• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod v srpnu 2013

25. srpna 2013 
autor
@pajisekjupisek tak co,maš předoperačni?ja si ho vyřidila hnedka v to utery jak jsem tam byla.neblazni,aby se s tebou drbali v neděli oni chtěji mit svuj klid :wink: musime počkat na ponděli,ale i tak to je za par :sunglasses:
15. srp 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si ho chtěla vyřídit hned po kontrole,ale byl se mnou mužskej s malým a už tak to bylo dlouhý tak jsem to vyřídila dnes.No to jejich vyšetření fakt komedie akorát se mi podívali do krku,poslechly srdce a zeptaly se na nemoce a operace.Nic co bych neměla v kartě.Nechala jsem poplatek jak na interně tak na áru.Prý to nepatří ke gynekologickému vyšetření,ale k předoperačnímu.To mě teda ta vychcanost pobavila :grinning: Nu což ...
15. srp 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mě odebrali i krev,ale taky jsem platila oba poplatky.takže ja mam nastup v neděli v 18hod.a v ponděli jdu na řadu prvni v 7.30 tak jsem rada.už to budeme mit zachvili za sebou.
16. srp 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,tak co jak si zvladla porod?ja prvni 2 dny trpěla,prostě peklo,myslela jsem,že umřu,ale od středy ok,dnes už jsem uplně fit ani nevim,že jsem rodila.jinak mame Vanessku,48 cm a vaha je 2,785kg,jsme naštesti zdrave. :slight_smile:
25. srp 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek