu i pro klid duše, možná že to fakt je jak se roztahuje děloha a povolují šlachy a vazy,přeci jen moje tělo to nezažilo 12 let, já neveřím ani na ty lízátka je to podle mě placebo, jo vydržíme všechno
17. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
už jsem vás komplet dočetla a pořád váhám,zda se přidat. nejspíš budu patřit také do listopadu. jen se bojím,mám mnohé špatné zkušenosti.
Mám za sebou 4IVF a z toho mám jednu dceru a za sebou 2 ZT.
Ted se stal zázrak a povedlo se přirozeně. Dr si mě hlídá,tak pořád chodím na krev jestli dobře roste hcg a v pondělí jdu na UZ.
Říkám si,jak to má dopadnout,tak to dopadne,já to neovlivním,ale stres to je. Jěště že chodím do práce a nemám tolik času na to myslet.
17. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra Me bylo pri prvnim spatne cca 4m. a to jsem teda bliba kudy chodila, desny :D...
17. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko ahojky vítej mezi námi i já mám zasebou ZT neboj se teď to určitě vyjde :grinning: je přeci plodný rok zajíce :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviss no kdybych se alespoň vyzvracela ale sotva doběhnu na záchod tak nic... :sunglasses:
17. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra
@sslunicko jo říká se ,že letos bude hodně těhotných a hodně dětí, jinak musí to dobře dopadnout, jak to tady slyším za pár let bude ivf přirozená metoda otěhotnění :grinning:
17. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra je pravda,že plodnému roku zajíce jsem fakt věřila a ono to vyšlo :grinning:
17. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap to máš pravdu. když jsem v roce 2005 šla na první IVF,tak jsem nikoho kolem neznala a dnes?
je to opravdu každý 4.pár.
17. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko no akdyž to šlo přirozeně tak určitě to mimi chce na svět,přeci by se neoplodňovaůlo kdyby nechtělo :grinning:
17. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek