• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
@luckov Někdo prostě zvládá vyšší HCG v pohodě ... mne taky není nějak extra špatně. Trošku horší než u prvního těhu (tam jsem na HCG nikdy nebyla, tak nevím kolik jsem měla), ale není to nějak dramatické.
16. únor 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teeerez tak to jsme na tom uplne stejne i test i termin, to je sranda
21. únor 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, ahoj vsem, po vikendu se chystam volat moji doktorce na objednani. Jsem 5/6 tt. Dve carky uz tyden.
21. únor 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, všechny vás moc zdravím a ráda bych se tímto pozdravem přidala k vám a sdílela s vámi svoje zkušenosti a radosti. Já jsem byla tento pátek na gynekologii a doktor mi potvrdil těhotenství. Prý to vychází na 7+2 tt. Dokonce jsem viděla už být to maličké srdíčko. Je to naprosto nádherný a naplňující pocit :slight_smile: A jak jste na tom vy? Plánovaly jste miminko a nebo vás dvě čárky zaskočily? Máte nějaké příznaky? Jinak vám všem držím palečky, ať je vše v pořádku a ať si naplno užívátě těhulkování :slight_smile:
22. únor 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. Ahojky teď jsemsi všimla, že jste založily soukromou diskuzi. Tak jestli by jsi byla tak hodná a přidala mě k vám? A napsala mi odtamtud nějaký vzkaz, neboť nevím jak bych to našla :D Děkuji moc :slight_smile:
22. únor 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak tam jste přidaný,tady je odhttp://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze/porod-rijen-rijnatka-2014/?lastref=it&post=last&page=lastkaz :
23. únor 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi ty odkazy hážou, že stránka neexistuje a když se podívám do záložky soukromé diskuze, tak mi to píše, že mě do žádné soukromé diskuze nikdo nepřidal
24. únor 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu poprosit taky o pridani? Dlouho jsem tu nebyla tak nevim ze se zakladala soukr.diskuze... @m.r.
25. únor 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vsechny :slight_smile: jsem tu uplne nova a trochu tapu .... vsimla jsem si ze mate nejakou soukromou diskuzi, a jakozto nastavajici maminka cekajici ,,rijnatko" vas timto prosim o pridani :slight_smile: budu rada kdyz se budu mit s kym poradit a s kym si popovidat, sdilet zazitky a zkusenosti :slight_smile: dekuji
26. únor 2014 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. ahoj holky, od pondělí máme potvrzené srdíčko, takže už je to jasné, budeme mít rijnatko :slight_smile: můžu se přidat do soukromé diskuze?
27. únor 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@oktarina
@annamackova
@valentyna25
@mymetka Holky vítejte :slight_smile: A gratuluji :slight_smile: Tak jste všechny přidané....
27. únor 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky budoucí maminky, dnes jsem se zaregistrovala mezi Vás :D Předpokládaný termín mám 4. října 2014, ale ještě mi to neřekli na 100 %, spíš tak soudím podle datumu oplodnění :D Dvě čárky na testu jsem si našla koncem ledna a bylo to trochu nečekaný. Sice jsme se s přítelem snažili už nějakou dobu, ale zrovna ten měsíc jsme na to nějak kašlali a ono to vyšlo :D A tak jsme teď oba nadšený a moc se těšíme :D Bohužel, musím být na nemocenský :(
28. únor 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazou Ahojky. A pomáhají ty lízatka těhotenský? Já o nich přemýšlím, ale nevím jestli pomáhají...
28. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu Ahojky. Taky jsem měla takové dilema, já dělám sice v lékárně ale na přijmu zboží a taky tahám těžké věci, sice se mi snažili holky pomoct, ale mě to přišlo blbý je využívat a navíc mi nemohly stát pořád za zadkem, kdyby náhodou přišlo něco těžkého a tak jsem to vzdala a jsem už 14 dnů na nemocenský. Sice nic moc, občas z toho mám depku ale říkám si, že to dělám pro prťouska :D
28. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aarriel mnepomahaj, kamosce ne. nekomu pomaha emesin, mne bylo hur
28. únor 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé můžu taky požádat o přijetí do soukromé diskuze? :D
28. únor 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aarriel už jsem na ní taky. odedneška :slight_smile: Nevím co budu dělat. Ale vstávat v 4 a být doma večer a k tomu cestovat. A tahat těžké věci. Jsem po rozhodnutí lékařky doma. Sama mě to navrhla když jsem řekla že dělám v kuchyni.
28. únor 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem 8t5d srdíčko krásně tluče a jsem doma, dala mě neschopnost po tom prvním těhotenství´, co nedopadlo :slight_smile:
28. únor 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninjisu Mě to taky poprvý s mimčem nedopadlo a v srpnu jsem potratila a tak po předchozí zkušenosti jsem se ani moc nerozhodovala, protože miminko už vážně oba chceme :D Ale je to mazec být doma. Sice máme štěně labradora a to mě docela zaměstnává, ale i tak si kolikrát říkám, co budu dělat. Minulý týden už jsem z nudy zašla za tchýní ať mě naučí háčkovat :D
1. bře 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aarriel no tak to já se zatím nenudím, mám postiženého bratrance, takže se mu mohu teď více věnovat. A ségra má miminko 4 měsíční. A taky chci chodit plavat alespoň jednou týdně. To jsem dříve nestíhala :slight_smile: Tak to máš super. Uháčkuješ si čepičku pro miminko :slight_smile:
1. bře 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu No ráda bych něco hezkýho uháčkovala, ale ještě se to musím nejdřív naučit :D Což nevím jestli na to budu mít nervy :D Kolik je tvýmu bratrancovi. Můj bráška je taky trochu postiženej, má poruchu růstu a mentální retardaci, ale nebydlím už s našima, takže ho doma nemám a vídáme se jen na návštěvách a občas když ho hlídám :D
1. bře 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mu devět ale je na úrovni 3 letého dítěte, přitom je moc šikovný. Pozná barvy, pojmenuje věci které mu ukáži. A každou písničku zná nazpaměť a když má náladu tak ti ji odzpívá. K tomu je autista a teda mentálně zaostalí. Bydlí od nás 5 km. Teta ho má doma ale někdy je z něj na dně. Je z dvojčat a druhý kluk je zdrav. Jen je mě někdy líto, toho zdravého pač na něj už není tolik čas. Ale i tak ten druhý mě říkal nedávno.
Terezko, já si najdu ženu, která bude bydlet tady semnou a když nebude chtít tak se na ní vykašlu!!! Musím se postarat o bráchu :slight_smile: To mě dojalo k slzám, přitom ho nikdo nenutí je to z jeho hlavy. :slight_smile: Já je mám oba moc ráda jen když jsem byla v práci od rána do večera a o víkendu s manželem. Tak nebyl moc čas na ně. A to mě mrzí. Dneska jedu k mamce tak si odskočím k tetě je navštívit :slight_smile:
1. bře 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aarriel a kolik je bráchovi? Jo kluci jsou přes umělé oplodnění.
1. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak mýmu bráškovi je 8. Je to moje zlatíčko :D Je taky moc šikovný, ale chodí do speciální školy a děti ho trápí, protože je trochu zakřiknutej a je prostě jinej :( Každý den si musí píchat hormóny růstový, ale je moc šikovný. Sice jsou velký problémy když mu to má píchat někdo jinej než máma ale pomalu si zvyká a už se nechá píchnout i ode mě :D
1. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se přidat do soukromé,prosím?:slight_smile:
4. bře 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky bych chtela pridat do soukrome skupinky :slight_smile: Děkuji :slight_smile:
4. bře 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu Jo tak mýmu bráškovi je 8. Je to moje zlatíčko :D Je taky moc šikovný, ale chodí do speciální školy a děti ho trápí, protože je trochu zakřiknutej a je prostě jinej :( Každý den si musí píchat hormóny růstový, ale je moc šikovný. Sice jsou velký problémy když mu to má píchat někdo jinej než máma ale pomalu si zvyká a už se nechá píchnout i ode mě :D
4. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aarriel chudáček malej :frowning2: ale je určitě statečnej
4. bře 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu Jo zatím to s námi zvládá a doufá, že k němu přibude chlap :grinning:
4. bře 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek