• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
Ahoj holky, vítejte. Pěkně se nám to tu rozrůstá. Když jsem se objednávala na prohlídku, tak sestra říkala, že se s námi roztrhl pytel, něco na tom asi bude :grinning:
2. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@noirdame Ahojky, tak to máíme nastejno ..když mne nic nebolí, nemám žádně těhu příznaky, říkám si, zda je vše ok ... snad ano ... Já když jsem byla v prvním těhu na kontrole 6+2, tak nebylo vidět srdíčko. To bylo až o 14 dní později 8+2. Tak jsem se tentokráte objednala až na 7+1 .. to doufám, že už fakt bude :slight_smile:.
Ať je vše ok! :slight_smile:
2. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noirdame dík zvážím to. Já jdu 6+6 poprvé k doktorce. Podle diskuzí by srdíčko mnělo být mezi 6 a 7 týdnem a to budeš taky :slight_smile:
2. únor 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@noirdame ahojky vítej mezi námi,
každá máme jine těhulkování,někoho může bolet podbříšek a někoho ne.To samé u prsou ,já mám prsa zatím v pohodě.A příznaky dá se říct,žádné až na ty // :grinning:a sem tam bolení podbříšku .U malýho mi to začalo až kolem 7-8tt.To jsem začala zvracet asi až do ukončeného 4 měsíce a teď žaludek úplně v pohodě (ťuk,ťuk)
Tak se neboj a buď v klidu :wink:
@danny617 únavu mám taky ,ale spíš si myslím ,že za to může i to počasí :frowning2: :slight_smile:
2. únor 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ninjisu já půjdu 6+5 takže taky doufám ,že už bude slyšet srdíčko :slight_smile: Půjdu na valentýna 14.2. a 16.2 mám narozky :slight_smile:
2. únor 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, ráda bych se k vám přidala:slight_smile: V úterý jsem našla na testu dvě čárky.. O druhátko se snažíme cca půl roku, tak snad to dopadne. Přeji to samé i vám!:slight_smile: Jinak podle MS mi termín vychází na 10. října. K doktorce chci jít až koncem února, snad už bude srdíčko:slight_smile:
2. únor 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kdy jdete na první prohlídku? Mě objednali až na 24.2. to bych podle poslední MS měla být prý 9+1. Přijde mi to moc dlouho.
2. únor 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z_kopretinka .. podle MS bych měla být 7+1, pokud by neměla doktorka další týden dovču, šla bych klidně i o týden déle. Aspoň už bude vidět srdíčko :slight_smile:
2. únor 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z_kopretinka mě Dr. objednala až na 18.2., to budu 8+2, taky bych zvládla jít dřív, ale vzhledem k tomu, že na preventivní prohlídku objednává 3 měsíce dopředu, tak tohle považuju docela za úspěch :slight_smile:
2. únor 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z_kopretinka já jdu 25.2. a to budu v 9.týdnu, pokud nejsou potíže, myslím, že je to cajk:grinning:
2. únor 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. já jdutaky k doktorovi v 6+5. U Tebe to bude hezký narozeninový dárek :slight_smile:
@smaug s tím roztrženým pytlem jsem to taky četla, prý je to proto, že se hodně začíná snažit od nového roku :slight_smile:
2. únor 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. Taky jdu na valentýna. A můj tatínek má narozeniny, tak by to byl pěkný dárek. :slight_smile: Tak snad už bude ale co jsem našla na internetu tak jo.
2. únor 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu já myslím, že 6+6 určitě bude. Řekla bych, že dřív než v 6+2 nemá smysl chodit
2. únor 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,přemýšlíte či pomalu nakupujete pro miminka? Já už se začínám koukat po všem možném, hlavně si dělám seznam, co vlastně všechno budu potřebovat
2. únor 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzief zatím jen tak přemýšlím, dokud nebudu po kontrole nechci nic kupovat, abych pak nebyla zklamaná. Pokud bude vše ok chystám se v dubnu na veletrh For Kids v Praze.
2. únor 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m.r., já to mám taky skoro dárek, mám narozky 21.2.:slight_smile:. @suzief, já zatím nenakupuju nic, něco malinko mám schované co jsem koupila pro první miminko (bohužel jsem nepoužila), a spoustu věcí mi půjčí ségra, jí se narodila holčička v květnu, sice plánuje druhé mimi, a tak v mezičase to použiju snad já. Myslím, že největší dilema budu mít s kočárkem. Ale je fakt, že na tyhle starosti je asi času dost, i když taky vám připadne, že ten čas strašně letí...?:slight_smile:
2. únor 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzief Jám mám vyřešeno ... mám vše schované po Fílovi. Maximálně, kdyby se povedla holčina, tak něc dokoupím :slight_smile:.
2. únor 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzief no já na tím moc nepřemýšlím, jednak ještě není nic jisté a pak mi to asi dojde až po tý prohlídce, že se to opravdu děje. Moje mamka v tom teda má jasno, počítá s tím, že hodně podědíme po ségře (teda spíš po neteři :slight_smile: ), ale ono až dojde na lámání chleba, tak se uvidí, jak se bude ségře chtít dávat. Ale když mamka nakupovala na neteř, tak na různých bazarech kupovala věci za pár korun a bylo to všechno úplně nový. Ségra taky slibuje autosedačku, ale chci si ještě projít výsledky na dtestu a pak ani nevim, jestli ta její bude kompatibilní s našim autem.... ale to je ještě daleká budoucnost :wink:
2. únor 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzief já bych určitě ještě nekupovala a počkala. U syna jsem od třetího měsíce vždy něco malého koupila po kontrole u doktora nebo velkém ultrazvuku :slight_smile:
2. únor 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, taky se k vám pomalu přidávám. Dvě čárky jsem objevila ve čtvrtek, termín mi vychází na 9.10. K doktorce se terpve musím objednat, ale času dost :slight_smile:. Mám za sebou dvě pohodová těhotenství, bez jediného zvracení, bez poslíčků atd. Tak jen tiše doufám, že to tak bude i tentokrát :slight_smile:.
3. únor 2014 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak jsem si dneska jen tak pro jistotu nechala vzít při odběru (byla jsem kvůli štítné žláze) i HCG ... uvidíme, co tam bude .. snad to bude nějaká ucházející hodnota... Teď zase pár dní žádné příznaky, tak jsem nervóznější ...
3. únor 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže mám HCG 7723 v 5+4, coliž je úplná norma ... tak snad se všechno děje, jak má ... zatím ... :slight_smile:.
3. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak to mám potvrzeníé z krve, HCG něco kolem 900. Na ultrazvuk jedeme 13.2. . Pokud to umím dobře počítat, jsm edneska 4+2 :slight_smile:

@suzief Já nad tím jenb přemýšlím, uijasňuju si představy. V manželově rodině je 5 dětí, takže většinu zdědíme (doma už máme kupu oblečení a včera přivezli i postýlku). Takže spíš probereme to, co dostaneme a dokoupíme věci, co švagrové nepoužívali a my bychom chtěli (šátek na nošení, látkové pleny...)
3. únor 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mat_ova vy už jste to takhle brzy rodině oznámili?
3. únor 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckov děti řešíme dlouhodobě, takže rodina věděla o IVF a jen čekala na výsledek :wink:
4. únor 2014 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, řadím se mezi vás :slight_smile: já našla dvě čárky poprvé 28.1. - nečekaně teda! patřím asi mezi ty snažilky, kteří se ještě ani "nezačali snažit" a možná už se zadařilo :slight_smile:
dnes už jdu na kontrolu, vím, že je to brzy, asi mně ještě doktor nic neřekne, ale měla jsem nějaké problémy, tak raději zavčas jdu. doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile:
4. únor 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, jak jste na tom? mě třeba dost bolí bradavky, mám je fakt citlivé, už asi týden. :astonished:
4. únor 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mat_ova Tak to jeste jednou gratuluji.Ja uz to mam taky z krve potvrzene.
Jinak jsme nemocni, nejdriv malej vcera v noci zvracel a dnes ja, ale jen prujem. Takze strevni viroza :frowning2:
4. únor 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka s bradavkama taky trpím. Chcvíli v pohodě, chvíli nesnesu na nich nic. Mě teda trápí i střídavě průjem a zácpa a bolest podbřišku. Mám neschopenku kůvli IVF, takže kromě příjmených procházek s epsy (dělá to dobře právě na trávení) spíš jen ležím a odpočívám. Sedět dlouho nevydržím :frowning2: Občas s emi natahuje žaludek a začíná mě trápit motání hlavy (trápilo mě vždycky, ale teďka nějak více).
4. únor 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka u mě taky tak, prsa bolí hrozně, hlavně ty bradavky ale ležet na nich moc nemůžu, je to trochu nepohodlné, hlavně pro mě a manžela teda:grinning: tak mu aspoň místo prsou nastavuji zadek dokud to nepřejde:grinning:
4. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek