• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
@vandik83
@dazou Holky díky. Ale stejně si myslím, že už celkem přibývá rodin se třema dětma. Dvě nebo tři děti to už asi nebude takovej rozdíl ne?
6. únor 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smaug a myslíš že pak tě uschopní? nebo to bude neschopenka na celý těhotenství
6. únor 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova jo, tak priority mam srovnaný :wink: Jen jsem z toho strašně překvapená, jak mě to rozhodilo, tak jsem se před každým skoro rozbrečela, no jak říká manžel, cloumaj se mnou hormony :grinning: Ale už vim, že jinak je zatím všechno v rámci možností ok, měla jsem jít na kontrolu až 18.2., to by mě zvědavost sežrala za živa :sweat_smile: Pracovat ale musím, v práci se sice vědělo, že se snažíme, ale furt to nešlo, tak jsme se domluvili, že je čas se postavit na vlastní nohy a v dubnu se rozloučíme, ale protože kolegyně se teď připravuje na profesní zkoušky, tak aspoň vezmu to nejnutnější z jejích věcí a mezitím se najde za mě náhrada. No a bum, plány se budou muset přeplánovat :slight_smile: Pracovat ale musim, nemůžu kolegy a klienty nechat ve štychu (drtivou většinu práce dělám na kompu, takže je jedno, kde jsem)... A aspoň mi nehrábne.
A ten utroš, polykáš, nebo zavádíš? Doktor mi nic neřekl, v lékárně taky ne, tak jsem přišla domu, spolkla dva a začala číst příbalovej leták a tam píšou, že v těhotenství se má jenom zavádět...
6. únor 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smaug já ho zavávdím. Už tak trpím na závraťě, a utroš to prý ještě zhoršuje.
Já sjem tak nějak s rizikovkou počítala, ale je fakt, že ani po třech týdnech jsme s ní tak nějak nesmířila. Občas mám dobrý den, dobrou náladou a je mi doma fajn a užívám si to. Ale jindy jsem strašně naštvaná na vycházky, že nejsem v kontaktu s lidma, že prostě musím být doma. A pak mě chytá depka :frowning2:
6. únor 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfilucka Nevím, byla jsem v nemocnici, takže ke svý dr. pro neschopenku jdu až zítra, tak uvidím, co řekne. Asi podle toho, jestli se to mizející dvojče vstřebá, protože dnes mi řekli, že to mizející ještě může strhnout všechno sebou a pak že by to bylo spíš na kyretáž....To si teda nepřipouštim.
6. únor 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smaug hele neděláš náhodou v advokacii? no jo to by bylo blbý, kdybys kvůli pár dnům na neschopence přišla o mimi
6. únor 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova to chápu, toho se taky bojim. Sice jsou vycházky cca 6 hodin, co jsem slyšela, ale pořád je to domácí vězení :unamused: Tebe aspoň rozptýlí psi, ne?
6. únor 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
milé dámy, hodnota HCG dnes je 1655, předevčírem jsem měla 967. takže pláču radostí, vše by mělo být zatím v pořádku! :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mmanicka gratuluju ! paráda
6. únor 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka Super!

@smaug jojo, docela rozptýlí. Ale jen ve dnech dobré nálady. V dnech špatné nálady mě ta mladší štve vůbec tím, že si chce hrát :slight_smile: Ale na prohcázku s edokopu vždycky a pak už mi je fajn. Mám vycházky 12-18, takže dopoledne nic moc, ale odpoledne si snažím užít :wink:
6. únor 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfilucka nechtěla jsem to tady ventilovat, ale když už se ptáš... :wink:
@mmanicka gratuluju!
6. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Jé, no to bys mi tu mladší mohla půjčit, když zlobí, že by mě tady někdo rozveselil :wink:
6. únor 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smaug Nene, já ji nedám :slight_smile: Má devět měsíců, ale máme ji teprve druhý týden, takže výcvik zatím nic moc. Tož je s ní veselo. Ale honí mi kočku a morčata, tak mám občas pocit, že po ni většinu dne řvu :frowning2: Lovec v pubertě, no :slight_smile:
6. únor 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smaug drzim palce a lez, neni to sranda. mne taky vcera rikal, at zustanu doma, tak jsem rekla, ze jeste aspon tech 14 dni vydrzim. stejne budu muset na rizikovy, 30.3. mi konci smlouva :-/

zensky ze men bude koule. jakmile nejim ,tak je mi blbe od zaludku :confounded:
6. únor 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova škoda, to zas budu muset nahánět nalezence :wink: Lovec v pubertě je dobrá sranda, segra má německýho ohaře a když už byla skoro před porodem, tak lovkyně na procházce zakousla srnu a vybrala si pěkný místečko u posedu, kde seděli tři myslivci, segra z toho málem porodila :slight_smile: Co se dělo, když byla štěně, ti asi ani vyprávět nemusim :wink:
6. únor 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazou dík. Tak uvidíš, ono těch 14 dní už tě asi nevytrhne a budeš v klidu.
6. únor 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smaug Zajímáš se o pejsky, jo?
Já jsme teď dala nalezncům pokoj, tak nějak z bezpečnostních důvodů (člověk neví, co může od neočkovaných štěňat chytit). Ale ještě minulý týden jsme tady měla štěňata v dočasce.
Naše holky teda zatím nikoho nezahryzli, většinou se dají se i docela dobře odvolat a zvěř neprohání. Ale puberťačka nepohcopila, že co je doma, to je naše :slight_smile:
6. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mat_ova Nojo, puberťáci obecně maj delší vedení :slight_smile: Doma jsme měli vždycky psa, naši maj teď dva, s manželem jsme taky přemýšleli o štěněti, ale bydlíme v paneláku a jsme dlouho v práci, takže by to teď nebylo k tomu. Ale až budem mít větší děti, tak už bych chtěla.
6. únor 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazou to mi povídej, já při obou těhu přibrala 18 kilo taky jsem musela furt jíst aby mi nebylo blbě. tak čekám, kdy mě to chytí zase :grinning:
6. únor 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
O přibírání ani nemluvte, já se tentokrát budu muset hooooodně hlídat, v obou předchozích těhotenstvích jsem přibrala asi 24 kg, po prvním jsem to během necelého roku všechno shodila, po druhém už všechno dolů nešlo a navíc jsem poslední roky dost nabrala, takže bohužel mám na začátku tohodle těhotenství o 30 kg více než před dětmi - ano znamená to, že dávno mám víc kilo než když jsem šla rodit.

A pejska máme taky - skoro dvouletou labradorku
6. únor 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmanicka gratuluji! Hcg hezky roste!
6. únor 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes mně bylo řečeno v práci. Dělám v kuchyni. Že budu dělat vše nebo mám jít na neschopenku :frowning2: Já jsem na ně tak naštvaná ani nevím jestli si to můžu sama určit. Prý zneužívám kolektiv, jsem z tóho tak rozhozená že brečím a manžilka mám na noční :frowning2:
6. únor 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu Je mi to lito, ale opravdu na zadne ulevy narok nemas:frowning2: V tehu se snad nesmi jen delat nocni, jestli se nepletu
@vandik83 @delfilucka Pridavam se do klubu taky mam zrave tehu:grinning: Pribrala jsem 20kg tak jen doufam, ze ted to tolik nebude:slight_smile:
@mmanicka Krasne to stoupa! Parada!
6. únor 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 to chápu ale zvedat řeznickou bednu sama plnou masa cca 30 kg? Dělám totiž na mase
6. únor 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu Jo, ja ti rozumim tohle je o kolektivu pokud ti delaji naschvsl tak ti asi nezbyde nic jineho nez ta neschopenka. Neni bohuzel jak je donutit spis nechapu, proc ti delaji nadchvaly:frowning2:
6. únor 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evol06 To já taky nechápu. Hlavně mě je dělá ten co si to tam prý bezemně nedovede představit. Pracuji tam 6 let tak jsem myslela že to bude v pohodě. Ale prý tam potřebují někoho kdo bude dělat vše :frowning2: Přitom mám práci ráda. Ale teď jsem volala s manželem a prý se nemám stresovat a mám to říct doktorce a prý mě to určo sama navrhne. Tak nevím :unamused: A co ty? Jak to jde?
6. únor 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu na nějaké úlevy nárok máš....nesmíš dělat noční, přečasy....ale pokud např. taháš těžké věci (bedny s masem, jak píšeš), tak mám pocit, že je zaměstnavatel povinnen tě převést na jinou práci (za stejný plat). Takže co popisuješ, je pod mě naschvál kolektivu, ale rozhodně bych si nárok na pracovní úlevu prověřila a stála si za ní...
6. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mat_ova je no přitom jsme si vždy rozuměly. Co nadělám :frowning2: Dělám v závodní kuchyni je to mazec v semestru. Proto tam potřebuji místo mně někoho jiného.
6. únor 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninjisu Ja bych se na to vyprdla, doktorka ti to urcite napise jen jsou na prd vychazky, ale za ty starosti to dle meho nestoji, protoze ani nervy a stres ti dobre nedelaji. Ja jsem uplne v pohode, taham jen 16kg ditko a jedine stresy mam z ni kdyz neposloucha :wink:
6. únor 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninjisu v zákoně je určitě stanoveno kolik se smí zvedat. Je to i nějak rozděleno na zvedat jednorázově a přenášet věci, ale čísla si už nepamatuju. Ale i kdyby to tak bylo, tak bych v takovém kolektivu dělat nechtěla a raději na tu neschopenku šla
6. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek