• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jolcap jojo :slight_smile:
17. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss já ti nevím, když jsem čekala zuzku nikdo to nepoznal až někde do sedmýho měsíce, naopak mamka říká,že se to pozná na očích jsou skelné
17. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, asi k vam budu take patrit. termin mi vychazi 12.11.. U Dr. jsem jeste nebyla, tak mam take jeste obavy. Bylo by to uz nase druhe mimi.
17. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss ja mam bricho desne nafoukle, ani nejde zatahnout, vetry to nejsou, bud mi v druhem tehotenstvi fakt bricho roste rychleji, nebo jsem za 3 tydny silene ztloustla.
17. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviss, @jolcap, @dahla - s tím bříškem asi hodně záleží na postavě, také mi však přijde, že na to aby bříško rostlo je brzy, ale mám pocit, že mě už také roste. U mě je to také asi tím, že když jsem čekala Anýska, neměla jsem na břiše špek vůbec žádný, po Anežce mi tam zůstal takový malý polštářek, tak to bříško holt vykoukne dříve. Mě přijde, že jsem si toho bříška ani moc neužila... furt nic, nic, pak chvíli pupík a pak mega pupek... Fakt jsem zvědavá, kdy mě kdo prokoukne :sweat_smile:

@dahla - vítej mezi nás, obavy máme všechny, ale věřme, že bude vše o.k., koukám, že jsi tady na koníkovi úplně nová, viď?
17. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis jo jo, jsem tu nova, driv jsem se jen divala na fotky novorozenatek a na rostouci briska. S tim briskem mas asi pravdu. Ja mam od prvniho tehotenstvi 20 kg navrch, tak uz je to jine nez predtim. V prvnim tehotenstvi na mne nebylo do 6. mesice nic videt. Mam dost dlouhy trup, nejak se tam mrska (Zojinka) schovala. :grinning:
17. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uz vas chvili ctu, ale taky jsem se bala pridat, toz ted a hlavne proto, ze jsem utrapena. Bylo to tak - počali jsme, pak jsem hned dostala zanet mocaku, atb pro tehotne (nastesti), ale ted mi zas neco nasli v moci (pry jeste nejaka bakterie -uz nechci dalsi atb!!!), zitra budou presne vysledky, tak jsem jak na jehlach, jsou to dva dny od doby, co vim, ze jsem tehotna. V prosinci jsem potratila v 9tt..
17. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis mě se na podzim stávalo, že se mě klienti ptali kdy se mi to narodí to byl šok když jsem jim odpověděla,že jsem jenom tlustá
17. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu k vám? :slight_smile:
17. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - máme to podobné, také na mě nebylo dlouho nic vidět, jsem vysoká, tak jsem to také přisuzovala tomu, že se tam Anežka prostě nějak "rozprostřela" :wink: Máš 20kg navrch? A kolik jsi celkově přibrala, jestli se můžu zeptat. Já přibrala 17kg a naštěstí mi zůstalo tak kilíčko. Jsem zvědavá jak to půjde teď...

@jitas - vítej mezi námi, to je trápení s těmi antibiotiky, ale když jsou vhodné pro těhotné, tak by se určitě nic stát nemělo, zkus to brát tak, že ty bakterie mohou být pro miminko nebezpečnější než antibiotika. Určitě se ozvi, jak jsi dopadla. Já potratila v září v 10tt, drž se.

@jolcap - každá jsme nějaká :wink: tak teď už budeš mít alespoň termín :grinning: Já to měla opačně, všichni mi říkali, jestli jsem se nespletla a jsem fakt těhotná... také to mělo své nevýhody, třeba v metru, tramvaji, tak ráda bych si třeba sedla, páč se mi dělalo a délá fakt na omdlení a vysvětluj někomu, že jsi těhotná, když na tobě není nic vidět...

@myska84 - to víš, že se k nám můžeš přidat :slight_smile:
18. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis to znám u zuzky jsem to měla stejný ve 20 týdnu jsem byla ve španělsku a nikdo neveřil,že jsem těhu a protoýe jsem předtím dost zhubla moc mi to slušelo a když jsem jela do porodnice tramvají nikdo mě nepustil sednout a proč když jsme vypadala normálně
18. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný i když upršený pátek.
Venku je pořádná zima,ale naštěstí mám v kanclu teplíčko.
18. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - taky dobrý :slight_smile: To já když jela na kontrolu do porodky, cca 2 týdny před porodem, pupík už jsem měla fakt pěkný (fotky mám ve fotoblogu, kdyby tě to zajímalo :wink: ), stála jsem nad chlapem, ten zíral před sebe, pak se na mě otočila paní, co seděla před ním, hned se zvedala a ještě se mi omlouvala, že si nevšimla dříve, pak se na mě podíval ten chlap, a že prý si také nevšiml... :angry: Ale jinak vstávaly i babči o hůlkách, to mi bylo až trapně. A teď s kočárem se mi také nestalo, že by mi někdo nepomohl, lidé přece jen nejsou tak špatní :wink:

@sslunicko - fakt nic moc to počasí, co děláš, jestli se můžu zeptat. Já pracovala u stavební firmy ve finančním oddělení. Moc mě to bavilo, ale vrátit se tam bohužel asi nebudu moct, z časových důvodů :frowning2:
18. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy holky, teď jsem se podívala na ty svoje fotky a s hrůzou jsem zjistila, že teď už mám bříško jako ve 20tt :sweat_smile: To jsem tedy zvědavá, jak dopadnu...
18. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis no já měla bolesti asi po sedmi minutách a ten kluk co seděl pode mnou nehnul ani brvou tak ségra začala na něj křičet at mě pustí sednout protože mám bolesti, já moc mhd nejezdila raději jsem chodila s kočárkem pěšky i když to bylo dál,ale někdy mi nechtěl nikdo pomoct všichni běhali na druhou stranu :grinning:
18. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis Já dělám na pile :slight_smile:
18. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - tak to je fakt ještě lepší :unamused: Tys fakt jela rodit mhdéčkem? To jsi teda dobrá, klobouk dolů. Také moc mhd nejezdím, raději chodím pěšky, vždy jsem raději chodila pěšky. A když už občas jedu, většinou se někdo nabídne úplně sám, aniž bych si musela říkat. Teď určitě budeš mít lepší zkušenosti:wink:

@sslunicko - jéééé, tak na pile, vždy když slyším slovo pila, představím si krásnou vůni řezaného dřeva...
18. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis jo jela, hlídala mě ségra a už od večera chtěla volat sanitku, já čekala až budou bolesti tak po pěti minutách,ale celou noc byli po osmi a měla jsem na ráno domluvený vyvolání porodu, no a ráno jsem jí zakázala volat,že to zvládneme a doktor mi říkal, rpoč jsem nepřijela už v noci, no a já že jsem nechtěla otravovat, fakt jsem hodná
18. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis to máš pravdu,takhle to tady opravdu voní,ale já to z 90% necítím,jak jsem v tom pořád. :grinning:
18. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se přidávám, test vyšel 7.3., a 21.3. mám první prohlídku :slight_smile:, jinak mám taky občas bolesti jako před menstruací, tak snad je to tak ok :slight_smile:.
18. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca82 vítám tě tady a přeji všechno v pořádku, to se máš v pondělí budeš vědět víc
18. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky prosím vás nevíte jak to je s pracovní neschopností a cestováním do zahraničí?? potřebovala bych zjistit jestli můžu jet do zahraničí když jsem na nemocenské a mám neomezené vycházky....
18. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra já bych se zeptala doktora oni to vědí, za jedno by si to měla říct na gyndě,aby ti poradili co a jak, kams e chystáš mamino?
18. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap - my vyráželi když byly kontrakce po pěti minutách, a když jsme dorazili do porodnice byly po cca 3 minutách. Myslím, že jet dřív je zbytečné, ale kdybych měla kontrakce celou noc, asi bych to do rána nevydržela. Mě to chytlo až ve 3hod v noci, ráno v 8hod jsme jeli a v půl jedné byla Anežka na světě. Jsi fakt hodná, že jsi nechtěla otravovat ani toho pána v mhd :wink: :grinning:

@sslunicko - to je jasný, že když jsi tam celý den, už to ani necítíš, což je strašná škoda, já tu vůni miluju, i když já jsem trošku magor, voní mi i benzín :wink:

@verca82 - rovněž tě vítám mezi námi a přeji, ať se v pondělí dozvíš jen a jen dobré zprávy. Já jdu na kontrolu až v pátek a těším se i bojím zároveň. Bolesti jako na MS jsou naprosto normální. Neboj, měly či máme je občas všechny :wink:
18. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra - bohužel rovněž neporadím, dr se můžeš zeptat, ale pochybuji, že to bude vědět, spíš bych se zeptala na ČSSZ - české zprávě sociálního zabezpečení, která ti nemocenskou vyplácí, tam by to nějaká "baba" měla určo vědět. A také jsem zvědavá, kam se chystáš :wink:
18. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis já to měla vůbec veselý, byla jsem po termínu týden a můj doky chtěl vyvolat porod už v pondělí,ale jen mě vyšetřili s tím že je vše v pořádku a připraveno,ale neměli na mě čas tak rpý at přijdu druhý den v sedm ráno, jenže píchli mi vodu a od večera jsem měla kontrakce,když jsem jela do porodnice tak už 12 hodin a zuza se narodila až za dalších 12 hodin císařem
18. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap @epicharis no teď hned ještě nikam ale v dubnu jede manža do Itálie a v červnu do Norska tak jsem přemýšlela že bych jela taky...no uvidíme :grinning:
18. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra no tak vejletit se ti chce,určo se domluv v poradně, pamatuju se jaký jsem dostala rady já k moři a po návratu druhý den na kontrolu i když neměl těhule :grinning:
18. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no uvidíme jak to všechno vůbec bude...jestli mi bude špatně tak raději zůstanu doma...dneska mi je ale nějak podezřele dobře a už jsem zase z toho nevozní :unamused: tak já fakt už nevím ale fakt mi už všechno leze na mozek :sunglasses:
18. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra jo přesně jsem na palici když mi něco je a když není tak taky šílím fakt je to šílený chtěla b\ch přijít na to,že jsem těhu až tak v 11 týdnu a byla bych v pohodě,takhle se pozoruju a hlídám
18. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek