• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
@ninjisu Jéé, omlouvám se, to mělo být pro někoho jinýho... Jo je statečnej a už to bere jako součást života :slight_smile:
4. bře 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, mohla bych se také přidat do soukromé skupiny. S manželem čekáme první miminko a termín máme 9.října. Moc děkuji. :slight_smile:
14. bře 2014 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
taky prosím o přidání do soukromé skupiny :slight_smile: dnes nám byl určen TP na 22 října :slight_smile:
19. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, můžu taky do skupiny? Jsem v 10. týdnu, takže mi to vychází na konec října. :slight_smile:
20. bře 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, prosím o přidání do diskuze. Termín mám v polovině října :slight_smile:
26. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky, mohu také požádat o přidání do diskuze ? Termín mám 21.října a jednoho broučka už mám. Verča
26. bře 2014 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@m.r. holky muzu taky poprosit o pridani do soukrome skupiny? mimi cekame v pulce rijna a jednu princeznu uz doma mame... DIky!
31. bře 2014 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! diky za pridani... Jsem cca 13 tt a jednu princeznu uz doma mame... Na druhatko jsme si kvuli kojeni chvili pockali, tak mame radost, ze se povedlo :slight_smile:
1. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k Vám přidat? Termín porodu mám mezi 10-16.10, doma už mám čtyřletého kluka. V pondělí mě čeká kontrola a v úterý genetika.
2. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, všechny zdravím a přeji hodně štěstí. Čekáme prvního mimouse 10/10 :slight_smile:
7. dub 2014 ve 22:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak my také čekáme říjňátko, v pořadí už třetí dítě a vypadá to zatím na 3 kluka. TP máme na 9.10. tak prosím případně také přidat do diskuze, mě to ukazuje, že je zrušená, tak teď netuším, jestli je nebo není.
10. dub 2014 ve 13:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, mohu se k Vám také přidat? Termín porodu mám 9. 10. 2014. Čekám první miminko. V pondělí jsem byla na 1.screeningu a paní doktorka říkala, že to vypadá na kluka.
10. dub 2014 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Už pořizujete věci? My máme zatím postýlku, houpací léhátko a nějaký oblečky v neutrálních barvách. Porozhlížíme se po kočárku. Nakonec jsem se dohodli, že koupíme za rozumné peníze nový.
10. dub 2014 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, taky čekáme první miminko na říjen...vy už něco kupujete? mně příjde, že je na všechno ještě spousty času...nekoukali jsme ještě po ničem (pravda asi na pět minut jsme byli v kráme s kočárkama,ale jen proto, že jsme šli okolo) a tak nějak si říkám, že stačí to začít řešit o prázdninách. Miminko je po 1. screeningu zdravé a doufám, že i dál bude všechno v pořádku. Termín máme na 24.10 :slight_smile:
19. dub 2014 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se přidala také do soukromé diskuze, jestli můžu :slight_smile:
29. dub 2014 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, právě jsem objevila tuto diskusi a ráda bych se přidala do soukromé diskuze :slight_smile: Jsem prvorodička a jsem 15+1, předpokládaný termín 24.10 a ráda bych s vámi sdílela radosti a starosti ( zatím starosti převládají :cry: - vysoký tlak, zvýšené hodnoty na screeningu konkrétně HCG). Z toho důvodu jsem na neschopence. Máte někdo podobnou zkušenost? Moc díky.
3. kvě 2014 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, také prosím o přijetí do soukromé diskuze termín 10.10. ... :wink:
4. kvě 2014 ve 14:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunecnice07 Ahoj, už jsem si myslela, že jsem sama, která si své první těhu moc-vůbec neužívá. Od začátku jen a jen problémy. Počínaje od velkých bolestí prsou na úplném začátku těhu, kdy jsem bez půlky Paralenu nespala i několik dní, přes vytvoření hematomů na děloze a krvácení. To jsem skončila v 7 týdnu na PN a klidovějším režimu. O problémy s příjmem mléčných výrobků a pečiva ani nemluvím. Když už jsem si myslela, že je vše v pořádku( nešpinila jsem, velká únava přešla), tak mi zjistili vysoký TK- už jsem na práškách. Radosti kromě několika chvil z ultrazvuku jsem si bohužel zatím neužila...Ale stále doufám, že se to zlepší... :sunglasses:
4. kvě 2014 ve 14:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucil Ahojky, tak to znám :( od začátku jen samé problémy ). To mi ještě při potvrzení těhotenství zjistili cystu, ale ta již naštěstí zmizela :slight_smile: Musím říct, že nemám nějaké bolesti, ale nejhorší je ta nejistota co jak bude. Fakt? A z čeho vznikl ten hematom? Tys měla nějakou těžkou práci? A kolik máš TP? Já mam v ordinaci kolem 140/100, tak si denně měřím tlak doma a to mam hodnoty lepší 130/85, tak chodím na kontroly na internu a zatím mi prášky nenasadila. Zítra bych měla mít výsledky z genetiky, byla jsem na 2. sceeningu, tak nespím z toho, aby to bylo v pořádku. Tak snad si to vybereme na začátku a pak bude jenom a jenom lépe :wink: . Martina
6. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunecnice07 Hematomy prý mohly vzniknout i samy, jak se zvětšuje děloha, ale je fakt, že jsem se zhruba do 5 týdne tahala s opravdu těžkými pacienty :slight_smile: než jsem zjistila, že jsem těhotná. Měřím si také TK doma když nic nedělám tak mám nižší hodnoty, ale bez prášků stačilo i jen umývat nádobí houpalo to na 150/100...Dělali mi i Holtra kde mimo jiné zjistily ještě horší tachykardie. Dřív bez prášků jsem nebyla schopná i delší procházky, ikdyž pomalé. Nyní se cítím skvěle. Já cítím, že už to bude jenom dobré :sunglasses:
9. kvě 2014 v 00:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
To tím určitě mohlo být.. teď se musíme hlídat :wink: Já už mám výsledky z genetiky a vše v pořádku, tak jsem šťastná. Tlak mám tak kolem 130/90.. včera jsem byla na interně a napsala mi dopegit.. ale v Po mi dá ještě na ruku nějaké měření na 24hod, tak ještě uvidím, jestli je začnu brát.. Nevím co je to ten Holtr..23.5 musím ještě na endokrinologii kvůli štítné žláze, ale to se snad upraví. Takže doufám, že si to teď budu už jen užívat. :sunglasses: Už sem začala koukat na kočárky, ale ještě nechci nic zakřiknout, tak vůbec nic nepořizuji.. Tak hezké jarní dny :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím dámy, doufám, že nebude vadit jedno kinder vajíčko navíc. . Tak se k Vám oficiálně přidávám, ač nevím, zda mám jít k Vám, či k listopadovým. Protože TP mám 31.10. takže vlastně není jisté, zda se narodí ještě v říjnu nebo až v listopadu. :wink: Ale jistý je TP a tak jsem tu. O čem se tu tak bavíte? :wink:
12. kvě 2014 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se zdovolenim pridavam, TP 20.10., tak uvidime, jestli taky nepujdu o 14 dni driv :slight_smile: Uz mam doma jedno piskle, kterymu je rok a trictvrte :slight_smile:
14. kvě 2014 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marta2014 Tak to je fajn, já čekám teprve prvního sviště, ale už se těším až tu bude s námi. :wink:
14. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, muzu taky pozadat o pridani do skupiny? Termin mam v pulce rijna :slight_smile: Diky!
29. kvě 2014 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “pro prodej slouží bazar”
9. črc 2014 v 19:08 • miatka
Ahoj holky,take mam doma holcicku narozenou 7.10.2014,muzu se k Vam pridat?
28. led 2015 v 10:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (5. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky
13. únor 2015 ve 03:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nika12345678 Já mám chlapečka narozeného 9.10.2014
18. bře 2015 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek