• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v říjnu/říjňátka 2014

18. března 2015 
@ninjisu rozhodně nic nemusíš, náhradu si za tebe musí najít a zacvičit zaměstnavatel a tebe rozhodně nutit nemůžou pokud dostaneš neschopenku.
7. únor 2014 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ninjisu Nenech se v praci nervovat. Nech si napsat neschopenku a vyprdni se na ne. S takovym jednanim si nic jineho nezaslouzi... Neni tva starost hledat ci zaucovat nahradu. Ty proste dostanes neschopnost a dle, akona nesmis delat, nazdar! :slight_smile:
7. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jinak dnes je mi vselijak... Nizky tlak, motani hlav'y, zaludek na vode, silena unava. Uz bych sla zase spat....
7. únor 2014 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 jj chápu ale je to děs po šesti letech takové jednání :frowning2: všichni jsme spolu vždy vycházeli. :frowning2:
7. únor 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@evol06 V pátek jdu k doktorce, tak se sní domluvím :slight_smile:
7. únor 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ninjisu, prď na ně, když jsou takoví, tím tuplem, bych šla na nemocenskou hned. To na mě jsou v práci extrahodní, abych vydržela co nejdéle:grinning:.
7. únor 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak jsem začala 7.tt a od včera mám celodopolední kocoviny ...hlava, žaludek, motolice, ... K tomu dvouletého ďáblíka, který mi nedá chvilku klidu ... super věc!
8. únor 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 To já zatím dobré, jen nevolnosti :slight_smile:
8. únor 2014 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vezmete mě mezi sebe? Čekáme druhé někdy nejspíš přelom září a říjen. Těhotenství mám potvrzené od dr od středy i se srdickem. Doma uz máme skoro 5ti letou cacorku. Jinak teda plánuju pracovat tak do konce února, tentokrát mi to teda dává hodně zabrat, prospala bych celý den a o nevolnostech radši nemluvím, vubec to z prvního těhotenství neznám . Tak tolik stručně o mě. Půjdu trošku zběžně dočíst, jak se tu máte...
8. únor 2014 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@yvetta87 Vítej mezi námi :slight_smile: Já jdu k dr na konci sedmého týdne, začátek osmého, tak doufám že bude srdíčko. Ale podle tebe jo. :grinning:
8. únor 2014 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , jsem v 6tt a trochu me boli na pravo v podbrisku. Je to normální nebo se mám začít bát? Zítra jdu na UTZ, tak uz abych měla jasno ..
9. únor 2014 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mat_ova Ahooj, tak ja se citis? Me trochu boli na pravo v podbrisku , tak uz začínám byt nervózní jestli není něco špatně ..Zitra jdu na UTZ, tak se nemůžu dočkat
9. únor 2014 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova Ahoj, ten ultrazvuk už zítra ti závidím :slight_smile: Mě je častěji špatně od žaludku a natahuje mě, ale mnohem méně mě bolí břicho. Tak jsem taky občas nervózní. Ale snažím se na to nemyslet a těším se na středeční ultrazvuk. Držím palce, ať je všechno OK a pak dej vědět!
9. únor 2014 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne je take od zaludku hure. Tedy spise dopoledne. Rano do sebe nemohu dostat zadne jidlo a pak mi zacne bytm jak s kocovinou... Dneska mne pekne popichuje v podbrisku pekne, asi se zacina roztahovat deloha a vazy. Prvni kontrolu a utz u doktorky mam az v patek. Ted jsem v 7.tt.
9. únor 2014 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj určitě ti vědet dam :wink:. Byla jsem na procházce v sobotu i v neděli s naši hafinkou, tak doufám , ze jsem to neprehnala.Chodime totiž tak na dve az tři hodky, ale pry procházky nevadí .
9. únor 2014 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@danny617 tak doufám , ze to pobolivani ma tento důvod :slight_smile:, budu se modlit. To uz ti uslyší i srdíčko :wink:
9. únor 2014 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jdu se k vámpřidat, mě čeká kontrola 18.2.a dle toho se uvidí,tj. v 7tt, tak snad bude už vidět i srdíčko a vše ok...
9. únor 2014 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@rollova jj, je to roztahovani vazu a delohy. Tak nejak s prestavkama to trva cele tehu a pak se pridaji i jine bolesti :slight_smile: . Jj, uz by meloi byt srdicko. Snad bude vse ok a bude tlouci.
9. únor 2014 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Máte některá bederní bolesti??? Já je mám od rána a je to šílený. A to mám jít zítra do práce :frowning2:
9. únor 2014 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninjisu Ja je mela cely patek, nemohla jsem ani sedet, ale druhy den uz to bylo lepsi. Mam je stale, ale slabonkr, takze pri pohybu o nich ani nevim:wink:
9. únor 2014 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@evol06 Posledně mě to chytlo minulou neděli v noci, nemohla jsem spát a brečela bolestí. A ráno nevyspaná do práce :frowning2: A dnes od rána a už se bojím noci. Mám to od křečí od podbřišku asi.
9. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninjisu Ja je mam i pri MS a mela jsem je i u porodu a to bylo teprve maso:wink: Nechci te desit, ale pokud na ne trpis tak je mozne, ze je budes mit pri porodu take:slight_smile:
9. únor 2014 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@evol06 no kolegyňka říkala že je měla celé těhu a při porodu též, že málem lezla po zdi. :unamused: to se mám na co těšit
9. únor 2014 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninjisu No, muzu ti rict, ze jeste pul roku po porodu, kdyz mi zacala MS tak jsem mela porod uplne zive pred ocina:wink: Dalsi blby na tom bylo, ze jsem vubec nemela bolesti bricha, takze monitor mi kontrace skoro nenatocil a ja nepoznala kdy tlacit :grinning:
9. únor 2014 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, co vám pomáhá na nevolnosti? Mě je tak jako celej den furt blbě...zkusila jsem lízátky, pak colu, často jím, pak je to lepší a dneska si dávám pivo po douškách a zatím je to jakžtakž ale v práci pivo nemůžu, tak jsem zvědavá, jak to budu dávat, zatím to tam nikdo netuší...
9. únor 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych mezi vás? měla bych mít termín porodu někdy na začátku října. Zatím nevím přesně kdy, pak doktor mi to nesdělil. ale srdíčko jsme snad už viděli:slight_smile: Chtěla jsem se s vámi poradit, protože nevím, jak správně si vypočítat týden těhotenství. Kalkulačka na netu mi říká 6+3, ale mě to vychází na 7+3. Ale asi se pletu, nevím totiž, jak se počítá ten první týden. Jestli jako nula a pak až další jedna. Jak to je? Den posledních měsíčků jsem měla 27.12.2013.
10. únor 2014 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 vítám tě mezi námi :slight_smile: to jsme na tom skoro stejně, já měla poslední měsíčky 23.12.
nic si z toho nedělej, taky jsem z toho paf. když mi doktor řekl, že jsem v 6. týdnu tak jsem na ně hleděla, že to není možný :D
10. únor 2014 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzief Já ani nevolnosti nemám, jen když cestuju dlouho v autě /cca 2 hoďky/ tak mě trošku tlačí břicho.
Ráno do sebe nacpu dva krajíce chleba a nevolnosti nemají šanci :slight_smile: :slight_smile:

Jinak, kdy je vůbec vhodné to tak oznámit v práci a i doma rodině? /zatím to ví jen manžel a nej kámoška/ :slight_smile:
10. únor 2014 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 Ahoj, vítej. Budeš 6+3. Já měla poslední MS 26.12. A jsem 6+4 :slight_smile:. Tak to jsem na tom skoro setjně. Ovulku jsem měla asi 10. nebo 11.1. Na kontrolu jdu v pátek...na první, tak snad už bude srdíčko...
@mmanicka My jsme oznamovali rodině hned po sreeningu v 14.tt. V práci až když to na mne začínalo být vidět, asi 18 nebo 20 tt.
10. únor 2014 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@z_kopretinka ja byla minuly tyden na krvi, tak to je v poho
@ninjisu tak to je idealni. ja si delala pojistku v zari a manzel rika, to je preci uplne zbytecny davat si tam neschopnost, bych ho ted nejradsi zabila :grinning:
10. únor 2014 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek