• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
@suzief @danny617 holky, vy mi teda děláte chutě :slight_smile: já měla ke kafíčku Milu, aspoň tak no :grinning: Hele a vůbec, pijete kafe v těhotenství?
5. únor 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka já jsem to omezila na jednu za den po ránu ale teď mi bývá nějak šoufl, tak ani nemám chuť no nevím, zkusím po obědě slabší, třeba se to zlepší...
5. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska ráno cestou do práce směr Lékárna, já že chci něco na těhotenské nevolnosti, nic neměli a prej si mám dojít odpoledne a ještě ke všemu na mě koukali, jako by to mělo být něco ojedinělého.... :unamused:
5. únor 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mi stalo taky, pry ja vam to objednam. :unamused: nastesti v jine lekarne ty lizanka meli. docel ami zklamalo, ze se uz nevyrabi hema ginger, to byla super vec, prasek vecer pred spanim a rano bylo v pohode
5. únor 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka piji jen velmi slabou instantní s hodně mlékem. Tak piji tedy vždycky. Dávám si jednu ráno...ono do sebe nějak nic jiného tak do 10.30 nedostanu než to kafe ... no možná teď tu bábovku :slight_smile:.

@suzief @dazou Už máte nějaké nevolnosti? Já zatím nic. ale neměla jsem ani prvního těhu, tak se mi snad zase vyhnou .. Prý začínají pěkné až tak 7.-8.tt...
5. únor 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 jako nezvracím, jsem na začátku 7. ale dost často se cítím tak nějak šoufl a lehká motanice, jakože slabost, teď zkouším colu, prej taky pomáhá no uvidím
5. únor 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi nepomohlo u tech dvou vubec nic :slight_smile: behem prvnich tydnu jsem zhubla 9 a 10 kilo. jako nejlepsi se mi osvedcilo, ze hned po probuzeni neco snim a pak teprve vylezam z postele. u prvni to byla 1/2 housky u druhe zeleny bebe. ja se az do pondelka tak radovala, ze mi neni blbe a v pondeli to zaclo. vypada to ,,ze bude zas pomahat rohlik, esicka mi nesedla. :slight_smile:
5. únor 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@suzief Jo, hlava e i taky motá a včera večer trošku šoufl bylo, ale to nějak neřeším ... pokud to není nějak hodně nebo nezvracím, tak ok :slight_smile:.
5. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
můžu se přidat? k dr. jdu tedy až v pondělí, ale dnešní testík asi hovoří za vše :slight_smile: dle výpočtů na internetu mi vychází TP na 8.10. :slight_smile:
5. únor 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@prdecek vitej
5. únor 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak dnes mi je uz dobre. Uz jsem dokonce i normalne jedla. Byla to nastesti slabsi viroza.Je toho kolem me ted hodne.Jinak jsem porad unavena , porad bych spala.Mela jsem to i u prvniho na zacatku.
@mmanicka ja si taky za den dam jedno slabsi kafco,pry to nevadi. Dnes jsem si koupila tehotensky cajik tak ho zacnu popijet.
@prdecek vitam te tu , pekne se to tady rozrusta, jen tak sal holky :grinning:
@dazou taky te vitam :wink:
5. únor 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmanicka gratuluji k hcg preji at jen sili:wink:
5. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r. cajik od teekane nebo nekde namichany?
5. únor 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zas tak veselé není. teď mi znovu volala sestřička, že po konzultaci s doktorem musím zítra do nemocnice na další krev a vyšetření, že mají strach, aby nešlo o mimoděložní těhotenství, když včera na ultrazvuku nic neviděl. ach jo :/ :cry: :cry:
5. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.r.
@dazou
díky :slight_smile:
@mmanicka držím pěsti, aby bylo vše ok
5. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka drzim palce, aby to bylo v pohode
5. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka drzim palce, snad bude vse ok
5. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny drzte palce, malinko spinit, padim k lekari
5. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmanicka tak držím palečky ať je vše ok.A kolik jsi měla to hcg? třeba ještě bylo brzo na to ,aby něco viděli.U mě šlo taky vidět jen zvýšená sliznice a malinkatá tečka.Prý jsem tam šla brzo byla jsem zrovna 4+3.Tak se neboj,určitě to bude v pohodě.
@dazou taky držím palečky ať je vše ok,dej pak vědět.
5. únor 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka Držím palce, ať je to ok ... nebyla jsi moc bryz na UTZ... to být ještě nic nemusí a HCG jsi měla kolik?

@dazou To se na začátku těhu stává..držím palce, ať je to ok!

@prdecek Vítám tě! "Až" v pondělí? Já jdu až v pátek :grinning:.
5. únor 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 no jo :grinning: já ani nečekala, že mě objedná tak brzo :slight_smile:
5. únor 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazou držím pěsti
5. únor 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka moc držím palce. A neboj se :slight_smile:
5. únor 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám připojit? dneska jsem měla pozitivní test (nejdřív téměř neviditelný duch na mamatestu, ale digitální to potvrdil). Termín mi vychází mezi 17-20.10.
5. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@delfilucka vítej mezi náma a gratuluji ke // čárkám :slight_smile:
5. únor 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vse v poradku, za 14 dni kontrola a otal se jestli chci zustat doma, fakt uz sem asi stara nebo co :slight_smile:
5. únor 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dazou Tak to je dobře,odpočívej :slight_smile:
5. únor 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Jsem uplne na zacatku, po KET, a včera jsem byla na krvi a vse je ok.. První UTZ me ceka az na Valentyna :wink: Podle tehotenske online kalkulačky mi vychazi TP na 10.10. i když se to muze stokrát zmenit...hlavne aby se do te doby nic nestalo :frowning2:
5. únor 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám nově příchozí a prosím, až budete vědět, co na ty nevolnosti, tak sem hoďte nějaký typy, rádá bych se najedla aniž by mi bylo blbě. Sice je to jen taková lehčí kocovina, blila jsem jen jednou, ale stejně... Jinak vám závidím, že vás doktoři berou docela brzy, já už bych taky chtěla něco vědět, ta zvědavost mě ničí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek