• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v listopadu 2011. Najde se tu někdo?

8. března 2012 
@jolcap - tý brďo, to je jak z hororu, to snad ani není možný... 24 hodin kontrakcí a nakonec císař, to bych chcípla. To už se snad neděje, ne? To na mě by si s píchnutím vody nepřišly... jakmile mi jí totiž píchli, začala jsem rodit :sweat_smile:

@holubice.petra - fakt si to zjisti, za zeptání nic nedáš, a když ti bude dobře, klidně s manžou vyraž. Mě teď bývá pravidelně šoufl večer, je mi mdlo až na zvracení, ani jsem včera nevečeřela a raději to zaspala. To je normální, že když je ti špatně, chceš, aby ti bylo lépe, a když je ti zas dobře, tak se bojíš aby bylo vše o.k. :wink:
18. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis jenže to,že mi napíchli vodu nevěděli, no nevím vyřádili se na mě teda pěkně
18. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis jj, taky si myslim, tim vic jsem nervozni, protoze mi zas nejakenasli v moci a k mudr jdu az v pondeli... sedim v posteli a prolivam se cajem:slight_smile:)))
18. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neni mozne - v Praze, skoro na jare snezi...:frowning2:((((((((((((((( Preju vam hezky den a nohy v teple :grinning:
18. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ahojky,také bych chtěla vyrazit v květnu pryč.
jela bych už na velikonoce,ale to byxch se bála,tak v tom květnu do chorvatska,ale nebudu moci jezdit na lodi.
18. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dnes byli u dr., vse je zatim v poradku, mame uz srdicko, tak se mi trosku ulevilo :dizzy_face:
18. bře 2011 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas - neboj, určitě bude vše o.k., přeléčí se to a bude :wink: Odkud z Prahy jsi, jestli se můžu zeptat? Fakt síla to počasí. Jsem byla ráda, že se odpo trošku uklidnilo a my mohly s Anežkou vyrazit na procházku.

My chceme jet jen po Čechách do Jizerek na přelomu dubna května. K moři to myslím s ročním dítkem a pupíkem nemá naprosto cenu a Jizerky jsou pro kočár a pěší turistiku jako dělané. Nám se tam strašně líbí.

@adisek - veliká gratulace, také už se moc těším a bojím zároveň. Kdy jdeš na další kontrolu?
18. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis tak já mám hory jen na zimu na lyžovačku,ale léto musí být s bazénem na zahradě nebo mořem. do chorvatska jezdíme tak 4x do roka. malá už se nemůže dočkat a já také. jaro je tam nádherné,žádní turisti,jěště zelená tráva, kvetoucí oleandry,..............
18. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adisek gratuluju a závidím :slight_smile:
18. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis priste jdu 30.3., ale asi jen pro tehu prukajdu, jestli jsem to dobre pochopila a pak 13.4. na odbery na NT screening
18. bře 2011 ve 22:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko - tak to já bych se zas u moře ukousala nudou, v Čechách se vlastně nekoupu vůbec, protože je na mě většinou zima :sweat_smile:, ale jezdit někam "mimo" hlavní sezónu, tomu rozumím, my právě na ty hory jezdíme duben - květen a pak až září - říjen, to je naprostá paráda, také žádní lidé, všude klid a mír :wink: Navíc Jizerky jsou s kočárem naprosto v klidu. Ale každý jsme jiný a každému vyhovuje něco jiného, bylo by smutné a příšerné, kdybychom se všichni rekreovali na jednom místě :wink: :dizzy_face:

@adisek - to je fajn, že už bude příště průkazka, já právě počítám, že když teď půjdu k dr, a bude-li tedy vše v pořádku, dá mi také hned žádanku na screening, moje dr posílá automaticky k Apolináři a tam se musí člověk obědnat hodně brzy.
19. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla... Přeji příjemný, i když zamračený víkend všem :wink:
19. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis ja jsem v tehotenstvi pribrala taky 17 kg, po porodu jsem sice asi 5 kg zhubla, ale to jsem zase do vanoc nabrala zpatky. Mela jsem pred tehotenstvim dost pohybove narocne zamestnani, a jakmile jsem nemela pohyb, tak to slo nahoru.
19. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@epicharis bydlime v Kunraticich ted. A ty?

Jinak k pribirani - ja minule pribrala 21kg!!! Mela jsem 81 kg, vic nez manzel:slight_smile:))))))) nebo spis :angry:

@adisek taky gratulace, to je pohoda byt uz 8 tt:slight_smile:) chci taky, je des to cekani.
19. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas no pohoda zrovna ne, clovek nikdy nevi, co ho muze potkat i pozdeji...a tak preju nam vsem tady, at to dotahneme do zdarneho konce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. bře 2011 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - to je jasné, jakmile je tělo zvyklé na pohyb a vezme mu-li ho člověk, váha letí nahoru, proto já nedělám nic :dizzy_face: , tedy necvičím ani nic podobného, jen strašně ráda chodím pěšky, chodím hodně rychle i s kočárkem :wink: Nejsem si jistá, zda jsem to už nepsala... půl roku po porodu jsem byla na své původní váze, a od té doby mi to tak nějak lítá, 2 kilíčka sem 2 tam :sweat_smile:

@jitas - my bydlíme ve Střešovicích. Čoveče v Kunraticích jsem snad nikdy nebyla. Znám je jen z písničky od Tří sester :wink: :grinning: Já skončila s váhou na 79kg a taky už jsem se s ní začala hooodně přibližovat manželovi.

Já opět trpím nechutenstvím, nemám na nic chuť. Dnes jsem vařila oběd, dala si talíř polévky, pak se koukla na druhé a myslela jsem, že vrhnu, při pocitu, že bych do sebe měla ještě něco nasoukat... A jak je vám holky?

@adisek - k přání se připojuji :slight_smile:
19. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásnou neděli. My včera absolvovali 1.jarní pout tady u nás. Počasí docela přálo,tak si to malá užila.
Pak šla spát k babičce s dědou a my šli s kamarádem na večeři,moc jsme si pošmákli. Ted manžel jěště spí a já už jsem dole v obýváku u zatopeného krbu,koukám na tv a šmejdím po netu.

20. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se cítím? úplně normálně a jsem z toho pěkně nervozní.
20. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se citim divne ted porad, porad me poboliva podbrisek a dneska rano me zacala brnet dlan a brni a brni, tak bud to je vedlejsi ucinek Euthyroxu co jsem zacala brat na stitnou zlazu nebo malo horciku, tak cekam, az se mi vzbudi mala a vezmu si horcik a pak uvidim, jestli to prejde..
20. bře 2011 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tady všem maminám :slight_smile: Jsem těhotná po třetí a nečekaně. Prvotní šok vystřídala radost a taky obavy. Doufám, že se nic nepokazí a všechny to zvládneme se zdravýma mimčama. :wink:
20. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máme pri nedeli?Normalne mi nedele vadi, ale dnes se uz nemuzu dockat pondeli :grinning: ..Jdu na prvni vysetreni a snad uvidim neco i na UTZ :slight_smile: ..
20. bře 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla tak to jsem rada, ze v tom nejsem sama, dneska jsem proste nemohla ani poradne dopnout kalhoty :(...Nevim jako co je, co budu nosit, kdyz uz ted se sotva vejdu do svych
20. bře 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem u dr,10.3. To jsem byla 5+2tt. No a ještě netlouklo srdíčko,tak mám docela strach. Na kontrolu jdu až 1.4. A to je dlouhá doba na čekání. Přeci jen jsem starší a riziko je velký. Jste na tom tady některá :frowning2: podobně?
20. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ja se citim taky uplne v pohode, az na to, ze mam chute a zravku a nabiram uz ted a to jsem na zacatku:frowning2:, to bude jak minule, zas 100 KG NAVIC:frowning2:.

@niimue3 vitej, to musi byt pekny sok, teda:slight_smile: ale manzel taky rikal, ze si pozdeji poridime jeste jedno, bez deti to neni ono:slight_smile:

Koukame na smouly, co vy?
20. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas ja jsem taky uplne v pohode, ke vsemu mam taky zravou. Tkze se muci hlady, dala jsem si predsevzeti ze vyhledem ke svemu BMI muzu nabrat jen 7 kg, tak jsem zvedava, jak se mi to podari.

@sslunicko nebud nervozni, to nic neznamena, prvni tehotenstvi mi nebylo vubec nic, uplne v pohode, jeste jsem mela obrovske chute, uz od zacatku. Negativum ovsem bylo, ze jsem nabrala 17 kg a jak jsem byla rozezrana, vlastne mi ty kila zustaly a mimco naprosto v pohode. Zdrava holka. A ted je mi zase stejne dobre.
20. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
V patek jsem byla na UZ byla videt zatim jen bublina s teckou, ale aspon to mam potvrzeny. On muj gynekolog nema moc dobrej UZ. Pri Z|ojince bylo videt srdicko uz v 6. tt. Delala mi ho tehdy kamaradka v praci (jsem totiz porodni baba). Tentokrat ehcci, aby to zatim nekdo v praci vedel, tak se musim spolehat jen na sveho gynekologa. Na kontrolu jdu az za mesic, takze se bude zase cekat.......Devcata, chce to pozitivni mysleni, zbytecne se nestrachovat a myslet na to, ze vsechno samozrejme dobre dopadne a pak se to tak stane, jak rika moje mama. Takze se tesme, jak si budeme v listopadu posilat fotecky nasich cerstvych drobecku.
20. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holčiny,

@sslunicko - to fakt nemusí nic znamenat, hlavu vzhůru, vše bude o.k., věř tomu, já tomu také věřím :wink: Je pravda, že já jsem tentokrát o chlup klidnější, protože toto těhotenství mi strašně moc připomíná těhotenství s Anežku a ne to nevydařené...
@niimue3 - ty budeš mít leháro, dva velcí pomocníci k ruce :wink: V 5+2 je ještě na srdíčko dost brzy, takže příště už stopro bude, navíc kdyby se dr něco nezdálo, pozval/a by si tě dříve. A kolik ti je, jestli se můžu zeptat? Já jdu na první kontrolu teď v pátek a je ve mě už teď malinkatá dušička.

@eviss - zítra dej určitě vědět, jak jsi dopadla, no s těmi kalhotami... já je sice ještě dopnu, hodně díky tomu, že jsou to všechno bokovky :sweat_smile: :grinning: Naštěstí jsem minulé těhu nakoupila několikatery těhotenské kalhoty, sukni, šaty, tak až mi prostě nebude normání oblečení, jdu hned do těhotenského, to je tak pohodlné :dizzy_face: :grinning:

@jitas - tak šmoulové naší malou ještě neberou, jak už jsem psala, já zatím nenabírám ale ani nehubnu, raději se však nevážím :stuck_out_tongue_closed_eyes: My také chceme 3 dítka, jen si musíme trošku hejbnout, protože jsem si řekla, že po pětatřiceti nerodím :dizzy_face:

@dahla - také jsem si s přibíráním dala předsevzetí, zase :frowning2: a zase mi určitě nevyjde :sweat_smile: Rozhodně už nechci tahat těch 17kg, já jsem polovinu z toho nabrala za poslední 3 měsíce, to jsem přestala chodit do práce a vyloženě se vyválela, to mi naštěstí teď s Anežkou nehrozí :wink: Ideálně bych chtěla nabrat 11 - 13kg, tak, abych při svých 178cm skončila max. na 75kg, to bych byla spokojená. Když to bude víc, svět se nezboří, ale kdo to má do těch schodů furt tahat... :grinning:
20. bře 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahla - dobrý začátek, jen tak dál :wink: Já už chci takýýýýý. Moje dr. je na tom asi podobně, také nemá moc kvalitní utz, ale což, krásných fotek se určitě dočkáme. A v listopadu se také těším na fota všech miminek :slight_smile:
Omlouvám se za ty romány, co píšu. Asi neumím být stručná... :sweat_smile:
20. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas díky za přivítání. Máš pravdu, že bez dětí to není ono. Sice jsem si rikala,že už dvě staci,ale když to přišlo,okamžitě jsem do toho zase spadla. Jak píšeš o přibírání,tak to :wink: třeba bude teď
20. bře 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek