• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
tak my museli jit s pravdou ven uz ted, ono se blbe vysvetluje, ze mi je po ranu fakt hodne blbe. bych byla za alkoholika. dnes to reknu v praci, tak jsem zvedava
10. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmanicka manželovi a rodině jsem oznámila ve 4.tt dva dny po pozitivních testech, kamarádům v 6.tt a jen těm nejbližším a v práci to ví jen jedna kolegyně, jinak to zatím tutlám, chtěla bych počkat do 3. měsíce, jen se modlím, abych vydržela celou dobu v práci, když mi není dobře, je to docela náročné:-/
10. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@dazou tak dej pak vědět, jaké byli v práci reakce, ráda bych ještě počkala, ale jak píšeš po ránu žádná sláva...:-/
10. únor 2014 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzief tak mne je dneska pekelne. silou vule se nutim nezvracet a to uz mam v sobe jedno lizatko :zipper_mouth: nastesti sedim za pocem a nemusim se moc zvedat
10. únor 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzief
@dazou
Holčiny, já si právě dávám kafe a Milenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musím to zaklepat, ale opravdu jsem těhotenství /krom bolesti prsou/ ještě moc nepocítila. Aj už zvracíte? :confused:
Jediné, v čem jsem podezřelá, že pořád jezdím na krev :sunglasses:
Zítra jdu zase, doufám, že už uvidím srdíčko :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmanicka to se nekdo ma :-/ ja taky jeste pred tydnem byla v pohode. minuly tyden to bylo blby poranu. dnes to vypada, ze pujde i neco ven.
10. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 jo, díky, on mi to pan doktor neřekl, v kterým jsem a já nevím, jak to mám počítat. takže prostě ten první týden je nultý. jináč mě už roste břicho, večer vypadám jak ve třetím měsíci, takže já to asi dlouho skrývat nemůžu. první těhotenství mi břicho taky vystřelilo rychle a ted je to zase trochu rychlejší. tak se připravuju zase na mega pupek:slight_smile:
10. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmanicka ještě jsem nezvracela ale ten pocit, že chci mám skoro furt, vždycky to nějak rozdejchám nebo zaženu, nesnáším zvracení, tak snad k tomu nedojde....a cože chodíš tak často na krev?
10. únor 2014 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzief měla jsem podezření na mimoděložní, tak už jdu potřetí (během 14dní) na HCG.
Tys byla kolikrát? jen jednou?
10. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmanicka krev mi nebrali ani jednou, šla jsem na 1. kontrolu v 5.tt a na UTZ byl vidět ten váček pěkně zřetelně a tam kde měl být, žádné problémy jsem neměla, takže v pohodě. další kontrola bude 25.2. a to budu už v 9.tt a to mi budou poprvé brát krev apod. Taky jsem se bála mimoděložního ale doktorka mě ujistila, že je to všechno v pořádku.
10. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem! U nás to ví zatím jen manžel. Ale co se týče břicha, tak o mě si okolí myslí, že jsem těhotná už tak 2 roky (to už bylo gratulací a otázek co to bude).
Špatně mi je jak kdy, já patřím spíše k exotům, kterým bývá nevolno odpoledne a k večeru, měla jsem to tak i v předchozích těhu, stejně tak jsem ani nikdy nějak moc nezvracela, však on stačí jen ten pocit na zvracení.
10. únor 2014 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vandik83 vandik mi je blbe rano, v poledne i vecer :grinning: nejhorsi je to rano a vecer, to uz se nechci moc cpat, aby mi nebylo blbe v noci :slight_smile: ale zjistila jsem ,ze kdyz se poradne vyspim a nevstavam na budika, tak mi je dobre, jako vcera,to bylo super.
10. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ale vite co? silene semi zacli trepit nehty :-/
10. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@dazou přesně tak, když jsem párkrát spala fakt málo třeba jen 4-5 hodin, tak už hned po probuzení mi bylo neskutečně blbě, ale když se vyspím dostatečně, tak mi ráno zle vůbec nebývá
10. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova já chodím denně s psíma slečnama těch 10 km a je to v pohodě. Jsem potom dost unavená, ale jinak mi to dělá moc dobře :slight_smile: Jak jsi dopadla?
10. únor 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky s nevolnostma jsme mezi váma, zatím teda bez zvracení, ale včera jsme jeli půl hoidny autem a musela jsem to hooondě prodýchávat. Doma jak kdy, když něco dělám, točí se mi hlava, když ležím a odpočívám, zvedá se mi žaludek :grinning:

Jsem moc ráda, že nemusím chodit do práce, protože v noci špatně spím, tak to ráno aspoň doženu. Ale teda pořád vstávám čůrat, což se mi nikdy nestávalo :frowning2:
10. únor 2014 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky,chci se zeptat ,neuděláme z toho už soukromou diskuzi?
10. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m.r. klidně, sem pro
10. únor 2014 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@suzief já bych byla taky pro a nevíš jak se to dělá .To se musí zažádat admina?
10. únor 2014 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem pro
10. únor 2014 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ja jdu zitra k doktorovi tak snad bude vše ok
10. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.r. tak to nevím, asi přes ty adminy
10. únor 2014 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
také jsem pro soukromou diskuzi
10. únor 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
navrchu je odkaz soukrome diskuze..tak přes to se to asi zakládá bych řekla...
10. únor 2014 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, poslední dny je mi dost zle v noci, a to takovym zpusobem, ze mam bolesti bricha a zad tak velke, az se mi z toho mota hlava, takze mam ted peknou bouli na hlave, když jsem se triskla o zed.. Měly jste některá něco podobného?
Jsem těhotná poprvé, pořád jsem slýchávala jak jsou běžné ranní nevolnosti, ale ty nemám, jen ty noční... :slight_smile: Tak jsem chtěla vědět, jestli jsem jediný speciální případ, nebo to taky některá prožíváte? Doktor vyloučil mimoděložní těhu, dneska jsem viděla prcka pěkně v děloze, ale i tak, moc mi to hlava nebere, co se to deje :frowning2:
10. únor 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak už vím jdu na to :slight_smile:
10. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky. sice ještě nevím, zda těhotná jsem nebo ne, ale doufám, že mě pak vezmete mezi sebe i do soukromé pak :slight_smile:
10. únor 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky-maminky čekatelky :wink:
Taky se k vám přidávám. Měla jsem pozitivní test 5.2 a 7.2 jsem byla u lékaře. Ten těhotenství potvrdil, ukázal mi na uzv malou tečku jak hrášek a řekl, že tohle je ono :slight_smile: Jsem v 6tt a stále tomu nemůžu uvěřit. Je to takový malý zázrak. Občas mi je nevolno, hrozně mě bolí prsa a občas podbřišek jak se roztahuje děloha. Bývám dost unavená a přestala mi chutnat káva. Jinak mi je zatím dobře.
Dle poslední menstruace mi termín vychází na 10.10. :slight_smile: Krásné datum. Ale uvidíme kdy se mu bude chtít na svět :wink:
10. únor 2014 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze/porod-rijen-rijnatka-2014/ holky tak a je to,kdybych na někoho zapomněla tak se přihlašte a předem se omlouvám :slight_smile:
@ivet1987 jsi tam dala jsem tam všechny co dali líbí se mi a co si tady dopisují :slight_smile:
Snad tam budou chtít být všechny,kdyby ne tak vymažu.
10. únor 2014 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.r. super díky moc :slight_smile: doufám že příští týden doktorka těhu potvrdí, kdyžtak vás opustím :slight_smile:
10. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek