• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
Dneska je teda nádhernej den, úplně na procházku, škoda, že musím sedět v práci celej den, snad to vydrží po pozdní odpolední:slight_smile:
4. únor 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmanicka Vitej :wink: no ja ted az na tu virozu tak dobry.Podbrisek me taky trapil, ale ted uz dobry( tuk, tuk) je to pry normalni jak se misek zahnizduje.
4. únor 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief jak kdyby přišlo jaro co? :slight_smile:
4. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka no úplně.
4. únor 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky je vám trochu zle/nevolno, když se nenajíte? dřív jsem to mívala spíš naopak a včera jsme snědla kopec nudlí od ťamanů na jeden zátah, většinou jsem zvládla půlku a pak jsem si vzala dom ale včera i manžel koukal, co se to do mě vejde...bála jsem si, že mě bude blbě ale spíš mi bylo ještě líp než předtím. Tak možná počátek žravosti.... :slight_smile:
4. únor 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmanicka Mne nějak teď nic není ... bradavky jsou citlivější na dotek, ale nic hrozného ...
4. únor 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. Mne bolel podbřišek a záda cca před týdnem jako na MS, ale teď už zase vůbec nic... až podezřelý klid :slight_smile:.
4. únor 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief Nějaké neovlnosti nemám ... ani při prvním těhu jsem neměla. Spíš mi pak bylo těžko, když jsem se najedla ... Teď když se nenajím, tak se mi motá hlava a je mi trošku šoufl, ale fakt ne nic hrozného .. Prý když nevolnosti mají přijiít, tak třeba od 7.tt dále...když je už HCG hodně vysoké...
4. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada bych se pripojila:slight_smile: Jsem ted v 5tt a verim, ze to dobre dopadne. V rijnu 2013 jsem o miminko prisla, takze v rijnu 2014 zdrave mominko porodim a pres to vlak nejede:wink: Uz mam doma jednu slecnu tak vas doctu az budu mit vice casu.
4. únor 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmanicka Tak co ti doktor rekl? :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ted jsem našla //.Jsem moc štastná. Snad vše dobře dopadne a všechny budeme mít v říjnu v náručí naše poklady.
4. únor 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@evol06 děvčico, ani mi nemluv :/ sem z toho taková zklamaná. na ultrazvuku NIC nenašel. říkám ale však to je ještě brzo na to tam něco vidět ne? a že jako jo, je to brzy, ale že aspoň "něco" by tam být mělo (ale nemusí). tak mi vzal krev a podle toho se uvidí. zítra v 8 budu vědět co a jak. ach jo :( :cry: :frowning2:
4. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitinka10 gratulace, držím palečky! :slight_smile: :wink:
4. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka A jak dlouho máš vynechanou MS? Ono někdy nemusí být nic videt, pokud je brzy. Uvidíš z krve, jak to bude.
4. únor 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 poslední MS mi začala 23.12., ale měla jsem ji celkem nepravidelnou. jojo, uvidím zítra, snad to bude pozitivní zpráva! :slight_smile: :wink:
4. únor 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka Tak to musela ovulka proběhnout později ... a kdy jsi měla pozitivní test poprvé?
4. únor 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 první duch mi vyšel 28.1. :slight_smile: :slight_smile: ty se chystáš k doktorovi kdy?
4. únor 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mohla být ovulkatřeba kolem 14.1. třeba :slight_smile:. Jsem objednaná a na 14.2...příští pátek ...ještě dlouhoooo... V prvním těhu jsem byla brzy asi 6 tt. a viděla jen váček a nic moc...byla jsem pak v nervu, zda je srdíčko ... Tak jsem se tentokráte objednala až na začátek 8.ttm aby už bylo vidět...doufám tedy :slight_smile:.
4. únor 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmanicka Byla bych zatim v klidu, takhle jsem to mela s Nelinkou. Ovulace probehla hodne pozde, takze dutinka se ukazala asi 3 tydny od vynechani MS, cele tehu pak bylo posunute, ale vsechno bylo v pohode:wink:
4. únor 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Mam to uplne stejne:grinning: S prvnim jsem letela hned tak ted taky cekam aby bylo uz neco videt:wink:
4. únor 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@MManicka, já taky poslední menzes 23.12. a test pozitiv mi vyšel 24.1. a 27.1.úplně výrazný. K doktorovi jdu zítra, tak jsem zvědavá, trošku se bojím, jestli bude vše ok, a tak člověk si to nesmí připouštět.
Už se těším, co zítra uvidím a co mi doktor řekne. Podbřišek v klidu, jak by nic, trošku citlivá prsa na dotek. Nevolnosti žádné, akorát trochu větší chuť k jídlu přes den:slight_smile:
No jsem holky zvědavá jak se nám to bude vyvíjet....:slight_smile:
4. únor 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmanicka šla jsi mooooc brzy. Zítra Ti to z krve určitě potvrdí, ale aby bylo něco vidět na UTZ, musí se fakt počkat. Já se objednala 3 týdny od vynechání, takže v podstatě 7 týdnů od poslední MS
4. únor 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, to se tu hezky rozrostlo, jen tak dale :slight_smile:. Ja jsem objednana k doktorovi na pondeli a to budu 6+2 tak jsem zvedava jestli uz nepujde treba videt aspon naznak srdicka :slight_smile:
4. únor 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@noirdame tak držím palečky, dej vědět - jsem zvědavá!
4. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmanicka Mě taky :frowning2:
4. únor 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže výsledek pozitivní! juchůůů, mám strašnou radost, další kontrola 18.2. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mmanicka Tak supeer! Teď už jen ať se drží a roste! :slight_smile:.
Tak jsem včera večer dostala strašnou chuť na bábovku ... takkže jdu péci ... snad se povede :grinning:.
5. únor 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera pekla štrůdl a už se začínám nechtíc cpát, jaksi mi to dělá dobře:grinning:
5. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzief Já akorát po ránu do sebe nemůžu nic moc nacpat - nemám na nich chuť, ale pak mne napadají různé chutě :slight_smile:. Jéé, štrůdlík, to bych taky pak mohla zkusit ... mňam :slight_smile:.
5. únor 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jmenuju se Daniela, mam doma 2 holky (11 a 7 let) a teoreticky 4.řijna cekame dalsi.
5. únor 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek