• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
Ahoj holky,jste tu některá která našla teď v lednu //?Já jsem první našla v pátek,vím,že to je ještě brzo zakládat.Ale myslím si ,že se tady budeme podporovat a psát zkušenosti,nebo jak to u vás probíhá.Podle MS jsem 5tt. U doktora jsem ještě nebyla ,ale snad dnes to vyjde a zajdu k němu.Můj má totiž dovolenou.A jako každá ženská jsem zvědavá co se u mě v bříšku děje :slight_smile:
29. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, já našla 21.1. a jsem teď v 5.TT, termín přesně nevím mám konec září a začátek října ale myslím, že by to mohl být ten říjen. Jinak včera jsem byla u doktorky a je to potvrzeno, bála jsem se mimoděložního, páč jsem trpěla endometriozou.
Když to tak vezmu je to vlastně malej zázrak, že se přirozeně i když po půl roce snažení konečně zadařilo, mám velkou radost a ještě to zpracovávám:slight_smile:
29. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@suzief Ahoj tak to moc gratuluji.U nás to vyšlo přesně na rok a den :slight_smile: I když jsem s tím tenhle měsíc neměla počítat ,podle dr.Měla jsem nějaké problému a ono ups se to povedlo.Jsme z manželem moc šťastný.Je to naše druhé těhotenství,mám už doma 5 letého syna Adámka.No za chvíli jdu k dr. tak doufám,že už tam půjde vidět bublinka :slight_smile: Pak dám vědět :slight_smile:
29. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@suzief Tak jsem byla u doktora, na ultrazvuku byla zatím viděna zvětšená sliznice a uprostřed malinkatá tečka.Vzali mi krev,předchvilkou jsem volala pro výsledky.Těhotenství potvrzeno HCG 221 jednotek.Prý jsem tam byla brzo ,proto ještě moc toho nebylo vidět.Kontrola za 2 týdny.Takže jsem asi 4tt+3. :slight_smile:
29. led 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m.r. tak ještě jednou gratuluji, jinak to by příště už mohlo být vidět srdíčko ne?
29. led 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj také jsem našla v pátek pozitivní test a dnes si to potvrdila clear blue digitální. Takže 4-5tt. :slight_smile:
Termín mě vychází na začátek října :slight_smile:)) K Dr. půjdu tak za dva týdny.
Nevíte kdy by mohlo být vidět srdíčko, at se tam neženu zbytečné...už jsme o jedno mimi přišli tak snad to teď vyjde.
Jenom mám obavy jak to budu zvládat je to naše první :wink:
29. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m.r. Gratuluji :slight_smile:
29. led 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu Ahoj Gratuluji, já myslím, že jak půjdeš na tu kontrolu, tak by tam už to srdíčko mohlo být. já byla teď a teprve to byl pěkný gastační váček, byl hezky vidět, další kontrola až za měsíc no a to už bych měla být v 9tt, takže srdíčko by mělo jít vidět hezky, no už se moc těším, stále mě to nějak nedochází, že jsem v tom. Je mi dobře až na bolestivá prsa a menší tlaky v podbřišku. Dokonce se začínám koupat pomalu na výbavičku, co vy děvčata?
30. led 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ninjisu Ahojky vítám tě tu a gratuluji ke // čárečkám.Je pravda,že je lepší jít až tak za 2 týdny.Ja byla včera a i když těhotenství potvrzeno tak jsem taková nesvá,že tam toho šlo vidět opravdu málo.Ve zprávě je 4,4mm GS nevím co to znamená ,ale asi to je ten gestační váček.No uvidím za ty 2 týdny už by mohlo být vidět srdíčko :slight_smile:
@suzief Mě je celkem taky fajn ,teda až na ten podbříšek sem tam píchnutí někdy tlak a někdy menší bolest,ale prý je to normální jak se prokrvuje a zvětšuje děloha.Prsa zatím nic a sem tam nevolno,jakoby žaludek na vodě.Stačí se ,ale najíst a je fajn :slight_smile:
Jinak taky koukám na věci ,ale spíše zatím na mě těhotenské :slight_smile: Na mimíska až tak kolem 4-5 měsíce.Něco málo mám ještě po prvním ,takový ty neutrální barvičky a něco od sestry ta má teď ročního,takže mi něco schovala :slight_smile:
A co jinak děláte za práci? Já jsem na recepci takže to zatím jde,mám sedaví zaměstnání ,ale 12-tky.Je to docela dlouhý :unamused:
30. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja nasla prvni // v nedeli, v utery a dnes jsem delala dalsi a carecka sili, takze to vypada dobre :slight_smile:. K doktorovi budu volat v pondeli, tak zalezi jak dlouho budu cekat na termin. Jinak podle ms mam termin spocitany na 4.10.
30. led 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m.r. tak to je fajn, že ti není špatně, taky občas mám ty tlaky v břiše ale nic hrozného. No já budu nejspíš muset všechno nakoupit, trochu jsem čekala, že dostaneme věci od švagrové mají 1,5 dítě ale aktuálně čekají další, je 2 týdny napřed, takže asi nic nebude:frowning2: Určitě se divím taky jen na neutrální barvičky, spíš se za začátku zaměřím na kosmetiku pro mimi apod. Pro sebe snad ani nic moc, možná kalhoty a nějaký volnější trička, to snad bude stačit.
Jinak dělám vělice podobnou práci, jsem asistentka obchodní pobočky jedné velké společnosti, takže taky sedavé ale jen na 8 hod. a tím pádem vyhovující pro mě, akorát nevím jak se pak vejdu ke stolu s velkým pupkem, ráda bych tu byla až do konce:slight_smile: a propo, kdy by se mělo říct nejpozději zaměstnavateli o těhotenství? zatím tutlám
30. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 gratuluji a vítej:slight_smile:
30. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief dekuji snad bude vse ok :slight_smile:. Vam vsem taky gratuluju a doufam ze to vsechny dotahnem do zdarneho konce :slight_smile:
30. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@valentyna25 Vítej :wink: A taky gratuluji ke // čárečkám :slight_smile:
@suzief no já taky zatím tutlám,já to asi řeknu až bude vidět srdíčko.Jinak nevím kdy je to povinné nahlásit :slight_smile:
30. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentyna25 jinak podle MS mám termín 5.10. :slight_smile:
30. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. já bych měla mít 1.10. ale možná to bude dřív nebo pozděj, uvidím. já asi počkám tak kolem 3 měsíce, podle toho,jak to bude nebude vidět
30. led 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. dekuji :slight_smile: no uvidim jak to bude, minule jsem rodila o 14dni drive. Radsi nebudu presbihat, nechci nic zakriknout...
30. led 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v zamestnani zalezi na tobe kdy to reknes, ja to rikala minule az po tretim mesici. A ted uz nikomu nic hlasit nemusim, jsem doma na rodicaku s prvnim ;). A rodine to reknem asi az potom co to bude potvrzene od doktora nebo pozdeji, to jeste nevim. Minule jsme to prooalili brzo a me to pak mrzelo
30. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzief
@valentyna25 no já bych chtěla chodit do práce taky co nejdéle ,ale uvidím jak to půjde těch 12 hodin je dlouhých. :sweat_smile:
30. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 taky to mám v plánu v tom 3. měsíci v práci. Rodina to věděla prakticky hned, chtěla jsem tutlat ale manžel byl tak nadšenej, že to musel někomu říct, tak jsme to nevydrželi aji jsem ráda. Letos bude v rodině hodně velkých událostí a dva porody ( švagrová je o dva týdny napřed s těhotenstvím ) a plno kulatin a stěhování, takže i pro ně a pro nás finančně náročný rok, i z toho důvodu jsme to hned řekli, aby s tím počítali a začli šetřit na dárečky...zní to drsně ale jsme teď na řadě, my jsme vždycky všem moc dopřávali, tak snad se na nás nezapomene s mrňousem.:grinning:
30. led 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. no nevím a jak si to měla s prvním? to si taky pracovala 12 hodin?
30. led 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzief no s prvním jsem byla na rizikovým,takže jsem byla doma hned po první kontrole,ale tentokrát doufám,že mě nechá chodit do práce :slight_smile:
30. led 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, gratuluju všem k // .Taky jsem našla 23.1.2014 //, TP mi vychází na přelomu září a října, ale vůbec nevím, kdy kdy k tomu došlo, tenhle cyklus byl nějak jiný :slight_smile: K Dr. jdu až 18.2., to budu 8+2, tak snad bude všechno ok. Vcelku nic mi není, tak doufám, že to neni špatný znamení, tohle nám trvalo skoro rok...
30. led 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,taky vám gratuluju a ať nám ty milimetry hezky rostou.já bych měla být podle menses6+2 ale včera jsem byla na už a rikala že spíš pátý tyden,ale zahlidla náznak akce a mám přijít až za 3 týdny, ale taky mě to zcela neuklidnilo.no co se má stát stane se.,ale doufám,že to bude fajn....
30. led 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc prosím. Pracuji v kuchyni na vysoké škole takže makačka a fyzická zátěž. Často i bez přestávky. Myslíte že mám jít na neschopenku nebo dál pracovat?
30. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. No 12ctky bych asi nedala. Kamoska co je ted tehotna, dela 12ctky, tak je na neschopence
30. led 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief my budeme mit letos taky narocny rok, moje a manzelovy kulatiny, mamka ma pulkulatiny a bracha se zeni a do toho ja rodit :D no bude to zajimave :slight_smile:
30. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninjisu ja bych asi sla :slight_smile:
30. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu já bych taky šla. Nad neschopenkou taky přemýšlím, sice z jinýho důvodu, ale když si představím, že budu do konce srpna dřepět doma, tak si tim moc jistá nejsem. Nemůžou tě třeba přeřadit na jinou práci?
30. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu srdecni akce byva videt az kolem 7tt., takze za ty dva tydny to budes mit akorat ;)
30. led 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 jo tak to máte dost podobné, budu slavit 30 a možná se mi podaří porodit a dát si ten dárek k narozeninám -no spíš to nestihnu ale švagrová, té ten porod vychází na mé narozky, takže sranda no:grinning: stejně si myslím, že nás jako vždycky vošulí, nejlíp to vychytalo to první dítě švagrové a pak už je to jak na běžícím páse - nic nového pod slunce.
31. led 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 14
Tvůj příspěvek