• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@sslunicko ahojky, drzim moc palecky, aby bylo vse ok!!
17. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@holubice.petra no ja mela jen stavy a pak jsem prisla na to, ze je lepsi jit hned po ranu na lacno.
17. bře 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja mam nejaky nafoukly bricho,nevim jestli je to normalni,ale na 6tt se mito moc nezda :unamused:
17. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviss a co prdíky nemáš, já tedy šílený :grinning:
17. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky děkuju za podporu. také si říkám,že když se stal zázrak,tak snad to vyjde.
17. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko musí to vyjít včera mi to zrovna říkal chlap,že to musí být v pořádku
17. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap prave,ze ani ne
17. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap mě ten můj také pořád uklidnuje. já byla ve stresu před každýma výsledkama krve,ale zatím to roste krásně,tak snad bude v pondělí na UZ něco vidět.
17. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviss no já jsem docela tlustoučká takže na mě to nebude snad dlouho vidět a taky po hormonech už jsi nateklá, já teda mám prdy jako blázen a když to chci zadržet bolí z toho břicho

@sslunicko když roste podle tabulek je to dobrý, taky bych pro klid duše chodila nejraději denně na kontrolu,ale musím počkat ono to uteče,zatím se všechno povedlo i když jsem se strachovala a měla záložní plány
17. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap ty jsi po IVF?
17. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
17. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap a to je tvoje první ivf?
17. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko jo a doufám,že poslední takhle jsme si to nepředstavovala jen nervy nervy a zase nervy,chtěla bych si to užívat hýčkat se a ne se pořád bát jestli se něco nezvrtne nebo nestane
17. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap neboj se, ted už to bude jen dobré. největší nervy jsou od ET do testu,alespon pro mě byly.
17. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko já měla nervy od OPU šla jsme krok po kroku a když mi řekli,že jsem těhu byla jsem štastná pak mě zarazilo kolik holek se nedočkalo srdíčka nebo potratilo a byla jsem tam kde předtím
17. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap to se může stát i po přirozeném iotěhotnění. nesmíme na to myslet.
když už jsem to zažila 2x,tak je to těžké,ale snažím se.

práce mě dost zaměstná + pak malá doma a práce kolem domu a jěště manželovi papíry.
17. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko nejhorší je,že mě tohle nikdy nenapadlo já otěhotněla hned a ne jednou a okolnosti mě vedli k tomu,že jsem šla na přerušení, nechtěla jsem dítko přes tělísko,takže to že jsem musela na ivf byl pro mě šok
17. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko - vítej mezi nás a věř, jako my všechny tady, že bude vše o.k. No, my jsme z těch šťastnějších párů, které s otěhotněním problém nemá vůbec žádný. Pomalu ani nevíme, jak k tomu dojde :wink: :grinning: :grinning: To si dělám prču.

@jolcap - holka neblázni, dočkáš se lepších časů, stresu bude méně a méně. Myslím, že jsem někde četla, že když je ženská těhotná po více jak 10 letech od prvního těhotenství, že se tělo chová stejně jako poprvé, takže ty tvoje křeče můžou být opravdu ze zvětšování té dělohy a povolování vazů. My, co to máme po roce, to máme asi mnohem jednodušší, jen skovat to bude u mě fakt fuška. Už teď mám bříško téměř stejně velké jako minule v 18tt :sweat_smile: Už jsem začala i dokumentovat a pak to pro legraci dám dohromady, jaký to byl rozdíl. Musíš také počítat s tím, že když jsi byla poprvé těhotná, tvoje tělo bylo o více jak 14 let mladší...
17. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis já doufám že to bude lepší nechci se takhle bát,ale s tím máš pravdu v CARu mě doktorka hned řekla na minulý těhu zapomeňte tohle je poprvé i když prý nějaké výhody jsou, no jo vy co to máte do dvou tří let tak tělo si pamatuje co se má dít
17. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap - bohužel si to pamatuje nejen tělo :wink: Možná u prvního těhotenství bylo lepší, že člověk moc nevěděl, co čeho jde... :sweat_smile:
Anežka spinká, tak mám chvilku času. Mám téměř vařeno, tak čekám až se manžel přijede naobědvat. Jsem zvědavá, jestli vyrazíme odpo alespoň na chviličku ven, tady celkem dost prší. Snad se to počasí umoudří.
17. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis no taky si říkám nebyl net a doktor ti o rizicích řekl jen když se tě týkala, tady je taky hnusně prší je mlha,ale půjdu aspoň pro rohlíky, manža chodí na jídlo domů to se má :grinning:
17. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojte holky, vypadá to, že budu patřit mezi Vás. Ještě nemám nic potvrzené dr, tak to nechci zakřiknout :frowning2: Termín bych měla mít 6.11. a k doktorce jdu až 28.3., to už budu v 9 týdnu.
17. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap - to je přesně ono, člověk se nemusel tolik stresovat. Ona přemíra informací je spíš na škodu... Také půjdem alespoň na chviličku, až se dítko vzbudí. No, manžel je totiž po delší době v práci. Byl, je a bude celý život nemocný. Je to tady takové smutné, už jsme si zvykli být nepřetržitě spolu. Byli jsme spolu doma něco přes rok, pak chodil pár měsíců do práce a teď už byl zase asi 2 měsíce doma. Je to hrozné mít doma nemocného chlapa, ale stejně ho miluju :sweat_smile:

@rritulka - vítej, takových je nás tady více :wink: Mě vychází termín na 10. 11. a k dr. jdu 25., tak se ničeho neboj, alespoň bude stdíčko vidět hned :wink:
17. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis jééé sladká nevědomost, tak to jste si ted vzácnejší vid,ale prostě to k němu patří

17. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap - no, on šel dne prvně :wink: :grinning: :grinning: Stýská se mi, ale na druhou stranu tu mám naprostej klid :sweat_smile: Tak to má být...
17. bře 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis to znám můj chlap jezdí na montáže když je pryč šíleně se na sebe těšíme a ted už je doma od vánoc a já se těším až odjede, taky mám pak čas na sebe zuzku kámošky a tak, když je doma jsem v podstatě hlavně spolu
17. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap - máme to naprosto stejné, když není doma stýská se mi, když je doma moc dlouho, leze mi na nervy :wink: To přeháním :dizzy_face:
17. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@epicharis ne vím jak to myslíš, nic pak nedělám a jsem s ním a vadí mi to, nemluvě o tom,že občas se chci fakt koukat na nějaký ženský pitominy a to nesnese
17. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap to ja prave taky,ale kamaradka rikala,ze naopak je to videt intenzivnejs :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviss jééé jsem nějaká zmatená co máš na mysli, to bříško?
17. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek