• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
@ninjisu asi bych taky šla, v té kuchyni je to fakticky strašně náročné ale podle toho jak se budeš cítit
31. led 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len3 jé tobě to taky vychází na 1.10.? to jsem tedy dvě
31. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief no u nas byl prvni nas kluk a presne jak rikas, vsechna pozornost na neho a on si to vylozene uziva a vyzaduje aby byl stredem pozornosti... Takze ted se trochu bojim jak bude snaset sourozence :-/ (tuk tuk tuk, nechci nic zakriknout :slight_smile:)
31. led 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak včera taky // na testíku. :dizzy_face:
31. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, taky jsem našla dvě čárky na testu :slight_smile: K doktorovi jsem se objednala až za tři týdny, ať je rovnou vidět srdíčko, ale bude to dlouhé čekání :slight_smile:
31. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@smaug Zatím tam budu. Ale já dálkově studuji a letos maturuji. Tak si říkám že měsíc před ústními bych šla. At jsem v klidu :slight_smile:
31. led 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. Děkuji :slight_smile:
31. led 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janna010
@luckov @len3Holky tak Vás tady vítám a gratuluji // čárečkám :slight_smile:
Já se budu objednávat na 14.2.to už by mohlo být vidět srdíčko,ale je to moc dlouhé ....no ,ale musím vydržet :slight_smile:
Od včerejška mě sem tam pobolívá břicho ,tak jsem z toho taková nesvá :unamused: Máte to některá taky?
31. led 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. mě břicho pobolívá taky, hlavně když jsem v klidu, kdyby bolelo víc jak 3 nebo 4 dny zašla bych k doktorovi
31. led 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám lehké tlaky v břiše ale nic znepokujícího, spíš je to jiný pocit
31. led 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckov no mě už to bolí od včerejška ,tak uvidím jestli to tak bude intenzivní i zítra,tak radši zajdu na pohotovost. v neděli :unamused:
31. led 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me je jak kdybych to mela dostat, ale neni to nic nesnesitelnyho. Myslim, to k tomu patri
31. led 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak asi patřím k vám :slight_smile: Jsem teda po IVF a v pondělí jdeme na krev. Včera jsem ale testovala a byly tam už dvě čárečky. Bolí mě podbřišek a mám děsně citlivé a bolavé prsa :frowning2: Kvůli IVF jsem na nemocneské už třetí týden, a pravděpodobně budu celou dobu na rizikovce...
31. led 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě pobolívá v podbřišku,u prvního jsem to taky měla.
31. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mat_ova
@janna010 ahojky holky, taky vas tu vitam :slight_smile:
31. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janna010 takze je to normalni ? Ten podprisek ? Je to jako u MS , nechci nejak plasit.U prvniho jsem to snad nemela, nebo si to uz nepamatuji.
31. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. Já to mám taky, prý je to tím jak se napínají děložní vazy na kterých je děloha zavěšena :slight_smile: A bolí mě šíleně prsa :unamused:
31. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to u prvního neměla, ale je fakt, že každá jsme úplně jiná a každé těhotenství taky :slight_smile: To mě zas prsa nebolí ani trochu a to ještě kojím
31. led 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, berete nějaký vitamíny nebo jin listovku (nebo nic)? Mě doktorka v prosinci doporučila femibion, že může pomoct otěhotnět, tak jsem poslechla, ale nevím, jestli to, že se zadařilo, je zásluha femibionu, nebo jen náhoda.
1. únor 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru jen listovku. Vitamíny jsem brala u prvního a měl víc než 4 kg,tak nevím. :wink:
1. únor 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem brala listovku a ted beru babyplan.
1. únor 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se také přidat? Podle poslední MS bych měla mít termín zlom září říjen.
1. únor 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@z_kopretinka Vítej mezi námi :slight_smile:
1. únor 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru odedneška femibion :slight_smile:
1. únor 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
před tím jsem občas brala listovku a teď jsem našla doma ještě pár tablet femibionu tak mi to výjde akorát na třetí měsíc ale pak už asi nic brát nebudu, myslím, že když člověk má pestrou stravu a to já mám, že to není tak nutné, občas si dám vit. B v šumi tabletách
1. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já beru Femibion, od třetího budu brát 1x za 3 dny buď Femibion nebo Centrum Materna, ale určitě ne každý den
1. únor 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zítra si jdu pro Renie, protože mám táááák velký problémy s nadýmáním, že už teď mám břicho jak v šestém :slight_smile:
1. únor 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě nejim červený maso, takže ty vitamíny ještě proberu s doktorkou a až to pustíme do světa, přeptám se kamaráda neonatologa.
@luckov mám stejnej problém, říkám si, kdy začnu lítat :sweat_smile:
@ninjisu tak měsíc před ústníma, to je za pár :slight_smile:
2. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak snad se k vam mohu pridat. K doktorce tedy jdu az 14.2., tak nic neni jiste, ale mam pres tyden zpozdeni a // na tt. Doufam, ze bude vse ok...uz mam trochu nerva, jak nevim :slight_smile: . pokud vse pujde, jak ma, tak TP zacatkem rijna... Doma jiz mame dvouletaka Filu...kez by ted vysla ta holcina ...to chci videt..haha.. :slight_smile: .

@luckov Nafoukla jsem taky silene, hlavne vecer...
@m.r. Ted pred dvema dny mne take pekne bral podrisek a zada ... Ted zase chvili klid.
Jinak celkem unava...
Pri minulem tehu jsem brala Mamavit. Ted taky beru...budu v prvnim trimestru a pak treba ob den...
2. únor 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak já se k vám přidávám, dvě čárky jsem měla 24.1., a podle termínu PM mi vychází přelom září říjen. @luckov, nevím, jestli ti rennie pomůže na nadýmání, to je spíše na žáhu. Na nadýmání doporučuji Espumisan. @ninjisu, já bych na tvém místě určitě na nemocenskou šla, zvedat těžké věci se v těhotenství vůbec nemá, jedině jak už bylo řečeno, kdyby tě přeřadili jinam.
Zatím beru taky listovku a snažím se jíst více ovoce a zeleniny, ale prý se těmi vitamíny je to kec, že jsou pak velké děti. Moje sestra jedla vitamíny (už nevím jakou značku), deset dnů přenášela a holčička vážila 2,86:slight_smile:
Myslíte, že 6+2 když půjdu k doktorovi teď poprvé na kontrolu ve středu, že už bude vidět srdíčko?
Hrozně se těším, s prvním miminkem to dopadle moooc špatně, tak doufáme, že teď bude vše ok.
Myslím si, že pobolívání prsou je normální, to ty hormony, já mám zase obavu, že když mě nebolí a nepíchá v podbřišku, že je něco špatně, když skoro všechny píchá a bolí.
Tak nám všem přeji úspěšné těhulkování.
2. únor 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek