Porod v říjnu/říjňátka 2014

Ahoj holky,jste tu některá která našla teď v lednu //?Já jsem první našla v pátek,vím,že to je ještě brzo zakládat.Ale myslím si ,že se tady budeme podporovat a psát zkušenosti,nebo jak to u vás probíhá.Podle MS jsem 5tt. U doktora jsem ještě nebyla ,ale snad dnes to vyjde a zajdu k němu.Můj má totiž dovolenou.A jako každá ženská jsem zvědavá co se u mě v bříšku děje 🙂
m.r.autor
10. únor 2014
@ivet1987 budu držet palečky 🙂
m.r.autor
10. únor 2014
@aluskacz vítej chceš jít taky do soukromé?
aluskacz
10. únor 2014
@m.r. Ráda bych. Bude mi ctí a velikým potěšením 🙂
madormi
10. únor 2014
ahojte holky, tak já mám dle ms termín 2.10. N amoje narozky 🙂 tak uvidíme, snad vše bude v pořádku. na kontrolu jdu 18. 2. až. to budu 8 týden dle ms
m.r.autor
10. únor 2014
@aluskacz tak a jsi tam 😉
aluskacz
10. únor 2014
@m.r. Moc děkuji 🙂
prdecek
10. únor 2014
ahojky holky, tak hlásím, že dr. mi těhu potvrdila, na první ultrazvuk jdu 25.2. 🙂
prdecek
10. únor 2014
@m.r. prosím také do té soukromé skupiny jestli mohu
luckov
10. únor 2014
já bych taky ráda do té soukromé 🙂
ka_tu_ska
10. únor 2014
@m.r. můžu poprosit, o přidání do soukromé skupiny ? děkuji
m.r.autor
10. únor 2014
@prdecek
@luckov
@ka_tu_ska holky jste tam 🙂
ninjisu
10. únor 2014
@dazou to ti věřím, ale je mě to divný jít a neschopnost, když nějak moc netrpím. Ale v práci se to nedá 😞 Dnes na mně byl šef příšerný....jsem se sním zhádala a v pátek jdu. Řeknu jí že po cestě do práce zvracím atd....snad to klapne. Chvílu jsem přemýšlela že bych tam byla ale po dnešku jdu marodit...
ninjisu
10. únor 2014
Můžu také poprosit o přidání? Děkuji
rollova
10. únor 2014
@mat_ova ahoj, mám foto 😉. Zatim dobry.Pristi týden jdu na další UTZ a tam uz by mělo byt slyšet srdíčko 🙂. Dej zítra pak vědet jak jsi dopadla. Jo a nechod tam s plným močovým měchýřem. Je vse lepe vidět 😉
mat_ova
10. únor 2014
@rollova jééé, gratuluju! Jdu ve středu, tak pak dám vědět 😉 Dobrá rada, pořádně se vyčůrat, budu na to myslet 🙂
rollova
10. únor 2014
jajulin
10. únor 2014
@m.r. ahoj, můžu taky poprosit o přidání do soukromé skupinky? Díky 🙂
ninive211
10. únor 2014
Ahoj holky, tak já se už tedy taky přidám a doufám, že to nezakřiknu...termín MS měl být ve čtvrtek,samozřejmě nic, v sobotu na testu docela silná čárka, v neděli zkouška posledního zbylého ovutestu a takovou tlustici jsem ještě neviděla! Dneska kontrolní mamatest - čárka sílná, skoro stejně silná jako kontrolní. Tak snad to bude dobré. Doktorce budu volat zítra, doufám, že se vecpu na kontrolu (aspoň na krev) ještě tento týden - příští týden jsou u nás jarňáky, tak neordinuje, tak to nevím, jestli vydržím 🙂

Koukám, že už máte hned soukromou skupinku (a to já bych měla mít TP 16.10., takže nás ještě asi dost i přibude do konce měsíce), tak prosím moc o přidání @m.r. Děkuji 🙂
rollova
11. únor 2014
@ninive211 ahoj, tak to gratuluji 🙂. Jestli mas zřetelně dve carky ba tehu testu a i opakovaně, tak si myslím , ze na krev ani nemusíš 😉. Objednej se rovnou na ultrazvuk, protože je jasné , ze jsi těhotná 😉
noirdame
11. únor 2014
Ahoj holky, jak poznám, že je skupina uzamčená, a že jste mě přidaly?🙂 Přiznám se, že se v tom až tak moce neorientuji.
janna010
11. únor 2014
Ahoj holky,tak už mě pěkně začaly bolet prsa,jinak je to zatím v pohodě 😃
m.r.autor
11. únor 2014
@jajulin
@ninive211 Vítám vás ,a šup ,šup do soukromé jste přidáni 🙂
m.r.autor
11. únor 2014
@ninjisu jseš tam taky 🙂
janna010
11. únor 2014
A já?
zahorova
11. únor 2014
ahojky ženy mužu se k vám přidat.Termín porodu mámá zatím na 12.10. a čekamé páté mimi :-N
janes9
11. únor 2014
Ahoj holky, potvrzeno tehotenstvi 5+6tt🙂 Mohu se pridat do soukrome diskuze!
Diky Jana
calwenka
11. únor 2014
@m.r. ahoj, můžu také do soukromé diskuze?
madormi
11. únor 2014
@m.r. mohu tez do soukrome? Tp dle ms 2.1😇
m.r.autor
11. únor 2014
@madormi
@calwenka
@janes9
@zahorova
@janna010 holky jste tam 🙂
zahorova
11. únor 2014